Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2024., 11:53   #1
Webshop ne želi isporučiti robu nego šalje refund

Imam jedinstvenu situaciju. Naime, na idealo.de sam imao alarm price za Weber plinski roštilj (cijena 1000€). Danas dobijem notifikaciju za cijenu (199€) koja je očito bila greška i naravno iskoristim priliku i kupim na austrijskom webshopu. Nakon par minuta dobijem konfirmaciju i račun na mail. Par sati nakon taj isti webshop mi šalje mail sa isprikom kako je došlo do greška sa cijenom i pošalju refund.

E sad, naravno ne želim refund nego roštilj koji sam platio 199€. Prije nego pokušam išta možda netko ima iskustva sa takvom situacijom?
citili is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2024., 12:00   #2
Quote:
citili kaže: Pogledaj post
Imam jedinstvenu situaciju. Naime, na idealo.de sam imao alarm price za Weber plinski roštilj (cijena 1000€). Danas dobijem notifikaciju za cijenu (199€) koja je očito bila greška i naravno iskoristim priliku i kupim na austrijskom webshopu. Nakon par minuta dobijem konfirmaciju i račun na mail. Par sati nakon taj isti webshop mi šalje mail sa isprikom kako je došlo do greška sa cijenom i pošalju refund.

E sad, naravno ne želim refund nego roštilj koji sam platio 199€. Prije nego pokušam išta možda netko ima iskustva sa takvom situacijom?
Lovac u mutnom ?

Da sam ja WEBSHOP, napisao bi ti da proizvod više nije raspoloživ.
i nebi mogao ništa.
Nešto slično kao SportVision sa 80% svojih narudžbi
__________________
Jabuka ne pada daleko od stabla, ako je stablo jabukovo
nidi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2024., 14:07   #3
Quote:
citili kaže: Pogledaj post
Par sati nakon taj isti webshop mi šalje mail sa isprikom kako je došlo do greška sa cijenom i pošalju refund.

E sad, naravno ne želim refund nego roštilj koji sam platio 199€. Prije nego pokušam išta možda netko ima iskustva sa takvom situacijom?
To što su oni zajebali cijenu - nije tvoj problem, niti njima isprika. Dužni su ti taj uređaj dostaviti po toj cijeni.
Čak su bili dovoljni idioti da ti napišu da je njihov zajeb.

Pošalji im natrag mail da bez obzira na to što su pogriješili, ti si uređaj platio po toj cijeni i oni su ti ga dužni isporučiti, te da ukoliko ti ne isporeuče taj proizvod po toj cijeni ćeš podnijeti prijavu za zaštitu potrošača.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2024., 14:43   #4
Pročitaj uvjete korištenja dućana iz kojeg si naručio.

Neki dućani zadržavaju pravu da ti odbiju već obrađenu narudžbu.
__________________
“There are three things all wise men fear: the sea in storm, a night with no moon, and the anger of a gentle man.”
Grimko is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2024., 14:58   #5
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
To što su oni zajebali cijenu - nije tvoj problem, niti njima isprika. Dužni su ti taj uređaj dostaviti po toj cijeni.
Čak su bili dovoljni idioti da ti napišu da je njihov zajeb.

Pošalji im natrag mail da bez obzira na to što su pogriješili, ti si uređaj platio po toj cijeni i oni su ti ga dužni isporučiti, te da ukoliko ti ne isporeuče taj proizvod po toj cijeni ćeš podnijeti prijavu za zaštitu potrošača.
Da se radi o 'brick and mortar' shopu u Hrvatskoj, ovo bi sigurno išlo.
Obzirom da se radi o Web shopu, koji je registriran Boga pitaj gdje u nekoj Republici Zamundi... khm...
thortwins is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2024., 15:05   #6
Quote:
thortwins kaže: Pogledaj post
Da se radi o 'brick and mortar' shopu u Hrvatskoj, ovo bi sigurno išlo.
Obzirom da se radi o Web shopu, koji je registriran Boga pitaj gdje u nekoj Republici Zamundi... khm...
Ono što mene čudi je to da su mu napisali da su pogriješili cijenu (??).

Koliko puta (možda desetak) sam platio nešto na akciji u SportVisionu, čekao 7-10 dana i onda mi odgovorili da proizvod više nije dostupan i vratili mi novce za još 7-10 dana. I nikome ništa.
Tako su mogli i ovi.
__________________
Jabuka ne pada daleko od stabla, ako je stablo jabukovo
nidi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2024., 16:04   #7
Prijavio sam ih na portal za Europsko internetsko riješavanje sporova https://ec.europa.eu/

Evo copy/paste šta su mi napisali u mailu: "Unfortunately we made a typo. We will immediately return your payment to your card. Sorry for the oversight."
citili is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2024., 20:42   #8
Quote:
thortwins kaže: Pogledaj post
Da se radi o 'brick and mortar' shopu u Hrvatskoj, ovo bi sigurno išlo.
Obzirom da se radi o Web shopu, koji je registriran Boga pitaj gdje u nekoj Republici Zamundi... khm...
Ne smije online kupac biti u nepovoljnijem položaju od kupca u trgovini.
Što je najbolje oni su njemu i poslali račun za kupljenu robu na taj iznos i bili dovoljno blesavi da napišu da su se zajebali i krivo napisali cijenu.
To je njihov problem.
Znaš i sam da ako nešto uzmeš u dućanu i na polici je drugačija cijena od one na blagajni da ti moraju naplatiti povoljniju cijenu.



@citili daj nam javi kad dobiješ odgovor
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2024., 07:01   #9
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ne smije online kupac biti u nepovoljnijem položaju od kupca u trgovini.
Što je najbolje oni su njemu i poslali račun za kupljenu robu na taj iznos i bili dovoljno blesavi da napišu da su se zajebali i krivo napisali cijenu.
To je njihov problem.
Znaš i sam da ako nešto uzmeš u dućanu i na polici je drugačija cijena od one na blagajni da ti moraju naplatiti povoljniju cijenu.
Sve pet, samo skrećem pažnju da nije svejedno o kojem se web shopu radi.

Ako je neki idimidođimi, registriran u Nigeriji ili Kini, moglo bi biti problema. Znam ljude koji su popušili ... dakle prvo provjeriti radi li se o 'etabliranom' web shopu koji ne bi riskirao prijavu, spor i negativan publicitet.
thortwins is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2024., 09:32   #10
Quote:
thortwins kaže: Pogledaj post
Sve pet, samo skrećem pažnju da nije svejedno o kojem se web shopu radi.

Ako je neki idimidođimi, registriran u Nigeriji ili Kini, moglo bi biti problema. Znam ljude koji su popušili ... dakle prvo provjeriti radi li se o 'etabliranom' web shopu koji ne bi riskirao prijavu, spor i negativan publicitet.
Ovaj nije ništa popušio.
Platio je 100€ , vratili su mu 100€.

Ukoliko se hoćete tužiti točliko kupujte preko SportVision web shopa. Možete ih tužiti svaki tjedan.
__________________
Jabuka ne pada daleko od stabla, ako je stablo jabukovo
nidi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2024., 10:40   #11
nikada se ne treba pokusati okorisiti na tudjoj gresci i nekoga staviti u nepovoljan polozaj, karma sve vidi.
klingonac_worf is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2024., 15:56   #12
Quote:
Grimko kaže: Pogledaj post
Pročitaj uvjete korištenja dućana iz kojeg si naručio.

Neki dućani zadržavaju pravu da ti odbiju već obrađenu narudžbu.
Upravo to, i mislim da se na taj način od prigovora i tužbi štiti sve više i više web trgovina.... ako je tome i tu tako, zakonski jednostavno ne možeš napraviti ništa....
Inače, ja sam imao situaciju kad sam na jednoj prilično renomiranoj stranici naručio komplet sportske opreme za sina ( cca 250 Eura ) i kako sam našao nešto jeftinije otkazao sam narudžbu i novac mi nije skinut sa računa ali mi je u roku 8 dana isporučena roba....kontaktirao sam ih prvo mailom a onda i telefonom gdje je cura rekla da u primijetili svoju grešku ali pošto je greška do njih, zaželjela mi je ugodno korištenje dostavljenog uz nadu da ću i dalje kupovati kod njih što i činim....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2024., 20:22   #13
Quote:
thortwins kaže: Pogledaj post
Sve pet, samo skrećem pažnju da nije svejedno o kojem se web shopu radi.

Ako je neki idimidođimi, registriran u Nigeriji ili Kini, moglo bi biti problema. Znam ljude koji su popušili ... dakle prvo provjeriti radi li se o 'etabliranom' web shopu koji ne bi riskirao prijavu, spor i negativan publicitet.
A čuj, ništa ga ne košta to što je poslao prijavu europskoj udruzi potrošača. Najgore što mu se može dogoditi je da mu ovi odgovore upravo to - da to nekakav idimidođimi site.

Quote:
ULICA ULICE kaže: Pogledaj post
Upravo to, i mislim da se na taj način od prigovora i tužbi štiti sve više i više web trgovina.... ako je tome i tu tako, zakonski jednostavno ne možeš napraviti ništa....
Interni pravilnici moraju biti u skladu sa zakonom, a zakon kaže da mu moraju naplatiti istaknutu cijenu.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2024., 10:39   #14
Sretno bilo onome tko krene u pravnu bitku s argumentima kao u prvom postu....mada je ishod dosta predvidljiv....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2024., 09:39   #15
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
A čuj, ništa ga ne košta to što je poslao prijavu europskoj udruzi potrošača. Najgore što mu se može dogoditi je da mu ovi odgovore upravo to - da to nekakav idimidođimi site.
ECC radi svoj posao i to nije udruga već službeno tijelo MINGO.

"Poštovana gospođo xy,

nastavno na Vašu pritužbu, obavještavam Vas da smo istu proslijedili na postupanje Europskom potrošačkom centru Španjolska koji će, nakon što prouči predmetnu pritužbu i dokumentaciju koju ste priložili, kontaktirati trgovca te pokušati riješiti pritužbu na Vaše zadovoljstvo.

Nažalost, kako mreža Europskih potrošačkih centara nema mehanizme prisile kojima bi primorali trgovce da udovolje zahtjevima potrošača, ne možemo garantirati uspješan ishod pritužbe, međutim, kolege iz ECC-a Španjolska ukazat će trgovcu na potrošačka prava koja se njegovim postupanjem krše, što u znatnom broju situacija rezultira pozitivnim ishodom.

Čim zaprimimo informacije od kolega iz Europskog potrošačkog centra Španjolska vezano uz Vašu pritužbu, odmah ćemo Vas obavijestiti.

S poštovanjem,

Ministarstvo gospodarstva

Europski potrošački centar Hrvatska

ECC Croatia"

Ovo je C/P mog zaprimljenog odgovora nakon pritužbe na jedan webshop (ista stvar, pogrešno istaknuta cijena, plaćeno karticom, dostavljen račun i naknadno otkazana narudžba jer su skužili da su na stranici krivo obračunali popuste).

Nakon xy dana trgovac me kontaktirao i ponudio kod s 95% popusta (toliki je bio istaknuti popust u trenutku kupovine) za kupovinu bilo čega u webshopu jer artikli koje sam naručila više nisu bili dostupni. Kod radio, ja naručila nešto drugo po uvjetima koji su vrijedili u trenutku kupovine i svi sretni i zadovoljni.
f@ye is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2024., 09:58   #16
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ne smije online kupac biti u nepovoljnijem položaju od kupca u trgovini.
Što je najbolje oni su njemu i poslali račun za kupljenu robu na taj iznos i bili dovoljno blesavi da napišu da su se zajebali i krivo napisali cijenu.
To je njihov problem.
Znaš i sam da ako nešto uzmeš u dućanu i na polici je drugačija cijena od one na blagajni da ti moraju naplatiti povoljniju cijenu.



@citili daj nam javi kad dobiješ odgovor
Naravno. Poslao sam mail trgovcu i pitao možemo li išta napraviti po pitanju moje situacije. Njegov odgovor:

https://ibb.co/pJqDbmw
citili is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2024., 10:01   #17
Quote:
f@ye kaže: Pogledaj post
ECC radi svoj posao i to nije udruga već službeno tijelo MINGO.

"Poštovana gospođo xy,

nastavno na Vašu pritužbu, obavještavam Vas da smo istu proslijedili na postupanje Europskom potrošačkom centru Španjolska koji će, nakon što prouči predmetnu pritužbu i dokumentaciju koju ste priložili, kontaktirati trgovca te pokušati riješiti pritužbu na Vaše zadovoljstvo.

Nažalost, kako mreža Europskih potrošačkih centara nema mehanizme prisile kojima bi primorali trgovce da udovolje zahtjevima potrošača, ne možemo garantirati uspješan ishod pritužbe, međutim, kolege iz ECC-a Španjolska ukazat će trgovcu na potrošačka prava koja se njegovim postupanjem krše, što u znatnom broju situacija rezultira pozitivnim ishodom.

Čim zaprimimo informacije od kolega iz Europskog potrošačkog centra Španjolska vezano uz Vašu pritužbu, odmah ćemo Vas obavijestiti.

S poštovanjem,

Ministarstvo gospodarstva

Europski potrošački centar Hrvatska

ECC Croatia"

Ovo je C/P mog zaprimljenog odgovora nakon pritužbe na jedan webshop (ista stvar, pogrešno istaknuta cijena, plaćeno karticom, dostavljen račun i naknadno otkazana narudžba jer su skužili da su na stranici krivo obračunali popuste).

Nakon xy dana trgovac me kontaktirao i ponudio kod s 95% popusta (toliki je bio istaknuti popust u trenutku kupovine) za kupovinu bilo čega u webshopu jer artikli koje sam naručila više nisu bili dostupni. Kod radio, ja naručila nešto drugo po uvjetima koji su vrijedili u trenutku kupovine i svi sretni i zadovoljni.
Meni su jutros ovako odgovorili:

https://ibb.co/YyPfMqB
citili is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2024., 10:17   #18
Čitao sam opće uvijete trgovca i pod rednim brojem 4 piše:

4. Prices
The prices apply at the time of ordering, including VAT plus all shipping costs. You are about to sign the contract
in the shopping cart and then in a contract confirmation sent to the customer. This only applies to orders shipped to Austria and
Germany and only for consumers/end users.
For Switzerland and other EU countries, the prices in the online shop apply, but the shipping costs are in a correct form and sent by email
new invoice is only valid.
For questions we are available at any time. The transport costs are then always determined on a daily basis.
There is no sales tax for sales to customers outside the EU, but they must pay the respective national import taxes.
For sales to entrepreneurs within the EC, no Austrian sales tax is due if the UID is provided; they have the sales tax in their own account
to be paid in the home state. Payment must be made in euros.

Tu sam uploadao njihove uvjeti korištenja: https://easyupload.io/i5784s
citili is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2024., 16:15   #19
Znam za slučajeve u Hrvatskoj gdje je gospodarska inspekcija naložila isporuku artikala koji su bili oglašeni s krivom cijenom. Dakle kada bi ovo bio hrvatski web shop - vjerojatno bi mogao istjerati pravdu iako to ovisi o inspektoru i drugim faktorima.

Kako će to biti sa stranim web shopom - neznam.

Inače zakon predviđa da u slučaju da prodavatelj ne želi isporučiti artikl, ti možeš čak kupiti artikl kod drugog trgovca i tražiti nadoknadu sredstava. Ovo je zato što bi svaki trgovac mogao staviti dumpinške cijene - dobiti veliki priljev kupaca i onda odbijati narudžbe koje mu se ne isplate.

Reći da nešto više nije dostupno nije "get out of jail free" karta za web shop.

Inače malo čudan odgovor Europskog potrošačkog centra Hrvatska jer mislim da nije u skladu sa zakonom o zaštiti potrošača. To što je nešto u uvjetima korištenja ne znači da pobija zakon. U Hrvatskoj mnogi web shopovima imaju takve klauzule o otkazivanju, ali to ne znači da su u pravu (što i praksa pokazuje).
seventh-son is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2024., 08:46   #20
Ono što meni nije jasno je "AMATERIZAM" tih webshopova.
odnosno njihovi odgovori.

Čemu pisanje : oprostite krivo smo iskazali cijenu , bla, bla ,bla.

Ako već vidiš šta si napravio, storniraj proizvod i napiši da je rasprodano i nije više dostupno i vratiš lovu i nikome ništa.

Ti platiš (jer je bio popust 95% umjesto 15% jer je netko napravi tipfeler) ja (webshop) vidim što si platio i zašto toliko. Vratim ti lovu i napišem da je proizvod rasprodan i nedostupan.
Nikakve udruge i potrošači mi ne mogu ništa.

A ovi odgovori "oprostite krivo smo izrazili popust" je čisti amaterizam.
__________________
Jabuka ne pada daleko od stabla, ako je stablo jabukovo
nidi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:26.