Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2017., 22:52   #581
Imam iPhone6, jučer se desilo kada razgovaram da me sagovornik ne čuje... sta da radim? garancija je istekla, imam ga oko 2 godine. Mislim da je mikrofon ok, jer sam probala snimiti nesto :-) Molim za pomoć, već sam probala factory reset nije pomoglo
Candy20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 19:13   #582
Tako je i meni bilo na 4S. Čuli bi me ljudi samo kad bi pričala preko zvučnika. Doma sam ga mogla tako koristit, ali ne i po gradu. Na sreću moj je bio friško kupljen i pod garancijom pa su mi ga zamjenili za novi.

Najbolje da ga odneseš u neki servis i vidiš jel ti se ti isplati popravljat jer se sigurno neki dio mora zamijeniti, samo je pitanje koliko je isplativo.
*Mustra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 20:17   #583
iPhone 6 i iPhone 6 Plus - pročitati prvi post

Quote:
Candy20 kaže: Pogledaj post
Imam iPhone6, jučer se desilo kada razgovaram da me sagovornik ne čuje... sta da radim? garancija je istekla, imam ga oko 2 godine. Mislim da je mikrofon ok, jer sam probala snimiti nesto :-) Molim za pomoć, već sam probala factory reset nije pomoglo


Uopce te ne cuje ili jako slabo?
Jesi pokusala ocistiti rupicu gdje je mikrofon? Postoji velika mogucnost da je zastopana, pogotovo kod zena (sminka, puder itd...)


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 21:34   #584
Quote:
*Mustra* kaže: Pogledaj post
Tako je i meni bilo na 4S. Čuli bi me ljudi samo kad bi pričala preko zvučnika. Doma sam ga mogla tako koristit, ali ne i po gradu. Na sreću moj je bio friško kupljen i pod garancijom pa su mi ga zamjenili za novi.

Najbolje da ga odneseš u neki servis i vidiš jel ti se ti isplati popravljat jer se sigurno neki dio mora zamijeniti, samo je pitanje koliko je isplativo.
Za grad mozda moze i preko slusalica pricati. Dok se ne popravi.

Quote:
Candy20 kaže: Pogledaj post
Imam iPhone6, jučer se desilo kada razgovaram da me sagovornik ne čuje... sta da radim? garancija je istekla, imam ga oko 2 godine. Mislim da je mikrofon ok, jer sam probala snimiti nesto :-) Molim za pomoć, već sam probala factory reset nije pomoglo
Ne znam kakav ti je engleski, evo kako su drugi rijesavali taj problem

Zadnje uređivanje assassin : 14.02.2017. at 22:39. Reason: Spojeno- koristi tipku Edit ili Multiquote
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 23:09   #585
Dragi ljudi, hvala za odgovore. Danas sam probala sa slusalicama, funkcionisalo je- to me je obradovalo da moze bilo kako Ocisticu jos, malo sam pokusala cistiti sa stapicem za usi i puhati u ove rupice nije pomoglo. Imate li jos neki prijedlog? Hvala puno
Candy20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 23:17   #586
Puhati nemoj, jer samo guras prasinu dublje. Sa nekom iglicom pokusaj ocistiti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 13:13   #587
Pozdrav!

Znate li ako ima i gdje u Rijeci za promijenit bateriju (iphone 6) original?

Hvala
__________________
"Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop." B.
ivana146 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 09:54   #588
Kako da izbrišem mobile data usage, mislim, da resetiram na 0?
kateo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 10:01   #589
Udjes na mobile data i na dnu imas Reset Statistics.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 10:14   #590
Vrlo jednostavno, nisam našla jer ima kilometar za scrollat do dna. Ja googlala i nikako da nađem, samo mi za android izbacivalo. Hvala puno
kateo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 22:15   #591
Pozdrav, namjeravam kupiti iPhone 6 plus pa me zanima je li se kome od vlasnika istih telefon uvio kod koristenja u dzepu? Ili je to uvijanje/bending prenapuhano?
exception is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 23:10   #592
Prve serije su imale dosta problema. Naknadno su to rjesili sa pojacanjem kod volume buttonsa...


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2019., 08:29   #593
Kako da obrišem mail račun?
Idem na Postavke->Lozinke i računi i sad tu imam par opcija (iCloud, Gmail, [email protected]). Hoću obrisati ovo zadnje ali kad uđem u to nemam opciju Obriši kao što imam na Gmailu već piše "Ove postavke instalirao je profil "[email protected] Secure Email Setup"
pic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2019., 16:20   #594
general - device management i tu obriši firmin profil.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2019., 11:01   #595
Jel se može ugasiti download slika kad se surfa? Mislim da je u prijašnjim iPhone verzijama postojala ta opcija? Imam ograničen bandwidth 10mb pa ako ponekad u mjesecu trebam otvoriti neku stranicu praktički instant dobim upozorenje da sam iskoristil kvotu
pic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2019., 14:56   #596
S takvim ograničenjima korištenje iphone-a nema baš smisla.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2019., 21:10   #597
Da, generalno mi ne treba, osim poziv/poruka, da vidim koliko je sati i alarm da me ujutro probudi ali eto par puta sam imal potrebu za saznati neku informaciju i samo tekst mi je više nego dovoljan. Uspjel sam ovo instalirajući Opera mini
pic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:05.