Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2009., 11:55   #21
Quote:
navijač kaže: Pogledaj post
cajke su sve sjebale.korov naseg drustva a kaj s emafije tice.rade bih da mi je dinamo u 2. ligi i da ne vidi europe 5 godina ali da nema mamica i njegovih suradnika isto bi tako rade htio da repka 10 godina ne odigra nikakvo prvenstvo akli da se markovic i stoka maknu.tada bi se jako velika masa zagrepcana i pravih purgera mogla poistovjetit sa dinamom a ne ovom privatnom prcijom punom crnaca
Svaka cast na razmisljanju.
Vilaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 12:26   #22
Quote:
Vilaja kaže: Pogledaj post
Svaka cast na razmisljanju.
pa da.starijim gradanima,obiteljima sa djecom,pa tako i ultrasima i pravim navijacima se vrlo tesko poistovjetit sa klubom za koji navijaju.tesko se positovjetit sa crncima od kojih 80% ne znam hrvatsku himnu,sa seljacinama (madzukic i ekipa) koji pobjede slave na cajkama sa sponzorusama do ranih jutarnjih sati,sa razvaljenim i derutnim stadionom,sa sramotno nesposobno strukom(novony,anderson) sa sefom koji krade i koji pokusava klub pretvoriti u privatnu prciju i kravu muzaru kad mu zatreba nova jahtica,covjekom sa laznim obecanjima.sve ej to sramota i "obicni" ljudi s ene mogu poistovjetit sa tim svim kaj opisuje svetinju i normalno da je stadion prazan,da je udruga prazna,da je sve kurac.a mi se medusobno mlatimo ko stoka i medusobno jebemo ko je kriv za ovakvo stanje grupe.pa tko bi normalan isao gledat ovakav nogomet,smijesna liga 16,hahaha.strasno,od kvalitete nogometa do igraca i vodstva klubova a tek stadiona.smijesno,pa ja da se ko klinac nisam zarazio navijanjem sigurno ne bih isao sa obitelji na istok i dao 200-ak kuna za pogledat jednu tekmu.za koga?koga da gledam?mamica?sammira?mandzukica?placenike i primitivce koje boli kurac za nas grad i nas klub?nema sanse.i zato bih rade da ode sve u amaterizam ili 2.,3. liga bez lige prvaka i europe,samo da se maknu mamic i suradnici,lopovi koji iskoristavaju klub,kao i mandzukic i ostale picke od igraca,da taj klub opet postane gospodski,ono kaj je nekad davno i bio,da mogu sa ponosm reci VOLIM DINAMO
http://www.youtube.com/watch?v=IobdB89ZvaU
 
Odgovori s citatom
Old 15.08.2009., 14:32   #23
http://www.index.hr/sport/clanak/koh...no/446089.aspx
http://www.index.hr/sport/clanak/tor...no/445005.aspx
http://www.armada-rijeka.hr/izvjestaj.php?id=500

Kohorta,torcida,badblueboysi,armada...mislim da ni ostali bas nisu previse zadovoljni!
 
Odgovori s citatom
Old 16.08.2009., 10:59   #24
http://www.index.hr/sport/clanak/tor...ku/446153.aspx

TORCIDA!
 
Odgovori s citatom
Old 16.08.2009., 15:53   #25
http://www.flickr.com/photos/torcida...14353646/show/

Samo naprijed torca..nadam se da cemo i mi krenuti u borbu protiv svojih!
 
Odgovori s citatom
Old 16.08.2009., 18:03   #26
Quote:
istokzg kaže: Pogledaj post
http://www.flickr.com/photos/torcida...14353646/show/

Samo naprijed torca..nadam se da cemo i mi krenuti u borbu protiv svojih!
Neznan šta čekate. Morate rješit stvari u grupi i udrit atomskim naporima kontra mafiosa u vašemu i oko vašega kluba. Samo naprid.
__________________
NorTh Dalmacija
neonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2009., 18:35   #27
Prvo se treba krenuti od HNS-a, a što se tiče klubova to bi moglo doći s vremenom i zasad je logičnije da je svaka grupa za sebe za/protiv pojedine uprave.
Dosta je vise i Srebrića i Markovića, njih ne voli ni običan puk tako da bi se mogao napraviti dobar pritisak nekim legitimnim akcijama ako uspijemo izbjeći da nas međusobno ne posvađaju ili napuhuju stvari preko medija. Trebamo komunicirati iz prve ruke a ne preko medija čitati i sve vjerovati.

Zanemaruju HR ligu do bola iako bi ona trebala biti temeljna stavka rada HNS-a, stvara se dojam da na reprezentaciju (gostovanja) idu samo UV (naravno odmah + za HNS), itd. Mediji i "obični ljudi" su protiv navijača ali smo to dijelom i sami krivi, što zbog nepotrebnih sranja (ponekad), što zbog zatvorenosti prema ljudima i medijima. Ali sve se to da ispraviti zajedničkim akcijama...
bokios is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2009., 18:59   #28
legitimna borba je duga i iscrpljujuća, navijačke vojske više nemaju takvu masovnost, pa sam mišljenja da ovu bitku dobivaju - mafijaši.

gerilska borba to je već druga stvar. udarit tamo gdje ih najviš boli. u ovom slučaju - europski nastupi.

htjeli mi to priznati ili ne, ali tako stvari stoje.
cavalry is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2009., 23:24   #29
Quote:
cavalry kaže: Pogledaj post
legitimna borba je duga i iscrpljujuća, navijačke vojske više nemaju takvu masovnost, pa sam mišljenja da ovu bitku dobivaju - mafijaši.

gerilska borba to je već druga stvar. udarit tamo gdje ih najviš boli. u ovom slučaju - europski nastupi.

htjeli mi to priznati ili ne, ali tako stvari stoje.
Legitimna borba je jedini način za pobjedu navijača u ovij bitci. Navijači nemaju toliku masovnost, ali siguran sam da kad bi se poduzelo par konkretnih akcija, upoznalo obične ljude s konkretnim manama vodećih ljudi nogometa prodobili bi ih uz sebe. Evo npr. Mamić, dam se kladiti da u ovom trenutku 7 od 10 običnih ljudi u Zagrebu ima bolje mišljenje o Mamiću nego o BBB. Isto tak se kladim da većina ljudi nema pojma o svim onim sranjima koja je izveo maminjo koje je netko naveo na BBB topicu. Za njih je Mamić sposoban lik pod kojim je Dinamo 4 puta zaredom prvak, a jedina mana mu je kaj sepovremeno se voli malo proveseliti. To treba promjeniti, upoznati javnost sa svime mutnim vezanim uz Mamića, dokazati ljudima zašto je on štetan za Dinamo, pa nek mu CIJELI stadion zviždi svaku utakmicu, to bi ga daleko više ponukalo ka odlasku nego eventualnih 50 balji u terenu pretiv Heartsa.

Kad bi se išlo u borbu radikalnim sredstvima, izbacivanjem klubova iz Europe i nekakvim fizičkim nasrtajima navijači bi totalno izgubili potporu javnosti, i oni bi postali glavni negativci Hrvatskog nogometa.

Zadnje uređivanje Proud to be : 16.08.2009. at 23:56.
Proud to be is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 00:49   #30
Možda je privatno pitanje za jezgru,odnosi tebe i Lalića?
 
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 00:52   #31
Quote:
istokzg kaže: Pogledaj post
Možda je privatno pitanje za jezgru,odnosi tebe i Lalića?
Lalić mu je reka da se ne slaže s dosta stvari,ali da je hrabar jer je došao na tv i rekao što misli.
Irriducibili is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 11:26   #32
Quote:
Proud to be kaže: Pogledaj post
To treba promjeniti, upoznati javnost sa svime mutnim vezanim uz Mamića, dokazati ljudima zašto je on štetan za Dinamo, pa nek mu CIJELI stadion zviždi svaku utakmicu, to bi ga daleko više ponukalo ka odlasku nego eventualnih 50 balji u terenu pretiv Heartsa.

Kad bi se išlo u borbu radikalnim sredstvima, izbacivanjem klubova iz Europe i nekakvim fizičkim nasrtajima navijači bi totalno izgubili potporu javnosti, i oni bi postali glavni negativci Hrvatskog nogometa.
Mene čisto, off topic zanima, koji su konkretno razlozi da je ZM štetan za Dinamo. Znači argumenti, da je seljačina, to i ja kažem.
 
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 11:40   #33
Quote:
Volim_ZMa kaže: Pogledaj post
Mene čisto, off topic zanima, koji su konkretno razlozi da je ZM štetan za Dinamo. Znači argumenti, da je seljačina, to i ja kažem.
.. sad krece opet - srbi, muslimani, hajduk, lova, gradjanski-seljacki, prcija, brat, balaban, prijateljska, jugoslavija, jahta, za, protiv i sve opet isto, samo na drugom topicu.... pa kako ti se vise da ??
zcb covik is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 11:47   #34
Quote:
Volim_ZMa kaže: Pogledaj post
Mene čisto, off topic zanima, koji su konkretno razlozi da je ZM štetan za Dinamo. Znači argumenti, da je seljačina, to i ja kažem.
a bas sam se ponadao da su se strasti malo smirile i da bu forum konacno licio na nesto...sad slijedi opet ista prica
 
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 11:57   #35
Quote:
Volim_ZMa kaže: Pogledaj post
Mene čisto, off topic zanima, koji su konkretno razlozi da je ZM štetan za Dinamo. Znači argumenti, da je seljačina, to i ja kažem.
ukratko,cisto moje razmisljanje.1. i osnovno da je seljacina od covjeka i teska sirovina.visi po cajkama zajedno sa igracima,sve bih ih poterao iz kluba,skidanje sa ciganima u zracno luki,razbacivanje novcima,nakon toga bjesno vrijedanje navijaca,nazivajuci ih srbima i musilmanima,rusiteljima hrvatske.jesi li se lijepo osjecao kad ti je to rekao?izjave da bi sa tovarima juricao na vrh svijeta(u italiji bi mu pala glava radi toga),pokusaj dovodenja stimca za trenera,dovodenje mirka hrgovic u dinamo,prijateljska sa ofk beogradom,lizanje regionalne lige,javana podrska hdz-u za izbore,odluka o zatvaranje stadiona za tekmu sa rijekom iako nije mjerodavan,optuzbe da bbb-i vrijedaju igrace nakon cega je cale to demantirao u novinama,lazi o europskim proljecima,nema prodaje,gdje su novci od prodaje modrica,dudua,corluke,krivi potezi u dovodenju igraca(nowotny,anderson....),biranje i slaganje momcadi trenerima,MAMIC AGENCY,otjerivanje nike kranjcara i tako dalje,ovo je smao ukratko i mislim da bi svatkom trebalo biti jasnije
 
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 12:07   #36

zcb covik is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 12:53   #37
Quote:
Volim_ZMa kaže: Pogledaj post
Mene čisto, off topic zanima, koji su konkretno razlozi da je ZM štetan za Dinamo. Znači argumenti, da je seljačina, to i ja kažem.
Uskoro ću prezentirat malo poduži tekst sa dodatcima o Zdravku.Samo što to ide jako sporo,nema se vremena!
 
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 15:27   #38
Quote:
Proud to be kaže: Pogledaj post
Legitimna borba je jedini način za pobjedu navijača u ovij bitci. Navijači nemaju toliku masovnost, ali siguran sam da kad bi se poduzelo par konkretnih akcija, upoznalo obične ljude s konkretnim manama vodećih ljudi nogometa prodobili bi ih uz sebe. Evo npr. Mamić, dam se kladiti da u ovom trenutku 7 od 10 običnih ljudi u Zagrebu ima bolje mišljenje o Mamiću nego o BBB. Isto tak se kladim da većina ljudi nema pojma o svim onim sranjima koja je izveo maminjo koje je netko naveo na BBB topicu. Za njih je Mamić sposoban lik pod kojim je Dinamo 4 puta zaredom prvak, a jedina mana mu je kaj sepovremeno se voli malo proveseliti. To treba promjeniti, upoznati javnost sa svime mutnim vezanim uz Mamića, dokazati ljudima zašto je on štetan za Dinamo, pa nek mu CIJELI stadion zviždi svaku utakmicu, to bi ga daleko više ponukalo ka odlasku nego eventualnih 50 balji u terenu pretiv Heartsa.

Kad bi se išlo u borbu radikalnim sredstvima, izbacivanjem klubova iz Europe i nekakvim fizičkim nasrtajima navijači bi totalno izgubili potporu javnosti, i oni bi postali glavni negativci Hrvatskog nogometa.
ti stvarno misliš da se legitimnom borbom može nešto napraviti. kaj nije dovoljno primjera u europi kako je sistem razjebao mnogo jače i veće pokrete od ovih kakvi su u HR.

lova je zakon, a mi je nemamo, imaju je oni, mogu kupiti medije, kreirati javno mišljenje (za to me osobno boli ona stvar), nahuškati i ovu smješnu vladu (izabranu voljom građana lijepe naše) na nas...
cavalry is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 15:55   #39
Quote:
cavalry kaže: Pogledaj post
ti stvarno misliš da se legitimnom borbom može nešto napraviti. kaj nije dovoljno primjera u europi kako je sistem razjebao mnogo jače i veće pokrete od ovih kakvi su u HR.

lova je zakon, a mi je nemamo, imaju je oni, mogu kupiti medije, kreirati javno mišljenje (za to me osobno boli ona stvar), nahuškati i ovu smješnu vladu (izabranu voljom građana lijepe naše) na nas...
I što je onda rješenje, pognuti glavu i reći, nema šanse za promjene, pa se nećemo miješati. E baš hoćemo, onako kako to rade navijači, složiti neku novu pjesmu, zagrmiti i sa sjevera i s istoka, čak i zapada, izvlačiti stalno s v e njegove gluposti, ako treba i sto puta ih ponavljati, upravo je to navijački. Jednom, dva ili više puta godišnje podsjetiti ga da i baklje postoje na stadionu (ne mora na europskoj utakmici), izvrijeđati ga gdje god stignemo, primjerice, na parkiralištu u Varaždinu, Zaprešiću... Izgrafitariti mu stadion porukama, napisati poruku na transparent...što god a da zvuči navijački...

Lova je zakon, sistem korupcije mu ide na ruku, ali kad tad će se početi urušavati. A nitko nas na stadionu ne može spriječiti da ga se u kontinuitetu vrijeđa.

ps naravno, ima i onih koji misle da je šabanizam i poltronstvo u modi...
zg2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 15:59   #40
Quote:
istokzg kaže: Pogledaj post
Uskoro ću prezentirat malo poduži tekst sa dodatcima o Zdravku.Samo što to ide jako sporo,nema se vremena!
ma gle, nemam namjeru uzburkati strasti niti vređaone pokretat. Malo sam gledal one proglase od tovara i sad razmišljam o Dinamu. A i jučer sam na tekmi sa jednim frendom malo raspravljal o politici kluba i borbi protiv nečastivog. I sad me zanima, da li objektivno radi dobro klubu ili ne, te da li je njegova osobnost (kretenizam) razlog antipatije dijela navijača (manjeg,većeg, nebitno) ili fakat radi na štetu Dinama.
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:52.