Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2017., 19:13   #521
hvala petra,moje ljubavi
Tarica u zimskoj jakni

__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 01:09   #522
Jel ima netko ideju kako zastiti ranu od kastriranja po ovom snijegu?ima kaputic peso al mu prekrije leda i trbuh,al ne skroz do iza


Sent from my iPhone using Tapatalk
fashfit is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 09:02   #523
Obuci mu bokserice, samo napravi rupe za potrebno i to je to.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 13:17   #524
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
hvala petra,moje ljubavi
Tarica u zimskoj jakni

Ne vide se slike.
__________________
http://www.index.hr/lajk/poster/151946/the-truth

“Bez obzira koliko si talentiran, inteligentan ili bogat, način na koji se odnosiš prema životinjama govori sve što treba znati o tebi.”
petra00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 17:42   #525
Quote:
petra00 kaže: Pogledaj post
Ne vide se slike.
vide se, otvori u novom prozoru,obrises .jpg udaris enter i to je to.
imgur i forum se ne vole
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 22:37   #526
Ja u njenom zadnjem postu, koji sam obilježila, ne vidim nikakav link samo što je tipkano.
__________________
http://www.index.hr/lajk/poster/151946/the-truth

“Bez obzira koliko si talentiran, inteligentan ili bogat, način na koji se odnosiš prema životinjama govori sve što treba znati o tebi.”
petra00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 13:04   #527
Preglednik Chrome: desni klik na ikonicu gdje bi trebala biti slika, open image in new tab, ako se i dalje ne prikazuje slika F5, tj. refresh.
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 13:56   #528
Imam Firefox. Stavljeni su mi neki blokatori reklama i sl., možda je do toga.

Ali mi nije jasno kako se ono prije vidi?
__________________
http://www.index.hr/lajk/poster/151946/the-truth

“Bez obzira koliko si talentiran, inteligentan ili bogat, način na koji se odnosiš prema životinjama govori sve što treba znati o tebi.”
petra00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 20:00   #529
Kopirala sam post gdje je slika i odjednom su sve slike bile vidljive, e svašta.
I sad mi je slika vidljiva. A post prepravljam i brišem kopiju.

Pa to je pravo eskimsko odjelce. Super izgleda.
__________________
http://www.index.hr/lajk/poster/151946/the-truth

“Bez obzira koliko si talentiran, inteligentan ili bogat, način na koji se odnosiš prema životinjama govori sve što treba znati o tebi.”
petra00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 16:06   #530
Jel ima netko ovakav kaputić? Jel topao?

Morat ću skoro uzeti ovom bebaču a ne znam jel mi se više isplati naručiti ili sašiti. Bitno je da je topao kaputić jer je baš mimoza mala.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 18:07   #531
Slične kaputiće Luna ima za hladnije suho vrijeme. Za kišu i snijeg ima po mjeri šivane kabanice s nogavicama ispod kojih joj za niskih temperatura obučem najmanji dječji overol koji se kopča između nogu i taj dio uvrnem (dok ne popravim stroj za šivanje i to odrežem i porubim).

Nedostatak ove kabanice koju si linkala je goli stomak, a propuhuje i cijeli stražnji dio. Neki psi nisu toliko osjetljivi na hladnoću, pa im kabanica više treba da ih zaštiti od kiše i snijega, te jakog vjetra. No, neki su baš mimoze, poput moje, koja se na hladnoći ukipi i onda je moram odnijeti kući. Ili joj procuri nosić. Neki su osjetljiviji na hladnoću i onda nam nema druge nego ih oblačiti. Tome pridonosi i činjenica da ih iz zagrijanih stanova izvodimo tek na koji stupanj van van.

Vodi računa o veličini koju naručuješ. Za dva mjeseca bebač će biti skoro dvostruko veći. Za to ti je bolje otići na ebay, jer imaju puno identičnih stvari kao i Amazon, a dva tri puta jeftinije.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 21:19   #532
Ma taj goli donji dio i mene smeta. Ovo je najzatvoreniji koji sam našla.
Prije smo sami šivali raincoats za ove dugodlake ali sad nam to konkretno ne treba.

Bebač će za pola mjeseca, mjesec, biti skroz odrasli pas. Fizički barem
Uzela bih po mjeri odraslog psa, ne za sad.

Budem pogledala što na Ebay-u ima, hvala.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 21:14   #533
Kak vam se ovo cini? Originalno bi se koristilo kao kabanica, skidala bi krzno, jer je haski u pitanju. Kada jako pada kisa bude mi mokar do koze i susi se satima, mrzi fen tak da to nije opcija...
https://www.pet-centar.hr/karlie-kap...onom-crni.aspx
beze is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 17:54   #534
Ljudi može mala pomoć.Roditelji mi imaju kratkodlakog jazavčara starog malo više od dvije godine.E sad sljedeći tjedan idem kod njih pa bi psu kupio onaj mali kaputić da mu ne bude hladno .E sad gledam na webu u pet shopu to prodaju,ali jednostavno ne mogu odredit koliko je pas dug tj. dužinu leđa .Tražio sam na netu ali ne nađem.Pa ako netko zna molit ću lijepo da napiše
__________________
Enginn er alheimskur, ef þegja má...
FrozenAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 19:36   #535
Ljubimcoljupci, vrijeme je za chat! - Vol. 2

Mogu ti pomoci u toliko da ti velim kako ti samo saznanje o duzini leda nece biti dovoljno da kupis adekvatan kaputic/opravu! To se kupuje da se isproba, tako je najbolje!

Ili ako imas nekoga sa jazavcarem u gabaritima kao i taj kod tvojih roditelja njega povedi kao manekena!


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 21:00   #536
Quote:
FrozenAss kaže: Pogledaj post
Roditelji mi imaju kratkodlakog jazavčara ....E sad sljedeći tjedan idem kod njih pa bi psu kupio onaj mali kaputić da mu ne bude hladno .E sad gledam na webu u pet shopu to prodaju,ali jednostavno ne mogu odredit koliko je pas dug tj. dužinu leđa .Tražio sam na netu ali ne nađem.Pa ako netko zna molit ću lijepo da napiše
Ako se kupuje kaputić bez nogavica (što za kratkodlakog preporučam), onda mu se treba izmjeriti dužina leđa od vrata do korijena repa. Druga mjera koja se uzima je obujam prsa - znači, najširi dio trupa, a mjeri se malo iza prednjih nogu. No, ova mjera za jazavčare nije toliko bitna, jer su oni vretenastiji, za razliku od mopsova, francuskih buldoga, bostonskih terijera i sličnih, koji su kratki, ali širokog trupa.

Svakako tražiti dvoslojan kaputić - izvana vodonepropusan, a iznutra neki deblji materijal.

Ne preporučujem kaputiće s nogavicama, eventualno prednjim. Zadnje ih sputavaju, jer nisu krojene prema građi tijela psa.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 16:30   #537
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
Mogu ti pomoci u toliko da ti velim kako ti samo saznanje o duzini leda nece biti dovoljno da kupis adekvatan kaputic/opravu! To se kupuje da se isproba, tako je najbolje!

Ili ako imas nekoga sa jazavcarem u gabaritima kao i taj kod tvojih roditelja njega povedi kao manekena!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post
Ako se kupuje kaputić bez nogavica (što za kratkodlakog preporučam), onda mu se treba izmjeriti dužina leđa od vrata do korijena repa. Druga mjera koja se uzima je obujam prsa - znači, najširi dio trupa, a mjeri se malo iza prednjih nogu. No, ova mjera za jazavčare nije toliko bitna, jer su oni vretenastiji, za razliku od mopsova, francuskih buldoga, bostonskih terijera i sličnih, koji su kratki, ali širokog trupa.

Svakako tražiti dvoslojan kaputić - izvana vodonepropusan, a iznutra neki deblji materijal.

Ne preporučujem kaputiće s nogavicama, eventualno prednjim. Zadnje ih sputavaju, jer nisu krojene prema građi tijela psa.
Zaboravih se zahvalit Nisam mogao prije odgovorit.Uglavnom otišao sam do pet centra i jednostavno pitao ljude što rade tamo za savjet što kupit i riješio sam to
__________________
Enginn er alheimskur, ef þegja má...
FrozenAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 16:39   #538
Lako za falu; nego ti nama javi jesi li kupio pravi i da li jazeku paše!

:klap::klap:
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 20:48   #539
Može i fotka jaze u kaputiću!
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2018., 23:39   #540


Jazo se, izgleda, ne voli baviti slikama (kao ni ja). Što se može. S njim ili bez njega mi hrlimo u novu modnu sezonu jesen/zima 2018.

Šicko Pupi i ja se snalazimo kako znamo i umijemo. Uglavnom smo dobili inspiraciju na ovim stranicama, pa se zahvaljujemo svima vama koji ste nam u tome puno pomogli.

Još u 9. mjesecu smo u ZOO Vili-ju u Dugavama kupili smeđi "baloner" bez rukava, tek da nešto imamo. Pupinjo u njemu izgleda neodoljivo, ali kada nas je uhvatila kiša a njemu se glava pretvorila u mokru čupavu lopticu, postalo je jasno da nam treba kombinezon sa kapuljačom. Frigaš neodoljivost.

Čekali smo da Pupi naraste, da navrši barem 7 mjeseci, pa da si i mi kupimo onaj savršeni kombinezon iz Tim Pet-a koji su nam malena legenda Luna i njezina vjerna fermina-daza tako dobro isprezentirale. Ali ništa od toga, oni su prije godinu dana prestali sa proizvodnjom.

Pupiju, na žalost, ne pašu mjere kombinezona (a i druge robe) sa eBay-a, pa smo se uputili gđi. Fulviji koja šiva po mjeri. Kod nje smo upiknuli jedan debeli, topli, nepromočivi kaputić sa kapuljačom, koji se kopča ispod vrata i na prsima. Spretan za oblačenje. Zadovoljni. Dobar klasični komad odjeće koji se mora naći u ormaru svakog modno osvještenog psa.

Ali nama treba kombinezon.....jer je malo prase (čitaj Pupi) stručnjak da se od glave do repa uvalja u zemlju (i ostalo) čak i kad nema kiše.

Sljedeće odredište nam je bio DasPas u Tomašićevoj. Oni šivaju zaista krasne kaputiće, imaju dobre materijale raznih boja, ali nemaju naš mračni predmet želja. Ljubazna prodavačica nas je uputila da pogledamo modele VAU design-a koji se mogu kupiti u Pet centru.

Trenutačno smo se nacrtali tamo. Nekako smo uspjeli isčeprkati tamno plavi (VAU.design) kombinezon, jedini nama potrebne veličine, koji se zatvara čičkom na leđima . Materijal - odličan, kroj super, ali nema niti malo podstave, niti kapuljaču, niti otvor za oprsnicu, a guma oko nogu je toliko stisnuta da ja nisam mogla provući prst, a kamo li Pupijevu
šapu.

Naša potraga se nastavlja.

Ilunora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:17.