Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2015., 13:04   #101
Quote:
sis kaže: Pogledaj post
Meni je Gloria fora lik. Uvijek se dočeka na noge i ne uzrujava se previše zbog leševa koje mora gaziti zbog toga. Mislim da po zločestoći i poremećenosti nije do koljena Veronici. Ta je bila lujka. Nikako da poćnem gledati novu sezonu Toscane, gdje je ona vjerovala ili ne časna.

Giordanova motivacija je koliko jednostavna toliko i poremećena. Zbilja dobro glumi.

Nije meni Elena loša. Cijeli život opterećena svojom otmicom i sinom kojeg je izgubila, gubi tlo pod nogama kad sazna da muž strašnu tajnu i želi nekom vjerovati. Dosta je dokazivanja trebalo prije nego si prizna da je pogriješila.
Joj meni je Veronika bila prelijepa žena,a ono što je doživjela od lude materetine ,odvelo ju je u ludilo.Kad se zaljubila ,postala je druga osoba.Tako da ja ne mislim da je bila gora od Glorije.Glorija se isto počela mijenjati kada je upoznala Gabriela.I jedna i druga vođena je motivom osvete.Glorija se vratila osvetiti Pijetru,ali dogodio se Gabriele i eto ti nove Glorije
__________________
Sutra je novi dan,
divna diva is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 12:41   #102
Nisam gledala sinoć ,
termin je stvarno užas,
netko i radi u ovoj jadnoj zemlji.
Pa molim dobre dušice ukratko
__________________
Sutra je novi dan,
divna diva is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 20:48   #103
Quote:
divna diva kaže: Pogledaj post
Nisam gledala sinoć ,
termin je stvarno užas,
netko i radi u ovoj jadnoj zemlji.
Pa molim dobre dušice ukratko
Slažem se , jedva sam dočekala emitiranje a zapamtila sam ovo....

Glorija cinkari Giordanu da je Pjetro živ i u kontaktu s Elenom , javlja mu i ime umiruće....
Elena i Giordano odlaze na brod , on ju uči voziti,odlaze na pučinu , zvoni njemu telefon , zvoni njoj ( Pjetrov ) ...napeto je , naguravaju se , Elena ga mlatne po glavi kuhalom za kavU , on je u nesvjesti , ona brodom dolazi do obale , dočekuje ju Pjetro s Claudijem i odlaze autom , Giordano se osvijestio i gleda za njima...
Elena odlazi u bolnicu , nalazi umiruću koja joj kaže da je Stefano njezin sin....
General šalje svoje gorile u bolnicu, Pjetro ih uspije rastjerati ali jedan od njih gurne umiruću i ona pada s velike visine na tlo , preživljava, odvoze ju natrag u bolnicu , Elenu hapse , general joj je smjestio ......Giordano bjesni , general mu daje ultimatum ...za 24 sata želi bilježnicu s imenima ili se Eleni loše piše...
Gorile jure Stefana.....on im bježi....

Najvažnije ...Arijana i Claudio su spavali ....presretni su... e, skoro zaboravih , Claudio je otkazao poslušnost bratu...bit će nešto od njega.....
Irena naslučuje da joj tajo nešto petlja ....
rosa canina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2015., 14:24   #104
Hvala @rose canima

Termin mi je užasan,bit će da nema gledanosti ,dok su toliko pomakli ,

Znači priča se razotkriva,a glavni bos je general ,kako smo i pretpostavile,baš tip ima kamenu facu,točno mu dolikuje da je glavni mafijozo
__________________
Sutra je novi dan,
divna diva is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2015., 15:29   #105
Opet sam prespavala pola epizode...
I koliko uopće ima epizoda do kraja, 2 ili 3?
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 08:11   #106
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Opet sam prespavala pola epizode...
I koliko uopće ima epizoda do kraja, 2 ili 3?
Mislim da danas završava.
sis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 09:21   #107
Quote:
sis kaže: Pogledaj post
Mislim da danas završava.
Ma daj,

Ne znam zašto su otkupili seriju ,kada su joj odredili termin koji nije ni za koga.
Ova priča je dobro zamišljena,glumci odlični ,a nadasve mi je super što nije predvidiva.

Svejedno me nije impresionirala,ne znam kakav će biti kraj ,u biti svejedno mi je ,jer se nisam vezala ni za jedan lik.Volim kad u seriji imam lik za koga navijam svim srcem,ovdje to nisam imala.
Vendeta mi je puno bolja,a sada čekam Toscanu,
__________________
Sutra je novi dan,
divna diva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 09:33   #108
Pretpostavljam da im nije bila prvotna namjera staviti seriju u takav termin. Išla je prva 4 tjedna u normalnom treminu. Nakon toga su ju, valjda zbog slabe gledanosti stavili u ponoćni termin. Bojim se da poučeni tim iskustvom neće više ni otkupljivati talijanske serije. Čisto sumnjam da će biti Toscane. Daj ljudima turke i bosance i svi gledaju, i reklame postižu dobre cijene.

Meni ova serija nije ni blizu tako draga kao Vendetta, i istina je da nema naročito simpatičnih likova, ali nakon prvih par epizoda postala mi je toliko napeta da sam ju odgledala do kraja bez prijevoda.
sis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 10:34   #109
Quote:
sis kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da im nije bila prvotna namjera staviti seriju u takav termin. Išla je prva 4 tjedna u normalnom treminu. Nakon toga su ju, valjda zbog slabe gledanosti stavili u ponoćni termin. Bojim se da poučeni tim iskustvom neće više ni otkupljivati talijanske serije. Čisto sumnjam da će biti Toscane. Daj ljudima turke i bosance i svi gledaju, i reklame postižu dobre cijene. Meni ova serija nije ni blizu tako draga kao Vendetta, i istina je da nema naročito simpatičnih likova, ali nakon prvih par epizoda postala mi je toliko napeta da sam ju odgledala do kraja bez prijevoda.
Ja, sam odgledala tri turske serije,ali samo zbog jednog glumca
Užasavam se njihovih tema,gdje je žena predmet ,a mislim da je i drugim gledateljima dosta tuče , povlačenja oružja ,

Bosanci se gledaju zbog humora ,a talijani zbog ljepote zemlje,glumaca i ja vjerujem da će Toscana ići ,jer je bila jako gledana prva sezona ,nema razloga za odustajanje
__________________
Sutra je novi dan,
divna diva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 13:15   #110
Žene, ima li druga sezona Otmice?
Ja odgledala sinoć na netu zadnju epizodu. 20-u. Katastrofa mi kraj. Završilo, a u biti uopće nije završilo. Totalno bezveze.
forum mamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 13:20   #111
Quote:
forum mamica kaže: Pogledaj post
Žene, ima li druga sezona Otmice?
Ja odgledala sinoć na netu zadnju epizodu. 20-u. Katastrofa mi kraj. Završilo, a u biti uopće nije završilo. Totalno bezveze.
Tek je završilo prikazivanje prve, prije par tjedana. Budući da je serija čini se naišla u Italiji na opće oduševljenje, mislim da će biti nove sezone.
Meni je baš fora takav polukraj, ponešto nezatvorenih priča.
sis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 18:06   #112
Quote:
sis kaže: Pogledaj post
Tek je završilo prikazivanje prve, prije par tjedana. Budući da je serija čini se naišla u Italiji na opće oduševljenje, mislim da će biti nove sezone.
Meni je baš fora takav polukraj, ponešto nezatvorenih priča.
Aaa, tako, znači. Jedino je pitanje hoće li onda druga sezona ikad biti kod nas.
Ma ja volim nedorečene krajeve, ali ovo je baš bezveze, nezavršeno skroz.
Glavni pokretač zla ostao kao pobjednik. Ali da ne pričam sad...
forum mamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2015., 07:57   #113
Quote:
forum mamica kaže: Pogledaj post
Aaa, tako, znači. Jedino je pitanje hoće li onda druga sezona ikad biti kod nas.
Ma ja volim nedorečene krajeve, ali ovo je baš bezveze, nezavršeno skroz.
Glavni pokretač zla ostao kao pobjednik. Ali da ne pričam sad...
Pa budući u realnosti mafija baš i nije pobjediva, bilo bi neuvjerljivo da usseriji je. A osim toga, sigurno su mislili na novu sezonu.
Slutim da će Glorija još puno računa pomrsiti.
sis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2015., 16:50   #114
Odlična, odlična serija, napeto od početka do kraja.
Jest da su malo zeznuli termin prikazivanja, ali vrijedilo je, svake utrošene minute.
Ostavljeno je otvoreno dosta toga, no vjerojatno planiraju drugu sezonu. Iskreno se nadam da će biti jednako dobra kao i prva, da neće pasti kvaliteta, kao što Talijani znaju napraviti s nastavcima druge sezone.

No, može ostati i ovako. Meni ne smeta što je general dobio u ruke ono što je tražio. Pa tako je i u RL, rijetko najveće ribe nastradaju, zaista iznimno rijetko.
Da su ti slavni memoari predani nekom tužitelju, tko zna što bi bilo, moglo bi se dogoditi da je i taj tužitelj bio umiješan u cijelu priču i onda opet ništa od svega (ili sve ponovo).
Ovako, general je dobio što je htio i možda će ostaviti Ferranteove i Mancinijeve na miru.

U cijeloj seriji meni je najviše žao Stefana, dobro je dečko rekao "Cijeli život živim u laži, kako bih mogao biti pri pameti?". Ali nije tako trebalo biti, žena za koju je mislio da mu je majka trebala se odmah javiti Mancinijevima ili Eleninom ocu i svi bi bili daleko sretniji, ne bi izgubili 20 godina zajedničkog života.

Giordano, koji je to manipulator, čak i na kraju: "Sve sam napravio iz ljubavi" . Ma nemoj, čak je i Eleninog oca ubio jer jako voli Elenu, da ne spominjem drugo.
Ali, uživala sam gledati Kaspara, nenadmašan je, odličan i u pozitivnim i u negativnim ulogama, a u ovoj je odlično odigrao obje strane osobnosti lika.
Nadam se da će preživjeti i da ćemo ga gledati i u drugoj sezoni. A izgleda....savršeno.

Mancinijevi, dobri su mi zajedno, svih petoro. Zaslužuju poseban post, ali i ovako sam previše napisala. Svakako, drago mi je što je sve razjašnjeno i oprošteno.

Gabriele, pokleknuo je pred razornom strašću, da je Gloria imala više hrabrosti i vjere u njega, mogla je tu veliku strast pretvoriti u veliku ljubav. Gabriele mi se sviđa, vjerovao joj je, ali joj nije vjerovao slijepo, posumnjao je točno onda kad je trebalo i odustao je od nje kad je shvatio da igra dvostruku (pa i trostruku, ali on ne zna za tu treću stranu) igru.
No, ne bi se trebao vratiti Ireni, to bi trebao ostaviti u prošlosti.

Gloria, baciš je s devetog kata i dočeka se na noge.

Bit će zanimljiva druga sezona, unaprijed se radujem.

Iako, jako bih voljela kad bi naši otkupili jednu malo stariju talijansku seriju, Elisa de Rivombrosa, s jako puno dobrih glumaca koje volimo.
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 08:21   #115
Odličan osvrt!
I ja se nadam novoj sezoni.
sis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 14:36   #116
Quote:
holaquetal kaže: Pogledaj post
U cijeloj seriji meni je najviše žao Stefana, dobro je dečko rekao "[I]Cijeli Giordano, koji je to manipulator, čak i na kraju: "Sve sam napravio iz ljubavi" . Ma nemoj, čak je i Eleninog oca ubio jer jako voli Elenu, da ne spominjem drugo.
Ali, uživala sam gledati Kaspara, nenadmašan je, odličan i u pozitivnim i u negativnim ulogama, a u ovoj je odlično odigrao obje strane osobnosti lika.
Nadam se da će preživjeti i da ćemo ga gledati i u drugoj sezoni
. A izgleda....savršeno.
Nadam se da se ne ljutite što sam sve ovo zacrnila,jer je Hola , rekla sve što mislim o Kasparu, ja gledala samo zbog njega ,
nisu me dotakli drugi likovi,
Vendeta mi je bila puno bolja.

zaboravih zacrniti ono najvažbnije što je napisano,meni takođe izgleda woooooooow!
__________________
Sutra je novi dan,
divna diva is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2016., 18:32   #117
Sjetila sam se ove serije pa sam potražila snimaju li možda drugu sezonu.
Snimaju!!!
Snimanje je počelo krajem studenog 2015, planiraju završiti u proljeće ove godine, nova sezona će imati 10 epizoda, a emitirat će se u jesen 2016. na Canale 5. Iskreno se nadam da će je i naši otkupiti.

Nova sezona počinje prikazivanjem događanja tri godine kasnije od trenutka u kojem je obitelj Ferrante napokon pronašla svoj mir i sreću. No to neće trajati dugo, nova događanje će unijeti nemir među njih.

Poznatoj glumačkoj ekipi (Antonia Liskova, Massimo Poggio, Valentina Cervi, Simon Grechi, Kaspar Capparoni , Laura Adriani, Giuseppe Maggio, Lorenzo Balducci, Luca Biagini i Anita Zagaria) pridružit će se i Roberto Farnesi, Paolo Mazzarelli, Gabriele Rossi, Barbara Livi, Elisabetta Pellini, Beatrice Arnera, Beatrice Luzi, Eleonora Sergio e Vincenzo Alfieri.

Izvor:
http://it.ibtimes.com/solo-amore-2-a...l-2016-1428664
http://www.televisionando.it/articol...nale-5/149147/
http://it.blastingnews.com/tv-gossip...-00683503.html
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 12:48   #118
Solo per amore 2, emitira se u Italiji od 11. svibnja na Canale 5 : http://www.tvserial.it/solo-per-amor...-dove-vederlo/
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:54.