Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Nasljeđivanje

Nasljeđivanje Oporuke, nužni dio, ostavinske rasprave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2017., 18:33   #1
Thumbs down Ne mogu uopće vidjeti slike u galeriji

Ljudi, imam problem koji me tako živcira da znam bacit mobitel u zid. Znači, imam LG G4 Stylus i radio je normalno sve do prije mjesec dana. Uđem u galeriju, vidim svoje albume ali slike su bijele. Skroz ko da ih nema. Kliknem na sliku, zablokira cijeli mobitel i izbaci me van. Onda se prikažu skoro sve slike osim jedne mape i nikako da se unutra pokažu. I opet ja idem probati ostale mape pa su sve slike CRNE i nikako da se učitaju!!
Tražila sam po svim mogućim stranicama o ovome, našla sam one .nomedia dokumente i sve ih pobrisala i ništa, opet sve isto. I obrisala sam podatke u galeriji, opet ništa. Čak sam i cijeli mobitel vratila na tvorničko stanje da bi mogla gledat slike I OPET NIŠTA.
Ako itko zna kako to riješiti kod kuće neka mi pomogne, molim lijepo, bila bih jako zahvalna. Ja stvarno ne znam šta više da radim.
dumbjusthappy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 18:37   #2
Nisam pravnik, pričekajno nekog dipl. pravnika, on će znati.
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 18:52   #3
Hahaha, a nadam se.Nikako na zelenu granu s tom galerijom
dumbjusthappy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 19:06   #4
Evo nisam ni ja nažalost pravnik, ali imam rođaka koji je baš doktorirao kazneno pravo, pa ga mogu pitat. Ako on ne zna, onda jbg ne zna niko.
Mellors is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 19:13   #5
Quote:
dumbjusthappy kaže: Pogledaj post
Ljudi, imam problem koji me tako živcira da znam bacit mobitel u zid. Znači, imam LG G4 Stylus i radio je normalno sve do prije mjesec dana. Uđem u galeriju, vidim svoje albume ali slike su bijele. Skroz ko da ih nema. Kliknem na sliku, zablokira cijeli mobitel i izbaci me van. Onda se prikažu skoro sve slike osim jedne mape i nikako da se unutra pokažu. I opet ja idem probati ostale mape pa su sve slike CRNE i nikako da se učitaju!!
Tražila sam po svim mogućim stranicama o ovome, našla sam one .nomedia dokumente i sve ih pobrisala i ništa, opet sve isto. I obrisala sam podatke u galeriji, opet ništa. Čak sam i cijeli mobitel vratila na tvorničko stanje da bi mogla gledat slike I OPET NIŠTA.
Ako itko zna kako to riješiti kod kuće neka mi pomogne, molim lijepo, bila bih jako zahvalna. Ja stvarno ne znam šta više da radim.
tuzi ga
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 19:17   #6
Moraš sastaviti vlastoručnu oporuku prije nego napraviš bilo što s tim mobitelom.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 20:22   #7
Meni zvuči kao smetanje posjeda koje tvoj mobitel radi nad tvojom galerijom. S obzirom da kažeš da to traje otprilike mjesec dana, nadam se da ti nije prošao subjektivni rok od 30 dana za ustajanje tužbom radi smetanja posjeda.
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 20:34   #8
Quote:
dumbjusthappy kaže: Pogledaj post
Ljudi, imam problem koji me tako živcira da znam bacit mobitel u zid.
Gospodine Lalovče, ne sprdajte se s ovim napaćenim narodom
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 14:41   #9
Riješen problem U jednoj mapi se nalazi slika s virusom... Nije se dala normalno obrisati već sam trebala preko laptopa. Ali sad je sve u redu. Hvala na svim komentarima, iako su sprdačina mojeg problema.
dumbjusthappy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 16:27   #10
Quote:
dumbjusthappy kaže: Pogledaj post
Riješen problem U jednoj mapi se nalazi slika s virusom... Nije se dala normalno obrisati već sam trebala preko laptopa. Ali sad je sve u redu. Hvala na svim komentarima, iako su sprdačina mojeg problema.
Pa šta se ljutiš, postala si temu na pravu.
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:35.