Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2017., 13:57   #921
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ne, ne, obratno - sad oni "ravni" hvataju semafor, oni što dolaze od Džamije.

No imam pitanje za PEEK debile - sa kojim smjerom je sinkroniziran semafor na križanju Branimirova-Zavrtnica? Ako ideš iz smjera Sesveta otvori ti se semafor na Heinzelovoj i onda točno pogodiš crveno na Zavrtnici.

Ako ideš kontra - opet ista pjesma - s tim što onda kad se KONAČNO otvori semafor na Zavrtnici uhvatiš crveno na Heinzelovoj (ili zeleno za lijevo).

Budući da na Zavrtnici NEMA drugih semafora osim tog - zanima me s kojim kurcem su ga sinronizirali?
Odgovor je vrlo jednostavan, nisu sinkronizirali...
Lucky-ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 13:57   #922
Ne znam, ja sam nekad uredno lovio zelene po Zvonimirovoj u smjeru istoka, brzinom od 60-70, u večernjim satima kad nema gužve.
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 14:31   #923
Ljudi budite razumni. Problemi se rješavaju sukladno prioritetima. Prvo smo se riješili druga Tita, sad je na redu Masaryk, a u nekoj daljoj budućnosti možda se pozabave i semaforima
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 15:00   #924
Quote:
jurrica kaže: Pogledaj post
Jutros su tri mudraca i laptop bili spojeni na semafor na Ljubljanici (Zagrebačka av). Očekuje se problem
Vidio ih i ja jutros i isto to mi proslo kroz glavu... nista, ne preostaje nam nista drugo nego vidjeti kako ce biti poslijepodne odnosno sutra

Takodjer u svom tom poslu koji su napravili prije 3 tjedna i ponovno radili posao da se vrati na staro, cini mi se da onaj semafor kod Mercatora (Zagrebacka av. i Zagrebacka cest.) stvara veci krkljanac nego li je prije bilo....
__________________
"Znate da ste ostarjeli kad se sagnete da zavežete cipelu, a onda razmišljate što biste još mogli napraviti dok ste tamo dolje."
bushido is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 15:12   #925
Quote:
bushido kaže: Pogledaj post
Takodjer u svom tom poslu koji su napravili prije 3 tjedna i ponovno radili posao da se vrati na staro, cini mi se da onaj semafor kod Mercatora (Zagrebacka av. i Zagrebacka cest.) stvara veci krkljanac nego li je prije bilo....
Taj je vraćen na staro stanje nakon par dana ako se nevaram Ali im stoji znak "nova regulacija prometa". Bolje da su napisali stara regulacija prometa
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 20:04   #926
Quote:
Pero_Kanister kaže: Pogledaj post
Ljudi budite razumni. Problemi se rješavaju sukladno prioritetima. Prvo smo se riješili druga Tita, sad je na redu Masaryk, a u nekoj daljoj budućnosti možda se pozabave i semaforima
Upravo to.
Quote:
Pero_Kanister kaže: Pogledaj post
Taj je vraćen na staro stanje nakon par dana ako se nevaram Ali im stoji znak "nova regulacija prometa". Bolje da su napisali stara regulacija prometa
Križanje dvije zagrebačke (ceste i avenije)nije vraćeno na staro. Ostatak avenije je. Nagradno pitanje koje se svi mi pitamo je zašto pobogu nije vraćeno?

Tako da sad imam situaciju da kod povratka s posla u smjeru zapada, budu kolone do Rudeške. Naravno, iza Ina benzinske genijalci se prestroje desno pa zakrče skretanje desno kod sky office.

Da ne spominjem da je Zagrebačka cesta KAOS. Uvijek je tamo bila gužva, al ovo je nova razina.

Dopisivao sam se s nekim likom iz ZG cesti jer sam poludio na to stanje, al i on kaže da je semafore "u direktnom dogovoru s gradom preuzela jedna privatna firma". Ili ti naš obozavani Peek.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 21:23   #927
Mudraci su sjebali i Slavonsku kod Adiko banke. Nikad kolone nisu bile non-stop ispod Savske do Knežije. Sad ne možeš proći u bilo koje doba dana i noći da ne čekaš ispod Savske.
__________________
Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo, pak ni vezda ne bu da nas...
mata73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 21:25   #928
Da, išao sam u 18:30 tuda i kolona je bila skoro do bivšeg Hypo centra. Kamera više ni ne može kaj uslikati jer kraj nje stalno kolona.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 22:08   #929
Dosta skrecem iz rudeske smjer vrbani - zapad i samo upozorenje da semafor vise ne pali odmah strelicu za skretanje lijevo vec ide crveno pa nakon par sekunda strelica. Ne bi to bio problem da ekipa koja je u raskrizju ne misli da je suprotnom smjeru isto crveno pa da mogu odmah proci neovisno o strelici ali nije vec suprotnom smjeru je i dalje zeleno. Pripazite ako vozite tuda neovisno jel dolazite sa strane McD-a ili Kauflanda...
andro2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 00:32   #930
Quote:
Fishkal kaže: Pogledaj post
Bome ne, zetovci redovito do pola mosta idu skroz lijevom trakom. Onda kreće prestrojavanje kroz dvije.
Ne mogu vjerovat da bi bili toliko napredni!
To mora da je uzrokovano nečim drugim,neki drugi razlog.
Jer nigdje to ne primječujem.
Zetovci su u stanju gazit iste rupe cijeli dan,svaki dan,cijele godine.
Ili su na tom mostu samo iznimka koja potvrđuje pravilo.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 23:30   #931
Quote:
Pero_Kanister kaže: Pogledaj post
Taj je vraćen na staro stanje nakon par dana ako se nevaram Ali im stoji znak "nova regulacija prometa". Bolje da su napisali stara regulacija prometa

Godinama se vozim tom rutom i ne sjecam se da je ikada bilo kao sto je ovih dana... guzva skroz od INA benzinske pa prema zapadu..
Neznam kakvo je misljenje drugih.
A znak? Šale se malo ljudi...
__________________
"Znate da ste ostarjeli kad se sagnete da zavežete cipelu, a onda razmišljate što biste još mogli napraviti dok ste tamo dolje."
bushido is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 15:49   #932
Taj semaforn na križanju Zagrebačke avenije i Zagrebačke ceste su ovo ljeto "renovirali". Stavljali su nove semafore za pješake, a i ove za automobile su mrdali. Prije koji tjedan je puštena nova regulacija. Aute koji skreću lijevo (recimo sa zg ceste na aveniju) nisu puštali istovremeno kada i suprotni smjer za ravno. Takva regulacija je trajala jedno dva ili tri dana i onda je vraćeno na staro kako je i bilo. Lijevi skretači moraju pustiti suprotni smjer koji ide ravno. Jučer sam baš obratio pažnju na to i definitivno je vraćeno na staro kako je bilo.
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:31   #933
Nije. Signal na aveniji traje kraće a skretanje na zg ulicu za smjer prema gradu traje duže
jurrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:41   #934
Za vremenski interval ne znam. Moguće da je istina to što kažeš jer kako mi kolega koji živi tamo kaže, kad su pustili novi režim regulacije radile su se gužve na semaforu poslije. Valjda su pokušavali nešto kemijat. Uglavnom, veliko sranje i nijedan sa nijednim nema veze
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 01:14   #935
Evo jedna glupost:
Križanje Av.Dubrovnik Froudeova,situacija kada iz av, se skreće u Froudovu,
a dve paralelne trake na aveniji u smjeru zapada imaju crveno,a ne znaš zbog koga ili čega.
Tu se nema ništa za sinhronizirat,a svejedno je idiotski.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 06:32   #936
Quote:
jurrica kaže: Pogledaj post
Nije. Signal na aveniji traje kraće a skretanje na zg ulicu za smjer prema gradu traje duže
Upravo tako. Produžili su zeleno skretanje s avenije na cestu kad dolaziš sa Jankomira, a smanjili zeleno na aveniji u smjeru zapada. I zato su gužve sve do Rudeške u smjeru zapada, kao nikad prije, i zato su gužve na Zagrebačkoj cesti kao nikad prije.

Jer genijalcima nije palo na pamet da, na već preopterećenoj zagrebačkoj cesti, sa užasno posloženim semaforima će biti još gore ako dodaš više automobila, a ne riješiš križanja s baruna Filipovića, Zagorskom i Rudeškom.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 10:37   #937
Evo vidim jutros osvanuo znak i na križanju Rudeške sa avenijom "Nova regulacija prometa". Dakle, očekujem kaos
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 11:11   #938
Kaze Bandic NU2 u zapadnom dijelu preko ljeta grada radilo se na protocnosti prometa. Bolje da nisu nista dirali, a procjena automatske regulacije se vec penje na par stotina miliona kuna. Kad to Peek odradi citav grad ce stajati u kolonama.
__________________
Without racing, there is no Honda!
Bono_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 11:06   #939
Ajde da samo ne pičkaramo, trenutno Zg avenija od Ljubljanice na zapad funkcionira kako treba. Neznam jel drama na Drvinju ili Rudeškoj, Zagrebačka je normalno u qrcu kao i uvijek ali tu nije kriv taj semafor. Kaj se tiče avenije, samo niš ne dirajte više
jurrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 11:36   #940
Jel netko vidio našta liče šahtovi na križanju Banjavčićeve i Heinzelove? Upozoravam ove koji iz Banjavčićeve skreću desno u Heinzelovu (prema jugu) - šaht je toliko propao da je po meni pitanja trenutka kad će potpuno popustit i propast u kanalizaciju.

Radi se o ovim šahtovima:

https://goo.gl/maps/HWYThhjLU5S2
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:37.