Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2018., 10:32   #1721
Na početku mi je bilo žao da nije došlo više ljudi, ali ipak je bio lijepi doček, samo meni prekratak. Navikla sam se na onih šest sati od nogometaša.
Dečki su bili odlični, tako skromni, zahvalni da je tako "veliki broj" došao, oni su očekivali zantno manje. Znaju da to nije nogomet.
Možda bi ipak više ljudi došlo da je doček bio kasnije (da je doček bio prošli tjedan npr.ni ja ne bih mogla doći), ljudi ipak rade.
Hvala za sve dečki!
Isa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2018., 12:55   #1722
Čestitamo Novak i ja!

https://www.b92.net/sport/tenis/vest...nav_id=1474276
oxydant is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2018., 14:05   #1723
Sada gledam snimke i vidim da je baš dosta ljudi došlo, treba se drugi put i okrenuti. Na Hrt su rekli 5.000 ljudi, ali oni uvijek podcjenjuju brojke.
Isa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2018., 14:10   #1724
Quote:
Isa kaže: Pogledaj post
Sada gledam snimke i vidim da je baš dosta ljudi došlo, treba se drugi put i okrenuti. Na Hrt su rekli 5.000 ljudi, ali oni uvijek podcjenjuju brojke.
Nemojte gluposti pisati, pa ja sam prvi da bih htio da bude i 100 000 ljudi ali nije.
Ljudi je bilo maksimum 3-4 tisuće. Realno i objektivno.

No pustimo sad to, bilo pa prošlo.
ekvilajzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2018., 14:29   #1725
Quote:
ekvilajzer kaže: Pogledaj post
Nemojte gluposti pisati, pa ja sam prvi da bih htio da bude i 100 000 ljudi ali nije.
Ljudi je bilo maksimum 3-4 tisuće. Realno i objektivno.

No pustimo sad to, bilo pa prošlo.
Ja osobno nisam nikakve procjene napravila, samo sam prenijela procjenu od HRT-a. Istina je da HRT uglavnom uvijek ima manje brojke nego MUP (vidjela kod nogometaša i drugih događanja).
Ovih 3 do 4.000 je tvoja procjena. Ja osobno nemogu nikakvu procjenu napraviti, ali je ipak bilo više nego što sam početno mislila. Što se mene tiče zaslužili su oni i 500.000, ali to se kod tenisa neće dogoditi. Glavno da je bio doček lijep i da su naši pobjednici zadovoljni.
Isa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2018., 19:46   #1726


bilo nas je više nego osloboditelja 1945, sasvim dovoljno.

ForeverBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2018., 20:29   #1728
Quote:
ForeverBlue kaže: Pogledaj post


Svaka čast, odlično postignuće
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2018., 20:33   #1729
Quote:
felicidade kaže: Pogledaj post
Ako im se top igrači ne budu pojavljivali, to će biti failure.
to sad kako će uspjeti ili neće uspjeti novo natjecanje, nije toliko bitno za ono što je problematično. problem je nestanak starog natjecanja

DC u sadašnjem formatu je vrlo uzbudljiv, nepredvidiv, i...dostupan kod kuće. favoriti lako izgube. čak izraziti favoriti mogu izgubiti. najbolju demonstraciju toga imali smo 2017. u osijeku, kad su franko, mektić, draganja i ante pavić maltene imali na konopcima reprezentaciju s dva top 20 igrača i vrhunskim dublom. po favoritluku su španjolci to trebali riješit u subotu, ali su umjesto toga gubili 2:1, a franka su lopta ili dvije dijelili do petog seta s bautistom agutom. a publika je imala pravi spektakl, korak do senzacije, živi meč kroz svih pet dvonoja, unatoč komplet izostanku A postave. dobro postavljena podloga, inspiracija, napaljenost ekipe, atmosfera i božanstvena publika su učinili od toga spektakl. a da nisu falili da se to dogodi niti nadal, čilić ili borna

situacija je sljedeća općenito u sportu: o sudbini povijesnih natjecanja odlučuje šačica ljudi na poziciji moći. a ta natjecanja pripadaju širokoj sportskoj zajednici, pa čak i ne samo sportašima, ona pripadaju i navijačima, publici. no za sudbinu njihovog golog opstanka ili opstanka same njihove biti se ne pita zajednicu, već nekolicinu ljudi. kojim pravom?
friendship is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2018., 20:34   #1730
Pozdrav tenisoljupci
Ima li netko mozda snimku meceva? Bili smo tamo al bih volio snimku imati za uspomenu.
Pozdrav svima
FuriaTropical is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2018., 20:36   #1731
Quote:
ekvilajzer kaže: Pogledaj post
Nemojte gluposti pisati, pa ja sam prvi da bih htio da bude i 100 000 ljudi ali nije.
Ljudi je bilo maksimum 3-4 tisuće. Realno i objektivno.
kaj je realno i objektivno? si brojio, dokumentirao?
jebate ti brkaš pojam realnog i objektivnog s vlastitom subjektivnom procjenom


(ne)usputno, veljović je rekla da radi isključivo za ITF, dakle nije sudila na ATP ni WTA turnirima. zato je manje poznata
friendship is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2018., 20:48   #1732
Quote:
FuriaTropical kaže: Pogledaj post
Pozdrav tenisoljupci
Ima li netko mozda snimku meceva? Bili smo tamo al bih volio snimku imati za uspomenu.
Pozdrav svima
Eh da, naravno nadoknadim trosak medija i vremena/truda 😀
FuriaTropical is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2018., 09:09   #1733
Quote:
friendship kaže: Pogledaj post
kaj je realno i objektivno? si brojio, dokumentirao?
jebate ti brkaš pojam realnog i objektivnog s vlastitom subjektivnom procjenom


(ne)usputno, veljović je rekla da radi isključivo za ITF, dakle nije sudila na ATP ni WTA turnirima. zato je manje poznata
Organizacija suđenja ( u smislu stjecanja prava - "badgeva" za suđenje na wta i atp touru je u domeni ITF-a), i praktički nema igrača iz nekih top 100 čiji meč Veljović nije sudila.
soprano23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2018., 16:34   #1734
Quote:
friendship kaže: Pogledaj post
to sad kako će uspjeti ili neće uspjeti novo natjecanje, nije toliko bitno za ono što je problematično. problem je nestanak starog natjecanja

DC u sadašnjem formatu je vrlo uzbudljiv, nepredvidiv, i...dostupan kod kuće. favoriti lako izgube. čak izraziti favoriti mogu izgubiti. najbolju demonstraciju toga imali smo 2017. u osijeku, kad su franko, mektić, draganja i ante pavić maltene imali na konopcima reprezentaciju s dva top 20 igrača i vrhunskim dublom. po favoritluku su španjolci to trebali riješit u subotu, ali su umjesto toga gubili 2:1, a franka su lopta ili dvije dijelili do petog seta s bautistom agutom. a publika je imala pravi spektakl, korak do senzacije, živi meč kroz svih pet dvonoja, unatoč komplet izostanku A postave. dobro postavljena podloga, inspiracija, napaljenost ekipe, atmosfera i božanstvena publika su učinili od toga spektakl. a da nisu falili da se to dogodi niti nadal, čilić ili borna

situacija je sljedeća općenito u sportu: o sudbini povijesnih natjecanja odlučuje šačica ljudi na poziciji moći. a ta natjecanja pripadaju širokoj sportskoj zajednici, pa čak i ne samo sportašima, ona pripadaju i navijačima, publici. no za sudbinu njihovog golog opstanka ili opstanka same njihove biti se ne pita zajednicu, već nekolicinu ljudi. kojim pravom?
Zaboli njih za DC, uzet će provizije kakve ti nećeš zaraditi za 5 života. Tu je sport manje bitan, bitna su TV prava, sponzori i ostalo. Znači sada privatna kompanija Kosmos vodi Davis Cup? Sve je u tome besmisleno, baš svaka točka. Pazi ti, 18 ekipa. Ne 16 već 18.
Grupa Queen is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2018., 23:10   #1735
prekapajući malo po povijesti DC, naletio sam između ostalog i na ovaj biser
https://www.daviscup.com/en/draws-re...G-M-CZE-CRO-01

pazi haha, dočekali smo čehe na zemlji, terenu koji im manje paše, s igračima kojima zemlja ne paše ali prvi dan su bome bili epski mečevi...
friendship is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:52.