Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2005., 18:11   #201
Quote:
Feniks kaže:
Ne!



Ne!

Hajdemo učiniti paralelu:
Jesu li roditelji Mirka Norca ratni zločinci?

Ne!

Ni tebi ova uporedba baš ne drži.
Jer ih ne "optužujemo" u konktekstu rodbinske veze nego u vezi s javnim djelovanjem.
Drugim riječima, Cecu nisu zvali na TV da peva za što bi me lagano zabolelo, ( čitaj) riječ ne bih rekla protiv, pa tko voli nek sluša.

Da roditelje Mirka Norca pozovu u Talk show na televiziju govorili bi o Mirku Norcu, zar ne?

Zato su zvali Cecu! Da govore o Arkanu.

A nisam do sad čula da se ona ogradila od njegovih zločina. Dapače. Pa se zato može pretpostaviti u kom bi smislu išla njena propaganda. Zove ga najvećim srpskim komandantom.

A obzirom da mu je bila supruga u danima kad je on radio najveće pokolje, držim je moralno suodgovornom i kao takvom nepoželjnom da na hrvatskoj nacionalnoj TV mreži zastupa svoje životne stavove. Koji su pročetnički.
__________________
kući
Akcija2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2005., 18:12   #202
bajdvej, ceca je spavala sa srpskim ratnim zločincem, thompson pjeva u slavu hrvatskih. znači, oboje in a way of podržavaju ratne zločince.
njemu se može oprostit jer je sudjelovao u ratu. i zato se njih dvoje ne može trpat u isti koš. šta bi bilo da se ceca poševi s thompsonom? jel bi bila manje negativka da je fuka ervat?
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2005., 18:13   #203
Quote:
Feniks kaže:
Ti si zaista krajnje primitivna i netolerantna osoba, jer si upravo ovim svojim konstruktom proglasila nekoliko stotina tisuća Hrvata smećem, jer onaj tko rado sluša pjevačko "smeće" ne može biti drugo doli smeće.

Proglasiti Cecu smećem samo radi toga što je bila žena ratnom zločincu, Arkanu, u najmanju ruku je neukusno. Ceca niti je činila ratne zločine, a prema svim saznanjima nije ni Arkana poticala da ih čini.

U Srbiji je ona mega-tvijezda, a očito je da je to i u RH obzireom nba broj mjesta gdje se "vrte" njeni uratci kao i broj onih koji "drobe" čaše slušajući je.

Nikad u životu se nisam palio na narodnjake, ali jednako tako nisam ni prigovarao ikome kome su oni vrhunac glazbenog užitka.
Tko voli, nek izvoli!

Ovom zabranom pokazali smo da smo primitivno društvo, koje funkcionira na principu "krvi i tla", uz zločestu pomisao kako upravo onaj licemjer koji prijeti P. Vlahovu svršava slušajući Cecu.
Potpisujem.
Nikada nisam slusao Cecu. Svatko ima svoj izbor. No, ako nista, njene pjesme nisu nacionalisticke niti imaju mrznju u sebi (za razliku od nekih drugih koji u svojim pjesmama velicaju koljace, bacaju bombe itd. ).

Velika vecina ljudi ovdje je licemjerna i netolerantna. Uostalom, svoj prezir i mrznju bi trebali malo artikulirati.
matematicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2005., 18:14   #204
Quote:
matematicar kaže:

Pa je l' se ti jebes s nekim da bi ga velicala?

Ne kužiš baš ženske, a?
Fine primjese zakulisnih poruka ti izmiču?
__________________
kući
Akcija2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2005., 18:18   #205
Quote:
Mr. I am M kaže:
ak je to tak, onda je vrijeme da ti odjebeš. Malo si žifčeke odmori!
Kako se dojebani odmah prepozna!
Feniks is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2005., 18:18   #206
Quote:
Akcija2 kaže:
Ne kužiš baš ženske, a?
Fine primjese zakulisnih poruka ti izmiču?

Prosvijetli me, molim te.
matematicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2005., 18:20   #207
Quote:
matematicar kaže:
No, ako nista, njene pjesme nisu nacionalisticke niti imaju mrznju u sebi
kolko sam ja shvatila, nije problem ako pjeva, problem je ako veliča četništvo i pokojnog muža, a tu se onda već ne može govoriti o ne-nacionalizmu i širenju ljubavi.

al da su najavili gostovanje deda jove koji svaki dan jezikom pere okvir arkanove slike na noćnom ormariću kolko ga ljubi, sumnjam da bi se itko jako uzrujao.

daklem, ceca je osoba koja nema mozga za napisat smislenu pjesmu, i nema mozga za izabrat partnera, kad je bila u braku s ratnim zločincem. zašto onda njene izjave imaju toliku težinu? ona je fakin pevaljka, ne predsjednik države, ambasador, bilo što. zašto je tako ozbiljno doživljavate, ako nema baš mozga, a ni neki ozbiljan položaj?
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2005., 18:20   #208
Quote:
matematicar kaže:

Prosvijetli me, molim te.

Hvala al ne volim gubit vrijeme

Probaj pitat Revku. Ona je artikuliranija
__________________
kući
Akcija2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2005., 18:23   #209
Quote:
Akcija2 kaže:
Hvala al ne volim gubit vrijeme

pa sto onda radis ovdje? forum je ovako i onako cisto gubljenje vremena.

ps
Pitanje je ionako bilo vise retoricko.
matematicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2005., 18:23   #210
Quote:
alexxx kaže:
kolko sam ja shvatila, nije problem ako pjeva, problem je ako veliča četništvo i pokojnog muža, a tu se onda već ne može govoriti o ne-nacionalizmu i širenju ljubavi.

al da su najavili gostovanje deda jove koji svaki dan jezikom pere okvir arkanove slike na noćnom ormariću kolko ga ljubi, sumnjam da bi se itko jako uzrujao.

daklem, ceca je osoba koja nema mozga za napisat smislenu pjesmu, i nema mozga za izabrat partnera, kad je bila u braku s ratnim zločincem. zašto onda njene izjave imaju toliku težinu? ona je fakin pevaljka, ne predsjednik države, ambasador, bilo što. zašto je tako ozbiljno doživljavate, ako nema baš mozga, a ni neki ozbiljan položaj?

Nisu je zvali da pjeva.
Nitko ne osuđuje njeno pjevanje!
Ovdje uopće nije riječ o njenom pjevanju.

Riječ je da su na talk show , gdje daš priliku osobi da 60 minuta slobodno zastupa svoje stavove,pozvali osobu koja je sad nedavno rekla da je glavni koljač sa ovih prostora bio slavni srpski komandant. Prema tome, ne treba biti jako bistar, i shvatiti da bi iste takve stavove zastupala i na tom talk show-u.

A zašto joj dati priliku?
Jel to teško shvatiti?
__________________
kući
Akcija2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2005., 18:24   #211
Quote:
matematicar kaže:
pa sto onda radis ovdje? forum je ovako i onako cisto gubljenje vremena.

ps
Pitanje je ionako bilo vise retoricko.

Volim gubiti vrijeme, kad ja odlučim da ću gubiti vrijeme
__________________
kući
Akcija2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2005., 18:30   #212
Quote:
Akcija2 kaže:
Nisu je zvali da pjeva.
Nitko ne osuđuje njeno pjevanje!
Ovdje uopće nije riječ o njenom pjevanju.

Riječ je da su na talk show , gdje daš priliku osobi da 60 minuta slobodno zastupa svoje stavove,pozvali osobu koja je sad nedavno rekla da je glavni koljač sa ovih prostora bio slavni srpski komandant. Prema tome, ne treba biti jako bistar, i shvatiti da bi iste takve stavove zastupala i na tom talk show-u.

A zašto joj dati priliku?
Jel to teško shvatiti?
Ma ti si ogranicena. "Neprijatelja" treba prvo shvatiti.
Tko npr. ne bi zelio cuti Bin Ladenov intervju? Osobno, ja sam jako zeljan da cujem sto taj lik ima da kaze, da shvatim njegovo razmisljanje, i to ne zato da bi se slozio s njim, vec da bih razumio.
matematicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2005., 18:32   #213
Quote:
matematicar kaže:
Ma ti si ogranicena.

"Neprijatelja" treba prvo shvatiti.
Tko npr. ne bi zelio cuti Bin Ladenov intervju? Osobno, ja sam jako zeljan da cujem sto taj lik ima da kaze, da shvatim njegovo razmisljanje, i to ne zato da bi se slozio s njim, vec da bih razumio.


A ti si kreten!
E tako sad kad smo kvit možemo dalje?

Bin Laden ti se nakon 9/11 stopedeset milijun puta obratio putem svojih videosnimaka i poruka.

I jesi ga razumio?
__________________
kući
Akcija2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2005., 18:34   #214
Quote:
Akcija2 kaže:
A ti si kreten!
E tako sad kad smo kvit možemo dalje?

Bin Laden ti se nakon 9/11 stopedeset milijun puta obratio putem svojih videosnimaka i poruka.

I jesi ga razumio?
Al' si ozbiljna. videosnimak nema nikakve veze s intervjuom. Daj nauci razliku.
matematicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2005., 18:37   #215
Quote:
matematicar kaže:
Al' si ozbiljna. videosnimak nema nikakve veze s intervjuom. Daj nauci razliku.

Ma nemoj

Bin Laden ti na tim videosnimcima neometan, slobodno, govori o svojim motivima i razlozima napada. Usput ti daje i svoje viđenje "zapadnog" svijeta. Cjelovito.

I tebi to nije dovoljno da bi razumio što on želi poručiti?
Nego ti je potrebno posredovanje CNN-a?

__________________
kući
Akcija2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2005., 18:37   #216
Stvarno ne kuzim zasto se pravi tolika buka oko nebitnih likova.

Mislim, Ceca kafanska pjevaljka koja se udala za ratnog zlocinca, jebavala se sa Muharemom pa joj zlocinac glavom stemao zidove po kuci, ugradila silikone, postala idol tinejdzerki u Srbiji, sve bi htjele biti kao ona, umjetne sise, muz "nacionalni heroj", mase koje padaju u delirij na njene pjesmuljke, ona se izdigla iznad prosjeka bre

Jadno da jadnije ne moze biti. A Draganu Mirkovic su proglasili ustaskom kurvom jer se zenska udala za Hrvata.

Ovo je ovdje Balkan.....
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2005., 18:39   #217
Quote:
Vanjushka kaže:
Stvarno ne kuzim zasto se pravi tolika buka oko nebitnih likova.

Mislim, Ceca kafanska pjevaljka koja se udala za ratnog zlocinca, jebavala se sa Muharemom pa joj zlocinac glavom stemao zidove po kuci, ugradila silikone, postala idol tinejdzerki u Srbiji, sve bi htjele biti kao ona, umjetne sise, muz "nacionalni heroj", mase koje padaju u delirij na njene pjesmuljke, ona se izdigla iznad prosjeka bre

Jadno da jadnije ne moze biti. A Draganu Mirkovic su proglasili ustaskom kurvom jer se zenska udala za Hrvata.

Ovo je ovdje Balkan.....
Sve je to istina, ali glavni primitivizam je u ljudima.
matematicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2005., 18:40   #218
Quote:
Akcija2 kaže:
Ma nemoj

Bin Laden ti na tim videosnimcima neometan, slobodno, govori o svojim motivima i razlozima napada. Usput ti daje i svoje viđenje "zapadnog" svijeta. Cjelovito.

I tebi to nije dovoljno da bi razumio što on želi poručiti?
Nego ti je potrebno posredovanje CNN-a?

Ma sta lupas. Hoces reci da su sva tvoja pitanja odgovorena?
Jadno. jadno.
matematicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2005., 18:43   #219
Quote:
Akcija2 kaže:
Nisu je zvali da pjeva.
..

A zašto joj dati priliku?
get the point.
ne zovu je da pjeva, nego da priča, a ako priča, onda nema veze to što joj pjesme ne izražavaju politički stav, jer ne pjeva, nego priča. super sam ovo rekla

oću reć, mislim da je previše ženu koja nema mozga složit dobru (za moje pojmove, recimo) pjesmu, ni odjebat kretena zločinca i bla bla, nego ga podržavat, doživljavat kao protudržavni element. jer joj se tako daje značaj koji nema.

a priliku su joj dali da zarade.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2005., 18:45   #220
Quote:
matematicar kaže:
Ma sta lupas. Hoces reci da su sva tvoja pitanja odgovorena?
Jadno. jadno.

Zaboravi O Cezare :

Ne volim razgovarati sa ovakvim tipovima kojima je nakon dva posta sve jadno, svi su ograničeni i lupaju

Plitko matematičko razmišljanje
__________________
kući
Akcija2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:48.