Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2017., 14:35   #6501
Quote:
Calandre kaže: Pogledaj post
Rosa, hvala ti
U međuvremenu sam dobila ove testere:

Intensive hydralifting cream
Blue Diamond Super cream
Blue Diamond Concentrate (serum)
Complexion perfector BB krema

Nisam još ništa isprobala jer sam na moru. To ću na jesen isprobavati.
Na koncu ispada da sam trebala ove iz Gold linije uzeti po ovom što si preporučila
Da, da, preskupi su. Ne znam baš da će biti shoppinga

E da, kupila sam onaj njihov Mist. Pa ono... nemam što za reći ni dobro ni loše.
Taj mist dosta hvale, ali mene se nije dojmio... Samo što ja generalno nisam od misteva pa nisam mjerilo...

Ta Blu diamond kolekcija je skuplja od gold linije, imala sam samo testere seruma, osjeti se lagano zagrijavanje, sviđa mi se, ali je skuuup. Tako da o toj liniji ne mogu puno reći.
A bb krema je malo čudna, ali nije čepila pore nimalo. Meni je bilo super staviti na lice i pričekati sekund da se osuši pa tek onda razmazivati. Malo je čudne strukture. Iako je ja bih rekla više za suhu kožu, ali vidit ćeš.

Ovu hydra kremu mislim da sam potrošila cijelu, ali iskreno više se ne sjećam šta sam mislila o njoj

Jedino mi je balm za skidanje šminke koji dosta hvale, totalni promašaj.
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 23:03   #6502
Meni su svi balmovi za skidanje šminke promašaj pa onda nisam taj tester niti uzela.
Općenito, ne nosim baš BB kreme pa ne znam točan razlog zašto sam ovu uzela
Al ajde sad, dobro.
Mislim da bi ovo sve moglo biti preteško za moju masnu kožu
Javim kad isprobam. Mist mi samo dobro miriše (na BBrown Beach u nekoj blagoj varijanti) a druge benefite ne znam baš koje bi trebala i vidjeti. Ali je bočica neka limited edition pa je svijetlo roza sa srebrnim zvjezdicama
Ni ja nisam od misteva, ne koristim ih inače.
Calandre is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 20:44   #6503
Jel netko probao onaj C vitamin serum od Evelina? Ja ga ne mogu naci, gdje god dodjem rasprodan. A nije skuo pa bih ga bas probala.
sulavezi is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 15:47   #6504
Ja sam odlučila da napravim onaj serum sa vitaminom C ali evo mješam ga već sat vremena i nije se rastopio
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 23:09   #6505
Javi dojmove.
sulavezi is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 15:07   #6506
Quote:
sulavezi kaže: Pogledaj post
Javi dojmove.
Stavila sam ga samo jednom tako da je rano za neku recenziju. Trebalo mu je više od sat da se rastopi ali ako bide radio pola onoga što bi trebao, opraštam mu. Danas ću staviti drugi put. Malo pecka prvih par minuta ali poslije ništa i koža je glatka kasnije.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 13:07   #6507
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Stavila sam ga samo jednom tako da je rano za neku recenziju. Trebalo mu je više od sat da se rastopi ali ako bide radio pola onoga što bi trebao, opraštam mu. Danas ću staviti drugi put. Malo pecka prvih par minuta ali poslije ništa i koža je glatka kasnije.
Meni je dosta dobra.
Npr. Vichy koji bi za te pare trebao štancati novu kožu mi ne napravi ništa u usporedbi s ovom domaćom mućkalicom od koje zabljesnem.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 14:23   #6508
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Meni je dosta dobra.
Npr. Vichy koji bi za te pare trebao štancati novu kožu mi ne napravi ništa u usporedbi s ovom domaćom mućkalicom od koje zabljesnem.
Evo upravo ga imam na licu.Vidi se efekat definitivno mada ne veliki ali nakon 3 tretmana nisam ni očekivala čuda. Da napravi neku pomak za mjesec dana meni sasvim zadovoljavajuće. Ne vjerujem baš u instant rješenja.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 10:12   #6509
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Ja sam odlučila da napravim onaj serum sa vitaminom C ali evo mješam ga već sat vremena i nije se rastopio
Može receptić?

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
*Angel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:34   #6510
Quote:
*Angel* kaže: Pogledaj post
Može receptić?

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Ja sam radila po ovom.
http://www.dearskin.me/2013/02/c-ser...noj-radinosti/

Valjda smijem staviti link
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 19:51   #6511
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Ja sam radila po ovom.
http://www.dearskin.me/2013/02/c-ser...noj-radinosti/

Valjda smijem staviti link
Hvala!!
*Angel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 12:11   #6512
Počela sam koristiti serum Artiscare vit.c imam hiperpigmentaciju pa me baš zanima hoće li šta pomoći.
Da li je itko koristio taj serum?
lilo230 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 13:18   #6513
Je li itko od vas koristio Synchrovit C vitamin za lice? Vidim u postovima iz 2012. da su neke cure napisale da im je ok... sad je na facebooku neka nagradna igra i može se osvojiti. inače mi je skup. je li itko probao?
mrs.fine is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 20:48   #6514
Quote:
mrs.fine kaže: Pogledaj post
Je li itko od vas koristio Synchrovit C vitamin za lice? Vidim u postovima iz 2012. da su neke cure napisale da im je ok... sad je na facebooku neka nagradna igra i može se osvojiti. inače mi je skup. je li itko probao?
ja sam ga koristila davno i meni je bio zaista jako dobar. da nema druge mazalice vjerovatno bih ga opet kupila
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 09:39   #6515
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
ja sam ga koristila davno i meni je bio zaista jako dobar. da nema druge mazalice vjerovatno bih ga opet kupila
o pa divno. ako ne osvojim, budem si kupila hahah. Na Facebook starnici Feel the difference je kao nagradna igra pa dijele... hvala ti puno na dojmovima, pomoći će mi u odluci
mrs.fine is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 12:22   #6516
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
ja sam ga koristila davno i meni je bio zaista jako dobar. da nema druge mazalice vjerovatno bih ga opet kupila


draga, jesi probala alpha-H c vitamin mozda
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 17:38   #6517
Mislim da sam već to negdje pitala, ali nigdje ne mogu naći sad...

Liftactiv Fresh Shot - je li probao netko, vrijedi li tih novaca, ili da kupim ovaj od Eveline... (koji baš i nije nešto, ali bar je jeftin... )

Edit: evo, našla sam sastojke, pa ako se netko razumije...

Sastojci AQUA / WATER - DIMETHICONE - OCTOCRYLENE - GLYCERIN - RHAMNOSE - ISONONYL ISONONANOATE - ETHYLHEXYL SALICYLATE - ZEA MAYS STARCH / CORN STARCH - GLYCERYL STEARATE - DIISOPROPYL SEBACATE - PENTYLENE GLYCOL - BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE - CERA ALBA / BEESWAX - ISOPROPYL LAUROYL SARCOSINATE - STEARIC ACID - PEG-40 STEARATE - PALMITIC ACID - HYDROXYETHYLPIPERAZINE ETHANE SULFONIC ACID - SORBITAN TRISTEARATE - TRIETHANOLAMINE - DIMETHICONOL - PHENOXYETHANOL - ADENOSINE - MAGNESIUM ASCORBYL PHOSPHATE - TOCOPHERYL ACETATE - ASCORBYL GLUCOSIDE - POLOXAMER 338 - DISODIUM EDTA - CAPRYLYL GLYCOL - XANTHAN GUM - PARFUM / FRAGRANCE
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 16:19   #6518
Hnje... iako nisam dobila odgovor, ovaj Vichyjev tretman sam kupila... tj. naručila i sutra mi dođe... bila akcija, 20% popusta na Vichy, a usput sam kupila i 1 njihov šampon, pa još i besplatna poštarina...
( ...oooo, opet tražim izgovore za svoje hedonističko iživljavanje šopingom... )


Uglavnom, javit ću kakav je...

__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 09:02   #6519
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Ja sam odlučila da napravim onaj serum sa vitaminom C ali evo mješam ga već sat vremena i nije se rastopio
možda bi ti bilo lakše kada bi 'tresla', a ne klasično miješala za žlicom ili čime već

ja to stavim u bočicu (vodu i c vitamin) i onda energično tresem bočicu 15tak minuta da dobro izmiješam i razbijem čudo..ono, glumim tresilice/miješalice kao u labosu

možda da tako probaš, bi ti bilo lakše..
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 09:00   #6520
Zadnjih par seruma za hidrataciju kojih se mogu sjetiti, s tim da su neki ponovljeni par puta jer sam zaboravila kakvi su mi bili: Avene, Darphin, Caudalie SOS, Clarins Thirst Quenching, Vichy, Lierac, Apivita, L'Occitane, Filorga i čini mi se da mi je od svih najbolji bio Darphin za sva godišnja doba, a ljeti Caudalie. Filorga je isto dobar, a Clarins je super zimi za suhu kožu.
Astona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:48.