Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2017., 17:10   #41
znaci u vip i to-com ce bit 11 tkn a u normalnim ducanima 8-9.
Johnny Kukumar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 19:54   #42
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
da, može se koristiti za sve koji imaju QI bežično punjenje. štogod to točno bilo
no amazon.com standardno ne dostavlja u hr, u eu amazonima ga nema, a na ebayu je duplo skuplji. stoga razmatram ovaj ili ovaj.
što ti koristiš za svoj sg8?
Da to IQ je valjda standard da možeš upotrijebiti bilo koji bolji bežični punjač, ne mora biti isključivo od strane Applea.
Ja svoj s8 punim normalnim punjačem, još sam u potrazi za dobrim bežičnim, a Samsungov original mi je skup pa ne dam toliko. Iako bilo bi fora samo odložiti mob na bežični bez stalnog utakanja kabla.

A vjerojatno ovi novi modeli imaju taj IQ standard, jer Apple tek nagodinu izbacuje svoj bežični punjač, pa se može koristiti bilo koji.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 20:00   #43
ma piše ti u opisu svakog bežičnog punjača "QI" ako ga podržava. i da, novi ajfoni će moći koristiti svaki QI punjač.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 15:57   #44
Moram priznati da nisam impresioniran. X model zbilja nema nikakav wow efekt. Nije jedinstven. Ajd da su ga bar u neki fora dizajn upakirali. Ovak izgleda ko nedovršena stvar.
O ip8 nema opce smisla niti pricati. Jedina dobra stvar je 64gb pocetni model.

Nadam se da bude neka bolja i ljeps verzija X modela stici iduce godine kad produzujem ugovor. Do onda je 7ica no.1
__________________
It’s a joke, not a cock. Don’t take it so hard.
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 15:52   #45
meni se svida. mjenjam svoj 6s cim bude dostupan kod nas.
sony xperia u is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 07:22   #46
Puno para, a jako malo muzike...

Powered by LG G6
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 07:43   #47
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
Puno para, a jako malo muzike...

Powered by LG G6
Ja ću ga kupiti za 7-8 godina. Biti će puno manje para a muzika ista...
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 14:54   #48
Do tada cemo imati mobitel samo kao komad stakla
Ja ga uzimam nagodinu sigurno, neka malo bar cijena padne.

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 17:47   #49
Ma bjez mozda se vratim na ios kad prestanu sa svojim debilizmima poput ovo je najbolji iphone dosad, nikada nijedan ajfon ovo nije imao.. Zvuce kao da objasnjavaju mentalno retardiranom osobama nes. Uzasno su me poceli frustrirat zadnjih godina.

Powered by LG G6
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 18:07   #50
Najsmjesnije je bilo kad su na predstavljanju rekli da je ovo prvi OLED ekran koji je dovoljno dobar da ga stave u iPhone, a Samsung i mnogi drugi vec niz godina cak i na svojim jeftinijim modelima imaju bolje ekrane. Sto je najgore, cak i ovaj OLED ekran na iPhone-u X je drugorazredan za Samsung standarde - maksimalna svjetlina zaslona je samo 625 nita (isto kao na sedmicama), dok Samsung Note 8 i Galaxy 8 imaju preko 1000 nita.
__________________
The only place where Success comes before Work is in the dictionary.
Geppetto is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 13:53   #51
Nije da ih branim, ali dal ekran ima 625 nita ili 1000 nita je apsolutno nebitno za 99,9% korisnika mobitela.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 14:14   #52
A drugi na predstavlljanju pričaju da su njihvoi proizvodi smeće i lošiji od prošlogodišnjih... LOL, pa niste mala djeca.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 09:22   #53
11000 kuna

Quote:
Prodaja će službeno početi u petak, 3. studenog u svim iSTYLE-ovim trgovinama.

iPhone X od 64GB ćete moći pronaći po cijeni već od 9.569 HRK, dok će cijena većeg iPhonea X od 256GB počinjati već od 10.999 HRK.
http://imagazin.hr/sto-trebate-znati...nju-iphonea-x/


A evo i jednog clanka koji usporedjuje 8 i X i zakljucuje kako je 8(+) odlican mob ali sa losim tajmingom

http://imagazin.hr/odlican-iphone-s-groznim-tajmingom/
fat_boy_slim is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 12:31   #54
Quote:
fat_boy_slim kaže: Pogledaj post
11000 kuna


/[/url]
Iće to ko halva, ne boj se,
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 15:57   #55
Prvo ga moram probati pa čeati da dođe na Njuškalo po pristojnoj cijeni
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 16:37   #56
Quote:
Jarvis kaže: Pogledaj post
Prvo ga moram probati pa čeati da dođe na Njuškalo po pristojnoj cijeni
ja imam blagi osjecaj da su Appleovci nesto posteno zahebli na ovom modelu, ali ajd vidit cemo.
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 17:14   #57
iPhone X (iPhone 10)

Jelda? I ja
Ne znam zašto. Radije ću pričekati još 2 godine i kupiti totalno ispeglani iPhone 12. Ili 11 ako nagodinu izbace Xs.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 20:00   #58
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
ja imam blagi osjecaj da su Appleovci nesto posteno zahebli na ovom modelu, ali ajd vidit cemo.
Ne bi rekao, predugo su i cekali sa novim modelom, imali su vremena sve usavrsiti. Vec 3 godine ide isti dizajn.

https://www.theguardian.com/technolo...nutes-iphone-8
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 20:48   #59
Ja cu vjerojatno kupiti X, ali pricekat cu mjesec ili 2 da vidim kritike. I kupit cu svakako u Austriji ili Njemackoj, gdje je skoro 1000 kuna jeftiniji u sluzbenim Apple trgovinama. Ovi nasi dobavljaci su stavili stvarno bezobrazno visoke cijene. Ne bi im to platio ni da jedini na svijetu prodaju taj mobitel.
__________________
The only place where Success comes before Work is in the dictionary.
Geppetto is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 08:59   #60
Prije godnu dana iP 7 je na njuskalu bio oko 20% jeftiniji nego u Usa. Prema tome X bi trebao kostati 6000 kn
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:43.