Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2018., 15:23   #7181
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Neki kojemu je svejedno koje su njezine koordinate.
Svejednicar, ha? Mozda i to, da.

Sent using T
Riona is offline  
Old 19.02.2018., 15:42   #7182
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Pomislio bi covjek da ce Ingi i Oblomir reci sto treba, ali ne !
Mislim da mi nece vise padat na pamet druzenje.

Sent using T
Evo sad odgovaram da je Riona platila i tu je sve čisto.Riona kažem ti, meni je ugodno s tobom razgovarati i dođi opet na druženje!A dosad sam radio ni ja ne stignem kad je radni tjedan...

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
Ingvar25 is offline  
Old 19.02.2018., 15:59   #7183
LaPerLa Tagetes is offline  
Old 19.02.2018., 16:01   #7184
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
Jesi ti bila u culturi na zadnjem druzenju ?
devaa is offline  
Old 19.02.2018., 16:10   #7185
Šta nije Perla slavonka , Vuka ili tako nešto ?
__________________
“In the very depths of Hell, do not demons love one another?”
TechB0ne is offline  
Old 19.02.2018., 16:12   #7186
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Blurred vision :ras pa:
Tooo miki :klap:

Kaj je najbolje od svega imaš i od mene pivu jer si me poštedio detaljnog čitanja svih ovih stranica i osvrtanja na 99999 netom izniklih znatiželjnih postova

Alice, pa kak si ti to zamislila da ja nemam nikakvih očekivanja ?
Pa jesam platil cugu ?

Mislim, da se moramo tak razgovarat...

Chat je bilo zaista zanimljivo čitat danas, kolko toga oko jedne cuge.
Što sam želio odgovorit, kao inače svakom loncu poklopac, ali sam donekle sažeo
Prvo i osnovno, ako već nije neznam koliko puta izrečeno po svim podforumima Ljesa, US-a Žud-a i šta ja znam gdje sve ne, Ženama (s velikim Ž) se ne prilazi s "očekivanjem" jer je to ekstra odbojno. Drugo, uopće je nebitno tko plaća cugu, iako tradicionalno postoji neki usađeni kodeks iz prošlosti kada žene nisu imale priliku zarađivati novac, ali to je u današnje vrijeme glupost. Platit prvu cugu je kavalirski i poželjno još i danas što pak nebi trebalo imati nikakve veze sa podizanjem ega. Pa neideš na cugu s ciljem da si dižeš ego nego da upoznaš nekoga pa šta bude - bez očekivanja. Vrijedi i kad dvoje muških ili dvoje ženskih ide na cugu i zašto bi M/Ž cuga bila već u startu stigmatizirana i opterećena na taj način ? Eto teme o kavi opet Bitno je provesti vrijeme s nekim i da je to ugodno provedeno vrijeme. Prava je šteta što to baš uvijek mora bit cuga, zašto ne i neka druga aktivnost na kraju krajeva ? Al ajde, cuga je "tradicija" kad već neznamo drugačije. Treće, ako s nekim obostrano kliknemo potpuno je nevažno sve ostalo i jedino je bitno biti iskren s tom osobom i iznijeti svoje namjere, kako vidimo tu osobu itd. (pod tim ne mislim na zasipanje komplimentima) osim ako je nekom jedino do jebačine, a time je u startu izgubljena opcija za jebačinu svaki jebeni dan sa nekim do koga ti je zaista stalo i koga voliš i cijeniš i poštuješ. Četvrto, a mislim i posljednje je da bi smisao US-a trebalo biti prvenstveno upoznavanje prije svega, teme, chat, pp, zafrkancija, pa da kad tad netko i obostrano klikne i tu bi striček josuha bil ponosan. Pretvaranje US-a u popularnu sekciju plavog oglasnika je po mom mišljenju kontraproduktivno, čak i za pitanja poput otić popit kavu, pivu, čaj, rakiju...
I peto a vjerujem i svima najzanimljivije, osobno ovdje ne tražim nikakvo uparivanje, da tražim stavio bi i svoj oglas, ili da odmah diskreditiram mogu stavit oglas gdje tražim društvo, druženje, sportske aktivnosti kad dođe ljepše vrijeme itd. jer moje društvo je prezauzeto mijenjanjem pelena, vrtićima, brigom o roditeljima i jednostavno se nema više vremena, a ovdje mnogi ljudi traže baš isto što i ja koliko sam primjetio. Ako se ikad i dogodi kakav obostrani klik to onda nema nikakve veze s razlogom bivanja među svim ovim dragim usovcima i usovkama.


@miki
kad ćemo mi na tu pivu ? samo pp kad budeš za
(ipak sam pročital sve nisam si mogal pomoć)
__________________
X
Blurred Vision is offline  
Old 19.02.2018., 16:18   #7187
..ja sam divlja,ne znam se družiti.
LaPerLa Tagetes is offline  
Old 19.02.2018., 16:21   #7188
Quote:
linch kaže: Pogledaj post
Jedni od nas imamo nešto, što se zove moral, pa nemamo potrebu za jebanjem uzduž i poprijeko. To ostavljamo nekim bez te vrline. Svijet ne bi bio zanimljiv, ako bi bili svi isti.
aaaaaaaa, sad mi je jasno, znači kad imaš moral, drkaš....kužim, kužim....samo mi nije jasno zašto crkva kritizira drkanje u tom slučaju....drkađije bi trebali biti uzoran stup društva
gagi9a is offline  
Old 19.02.2018., 16:30   #7189
kakve su ovo plahte teksta?
kakvi ste to?
jadne vaše ženske.
princeskrafnica is offline  
Old 19.02.2018., 16:36   #7190
Quote:
gagi9a kaže: Pogledaj post
aaaaaaaa, sad mi je jasno, znači kad imaš moral, drkaš....kužim, kužim....samo mi nije jasno zašto crkva kritizira drkanje u tom slučaju....drkađije bi trebali biti uzoran stup društva
ti se bas moras prepucavat sa nekim ?
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Old 19.02.2018., 16:38   #7191
Quote:
TechB0ne kaže: Pogledaj post
Šta nije Perla slavonka , Vuka ili tako nešto ?
Oklen ti znaš za Vuku? Teta mi je odonlen. Perla je iz Vukovara!
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 19.02.2018., 16:46   #7192
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Idem na cuge samo s onima koji su mi simpaticni

Coolzo! Bus mi ispricao na pivi
i ti si meni simpatična i budemo ponovili "druženje"
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
..ja sam divlja,ne znam se družiti.
je li divljanje također opcija ili te treba prvo ukrotiti i naučiti družiti ?
Quote:
gagi9a kaže: Pogledaj post
aaaaaaaa, sad mi je jasno, znači kad imaš moral, drkaš....kužim, kužim....samo mi nije jasno zašto crkva kritizira drkanje u tom slučaju....drkađije bi trebali biti uzoran stup društva
kud u istoj rečenici oboje, pa mogao si barem odvojit zarezom
Quote:
princeskrafnica kaže: Pogledaj post
kakve su ovo plahte teksta?
kakvi ste to?
jadne vaše ženske.
ova plahta je sasvim moja
ispravak: kakav, ako se odnosi samo na mene, odgovor: Takav kakav jesam.
aloo, kakve ženske ? pa ti pišeš po US-u, provjeri web adresu
__________________
X
Blurred Vision is offline  
Old 19.02.2018., 16:52   #7193
^ne da mi se ni skrolati preko toga, o čitanju da ne pričam.
općenito. udahnite duboko, izdrkajte, popijte si nekaj, prošećite, podružite se sa ljudima... bu vam lakše.
princeskrafnica is offline  
Old 19.02.2018., 17:01   #7194
Quote:
Ingvar25 kaže: Pogledaj post
Evo sad odgovaram da je Riona platila i tu je sve čisto.Riona kažem ti, meni je ugodno s tobom razgovarati i dođi opet na druženje!A dosad sam radio ni ja ne stignem kad je radni tjedan...

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
hvala
Riona is offline  
Old 19.02.2018., 17:15   #7195
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
ti se bas moras prepucavat sa nekim ?
Pusti prebacit ce hejt s mene na njega.
devaa is offline  
Old 19.02.2018., 17:20   #7196
Quote:
Buba Mraz kaže: Pogledaj post
aham, tam mi je ispalo najjeftinije...imam vec dio od prošlih godina ali sam se trebala ponoviti


s time da je u intersportu na akciji 311 kn dok je u Decathlonu 399

još mi fali madrac i vrece za spavanje i dva stolca s naslonima i to je to


za sad je na proljece mrežnica/kupa/neka rijeka u planu, tipa vikend, zajebancija i to...još nisam niš odredila ali javim tko bu bil za

i ljetni road trip po europi :klap:

svaka ti čast ako uisitnu prakticiraš backpack putovanja.....inaće, glede kampiranja, svaka čast i za kampiranje uz Mrežnicu i Kupu....

ja sam po pitanju divljine i kampiranja u divljini ko onaj Bear Grills ili kak se već zove...obožavam to....imam svu opremu, ali po cijenama koje izazivaju smijeh spram ovih gore navedenih, ali to me ne sprečava otići sam samcijat recimo u nacionalni park Sjeverni Velebit i sakriti se tamo na 4-5 dana....

jednom sam uspio organizirati ekipu od nas 5, tri dečka i dvije cure....natrpali oni opreme kao da idu na Himalaju, jedna cura imala gojzerice od 2000kn na nogama....profi ruksak, sve kevlari, karboni, NASA tehnologija...

plačišičke odustali nakon druge noći....i naravno, sad kad bih počeo pričati opet bi ispalo da sma ja jak na jeziku, da ovo, da ono, da se hvališem i kaj ti ja znam, a okladio bih se u milju eura da ne postoji osoba na ovom forumu koja bi mene mogla pratiti u mom stilu kampiranja i koja bi izdržala recimo 10 dana u komadu na taj način...


prvo glede opreme;

spavanje:
Kaufland piramidalni šator za 69kn, vojno šatorsko krilo (mukte), Intex madrac na napuhavanje širine 80cm za 99kn na akciji, vojna vreča za spavanje (mukte)

odijeća:
ono što nosim na sebi, uglavnom vojna uniforma sa protektorima na koljenima, vojničke čizme (mukte), dodatno rezervna majica, gaće i čarape 2 para


pribor za jelo;
vojnički pribor set sa razdvojivom kutijom od kojih jedna polovica služi kao rajnglica za kuhanje, a dok je sklopljena unutra stoje osnovni začini tipa sol, papar, šečer, uguram i mirodijskog bilja tipa ružmarin i bosiljak te obavezno KOMORAČ (koromač) koji služi za zavaravanje gladi u neprilici...

higijena;
četkica za zube i mini pastica, dezić, krema za ruke (noge, tijelo, kaj god, bitno da je masno)

medicina;
pol dcl čistog alkoholnog aftershavea koji je ujedno i za higijenu, soda bikarbona, tablica kafetina i dulkolaxa obavezno!! kapi za oči (umjetne suze protiv iritacije) i kapi za uho...frbant...

dodatni pribor:
magnezij kresivo plus klasični upaljač naravno, malo plinsko kuhalo, sendvić mreža-roštilj,par karabina, štrika 20tak metara, podvodna puška, peraje, maska, nož, tunja sa udicom i mini rasklopna vrša, mini solarni panel i tablet sa Ozi Explorerom i specijalkama te klasična busola tj kompas jer nije zdravo se pouzdati u digitaliju usred ničega, crkne baterija ili sam uređaj i u banani si...
LED rasvjeta, nekoliko vrsta...plastična flaša od litru i jedna prazna koja visi na ručki (one od destilirane vode 5 Litara)
igla, konac, sekundarno ljepilo i flekice za madrac, ogledalce, leća i pinceta...ojači nož (ronilački) i par čavala te par metara tvrde žice...

putujem motorom, a onda se ulogorim negdje, budem par dana pa dalje...u civilizaciji si natočim vode ukoliko sam na morskoj strani Velebita, a ukoliko sam na kontinentalnoj strani, uzimaš vodu direktno iz potoka i planinskih slivova....recimo Mrežnicu iznad ušća sa Tounjčicom piješ doslovno iz korita...zagrabiš i gutaš...ili se jednostavno baciš u rijeku, plivaš i gutaš


nosim sa sobom komad običnog bijelog špeka, kila uvrh glave...a sve ostalo žvačeš ko hrčak u prirodi...naravno, koristim se šalabahterom; "Samoniklo Jestivo Bilje" knjiga kao priručnik još iz JNA...


5-6 dana preživjeti na Velebitu bez spuštanja u civilizaciju i bez nošenja 20 kila hrane, osim obične vode je prosto rećeno pičkin dim, ja sam osobno na Čićariji izdržao sam ko vuk punih 12 dana, bih i više, ali mi samom bilo dosadno za popizdit, da je bila kakva cura sa mnom pa da smo se malo jebavali usred divljine, možda bih i 20 dana ostao ....jedini je problem bio tuširanje tj pranje....našao sam izvor vode s vodom oko +4....grijao sam je na suncu po 5 litara i time bih se "istuširao"...tj podaprao


volio bih upoznati nekoga tko ima u sebi takav avanturistički duh, ali većina ljudi su potom pitanju pozeri....ono, kameperi koji vole luksuz....



ne mogu opisati kakav je to doživljaj kada usred vukojebine uhvatiš zeca....i taj dan imaš gozbu....da, da, da....znam..jadni zeko....ali to je poanta života SA prirodom....biti u tmo hranidbenom lancu, ne ubijati iz hira, već potrebe....jer realno, i ja sam mogao završiti na meniju nekog vuka ili mede...
gagi9a is offline  
Old 19.02.2018., 17:22   #7197
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
ti se bas moras prepucavat sa nekim ?
a dosadno mi (uvjetno rečeno s obzirom da meni nikad nije dosadno)....doma imam samo posla....vani je koma vrijeme da zbrišem nekam motorom....čekam da malo grane sunce i nestajem sa foruma
gagi9a is offline  
Old 19.02.2018., 17:22   #7198
Quote:
princeskrafnica kaže: Pogledaj post
^ne da mi se ni skrolati preko toga, o čitanju da ne pričam.
općenito. udahnite duboko, izdrkajte, popijte si nekaj, prošećite, podružite se sa ljudima... bu vam lakše.
ma zanimljivo je
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
Pusti prebacit ce hejt s mene na njega.
zemem i ja pola, nije nikakav problem
__________________
X
Blurred Vision is offline  
Old 19.02.2018., 17:23   #7199
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
Pusti prebacit ce hejt s mene na njega.
hejt s tebe? pa nemam ja niš protiv tebe...ti si mi OK...ono je bila zabuna
gagi9a is offline  
Old 19.02.2018., 17:27   #7200
Quote:
gagi9a kaže: Pogledaj post
a okladio bih se u milju eura da ne postoji osoba na ovom forumu koja bi mene mogla pratiti u mom stilu kampiranja i koja bi izdržala recimo 10 dana u komadu na taj način...
Ma bravo, evo ja dodam još jednu milju samo da te podržim ako će se netko kladiti protiv tebe Gagi Bear
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:06.