Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Šta bi se dogodilo ako Ferrari poslije 2021 izađe iz F1?
Sve bi bilo kao po starom, F1 bi to preživjela 31 41.33%
Polagani raspad i umiranje F1 kroz koju godinu 27 36.00%
Totalna transformacija natjecanja u nešto treće 17 22.67%
Glasovatelji: 75. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2017., 12:34   #2781
https://maxf1.net/hungaroring-2003-p...rnanda-alonsa/

Sjećam se kao da je bilo jučer
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 12:40   #2782
Quote:
el Torro kaže: Pogledaj post
Germanska krv u meni ovo mora esat.
Vratite se, anektirajte nas, rasterajte bagru s Markovog trga.
Jedino vrijeme kad je ovaj dio Europe bio EUROPA
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 13:36   #2783
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Jedino vrijeme kad je ovaj dio Europe bio EUROPA
Tak je,vratite nam Austro Ugarsku monarhiju, jer ocigledno nismo sposobni biti svoji gazde!!!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 16:40   #2784
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Pa i nije uvijek imao najbrži bolid, prva godina u Mercedesu?,pa dominacija bikova dok je bio u Mclarenu?, Pokloni se Hamiltonu umjesto da pricas, ak vam nepasu engleski komentatori koji k gledate eng program,imate rai,rtl
daj marijo nepričaj jedini je vozač nazad 50 godina a možda i dalje koji nije proša kaljenje u minardijima odma je dobija bolid za pobjede.
aleale is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 06:55   #2785
Hamilton je izuzev 2009 godine imao svaku godinu bolid koji je bio barem na razini ovogodišnjeg ferrarija ili redbula tj. bolid koji je barem na nekim stazama sposoban za pole position ili pobjedu. (sa time da su 2007.,2008, 2012, 2014, 2015, 2016, 2017 sve apsolutno bili najbrži bolidi). To ne umanjuje njegov uspjeh jer ima talenta, ali je i dokaz zbog čega je tako brzo došao do nekih rekorda. Ukoliko će Mercedes biti u vrhu sljedećih 5 godina mogao bi srušiti sve schumacherove rekorde.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Cekpu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 18:42   #2786
http://www.f1fanatic.co.uk/2017/09/0...turning-2006/?

Znači Lujo je spotrgal McLarena, a Hakkinen nakon toga nije mogel testirat i zato se nije ni vrnul u McLaren 2007
Ko zna da Lujo nije spotrgal taj McLaren možda bi Hakkinen bil u njemu 2007/2008 pa bi danas imal 4 naslova ili bi ih možda imal Alonso...

Znal sam da je Lujo prefrigan sa svim mastima, al vrag bi ga znal jel tak zajeban da kolegi zajebe test ili je to samo bio peh
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 11:10   #2788
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Poglec moj avatar sinek.

Jedini vozac koji se moze spominjati u kontekstu Ayrtona , jedini.!!

Koju poruku poslati?, Hamilton je samo rekao svoje misli, jbga Brazilac mu je uvjek bio udol pa mi nije cudno, jeboga ti tibi pa znas da muje i kaciga sa pocetka karijere bila Ayrtonovska.

A kaj se tice Singaporea cak i ti moras priznati da je odvezao prekrasno po onim mutnim uvjetima iako je dobio naredbu da ne riskira , on je opet riskirao!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 11:30   #2789
Skromni Lewis.
Čim se bacio u ovakvu jeftinu ofenzivu znači i da on nije siguran da je bolji od Vettela...

Quote:
Lewis Hamilton hit back at a Sebastian Vettel fan, who suggested that the German was the more accomplished of the two drivers, saying he should perhaps stop by “Specsavers.”

Following his victory at the Singapore Grand Prix, Hamilton engaged fans in an Instagram live video.

When it was suggested to him by ‘Kevin’ that Vettel was the more accomplished of the two F1 drivers, the Brit made his thoughts clear.

“One day you will see that Vettel is not the best,” Hamilton, who on Sunday claimed his 60th grand prix win, said.

“If you haven’t, then maybe you need to go to Specsavers.”
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 13:08   #2790
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Jedini vozac koji se moze spominjati u kontekstu Ayrtona , jedini.!!
Kak da ne.
Taj vol nema kaj raditi u istoj rečenici s Ayrtonom.
WilliamsF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 13:54   #2791
Quote:
WilliamsF1 kaže: Pogledaj post
Kak da ne.
Taj vol nema kaj raditi u istoj rečenici s Ayrtonom.
Svatko ima svoje misljenje, a sam Hamilton je dokazao majstorstvo !, netrebaju njemu nasa videnja.

Ak me razmes!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 14:14   #2792
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Svatko ima svoje misljenje, a sam Hamilton je dokazao majstorstvo !, netrebaju njemu nasa videnja.

Ak me razmes!
Da je dobar vozac jeste..
Da je usporediv sa Sennom, nije...

U onakvim bolidima koje je on (Hamus) vozio, vecina pristojnih vozaca bi osvojila slicno ono sto je i Hamus osvojio...
Dakle, i Ricc, i Vettel, i Alonso, i Kimi, itd... i jedan Hulk, koji jos nikad nije bio ni na postolju mislim...

Ne kontam nikako, zasto se uzdize u nebesa covjek koji osvaja sve i svasta u ultra dominantnom bolidu... eto...
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 14:45   #2793
Quote:
Roodonja kaže: Pogledaj post
Da je dobar vozac jeste..
Da je usporediv sa Sennom, nije...

U onakvim bolidima koje je on (Hamus) vozio, vecina pristojnih vozaca bi osvojila slicno ono sto je i Hamus osvojio...
Dakle, i Ricc, i Vettel, i Alonso, i Kimi, itd... i jedan Hulk, koji jos nikad nije bio ni na postolju mislim...

Ne kontam nikako, zasto se uzdize u nebesa covjek koji osvaja sve i svasta u ultra dominantnom bolidu... eto...
Pa zbog pojedinih utrka , recimo ova zadnja je dobar primjer , toliko je bio mocan po mokrome da se nije dogodio sudar na startu opet bi vjerojatno pobjedio, ili on ili Max.
Nacin voznje sve ili nista, doduse malo se smirio zadnjih par godina i tak to
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 15:00   #2794
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Pa zbog pojedinih utrka , recimo ova zadnja je dobar primjer , toliko je bio mocan po mokrome da se nije dogodio sudar na startu opet bi vjerojatno pobjedio, ili on ili Max.
Nacin voznje sve ili nista, doduse malo se smirio zadnjih par godina i tak to
A vidis, meni Ricc ima ultra dobrih poteza, jako lijepa preticanja, da mu je samo malo bolji bolid...
Alonsa ne volim, ali ono nikako, ali zamisljam sta bi uradio on, u onom Mercedesu...itd...

Nazalost, F1 je takva da u principu odlucuje bolid, puno vise nego vozac.. poredjenja se mogu praviti samo izmedju team mates, a ostalo slabo...
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 16:00   #2795
Quote:
Roodonja kaže: Pogledaj post
Da je dobar vozac jeste..
Da je usporediv sa Sennom, nije...

U onakvim bolidima koje je on (Hamus) vozio, vecina pristojnih vozaca bi osvojila slicno ono sto je i Hamus osvojio...
Dakle, i Ricc, i Vettel, i Alonso, i Kimi, itd... i jedan Hulk, koji jos nikad nije bio ni na postolju mislim...

Ne kontam nikako, zasto se uzdize u nebesa covjek koji osvaja sve i svasta u ultra dominantnom bolidu... eto...
Mislim da to nije točno, dobar dio od njih bi po meni osvojio osjetno više od Hamiltona...
iako to jako ovisi o tome ko je gdi u tom scenariju, pa naravno i o tome di je u toj priči Hamilton...

Vettel bi sasvim sigurno osvojil više od Hamiltona i to osjetno više...
nemam nikakve dileme da bi on uzeo naslove 2008,2010,2012,2014,2015,2016,2017 dakle recimo 7, jedino kaj nisam siguran je kak bi prošla saga sa Alonsom u ekipi
Vettel je živac i nisam baš siguran da i on nebi usrao taj naslov 2007...
Naslovi 2010 i 2012 bi bili zagarantirani pod pretpostavkom da u RB-u naravno nebi bilo Vettela, nego da bi vjerojatno i dalje bio Coultard...

Kaj se tiče Alonsa, e sad jebiga pitanje je ko bi onda bil drugi vozač u McLarenu 2007, jer to sigurno nebi mogel bit Alonso
No recimo da je to neko slabiji, onda bi Alonso bogme uzel naslove 2007,2008,2014,2015,2016,2017...dakle najmanje 6 s tim da je veliko pitanje da možda čak nebi uzel naslov ili naslove 2010 i 2012, dakle 6 ili 8.

Ricc jako teško za reč jer realno nemamo pojma kakav je to Ricc pod pravim pritiskom, no po onom kaj pokazuje do sad lako moguće da bi uzeo naslove 2007,2008,2014,2015,2016,2017 uz mogućnost da uzme i naslove 2010-2012...dakle opet 6 ili 8

Kimi to baš i nisam siguran, nekak mi se čini da je on lik kojem je bio dovoljan jedan naslov i da bi njega bolila kita za sve ostale...no ak bi grizel i on bi ih opet bez problema uzel 6-8.

Hulk hmmm nisam baš ziher, drag mi je Hulk i fakat je i brz, no ovakve pizdarije ko ovu utrku u kojoj Renault ima potpuno suludo krivu taktiku sa boxevima pokazuju da Hulk baš i ne reagira na vrijeme kad je u pitanju taktika i da se debelo previše oslanja na trkačeg inženjera bez razmišljanja što i kako...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 16:05   #2796
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Poglec moj avatar sinek.
Ja sam se nakon te izjave puknul smijat
Jebate to me iste sekunde asociralo na ovo:
https://www.youtube.com/watch?v=ZSNyiSetZ8Y&t=0m29s

Samo u varijanti: I hear dead people
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 16:16   #2797
Quote:
Roodonja kaže: Pogledaj post
A vidis, meni Ricc ima ultra dobrih poteza, jako lijepa preticanja, da mu je samo malo bolji bolid...
Alonsa ne volim, ali ono nikako, ali zamisljam sta bi uradio on, u onom Mercedesu...itd...

Nazalost, F1 je takva da u principu odlucuje bolid, puno vise nego vozac.. poredjenja se mogu praviti samo izmedju team mates, a ostalo slabo...
Teško je čak uspoređivat i timske kolege, jer ipak bez obzira na sve uvijek neko dobije bolju šasiju, bolji motor i.t.d., ekipa ako ništa drugo podsvjesno više pazi na sve skupa oko jednog vozača/bolida...
Nije se jednom dešavalo da je jedan bolid osjetno pouzdaniji bez nekog pametnog razloga ili da na drugom setup jednostavno ne funkcionira ni pod razno bez obzira na sve...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 11:48   #2798
http://www.gp1.hr/2017/12/vettel-zel...ama-za-naslov/

Quote:
Vettel: Želim biti mudriji u sljedećim borbama za naslov
Znaci da si ove ispo glup

Pa i jesi... videli smo.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 12:08   #2799
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
http://www.gp1.hr/2017/12/vettel-zel...ama-za-naslov/


Znaci da si ove ispo glup

Pa i jesi... videli smo.
Vettel je siledija isto kao i Hamilton , nema tu razlike izmedu njih dvojice, Hamiltona je Roseberg ucinio boljim i stalozenijim vozacem, kod njih dvojice nema pricekaj nego odmah po mogucnosti na silu.

Gill Vileneuve style!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 12:26   #2800
Verstappen i Leclerc su se već sretali, evo jedan zanimljiv video, govori nešto o karakterima ova dva dečka.

He pushed me, it's not fair

__________________
"Podjednako dalek od svake banalnosti i od svake ekscentričnosti."
vetma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:25.