Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2009., 15:07   #1
Zračni krevet - madrac na napuhavanje

molim vas info da li netko koristi zračni krevet? gdje ga je kupio, kolko kn? kako ste zadovoljni?
razmišljam uzeti onaj širine cca 140cm (konkretno me zanima onaj sa tv prodaje)
Miichelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 18:55   #2
mi ti imamo takav..kupili u metrou..200 i nešto kn..napuhujemo ga za klinkine gošće..super rješenje za nadomjesni krevet..ali za svakidašnje korištenje..
__________________
Ne gledaj u meni svoga goluba
*dobra s modicama*
Sabur..ti je kad gutaš..kiselo..gorko..i ljuto..a da ti se na licu ništa, sem osmjeha ne vidi..
PLAVI GOLUB is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 20:07   #3
Imam jedan takav, gdje sam kupila ti malo znaci jer nije Cro ali gledala sam da nije preniski i da ima ugradjenu pumpu, samo ju ukljucim i za cas je napuhan. Spavala sam i ja na tome i

Mjere 196/152/40 cm -visna 40 cm:
Krevet tezak 15 kila ali vrlo stabilan i moze podnjeti do 300 kila tezine.

Vazno mi je da se i s pumpom automatski ispuse.



Na njemu je pisalo da nije za svakodnevno koristenje i koristim ga uglavnom za goste, tj. za one koji ne stanu na sogu za na razvlacenje na kojoj moze spavati dvoje osoba, na ovom krevetu jos dvoje
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 23:17   #4
trebat će mi samo za povremeno korištenje, tj. kad netko dođe prespavati, cca 1x tjedno
hvala na odgovorima!
ako još netko ima kakva iskustva i preporuke - samo postajte
Miichelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 23:22   #5
E da ispuhan zauzima jako malo mjesta samo je tezak za transport pa nije zgodno da se mora seliti izmedju vise stanova, ali meni stoji na dnu ormara u torbi koja je dosla s njim, jako malo mjesta zauzima i vazno ako mali klinci core na njemu - vodonepropusan je.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 15:32   #6
ma nije tol'ko tezak ako imas auto.

mi smo spavali na njemu neko vrijeme i zna bit' malo nezgodno kad je dvoje vel'kih ljudi na njemu (onak'... ak' nije supernapuhan, onda vuce gravitacija prema sredini pa se morate dost' udaljit' jer ce vam kraljeznice biti u nepovoljnom polozaju), al' ak' spavas sam, onda je odlican. men' je bilo gust spavat' na trbuhu.

imamo ovaj intexov, isti kao na slici gore, samo plavi. kupili u nekom shopping centru, ne znam vise gdje. za goste ce bit' super, meni je u pocetku bio cak drazi od mog kreveta, al' nakon nekog vremena ti do*izdi. krevet je krevet.

treba ga par sekundi dopuhati (samo ukljucis u struju, cas posla) svakih par dana jer se mrvicu ispuse i malo je velikih dimenzija ako ga postavljas u prostoriji koja nije predvidjena za veliki krevet. ne napuhivati/ispuhivati u zgradi u 3 ujutro jer je pumpa glasna k'o fakin' glasni usisavac. i nije bas neki za seksanje.

jako jako vazna stvar!!! - voditi racuna o dovoljnoj zagrijanosti prostorije. naime, buduci da je unutra samo zrak, a ne neka cvrsta tvar, taj zrak se vrlo brzo ohladi i nije dovoljna toplina tijela pa definitivno treba i nocu grijati prostoriju za hladnih dana ili preko plahte staviti jos jedan jorgan ili sto vec.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 15:46   #7
Hm, ja nemam dojam da je pumpa glasna, a i za ono drugo nam se iskustva razlikuju.

Quote:
jako jako vazna stvar!!! - voditi racuna o dovoljnoj zagrijanosti prostorije. naime, buduci da je unutra samo zrak, a ne neka cvrsta tvar, taj zrak se vrlo brzo ohladi i nije dovoljna toplina tijela pa definitivno treba i nocu grijati prostoriju za hladnih dana ili preko plahte staviti jos jedan jorgan ili sto vec.
Slazem se, odlican savjet
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 23:01   #8
ovaj ombiin je fakat super tak visok!

al postoje i niži, jel tak? je li moguće da to ljudi nose na plažu, u more? ili su to neki slični?
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 23:49   #9
Da postoje nizi, vecina ih je nizih, ali meni je na takvima bilo zima spavati...ne to nije isto kao oni za u more. Jer oni za u more nemaju pumpu u sebi ili? Nisam sigurna ali ne vjerujem da bi pumpa integrirana smjela u more. Ono za u more su luft madraci koji su mnogo laksi od 15 kila kreveta. Ovaj krevet ne bi plutao. Ili bi, samo jednom i nikad vise.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 21:36   #10
Znam da je off ali ja sam rezervni krevet rješila sa sklopivim madrcem.Također smo razmišljali o zračnom ali smo odustali u korist ovog.
Rudolfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 22:11   #11
ovaj intexov sa slike, visoki, ne ide u more. pumpa je elektricna i integrirana (ima u pretincu zicu i uticnicu koji se sakriju, ali svejedno... mislim da na njemu i pise da nije za van.). u more mogu oni s pumpom koju prikopcas, dakle koja nije integrirana, i s integriranom ako nije elektricna (dakle, u kutu madraca se nalazi spuzvasta pumpa po kojoj gazis dok se ne napuse). jedna poznanica je imala iz quellea niski (kao klasicni luftmadrac) s takvom integriranom pumpom koju gazis i odlican je - za dvije je osobe, jedna strana od velura, i bio je jako jeftin. spavala sam na njemu, nije lose ako je toplo, ali ipak treba malo gimnastike dok se napuse. mislim da je bio 50-ak kn (barem je ta cijena bila na kutiji), jbt za 50 kn je super. e taj je za van.

i da, kad je rudolfa spomenula... moze se naci dosta udobnih sklopivih lezajeva za jednu osobu s onim tanjim madracima. ako su ispod letvice (a uglavnom jesu), mogu biti prilicno udobni za spavanje. stavis ga na ormar ili negdje... nadje se takvih stvari fakat dobrih za valjda negdje 300-njak kn... tak' sam ih barem vidjala prije par godina.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 01:33   #12
Quote:
takvom integriranom pumpom koju gazis i odlican je - za dvije je osobe, jedna strana od velura, i bio je jako jeftin. spavala sam na njemu, nije lose ako je toplo, ali ipak treba malo gimnastike dok se napuse.
hm ako je integrirana pumpa onda ona sve radi sama ili?
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 15:31   #13
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
e - za dvije je osobe, jedna strana od velura, i bio je jako jeftin. spavala sam na njemu, nije lose ako je toplo, ali ipak treba malo gimnastike dok se napuse. mislim da je bio 50-ak kn (barem je ta cijena bila na kutiji), jbt za 50 kn je super. e taj je za van.
za 50 kn????? ma di si to kupila? vjerojatno je to za jednu osobu........

daj ga malo opiši. dimenzije, materijal, naziv i gdje je kupljen..
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 16:18   #14
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
hm ako je integrirana pumpa onda ona sve radi sama ili?
ova koja nije elektricna ne (barem ne na ovom madracu o kojem pricam), vec gazis po njoj par minuta dok ne napuses, to je pravokuta spuzva ili sto vec unutra i odozgo otvor za zrak i onda pritisces stopalom i na kraju vratis cep. malo je tlaka, ali ne puses ga svaki dan. ima i neki cep sa strane, ne sjecam se vise jel' to samo za ispuhivanje ili se tu mozda moze prikopcat' neka dodatna pumpa pa da ne moras gazit', ne kuzim se bas u te stvari.

Quote:
kladionica kaže: Pogledaj post
za 50 kn????? ma di si to kupila? vjerojatno je to za jednu osobu........

daj ga malo opiši. dimenzije, materijal, naziv i gdje je kupljen..
pa napisala sam gore da je za dvije osobe, ali da je niski. dakle, zamisli onaj gore sa slike i onda ga snizi na 30-40%, dakle na debljinu klasicnog luft-madraca, sto on i je. napisala sam i da je jedna strana presvucena velurom (druga je normalna kao kod obicnog luft-madraca). isto tako sam napisala da je iz quellea i da ga nemam ja, vec poznanica. plus odgovor ombii u ovom postu. i da, ide u more. sto se cijene tice, to je bilo prije nekoliko godina, a kataloge ne primam tako da ne znam je li to bila regularna cijena ili neka akcija ili pak zabuna. ovi ogromni kao onaj sa slike kojeg imam su, kol'ko se sjecam, 250-300 kn tako da se ne bih cudila da je ovaj manji iz kataloske prodaje o kojem pricam tako jeftin.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil

Zadnje uređivanje *jezebel* : 12.02.2009. at 16:23.
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 20:49   #15
danas sam baš kupila krevet na napuhavanje iz tv prodaje (išla sam drito u njihov dućan)
prvo ga moram napuhati i tako ostaviti 8 sati bez korištenja, dakle da se nitko ne sjedne, legne na njega, jer bi mogao biti problem idući put kad se napuhne da krevet ne poprimi normalan oblik već da bude neravan, grbav.
sutra ću ga po prvi puta koristiti, tj. s dečkom probat spavat na njemu, pa vam javim kak sam zadovoljna
samo šteta što nije za sex
košta 876 kn, a bio je i plavi zračni krevet al svega 12cm visine za 359 kn
al u svakom slučaju tko želi malo jeftinije proći neka si svakako pogleda quelle ili neckerman katalog il neka malo prozuji po većim centrima

dečko mi je konkretno jedne godine na moru spavao na ovom niskom zračnom krevetu i veli da je bio jako zadovoljan, čak štoviše kad čovjek dođe kod nekoga u viksu/apartman madraci su često već korišteni, propadaš u njih i nikako da se namjestiš, naspavaš...tak da su ovi jefitniji zračni krevet po meni isto tako jako dobar izbor
Miichelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 22:01   #16
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post



pa napisala sam gore da je za dvije osobe, ali da je niski. dakle, zamisli onaj gore sa slike i onda ga snizi na 30-40%, dakle na debljinu klasicnog luft-madraca, sto on i je. napisala sam i da je jedna strana presvucena velurom (druga je normalna kao kod obicnog luft-madraca). isto tako sam napisala da je iz quellea i da ga nemam ja, vec poznanica. plus odgovor ombii u ovom postu. i da, ide u more. sto se cijene tice, to je bilo prije nekoliko godina, a kataloge ne primam tako da ne znam je li to bila regularna cijena ili neka akcija ili pak zabuna. ovi ogromni kao onaj sa slike kojeg imam su, kol'ko se sjecam, 250-300 kn tako da se ne bih cudila da je ovaj manji iz kataloske prodaje o kojem pricam tako jeftin.

ispričavam se, nisam pažljivo čitala.....bar sam doznala gdje je kupljen!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2009., 20:15   #17
zračni krevet isproban.
treba malo privikavanja, al čist dobar za prespavati.
nikako za everyday use, tipa da si kupite za stan u mislite da će vam to zamijeniti klasičan krevet. al ovak za povremenu uporabu il za viksu - čisto fajn!
Miichelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 13:44   #18
Madrac na napuhavanje

Molila bi ako netko zna gdje se u Zagrebu mogu kupit madrac na napuhavanje? Treba mi jedan za nećaka. Evo i slike kakav otprilike.
http://www.onestepahead.com/catalog/...mSource=Search
ancica_8990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 14:08   #19
Nešto poput toga ( bez ovih rubova okolo ) u Metrou, Kauflandu...
mish mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 14:25   #20
ima u metrou i bilo je u kauflandu.
LedenaKocka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:45.