Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2017., 16:11   #221
Quote:
InnocentOne kaže: Pogledaj post
Cijena oba projekta od 2700-3000 ojra
I nece bit stanova ispod 80 kvadrata
Trenutno obozavam svojih 120 kvadrata 400m dalje isto u novogradnji,placenih puuuno manje
Da zvao sam ih nekidan

Maksimir 2500-2900 , kraj gradnje pocetak 2019

Buzanova 2700-3000 , kraj gradnje pocetak 2018
Stead is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 15:15   #222
Počeli su raditi u Maksimiru. Firma Grasa radi iskope i geotehničke radove.
Tomek100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 18:39   #223
Quote:
Stead kaže: Pogledaj post
Da zvao sam ih nekidan

Maksimir 2500-2900 , kraj gradnje pocetak 2019

Buzanova 2700-3000 , kraj gradnje pocetak 2018
Samo neka deru, zašto ne bi...
__________________
Lilith forever: time sam i društveno odgovorna jer bih svojim popuštanjem pritiscima ili mamcima samo oštetila druge koji ne žele popustiti i pridonijela jačanju totalitarizma u društvu. uvijek sam bila društveno odgovorna
Banana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 19:42   #224
Arrow

Quote:
Banana10 kaže: Pogledaj post
Samo neka deru, zašto ne bi...
navodno ostala još 2 penthousea u Maksimiru
sve ostalo rezervirano ili prodano
__________________
There's a girl that you should know She was mine not so long ago
Jarney is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 21:52   #225
Nije baš tako. Oni ponude što imaju svojim starim kupcima. Ovi rezerviraju, a nešto se i proda odmah. Kad se pročisti koliko je stanova ostalo to ide na web, tad ćemo vidjeti stvarnu situaciju. Ovo što ti pišeš je vjerojatno samo dobar marketing . Nedavno sam gledala Kuniščak, dosta je toga još ostalo, a lokacija je odlična
__________________
love's such an old fashioned word
bilokoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 10:15   #226
Quote:
bilokoje kaže: Pogledaj post
Nije baš tako. Oni ponude što imaju svojim starim kupcima. Ovi rezerviraju, a nešto se i proda odmah. Kad se pročisti koliko je stanova ostalo to ide na web, tad ćemo vidjeti stvarnu situaciju. Ovo što ti pišeš je vjerojatno samo dobar marketing . Nedavno sam gledala Kuniščak, dosta je toga još ostalo, a lokacija je odlična
ovo ti je info od jednog od vlasnika firme
__________________
There's a girl that you should know She was mine not so long ago
Jarney is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 09:41   #227
...počeli radovi na Vrbanima
__________________
There's a girl that you should know She was mine not so long ago
Jarney is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 09:54   #228
Quote:
Jarney kaže: Pogledaj post
...počeli radovi na Vrbanima

Gdje će graditi?


Sent from my iPhone using Tapatalk
dzizs1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 10:25   #229
preko puta Temple kafića
__________________
There's a girl that you should know She was mine not so long ago
Jarney is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 20:00   #230
Kad su poceli....zivim tamo u cenkoveckoj, nisam vidjela....nije valjda meni ispred prozora (plac izmedu cenkovecke i lopatinecke)...ili plac kod ulaza u zgradu (izmedu cenkovecke i domasinecke)...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 11:55   #231
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
Kad su poceli....zivim tamo u cenkoveckoj, nisam vidjela....nije valjda meni ispred prozora (plac izmedu cenkovecke i lopatinecke)...ili plac kod ulaza u zgradu (izmedu cenkovecke i domasinecke)...
izgleda da nisu počeli bio je sam oneaj neki stroj za ispitivanje tla a vidim sad nema ništa..
šeronston is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 13:43   #232
Da li zna netko jel ostalo sto od stanova u Buzanovoj?
sanjone is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 21:57   #233
Quote:
šeronston kaže: Pogledaj post
izgleda da nisu počeli bio je sam oneaj neki stroj za ispitivanje tla a vidim sad nema ništa..
To je stroj koji je sluzio za radove na nasoj zgradi...ovih mjesec dana je u tijeku izmjena kompletne infrastrukture za vodu u zgradi i okolo zgrade....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 19:42   #234
Zna li netko hoće li biti šta od nove zgrade na Vrbanima?
__________________
Nemam vremena za duge upise.
brodačka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 20:03   #235
danas sam čuo zastrašujuće glasine. nadam se da su samo glasine i da ipak nije istina, ali kako stvari idu u Zg i Hr, neće biti dobro.

znači projekt Maksimir, gdje si je VMD sredio izmjenu GUPa sa prizemlja+4 kata na priz+9 za četiri zgrade. sad kad se već gradi, žele na to dodati još dodatnih šest katova gore. onak zašto ne. kad je bal nek je maskenbal.

u kvartu koji je već sada prometno zagušen prije nego je ijedan od tih stanova useljen. u kojem nema mogućnosti probijanja novih ulica. rotor Bukovačka je napravljen, obećavan kao rješenje svega -- ali gužve su doslovno cijeli dan. Petrovom se jedva prolazi.

u kvart omeđen opterećenom Bukovačkom i uskom jednosmjernom Kraljevićevom i Božidarevićevom oni žele ubaciti doslovno tisuću automobila više.

u stare kanalizacijske cijevi koje vode dole prema Maksimirskoj, koje nisu promijenili, misle dodati odvodnju četiri povelika nebodera. ajmo vidjeti što će se dogoditi.

je li moguće da je pohlepa toliko nadvladala zdrav razum svima.

stvarno se nadam da nije istina.
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 15:12   #236
To što pišeš je na žalost istina . Upitno je da je Vodovod i odvodnja dala suglasnost, ali pričekaj jesenske kiše do godine kad krenu oborine. Gledam Svetice čekajući autobus, Svetice su pripremljene za kros stazu (Scraping). Umjesto normalnog prolaza Bukovačkom li Petrovom stvara se čep baš cijeli dan i prometni redar nema mogućnosti regulirati promet na rotoru (gubi se)
kanjar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 21:28   #237
pretpostavljam da ovi postovi neće imati nekog korisnog učinka. ljudi u Zg čiji su kvartovi već sjebani vjerojatno misle, neka sad vidite kak je nama, a oni čiji još nisu misle - bolje njima nego nama.

no onima koji će htjeti kupiti stanove na ovoj lokaciji: proučite malo google maps, uključite sloj traffic. želite li sami sebi takav promet? jer tom kvartu nema pomoći.

priča se kak će otvoriti Kraljevićevu na Maksimirsku, jer da bi to kao pomoglo. pogledajte koliko je to blizu od raskršća sa Bukovačkom i od tramvajske stanice. čak i da je otvore, bit će moguće samo desno skretanje u nju i iz nje, vozila će se ubacivati u gužvu preko pruge i dodatno usporavati promet po Maksimirskoj. ukupno olakšanje bit će zanemarivo, kao i ovog "mega-rotora" koji je možda malo pomogao onima koji idu odozgor sa Bukovačke - i nijednom drugom smjeru.

naravno da projektante i izvođače boli ona stvar za promet kasnije - oni odoše s punim džepovima.
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 20:03   #238
Betoniraju nosive zidove 7. ili 8. kata prve dvije zgrade.
Uskoro ćemo vidjeti što će biti dalje. Da li će nastaviti iznad 8. kata.
Dodavanjem još 6 katova kako ste čuli se narušava kompletna statika objekata.
Morali su u projektu predvidjeli povećanje broja katova pa poboljšati nosivost temelja, zidova, greda itd. dimenzioniranjem koje bi podnijelo 14 katova. Isto tako je trebalo odmah u projektu predvidjeti veće profile cijevi instalacija i još svega nečega da sada ne nabrajam.
Zato mi je sumnjivo da bi ovakva firma unaprijed ulagala novce u nešto za što bi eventualno mogli naknadno dobiti dozvolu.
Tomek100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 10:29   #239
Quote:
bilokoje kaže: Pogledaj post
Nije baš tako. Oni ponude što imaju svojim starim kupcima. Ovi rezerviraju, a nešto se i proda odmah. Kad se pročisti koliko je stanova ostalo to ide na web, tad ćemo vidjeti stvarnu situaciju. Ovo što ti pišeš je vjerojatno samo dobar marketing . Nedavno sam gledala Kuniščak, dosta je toga još ostalo, a lokacija je odlična
Postovani ja zaista ne razumijem kako vam lokacija Kuniscak dobra prosetao sam se tamo pored je zagrebacka pivovara i zaista je da ne budem pregrub i nepristojan grozno neugodan miris u zraku od pivovare na koju se gleda doslovno pored zgrade je i zgrada izgleda dosta neugledno zbog toga, drugo svi tlocrti su im slicni tipicni gradanski stanovi pod hitno moraju mijenjati arhitekta jer ovo ne vrijedi te novce uopce se nema dojam luksuznosti kad je takav tlocrt stanova.Slazem se sa jednim vmd kvalitetno gradi ali tlocrti i sve ostalo ne poklapa se sa tolikom cijenom primjerice u svakom projektu imaju neki propust centar maksimir dolje je stanica za tehnički pregled to je grozno i udaljenost između zgrada 16metara buzanova samo gornji stanovi ce imati svjetlost i sunce ostali u mraku...ja ne znam šta se događa sa ljudima da to ne vide ...ja osobno sam sve obilazio sa arhitektom koji me uputio na sve te propuste ..planiram kupiti stan i volio bih od njih pa makar cijena bila i 3000 eura ali neka nemaju takve gafove i tlocrte kao od obicnih gradevinaca jer takve stanove mogu i u dubravi kupiti za 1700 eura...
Kiki freediver is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 23:51   #240
Nema me 3 tjedna u zg i doceka me razvaljena i ogradena livada i bageri ispred zgrade....bit ce super godina pored busenja i iskopavanja i gradenja vmd tko zna kakve katnice koja ce mi zakloniti pogled i sunce
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:40.