Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2005., 20:35   #1
Novska

Da li Novljani posjećuju ovaj forum?
Forum grada Novske www.novska-forum.tk je u posljednje vrijeme postao nedostupan. Da li netko zna zašto? Možda se graonačelnik Vidaković zbilja pobrinuo da forum nestane jer je kritički govorio o njegovim u najmanju ruku sumljivim poslovima.
 
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 20:43   #2
Zapošljavanje u Novskoj!

Tko kaže da naš gradonačelnik Antun Tun Vidaković nije uspješan. Učinio je vrlo mnogo glede zapošljavanja.
Gospođa Ljerka Vidaković (supruga, profesorica geografije) 1991. godine smjenila je bivšeg direktora vrtića sa objašnjenjem da nije prihvatljivo da jedna osoba vodi takvu ustanovu 16 godina. Nakon odrađena dva četverogodišnja mandata (bez potrebne stručne spreme), već je pet godina v.d. ravnateljica sa plačom većom od 7.000 kuna. Navodno sada studira predškolski odgoj na Pedagoškom fakultetu u Petrinji. U gradskoj upravi zbrinut je i Tomislav Vidaković (bratić). Prve 4 godine na mjestu pročelnika za graditeljstvo, planiranje i zaštitu okoliša bez potrebne stručne spreme, a zadnje 3 godine kao referent u tom odjelu. Tomislav Vidaković je zbrinuo i svoju kćer Ivanu Potočki u Poreznoj upravi, ispostava Novska. U vrtiću je zbrinuta i gradonačelnikova nećaka Ana Vidaković kao odgojitelj (kćerka gradonačelnikova brata Dragutina). Za vrijeme Matešine vlade gradonačelnik je bratu Dragutinu osigurao i milijun kuna državnog novca za sanaciju posrnule firme Befra koja je bila pred stečajem, a današnjoj bratovoj firmi Villikus osigurava sve gradske poslove. U pravnom odjelu zapošljava nečakinju Karolinu Šimičić, a na svoje staro mjesto u Geodetskom uredu zapošljava svog nećaka Daria Jež, dok je nečakinju Dariju Jež, profesoricu geografije iz Kutine, zaposlio na mjestu ravnateljice knjižnice i čitaonice u Novskoj. Rođakinju iz Kutine Katu Jež (nečakovu suprugu) zapošljava kao direktoricu u katastru. Ako smo nekog zaboravili, neka nam gradonačelnik oprosti.
 
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 20:50   #3
POSLOVNA ZONA NOVSKA

U osam godina svog mandata HDZ-HSP-DC-ovska gradska vlada je dobila od države i izdvojila iz proračuna grada više od milijun kuna, a do sada je kupila samo nekoliko jutara zemlje. Do sada nije zaposlen NI JEDAN ČOVJEK u toj poslovnoj zoni. Gradski oci su nekoliko puta odlazili u razgldavanje poslovnih zona od Varaždina do Muća i za to naravno naplatili dnevnice, a od poslovne zone ni p. NAravno, uz put se pojela janjetina i zalilo sa vinom, naravno sve na račun građana Novske.
 
Odgovori s citatom
Old 12.05.2005., 11:20   #4
više puta sam bio u novskoj, imam tamo prijatelje, i lijepo je u novskoj. glede devijacija o kojima pišeš to ti je hrvatska svakidašnjost. pozitivno je da se glas diže, moraš se aktivirati i potražiti podršku, sam malo možeš učiniti.
keš is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2005., 18:08   #5
Talking Re: Zapošljavanje u Novskoj!

Quote:
Novljan kaže:
zapošljava svog nećaka Daria Jež, dok je nečakinju Dariju Jež, profesoricu geografije iz Kutine, zaposlio na mjestu ravnateljice knjižnice i čitaonice u Novskoj. Rođakinju iz Kutine Katu Jež (nečakovu suprugu) .
puna novska ježeva jebateled

pozdrav iz KT
__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2005., 21:58   #6
ježila ježa novska.
keš is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 19:07   #7
vidim stara tema, ali samo da javim da je online novi forum http://www.novska.net/forum/
audioslave is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 12:26   #8
Vidim da je tema zamrla...a toliko stvari u Nasem gradu. Vidakovic ocigledno prosao bez mrlje, evo ga sad u Zagrebu...i nikom nista
Franjot is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 12:27   #9
E moji novljani
Franjot is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 13:02   #10
Zanima me kako sad stoje stvari oko Novljanskog jezera s obzirom da imate novog gradonačelnika. Nastavljaju li se svi oni radovi ili će se to zaustaviti?
Inače, jezero mi je super.
mattija18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2018., 18:15   #11
Bok ljudi!

Selim se u Novsku pa me zanima kakav je zivot u Novskoj? Jel imaju kakve grupe za aerobik ili vjezbanje? Postoji li kakav mini soping centar? Sto imate od trgovina? Gdje izlazite? Gradskki bus, taksi?
LucyInSky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:36.