Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2017., 22:04   #1441
Global mi nije bila nikakva, ali zato serum je bio fantastican

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 13:23   #1442
Quote:
Aeon+ kaže: Pogledaj post
Global mi nije bila nikakva, ali zato serum je bio fantastican

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Kakav je serum? Možeš li malo opisati kakvu kožu imaš i što radi serum? Inače mi je Bioderma odlična.
Jess22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 18:51   #1443
Quote:
Aeon+ kaže: Pogledaj post
Global mi nije bila nikakva, ali zato serum je bio fantastican

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Jeli to serum za mjesovitu kozu?ja koristim micelarnu i dobra mi je pa me zanima i kremica iz iste ili neke biodermine linije

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
fashfit is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 11:01   #1444
Nikel hid.krema ruža predobra
K84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 19:00   #1445
Quote:
fashfit kaže: Pogledaj post
Jeli to serum za mjesovitu kozu?ja koristim micelarnu i dobra mi je pa me zanima i kremica iz iste ili neke biodermine linije

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
Masna, mjesovita i problematicna

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 18:41   #1446
Meni je Nikel krema protiv bora s karnozinom takvo otkriće, slučajno sam ju probala od mame jer mi je nestalo moje i predivna je, hidratantna, ne masti a jako dobro nahrani kožu. i ima jako ugodan miris.
Saireen is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 22:09   #1447
Quote:
Saireen kaže: Pogledaj post
Meni je Nikel krema protiv bora s karnozinom takvo otkriće, slučajno sam ju probala od mame jer mi je nestalo moje i predivna je, hidratantna, ne masti a jako dobro nahrani kožu. i ima jako ugodan miris.
i meni je isto dobra. baš je pri kraju, imam još za par korištenja. uz kremu s pasiflorom, definitivno najdraži nikel proizvod
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 11:46   #1448
Cure trebala bih pomoc. Imam 29 godina i do sada sam uvijek koristila samo plavu Niveu. Ujutro i navecer nakon pranja lica u debelom obilnom sloju jer od vode na licu imam osjecaj zatezanja. Koza Niveu upije brzo. Prije tjedan dana sam bila na prvom ciscenju lica i rekli su mi da bi bilo bolje za tako suho lice uzeti hranjive kreme pogotovo s obzirom na to da koza sada stari. Takoder mi je rekla da cijena nije ogledalo kvalitete sto u biti i sama znam. Uzela sam za probu dvije Afroditine hranjive kreme pa ih kombiniram. Badem i pamuk i svila. Medutim nisu mi dovoljno masne. Zelim nesto bas bas masno. Cijena nije bitna. Ove se prebrzo upiju i dalje ostaje osjecaj zatezanja na kozi. Ne znam stvarno sto bih kupila. Ima netko kakav prijedlog?
maca_i_pol is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 12:18   #1449
Quote:
maca_i_pol kaže: Pogledaj post
Cure trebala bih pomoc. Imam 29 godina i do sada sam uvijek koristila samo plavu Niveu. Ujutro i navecer nakon pranja lica u debelom obilnom sloju jer od vode na licu imam osjecaj zatezanja. Koza Niveu upije brzo. Prije tjedan dana sam bila na prvom ciscenju lica i rekli su mi da bi bilo bolje za tako suho lice uzeti hranjive kreme pogotovo s obzirom na to da koza sada stari. Takoder mi je rekla da cijena nije ogledalo kvalitete sto u biti i sama znam. Uzela sam za probu dvije Afroditine hranjive kreme pa ih kombiniram. Badem i pamuk i svila. Medutim nisu mi dovoljno masne. Zelim nesto bas bas masno. Cijena nije bitna. Ove se prebrzo upiju i dalje ostaje osjecaj zatezanja na kozi. Ne znam stvarno sto bih kupila. Ima netko kakav prijedlog?
Meni se nekako čini da ti je koza dehidrirana.Imas pristice,zacepljene pore,mitesere? Ti se koza ljusti? Od preparative koristis samo plavu niveu?
Odi na temu azijska kozmetika,tamo ti cure mogu pomoci.

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk
Hana67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 12:29   #1450
Quote:
Hana67 kaže: Pogledaj post
Meni se nekako čini da ti je koza dehidrirana.Imas pristice,zacepljene pore,mitesere? Ti se koza ljusti? Od preparative koristis samo plavu niveu?
Odi na temu azijska kozmetika,tamo ti cure mogu pomoci.

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk
Imam otvorene pore, nema pristica, tu i tamo koji miteser. Ne ljusti se koza.
Do sada je bila samo Nivea, sad mijenjam ove dvije navedene kreme. Lice perem sapunom za lice, tu i tamo pocistim micelarnom, al se rijetko sminkam tako da je i ona rijetko u upotrebi. Ok, hvala ti pogledat cu tamo.
maca_i_pol is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 14:58   #1451
Quote:
Hana67 kaže: Pogledaj post
Meni se nekako čini da ti je koza dehidrirana.Imas pristice,zacepljene pore,mitesere? Ti se koza ljusti? Od preparative koristis samo plavu niveu?
Odi na temu azijska kozmetika,tamo ti cure mogu pomoci.

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk
Znam da nije meni upuceno, no imam sve od navedenoga
I takoder trazim kremu za svaki dan

Probala sam vise kremica no nijedna me nije odusevila niti sam primijetila neku razliku pa ih prestanem koristiti s vremenom.
Trenutno koristim lotique hydra day complex serum i s tim sam zadovoljna, no kakti trebala bi na njega staviti neku kremu
I tu nemam pojma sto bi bilo pametno

Pa ako netko ima prijedlog ( a da nije azijska kozmetika, nisam od narucivanja iskreno) slobodno neka se oglasi i da savjet
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 18:47   #1452
Quote:
maca_i_pol kaže: Pogledaj post
Cure trebala bih pomoc. Imam 29 godina i do sada sam uvijek koristila samo plavu Niveu. Ujutro i navecer nakon pranja lica u debelom obilnom sloju jer od vode na licu imam osjecaj zatezanja. Koza Niveu upije brzo. Prije tjedan dana sam bila na prvom ciscenju lica i rekli su mi da bi bilo bolje za tako suho lice uzeti hranjive kreme pogotovo s obzirom na to da koza sada stari. Takoder mi je rekla da cijena nije ogledalo kvalitete sto u biti i sama znam. Uzela sam za probu dvije Afroditine hranjive kreme pa ih kombiniram. Badem i pamuk i svila. Medutim nisu mi dovoljno masne. Zelim nesto bas bas masno. Cijena nije bitna. Ove se prebrzo upiju i dalje ostaje osjecaj zatezanja na kozi. Ne znam stvarno sto bih kupila. Ima netko kakav prijedlog?
ako tražiš nešto baš masno masno, onda baci pogled na bocassy hranjivu dnevnu i noćnu kremu. noćna je ultra masna. meni je to premasno, al eto tebi će vjerojatno biti taman

ja bih ti zapravo preporučila da uložiš u dobar hidratantni serum i kremu te za čišćenje lica koristiš blaže i neisušujuće proizvode.

Quote:
maca_i_pol kaže: Pogledaj post
Lice perem sapunom za lice, tu i tamo pocistim micelarnom, al se rijetko sminkam tako da je i ona rijetko u upotrebi.
izbaci taj sapun i pola problema si riješila.

Quote:
SashaFierce kaže: Pogledaj post
Znam da nije meni upuceno, no imam sve od navedenoga
I takoder trazim kremu za svaki dan

Probala sam vise kremica no nijedna me nije odusevila niti sam primijetila neku razliku pa ih prestanem koristiti s vremenom.
Trenutno koristim lotique hydra day complex serum i s tim sam zadovoljna, no kakti trebala bi na njega staviti neku kremu
I tu nemam pojma sto bi bilo pametno

Pa ako netko ima prijedlog ( a da nije azijska kozmetika, nisam od narucivanja iskreno) slobodno neka se oglasi i da savjet
što nisam ja tebi nekad nešto preporučivala?
ajd malo detaljnije o koži, što ti valja, a što ne.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 20:02   #1453
Quote:
maca_i_pol kaže: Pogledaj post
Cure trebala bih pomoc. Imam 29 godina i do sada sam uvijek koristila samo plavu Niveu. Ujutro i navecer nakon pranja lica u debelom obilnom sloju jer od vode na licu imam osjecaj zatezanja. Koza Niveu upije brzo. Prije tjedan dana sam bila na prvom ciscenju lica i rekli su mi da bi bilo bolje za tako suho lice uzeti hranjive kreme pogotovo s obzirom na to da koza sada stari. Takoder mi je rekla da cijena nije ogledalo kvalitete sto u biti i sama znam. Uzela sam za probu dvije Afroditine hranjive kreme pa ih kombiniram. Badem i pamuk i svila. Medutim nisu mi dovoljno masne. Zelim nesto bas bas masno. Cijena nije bitna. Ove se prebrzo upiju i dalje ostaje osjecaj zatezanja na kozi. Ne znam stvarno sto bih kupila. Ima netko kakav prijedlog?

Neke cure s foruma sa suhom kožom koriste Afrodita kolagen kremu i zadovoljne su Pa možda da nju škicneš..
Parlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 22:28   #1454
Quote:
maca_i_pol kaže: Pogledaj post
Cure trebala bih pomoc. Imam 29 godina i do sada sam uvijek koristila samo plavu Niveu. Ujutro i navecer nakon pranja lica u debelom obilnom sloju jer od vode na licu imam osjecaj zatezanja. Koza Niveu upije brzo. Prije tjedan dana sam bila na prvom ciscenju lica i rekli su mi da bi bilo bolje za tako suho lice uzeti hranjive kreme pogotovo s obzirom na to da koza sada stari. Takoder mi je rekla da cijena nije ogledalo kvalitete sto u biti i sama znam. Uzela sam za probu dvije Afroditine hranjive kreme pa ih kombiniram. Badem i pamuk i svila. Medutim nisu mi dovoljno masne. Zelim nesto bas bas masno. Cijena nije bitna. Ove se prebrzo upiju i dalje ostaje osjecaj zatezanja na kozi. Ne znam stvarno sto bih kupila. Ima netko kakav prijedlog?
Galenski laboratorij, kolagen krema. 35-40 kn.
Jedva cekam da potrosim ovu i vratim se na tu kremu.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 23:31   #1455
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
što nisam ja tebi nekad nešto preporučivala?
ajd malo detaljnije o koži, što ti valja, a što ne.
hmm ne sjecam se da jesi

Niti da sam ikad prije pisala na ovoj temi

Doduse prije par mj. sam dosta pratila temu 'totalno fantastican proizvod' i tamo su cure pisale o (za mene) koje kakvim cudima...retinoidima, serumima, vitaminima i nekakvim kiselinama. Tad sam pitala ima li tko prijedlog za dodatak u mojoj rutini no zakljucak je bio da ako mi sad ovo nista ne steti da nista ni ne mjenjam.
Sad pomislih da bi ipak nesto trebala dodati nakon seruma

Ubiti nista posebno ni ne koristim, par puta tjedno lice ocistim sa Garnier pure active exfoliation brusher i nakon toga stavim Lotique hydra day complex serum. Sminku skidam micelarnim maramicama.

Koza mi je mjesovita sa ponekad suhim dijelovima (nos, brada, izmedu obrva), pristici pred mengu, u zadnje vrijeme par potkoznih koji nikak da skroz produ.
U nedostatku neke dobre kreme, stavim niveu soft nakon umivanja.

Probala sam puno kremica iz dm-a, od balee do loreala, garniera...zadnja prije seruma je bila nivea day care koja me nije odusevila, nesto mi nije stimalo al ne znam reci sto tocno. Proslo je vec dosta od kad sam ju prestala koristiti.

Ugl, nemam pojma sto bi slijedece kupila i probala, niti se razumijem u sastave kremica da znam je li nivea soft dobar izbor za mene i da se toga drzim.
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 13:56   #1456
Quote:
SashaFierce kaže: Pogledaj post
Znam da nije meni upuceno, no imam sve od navedenoga
I takoder trazim kremu za svaki dan

Probala sam vise kremica no nijedna me nije odusevila niti sam primijetila neku razliku pa ih prestanem koristiti s vremenom.
Trenutno koristim lotique hydra day complex serum i s tim sam zadovoljna, no kakti trebala bi na njega staviti neku kremu
I tu nemam pojma sto bi bilo pametno

Pa ako netko ima prijedlog ( a da nije azijska kozmetika, nisam od narucivanja iskreno) slobodno neka se oglasi i da savjet
Probaj olival ekstrs bogatu kremu s uljem smilja! Ona je dosta masna i svakako ne upotrebljavaj vise sapun, kupi si rade neku blagu umivalicu! Mozes probat rozu baleinu, ona mi je nekako dosta blaga!

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
Lecos is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 15:52   #1457
Quote:
Lecos kaže: Pogledaj post
Probaj olival ekstrs bogatu kremu s uljem smilja! Ona je dosta masna i svakako ne upotrebljavaj vise sapun, kupi si rade neku blagu umivalicu! Mozes probat rozu baleinu, ona mi je nekako dosta blaga!

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
Ja sam imala tester te kreme,opristavila sam ko budala od nje
I slazem se za ovo da vise ne koristis sapun,Sasha dosta cura hvali cv crvenu pjenu iz Mullera,meni je dobra i roza.I takoder nije losa pjena od Afrodite Ali po omjeru cijene,kvalitete i sastojaka,najvise se isplati cv pjena Znam da si rekla da ne zelis online narucivati,ali pogledaj si malo skintegru,paket ti dode za dva/tri dana,ovisi.

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk
Hana67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 18:31   #1458
Quote:
Hana67 kaže: Pogledaj post
Ja sam imala tester te kreme,opristavila sam ko budala od nje
I slazem se za ovo da vise ne koristis sapun,Sasha dosta cura hvali cv crvenu pjenu iz Mullera,meni je dobra i roza.I takoder nije losa pjena od Afrodite Ali po omjeru cijene,kvalitete i sastojaka,najvise se isplati cv pjena Znam da si rekla da ne zelis online narucivati,ali pogledaj si malo skintegru,paket ti dode za dva/tri dana,ovisi.

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk
Ja koristim nju preko zime vec 2 godine i nisam dobila nikakve pristice! To ovisi od koze, mada meni nista ne izaziva pristice.niti se sjecam kad sam zadnji put imala pristic, prije kojih 10, 15 god

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
Lecos is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 21:24   #1459
drage cure, može molim vas pomoć. Dakle koža mi je užasno dehidrirana (puna ljuskica), uz to suha, uopće se nimalo ne masti.. Svaku zimu isti problem, ne znam više što da radim, jer izgleda grozno.. Uz to je jako osjetljiva i čim mi nešto ne odgovara u sastavu evo pristica.. Imam buffet, hydru b od skintegre, ordinary ulja, avene cicalfate, ali meni stvarno ništa ne pomaže. Ne koristim umivalice, šminku skidam avene bogatim mlijekom ili bioderma mlijekom. Jednom tjedno napravim piling aha kiselinom od Ordinary. Ima li tko sličan slučaj i kako ga je riješio? Možda neki tretmani kod kozmetičara? Praktički ne mogu staviti tekući puder jer očajno izgleda. Koža mi od te suhoće i dehidriranosti izgleda 10godina starije, a imam 24. Hvala unaprijed na svakom prijedlogu..
anchi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 21:32   #1460
Ako ti je dehidrirana, a nije SD, onda ti fali hidratacija. K tome, ako je dehidrirana, a nije SD, aha kiseline ti najmanje od svega trebaju.
Dodaj hidratacije na najjače i onda stavljaj to šta imaš.
Znam samo azijske proizvode za hidrataciju, ako bu narucivala online. A od ovih zapadnjackih caudalie sos je jako dobar.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:37.