Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2016., 16:58   #281
http://www.f-p-leko.hr/index.htm Pronašla sam ovo na google-u.
GotU is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 22:26   #282
molim hitan odgovor: kopiraona u ul grada vukovara, oko ministarstva pravosuđa a da radi od 7, 7:30 ? hvala
sandra7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 12:18   #283
Printa li itko u zagrebu subotom popodne iza 15h? ali ono, itko? pošta, fotoradnje, neka kopiraoncia za koju forumi ne znaju?
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 14:36   #284
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
Printa li itko u zagrebu subotom popodne iza 15h? ali ono, itko? pošta, fotoradnje, neka kopiraoncia za koju forumi ne znaju?
ja subotom popodne i nedjeljom odem do citya ili jokera u Splitu tako da pretpostavljam da ti i u Zg ima u nekom centru kopiraona ili oni koji stavljaju slike na salice i to oni uvijek nekom nesto printaju
lexipedia1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 20:20   #285
moze neki savjet za najbolju kopirnicu u blizini crnomerca?
KrmeZvanoNerast is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2018., 13:35   #286
Da li netko zna gdje bi, na području Maksimir-Centar (Zg), bilo najjeftiniji print knjiga?
Bilo je nekad u Harambašićevoj po 12-13 lipa, ali to je zatvoreno već dugo.

Imam dosta knjiga u pdf-u, koje bi htio stavit na papir..
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2018., 20:53   #287
Iskreno, stvarno ne znam gdje ćeš pronaći tako jeftino printanje. Jedino da s nekime dogovoriš popust na količinu. Ja sve kaj trebam obavljam ovdje i zadovoljna sam. To ti je kod Pravnog faksa. Centar kao što si i tražio, osim cijene

http://zutakopiraona.com/
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2018., 11:47   #288
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
Da li netko zna gdje bi, na području Maksimir-Centar (Zg), bilo najjeftiniji print knjiga?
Bilo je nekad u Harambašićevoj po 12-13 lipa, ali to je zatvoreno već dugo.

Imam dosta knjiga u pdf-u, koje bi htio stavit na papir..
Printanje u blizini ekonomskog fakulteta po 12 lipa c/b. Ispod stanice Harambašićeva, imaju dva mala kioskića, jedan crveni i ispod žuti pa si pogledajte ako vam šta odgovara.
GotU is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2018., 18:48   #289
Šta uraditi kada kopirana svjedodžba ne ispadne baš dobro ni iz desetog puta?

Vadio sam dokumente za fakultet al' četvrtu svjedodžbu nikako nisam mogao dobro kopirati!!!

Hoću li imati problema na konkursu?
__________________
Sjećanje mi snagu daje...
Winston Smith is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2019., 19:20   #290
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
Da li netko zna gdje bi, na području Maksimir-Centar (Zg), bilo najjeftiniji print knjiga?
Bilo je nekad u Harambašićevoj po 12-13 lipa, ali to je zatvoreno već dugo.

Imam dosta knjiga u pdf-u, koje bi htio stavit na papir..

Znam da je sad vjerojatno prekasno, ali za druge ljude koji budu tražili po forumu... Ima kopiraona malo iza stanice Sveučilišna aleja, gdje je FFZG, prošećete se pored Erste banke prema desno i na prvom pješačkom okrenete glavu na lijevo i velika reklama 10 lipa stranica. Vrijedi samo za kopiranje 100+ listova i obostrano. Doduše dečko se meni zeznuo pa naplatio 100 strana 24 kune (naplatio mi je oko 150 strana umjesto 100), a to sam tek kasnije vidjela na računu jer isprva nisam ni ja reagirala... Kao u zgradu ulazite i idete u podrum, dečko je brz i sve je ok, mislim da ću unatoč greški od zadnji puta tamo ići kopirati kad nešto trebam. Ako netko treba upute vičite pa ću pronaći račun i podatke kako se točno zove ulica i to...
Ali danas što je mene dočekalo... Šaljem neke zamolbe i trebam si kopirati samo jednu potvrdu i vozim se u tramvaju i vidim na Draškovićevoj ogromnu reklamu copy/print 16 lipa i izađem iz tramvaja samo da to kopiram... Pa dobro, da je i 20 i 25 lp... Pita dečko koliko komada, a meni bilo glupo reći jedan, pa rek'o daj 10... Kad op, račun 10 kuna. 10 listova papira, on je to lijepo printao obostrano (s druge strane samo elektronski potpis ), ali brate 10 kuna. "50 lipa stranica". Fino sam se iznenadila i nabila si (totalno) nepotreban trošak , kažem da nisam znala da je takva cijena, pa da, kao može popust na veću količinu... Je, ali to nije nigdje navedeno (doduše nisam ni ja pitala, sama sam si kriva, ali s druge strane ni u dućan kad dođem ne pitam prodavačice koliko košta mlijeko ako piše cijena na polici), pa čisto da i ostali ljudi znaju da ne nasjednu Kopirnica Spektar Kopi, Vlaška 45.
nina-o-s-t is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2020., 14:05   #291
.



Jel netko zna kopiraonu koja radi unto koroni ?
Keva is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2020., 06:46   #292
postoji li u strogom centru zg neka kopiraona, sa normalnim cijenama?
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2020., 08:28   #293
Masarykova, imaš 2 tamo.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2020., 13:58   #294
preporuke za spiralno uvezivanje velikog broja stranica a da se ne raspadne nakon 5 dana listanja - rijeka?
Go Hye-mi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2022., 10:45   #295
Najjeftinije printanje , širi centar zg?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2024., 23:48   #296
ekipa imam A4 binder / mapa sjajni tvrdi karton nije pvc dali iko u nas u HR printa na bindere direkt?
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:34.