Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2014., 11:08   #21
Quote:
nvn kaže: Pogledaj post
ne mora sve biti vrhunsko, ali mora biti dovoljno dobro ...
boldanim si upravo potvrdio moje riječi. dovoljno dobro je vrhunsko. uglavnom ili blizu. često puta mala razlika.
so.creator.est is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 16:38   #22
prije 2 dana sam slučajno naletila na tu trgovinu, i mogu vam reći da me oduševila i ponuda i cijene. ima svega i za svakoga. posebno mi je super što imaju more nekih stvari koje su zapravo sporedne a uvijek ti trebaju
siouxie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 18:27   #23
Quote:
siouxie kaže: Pogledaj post
i mogu vam reći da me oduševila i ponuda i cijene.
npr?
nvn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 18:34   #24
Quote:
nvn kaže: Pogledaj post
npr?
profesionalni kupaći kostimi od 100-300 kn
naočale za plivanje od 35-200 kn
dry plus tajice za trčanje od 100 kn, pamučne 35 kn
dry plus majice kratkih rukava za gym od 79 kn
marke i xy i poznati brednovi
itd itd
siouxie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 10:30   #25
Quote:
siouxie kaže: Pogledaj post
profesionalni kupaći kostimi od 100-300 kn
naočale za plivanje od 35-200 kn
dry plus tajice za trčanje od 100 kn, pamučne 35 kn
dry plus majice kratkih rukava za gym od 79 kn
marke i xy i poznati brednovi
itd itd
cijene tih naočala nisu niš posebno, puno povoljniju ponudu arena cviki su imali u gajevoj u outletu..doslovno u pola cijene, nažalost ukinuli su ponudu naočala..
a ona dechatlonova marka naocala je smece smece, sve redom ih probao i nijedne ne ostanu na licu kada ih isprobavas..
na kraju kupio arena u intersportu na 50% popusta..

dry majice su upitne kvalitete, uzeo sam takve jeftinije "base layer" rukavice i nakon par nosenja vec konci na savovima idu van..

ugl, sve nabrojano lose (kupace nisam gledao niti me zanimaju)..za ljude koji koriste to 2-3x godisnje je ok..
nvn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 10:45   #26
Ducan je srednja zalost ali s obzirom na to da Hervis postao dno dna i lici na kineski ducan, nema puno alternativa osim Intersporta i brand ducana.

Ima dobrih i povoljnih stvari a ima i onih koje prvo provjerim Gajgerovim brojacem prije nego sto ih taknem.

Veliki plus za velicinu i preglednost ducana i ljubazne prodavace kojih ima dovoljno.
__________________
Nikada ne vjeruj čovjeku koji laže
Partfiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 19:11   #27
ducan je totalna katastrofa...80% stvari je ŽNJ kategorija!
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 17:46   #28
Dućan je odličan i jedinstven. Povoljno, a kvalitetno!
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 13:28   #29
Koji dio je tak povoljan i kvalitetan?
Ima ok kupnji tamo, ali vecinom je ipak jako losa kvaliteta jeftinih stvari..

Kupio sam sad planinarsko posudje s premazom nekakvim ala teflon iznutra, tjedan dana koristio i vec se premaz poceo ljustit, a korisio drvenu kuhacu..okacim sliku sljed tjedan
nvn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 12:05   #30
Ja sam zasad kupovao na odjelu biciklizma, trčanja i planinarenja i sa svim stvarima sam zadovoljan jer su se pokazale ugodne, dobre i kvalitetne, a jeftine.

Kaj se tiče ljuštenja ako imaš račun, odneseš im tamo i reklamiraš i dobiš ili povrat novca ili zamjeniš za novo. Jedni su od rijetkih koji zamjene i reklamacije rade bez problema.

Uglavnom, dućan je za desetku i nadam se da će na još kojoj lokaciji u gradu ga otvoriti!
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 20:00   #31
Nemam racun tak da nis od reklamacije..

Za trcanje ne znam kak se cijene krecu, ali za biciklizam su losi, te cijene bicki, jakni i ostale odjece su brutalno previsoke, za te pare se u zg moze kupit i vitesse odjeca koja je puno kvalitetnija..
Ponuda bajkova im je smijesna..nisam nijednu 29tku tamo uocio, a 26tice su im krsevi vecinom..

Od planinarske opreme imaju light karimat koji se isplati u omjeru cijena/tezina (mislim da je oko360kn i 700grama)..
satori su im bezveze, cak i iglusport ima bolji izbor i omjer ulozeno/dobiveno..
Kartuse za kuhala jeftinije u igluu..

Ok im je ponuda za plivanje, tamo ima onih mini rucnika koji su super za putovanja bajkom/planinarenje i sl..i peraje za bazene su im dosta jeftinije nego drugdje, njihov brand nabaji il kak vec..

Ali sve skupa previse skarta, je da je za nisku cijenu, al je bas puno previse skarta..

Zadnje uređivanje nvn : 23.08.2015. at 20:11.
nvn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 21:28   #32
E jbg, onda si sam zeznuo stvar.

Ako proučiš bolje odjeću na biciklizmu vidjet ćeš da ima i s višom i nižom cijenom. Ponuda bajkova im nije vrhunska kao ni u Hervisu, Intersportu i naravno da nije jer nisu specijalizirani dućan za biciklizam nego za sve sportove. A bome ni bike shopovi nemaju neku vrhunsku ponudu tako da... Ne razumijem tvoju ogorčenost na Decathlon, ali razumijem da nemamo svi isti ukus i mišljenja. Ja znam da ću i ubuduće tamo kupovati kao i preporučiti drugim rekreativcima, a ti nemoj. Hvala Bogu pa ima velik izbor dućana u ZG-u.
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 01:27   #33
pa ne zalim se ja kaj sam zgubio racun, samo velim da se premaz zgulio, na dosta glupom mjestu, na oznakama koliko tekucine je uliveno .. 0.5 i 1.0 su otisli, 1.4 jos pola se drzi, drugu polovicu cu valjda pojest sa sljedecim kuhanjem
http://www.deviantpics.com/images/20...824_002226.jpg

pogledao sam svu robu za biciklizam prvu jer se time najvise i bavim, tesko razocaranje, na skuplju robu se i referiram jer se za te cijene moze kupiti vitesse koji je 3 klase iznad od te "skuplje" robe dechatlona..
Ponuda bajkova u hervisu je trenutno najbolja od tih ducana koje spominjes, nedavno su imali popuste 40% i za 6000kn si mogao dobiti npr 29 focusa s 3x10 shiftovljem, fox ctc-om, H2 pogonom.. drze ktm-ove isto..

samo velim da je nazalost vecinom skart roba tamo, toliko reklame, a corak..velim nazalost jer bi nam svima dobro dosao neki kvalitetniji ducan sportskom opremom da ne moras stalno s neta narucivat sve zivo..
dechatlon mi se cini idealan za ljude koji ce jednom godisnje koristiti to kaj tam kupe..
nvn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 01:46   #34
Quote:
sun888 kaže: Pogledaj post
Ja sam zasad kupovao na odjelu biciklizma, trčanja i planinarenja i sa svim stvarima sam zadovoljan jer su se pokazale ugodne, dobre i kvalitetne, a jeftine.

Kaj se tiče ljuštenja ako imaš račun, odneseš im tamo i reklamiraš i dobiš ili povrat novca ili zamjeniš za novo. Jedni su od rijetkih koji zamjene i reklamacije rade bez problema.

Uglavnom, dućan je za desetku i nadam se da će na još kojoj lokaciji u gradu ga otvoriti!

otvoren je u Rijeci, dobro, to je stara vijest.
Nova vijest je da se otvara na zitnjaku, prekoputa McD-a i Citya
Hesoyam is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 12:57   #35
Znam za Rijeku. Ovo na Žitnjaku bi bilo odlično ako je informacija istinita.
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 11:56   #36
Najveći svjetski francuski lanac sportske opreme....To sam slušao prije nego je otvoren..
Sada kada je otvoren,valjda sam doista očekivao da će biti najveći.
Nisam impresioniran..ni dućanom ni uslugom.
Anti-Stallion is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 22:53   #37
Quote:
Anti-Stallion kaže: Pogledaj post
Najveći svjetski francuski lanac sportske opreme....To sam slušao prije nego je otvoren..
Sada kada je otvoren,valjda sam doista očekivao da će biti najveći.
Nisam impresioniran..ni dućanom ni uslugom.
di, u Rijeci?
u Zagrebu je fakat ogroman, i moze se naci gro stvari za kikiriki, zato im oprastam uslugu koja im je za kukija
__________________
kaeovo
Veliki decki imaju 18
Hesoyam is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 01:25   #38
Ima kojim slucajem na forumu netko da radi u decathlonu ? Moze pm
brba is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 12:00   #39
Roba je stvarno loše kvalitete u Decathlonu, ja sam kupio ruksak od 28l i na prvom planinarenju mu je pukla kopča.
mba is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2018., 18:30   #40
Kvaliteta varira, ovisi o cijeni i proizvodu. Neke stvari me nisu oduševili, ali većina mi je ok za cijenu koju sam platila.
No, ako tražite mega kvalitetno nisam sigurna ako ćete to tu naći. Ovisi što tražite, ja uglavnom gledam badiće, stvari za vježbanje, utege i slično.
Ukratko, ja sam zadovoljna.
maria1maria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:24.