Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2008., 19:43   #1
Strane navijačke skupine (koje simpatizirate?)

Benfica-NNB (NoNameBoys)

veliki prijatelji torcide i hrvatske, obrigado benfica!


Milan-FdL (Fossa dei Leoni)

legendarna i najstarija ultra skupina u italiji, poznati po super coreo, osnovani 68', nestali sa scene prije par godina kada su im juventini (drughi) ukrali glavni transparent.


River-LBDT (Los Barrachos del Tablon a.k.a. "Pijanice s terase")

fantastična skupina, ponekad pre fanatični, opasni sami za sebe


Galatasaray-UltrAslan

znam da turci nisu popularni u ovo vrime , ali UltrAslan je primjer organizacije i brze popularnosti, relativno nova grupa koja je stekla kultni status u turskoj i europi.
__________________
inspiracija
Kid A is offline  
Old 08.07.2008., 20:31   #2
Quote:
Kid A kaže: Pogledaj post
Galatasaray-UltrAslan

znam da turci nisu popularni u ovo vrime , ali UltrAslan je primjer organizacije i brze popularnosti, relativno nova grupa koja je stekla kultni status u turskoj i europi.
Boreia Proasteia is offline  
Old 08.07.2008., 20:35   #3
Millwall Bushwackers
Peckham is offline  
Old 08.07.2008., 20:45   #4
Cardiff Soul Crew

Ultras Mostar
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Old 08.07.2008., 20:56   #5
Quote:
Boreia Proasteia kaže: Pogledaj post
__________________
inspiracija
Kid A is offline  
Old 08.07.2008., 21:08   #6
Quote:
Peckham kaže: Pogledaj post
Millwall Bushwackers
vrhunski smarate s tim millwallom...
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 08.07.2008., 21:12   #7
bushwackers se sastoja od najgoreg ljudskog ološa i svakakvih luđaka u osamdesetima, znali su uzest drvenu "balotu" i zabijat čavle sa svih strana te ju bacat na druge tribine. ali sa reformama i oni su se prisilno smirili. ima i dalje mnogo huligana, ali danas su prerasli u mit, primjer huliganizma iako ima mnogo problematičnijih skupina po engleskoj...
__________________
inspiracija
Kid A is offline  
Old 08.07.2008., 23:12   #8
većina britanskih, feyenoord rotterdam, napoli(zapravo u petak ću znat šta zapravo razmišljam o njima ali zasad definitivno spadaju tu)!
-white boy- is offline  
Old 08.07.2008., 23:19   #9
ma nećeš ništa znat u petak, nema talijana puno po gostovanjima van italije, pogotovo u prijateljskim tekmama...
__________________
inspiracija
Kid A is offline  
Old 08.07.2008., 23:23   #10
ekipe od Rapid Wien, Napoli, Manchester (trenutno)... Englezi na repki i po nekim stvarima južna Amerika numero uno
native is offline  
Old 08.07.2008., 23:25   #11
Quote:
Kid A kaže: Pogledaj post
ma nećeš ništa znat u petak, nema talijana puno po gostovanjima van italije, pogotovo u prijateljskim tekmama...
ovi mi se ne čine takvi, gle imaju daleko najbronija gostovanja po italiji koja redovito znaju bit i dalja nego šta im je split, tako da se nadam da će ih bar 50 bit što bi i bilo ok za ovo gostovanje
-white boy- is offline  
Old 08.07.2008., 23:31   #12
Quote:
-white boy- kaže: Pogledaj post
ovi mi se ne čine takvi, gle imaju daleko najbronija gostovanja po italiji koja redovito znaju bit i dalja nego šta im je split, tako da se nadam da će ih bar 50 bit što bi i bilo ok za ovo gostovanje
moglo bi ih bit 50ak, a za gostovanja je istina, uz palermo ih ima najviše, možda i zato jer ih ima puno "gastrabajtera" šta rade po sjeveru italije. ali opet ništa posebno, kažem iz iskustva s prijašnjih tekmi (doria, roma)
__________________
inspiracija
Kid A is offline  
Old 09.07.2008., 01:08   #13
Drughi bianconeri!!
jedni od najluđih
__________________
Nemojte dopustiti da vas vaša vlada odvuče u mrežu korupcije, fašizma i prijevara zvanu Europska unija, nakon što ste tako teško izborili svoju samostalnost!
_ZULE_ is offline  
Old 09.07.2008., 18:34   #14
brigade sud nice

najludji
__________________
... ja sam zauvijek mlad ...
čekič salata is offline  
Old 09.07.2008., 19:14   #15
Quote:
Peckham kaže: Pogledaj post
Millwall Bushwackers
potpis

No one like us,we dont care
__________________
Kada se kunem majkom možda lažem...ali kada kažem oca mi govorim istinu,majke mi!!!
Osječko is offline  
Old 09.07.2008., 19:38   #16
millwall mi je preisfuran malo
__________________
... ja sam zauvijek mlad ...
čekič salata is offline  
Old 09.07.2008., 21:58   #17
Feyenoord Rooterdam i Yidse...
-Projektant- is offline  
Old 09.07.2008., 22:20   #18
Quote:
čekič salata kaže: Pogledaj post
brigade sud nice

najludji
ima negdi za vidit vrhunska šora njih i bolougne boysa u nici. ludilo braalee. obrisali su pod njima.
__________________
inspiracija
Kid A is offline  
Old 09.07.2008., 23:25   #19
cita sam da su u Francuskoj ovi iz Lensa neki ekstremi....
spalato78 is offline  
Old 10.07.2008., 11:45   #20
Quote:
Kid A kaže: Pogledaj post
moglo bi ih bit 50ak, a za gostovanja je istina, uz palermo ih ima najviše, možda i zato jer ih ima puno "gastrabajtera" šta rade po sjeveru italije. ali opet ništa posebno, kažem iz iskustva s prijašnjih tekmi (doria, roma)
daj da palermo
 
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:11.