Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2010., 17:14   #1
Šta ić vidjet i gdje jest u Čakovcu (i/ili Vž)?

Idem na jednodnevni izlet u Čakovec i/ili Varaždin. Pa ne znam šta bi bilo zgodno za vidjeti.

Eto, ako može niki prijedlog?

Recimo, čini mi se ok Stari Grad Čakovec (zguglao sam ga), navodno je i muzej Međimurja tamo.

Nadalje, di bi se moglo fino pojest u Čk ili Vž? Ništa fensi i sljedovi, nego npr dobro meso ili ok pizza.

Eto, bio bi zahvalan na bilo kakvom savjetu.
__________________
We're associates of your business partner Marsellus Wallace.. You remember your business partner.., dont'ya!?
I am THE man.
The Final Cut is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 17:22   #2
Ovisi kako se putuje. Reci kako ideš, pa ćemo te savjetovati. Jer nema smisla ako ideš u nekom grupnom aranžmanu busom ili slično da ti savjetujemo neku pizzeriju do koje onda nećeš moći pješice npr.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 17:31   #3
Idem s autom!
__________________
We're associates of your business partner Marsellus Wallace.. You remember your business partner.., dont'ya!?
I am THE man.
The Final Cut is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 20:27   #4
A-ha, OK. Pa, u Čakovcu nemaš kaj osim ovoga kaj si napisal. Tužno, ali Čakovec je bezveze. Varaždin je već bolji. Isto imaš stari grad, to obavezno posjeti, pa cijela ta jezgra grada je zanimljiva, imaš uz stari grad još dva muzeja, sve je u tom krugu, blizu je i poznato kazalište i tak.
A kaj se hrane tiče, meso i pizza, a da su neke prosječne, recimo, pristupačne cijene, ja preporučam Varaždin Tratoria Rustica (kod groblja, isto tako jako poznatog) ili Angelus ili Domenico (centar grada). Sve možeš naći na karti u on-line imeniku, nema smisla da ti objašnjavam ovak.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 18:35   #5
Varaždin je bolji, definitvno.....

pizzerie ti je navela Sigurna, one su dosta dobre....

btw., Domenico još radi?, pa tam nisam bil sto let...
Komar22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 19:45   #6
Quote:
Komar22 kaže: Pogledaj post
Varaždin je bolji, definitvno.....

pizzerie ti je navela Sigurna, one su dosta dobre....

btw., Domenico još radi?, pa tam nisam bil sto let...
Nisam ni ja!
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 20:01   #7
mislim da je najbolja pizza ipak u Santa Mariji
0 plus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 20:04   #8
Quote:
0 plus kaže: Pogledaj post
mislim da je najbolja pizza ipak u Santa Mariji
Nisam nikad bila, zato se možda nisam sjetila, ali da....i to, tako kažu oni koji su probali .
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 10:12   #9
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Nisam ni ja!
ni ja
zadnji put kad sam bila (davnoooo), vidla sam da kuhar stavlja onaj umjetni, zamjenski sir gore i više se nisam pojavljivala tam. I tu večer bilo mi je jako zlo od te pizze, baš mučno. :/ Al eto, vidim da se reklamiraju u Varaždincu, čak su proširili ponudu na neke mesine, pureće šnicle, salate i ne znam kaj


@Final Cut tu imaš spisak nekih restorana u Vž
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 10:19   #10
nije niti kod Šanjeka loše...
Komar22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 20:50   #11
Bio sam.

Po Čk se prošetali po pješačkoj zoni koja je bila pustara samo takva. Tu i tamo koj Rom. Otišli smo do Starog grada odmah do, malo je derutan. A bila je subota oko 12, mislio sam da će biti življe. Inače, grad je puno življi preko tjedna.

A jest smo išli u Domenico u Vž. Loše. Spori su full. Tj, odoblje je svedeno na turbo minimum. Neki škrti gazda. A i pica nije neš. Sos paradajz je bio sladak, jako. Makar su pelati, ali ništa nije to koristilo. Okus ko onaj sos iz tetrapaka. Sir nije bio dobar. Bio je pre bjeli. Uopće nije bio zapečen. I to zato što su ga stavili naknadno, dok je pizza već bila u peči. Valjda ovaj picmajstor ne zna da se tako gljive stavljaju, a da se sir peče od početka. I tjesto je bilo full pretanko. Ok, kao, to je kvalitetno tjesto. Kao. Tako tanko tjesto nesmije se razvodniti. Jedna od lošijih pizza koje sam jeo.

Nakon toga smo se prošetali po centru, koji je (oko 3 sata popodne) isto bio jako pust, tu i tamo koji par što se šeću. Ali je super velika pješačka zona! Odlično je to. Otišli do Starog grada, koji je ipak u boljem stanju (puno) od Čakovečkog.
__________________
We're associates of your business partner Marsellus Wallace.. You remember your business partner.., dont'ya!?
I am THE man.
The Final Cut is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 21:48   #12
Dođite nam opet.


Bolje da ste išli u Angelus, to je 3 min od Domenica prema istoku...
__________________
"It Ain't Over, 'Till It's Over"
Komar22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 16:20   #13
Sto se tice hrane, definitivno Santa Maria u VZ
a sto se tice CK i VZ, eh nisu ti to neki veliki gradovi, al nadje se svasta, jest da su pusti, puno ljudi bude samo kad se nest dogadja, al zasto su simpaticni

Ja obozavam Vz (inace sam iz Ck), kad ga malo bolje upoznas i otkrijes sto sve nudi, mora ti biti simpatican
__________________
www.putoholicari.com
Buffy10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 23:33   #14
Quote:
The Final Cut kaže: Pogledaj post
Bio sam.
to ti je tak vikendom... plac je do 12 gotov i onda je razlaz u gradu... ručak i to... ljudi zasluženo odmaraju... neki


meni je domenico tak-tak puno gori neg prijašnjih godina
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 17:26   #15
Istina je da je osim ljeti, Čakovec podosta dosadan grad, no kvalitetnih kafića ima još dovoljno... samo ne znam koliko još dugo, s obzirom na ovu recesiju.
Centar s vodoskokom i lijepa zgrada Doma sindikata izgrađena u stilu mađarske secesije, crkva Sv. Nikole te Stari grad Zrinskih s parkom je vrlo lijep, kao na slici

__________________
Home is where heart dwells without fear! Klikni na link
Multiverzum is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 17:25   #16
wtf predstavlja ova zadnja slika? Treba to na Trash prebaciti
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 21:53   #17
malo dižem temu iz pepela i trebam savjet

gdje papati u ČK / VŽ okolici....ne zanimaju me tjestenine i pizze, rižota i slično,,, just fino meso
i obilno
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 22:01   #18
Mundoaka u Čakovcu, Mala hiža u njegovoj okolici (Mačkovec).
https://www.facebook.com/mundoaka.cakovec/
http://mala-hiza.hr/
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 15:32   #19
Đurina hiža na cesti od Vž prema Vž Toplicama
__________________
When there is the will, there is the way!
cici1810 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 22:44   #20
palatin, odličan seitan
pic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:15.