Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2007., 17:14   #1
Zvučnici za UNICO P?

Molim savjet: UNICO P pojačalo,prostor 40 m2 ? Da li razlika u cijeni između Energy RC 50 (7777 kn) i Wharfedale Diamond 9.6 (oko 4500) odražava razliku u kvaliteti zvuka.
Slušam laganiju glazbu(Pink Floyd, Sade,D.Mode,C.Twins),preferiram smoothness ali ne podcjenjujem detalje premda nisam audiofil.
Da li bi došlo u ubzir nešto od Jamo?
Unaprijed hvala na svemu što vam padne na pamet.
Have a nice day,
s.
__________________
Mjesec je izronio poput meduze mokre od zlata
spiderfrommars is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 17:23   #2
Quote:
spiderfrommars kaže: Pogledaj post
Molim savjet: UNICO P pojačalo,prostor 40 m2 ? Da li razlika u cijeni između Energy RC 50 (7777 kn) i Wharfedale Diamond 9.6 (oko 4500) odražava razliku u kvaliteti zvuka.
Slušam laganiju glazbu(Pink Floyd, Sade,D.Mode,C.Twins),preferiram smoothness ali ne podcjenjujem detalje premda nisam audiofil.
Da li bi došlo u ubzir nešto od Jamo?
Unaprijed hvala na svemu što vam padne na pamet.
Have a nice day,
s.
ogromna soba...ogromni izazov i za unico i potencijalne zvučnike
happydayhr is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 17:24   #3
Energy bi mogao razmotriti, no izbjegavaj Wharfedale i Jamo, osim ako naravno ne misliš na Jamo potrošiti malo više...

Pogledaj Focal s obzirom da su to zvučnici koje će Unico P lakše moći pokrenuti, ovo sve je vrlo velik zalogaj za Unico i tvoju prostoriju...
__________________
Velika je vjerojatnost da će se odgovor na neko bitno pitanje nalaziti izvan okvira našeg razmišljanja.
Jango Fett is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 18:29   #4
Focal?

Mislim da sam shvatio premda mi u dućanu govore da Unico P može napuniti taj prostor.Izgleda da ću se morati malo financijski rastegnuti ili pričekati.
Koji bi Focal bio o.k.?
Da li bi Unico bez P ,dakle jači model bio i dalje preslab?
Bi li neko drugo pojačalo za topliji zvuk i prostor bilo za preporučiti ili da se ostavim pustih snova bez bar 20.000 kn ukupno?
Znam da je puno pitanja koja otvaraju još tko zna koliko novih ali jedino se eliminacijom i skupljanjem informacija moze doći do nečega.
Još jednom thanks,
s.
__________________
Mjesec je izronio poput meduze mokre od zlata
spiderfrommars is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:14.