Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest

Povijest Politička, društvena, kulturna, univerzalna povijest.
Podforumi: Vojna povijest i tehnologija, Domovinski rat

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2004., 02:46   #21
Quote:
zozon kaže:
Slican odgovor sam dobio jednom kad sam na na satelitskoj HTV bilo je to 1992-93 vidio i cuo kaoko neki predstavnik zidovske opcine "istice"humanost ustaskog logora u Djakovu gdje su uglavnom likvidirana djeca i zene,nazvao sam tipa u Osijek i zamolio ga da mi objasni tu "humanost" !
Znas rece on meni ,prije nego sto su ustase pobile tu djecu i zene
zapisali su im imena!

Tako me i ne cudi da ova "Rambi" vodi na anketi kao "ustaska snajka"
Krleza je jednom napisao genijalnu stvar o ljudskoj gluposti...

Hajde procitaj jos jednom na sto se odnosila moja replika. Kako vjerujem da ponovno neces shvatiti, pomoci cu ti: svojim sam se postom osvrtala na apsurdnost prebrojavanja zidovskih supruga odredjenih ustaskih duznosnika u svrhu dokazivanja da NDH nije vodila protuzidovsku potiliku; objasnjavanjem RAZLIKE izmedju njemackih rasnih zakona i PRAKSE ustaskih vlasti, objasnila sam i kako je moguce da su isti i dalje bili u braku sa suprugama zidovskog podrijetla (za razliku od npr. Njemacke, gdje su se takvi brakovi morali razvesti cak i ako je suprug/a konvertirala.

__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 07:10   #22
Naj se jedit snajka vodis na anketi

[/B][/QUOTE]
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
zozon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 08:44   #23
Kad ponestane argumenata, slijedi napad na osobu - bas kao sto sam rekla uvazenom diskutantu koji je tu temu otvorio u Ludoj kuci. A taj potez govori daleko viise o njemu, nego o meni. Toliko.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:54.