Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2015., 22:03   #821
Izasao iOS 9.01. Nadam se da su rijesili bugove


Sent from my iPhone using Tapatalk
CroRipke is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 20:21   #822
Iphone 5 problem

pozz imam problem sa iphone 5 kad se pali pise connect to itunes, spojim ga i pokusam restore, pred kraj restora izbaci gresku 47.. dali netko zna rjesenje? pokusao sam i sa resetom ali nista.. hvala
Dejan1998 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2016., 15:21   #823
Pozdrav , kako da namjestim da mi dolaze pozivi na iphone5 na fb mesenger i whatups kad nisam na aplikacijama.Znači kad sam na messengeru ili whatups mogu primiti poziv.Čim izađm iz aplikacije ne dolaze mi pozivi
__________________
"When choosing between two evils, I always like to try the one I’ve never tried before."
dejan1471 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 11:05   #824
ima li tko iskustva sa prebacivanjem iOS 10 na neki stariji iOS?
u odnosu na starije iOS, desetka mi se čini kao prevelik potrošač baterije. inače radi se o iphone 5 uređaju , a korištene aplikacije su fb, whatsapp, adobe reader...
slavonija035 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 11:20   #825
To je nemoguče. Moglo se do prije nekoliko dana vratiti na 9.3.3 ali više ne može. Apple je prestao potpisivati stariji softver pa ko je podigao na desetku tu i ostaje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
davor2210 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 12:33   #826
Mozda neznatno vise trosi ali nista znacajno..


Sent from my iPhone using Tapatalk
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 09:28   #827
Quote:
slavonija035 kaže: Pogledaj post
ima li tko iskustva sa prebacivanjem iOS 10 na neki stariji iOS?
u odnosu na starije iOS, desetka mi se čini kao prevelik potrošač baterije. inače radi se o iphone 5 uređaju , a korištene aplikacije su fb, whatsapp, adobe reader...
Istina, otkad sam ažurirala na desetku, troši mi puno bateriju.
Čak sam nedavno promijenila novu bateriju, mislila sam možda je to... ali ništa, isto brzo troši bateriju.
Aplikacije imam iste, nisam baš ništa mijenjala.

Da li itko ima savjet osim onaj da se ugase sve aplikacije, da li ima pomoći ili taj noviji iOS jednostavno troši više?
afra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 10:27   #828
vidi da li ti je uključena opcija "nađi moj iPhone", automatski se uključi sa instalacijom ios10.
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 12:05   #829
Pozz, pokvarila mi se maticna ploca na Iphoneu 5c te mob vise ne moze ocitati Sim karticu. Nedavno sam ga vratila na pocetne postavke i sad mi trazi da ga ponovno aktiviram. A to ne mogu bez sim kartice koju mob ne prihvaca
Htjela bih ga koristiti samo doma preko wi-fia kao tablet jer vec imam novi mob.
Zna li netko moze li se mob ipak nekako aktivirati?
Hvala
fijufiju is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 12:14   #830
spoji ga na komp, pokreni itunes i slijedi korake. nema garancije da će upaliti ali možda ipak...
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 13:01   #831
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
spoji ga na komp, pokreni itunes i slijedi korake. nema garancije da će upaliti ali možda ipak...
Pokusala sam to. Ne radi :/
fijufiju is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 17:28   #832
Pozdrav, imam iPhone 5 i vec cijeli dan baterija mi je 100%, a gledao sam pola dana videe na YouTube, dopisujem se na Messengeru, a i dalje je 100%, zna li neko u cemu je problem?
barca123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 23:09   #833
pogrešno prikazuje status baterije. ugasi/upali pa vidi hoće li se ažurirati.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 09:09   #834
Na njemu je iOS 8.1.1, da li treba azurirati na 10.0.2 da bi radilo to normalno?
barca123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 09:56   #835
teško da će update pomoći. jedino napraviti restore pa set as new (isto će ti se dignuti na ios 10). no najvjerojatnije je razlog takvom ponašanju baterija koja lagano odlazi na vječni počinak.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 19:30   #836
Ne znam gdje da postavim pitanje ( neka ga moderator premjesti slobodno ako postoji prikladnije mjesto! )

Imam Iphone 5, star par godina. Radi normalno.
U posljednje vrijeme imam sljedeći problem, a taj je da mi aplikacija instagram ne radi kako treba, problem je taj da kada uđem u aplikaciju nako npar sekundi me izbaci samo od sebe i prebaci samo na početni zaslon. Ima li netko ideju o čemu se radi? Probala sto puta izbrisati aplikaciju i ponovno instalirati, pa radi normalno par sati i onda opet isti problem. Probala ugasiti uređaj, upaliti, nema pomoći. Ažuriranja mi nikakav ne nudi za tu aplikaciju. Ostale aplikacije mi rade normalno.

Odem na postavke, da malo vidim što se događa, kada tamo nudi mi se ažuriranje nekakvo softvera ( pamislih ajde idem to nadograditi, možda zato nešto ne radi ), ios 10.2.1. Stavila da se slažem s uvjetima, krene se vrtiti i samo iznaci sljedeću obavijest: Ažiriranje se ne može provjeriti-softver ios. 10.2.1. nije prošao provjeru jer više niste spojeni na internet. A naravno da sam spojena na internet! Doma sam, wifi radi normalno.

O čemu se ovdje radi? Bitnije mi je ovo gore zašto me izbacuje iz aplikacije?

Ako mi netko zna reći nešto korisno? Puno hvala.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 00:44   #837
Latica

Probaj ažurirati preko kabela i itunesa. To je sigurnije., Nakon ažuriranja trebale bi sve aplikacije radit normalno
Megi Pegi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2021., 19:09   #838
Zna li možda netko u čemu je stvar sa mikrofonom?
Kod poziva me osoba ne čuje. Kad uključim loudspeaker čujemo se.
Na diktafonu se snimim i kad pustim snimku čujem samo šum neki.
Na videozapisu normalno snima ton, kad pustim video čuje se.
Stvarno mi nije jasno do čega bi to moglo biti, zna li tko?
Hvala
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:07.