Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Eurosong

Eurosong Hello, Europe! This is Forum.hr calling!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2017., 19:58   #221
Quote:
favorit godine kaže: Pogledaj post
Bugarska je potvrdila nastup na Eurosongu!

Sad imamo 37 zemalja!
34 jer Češka, Crna Gora i Rusija nisu još službeno potvrdile nastup iako budu u Lisabonu. I sa Makedonijom, Albanijom, Mađarskom, Moldavijom i Izraelom to nas dovodi do broja 42...

Osim ako ne bude šokova pa debitira Kazakstan npr...
__________________
Don't be a drag, just be a queen
Jumper_05 is offline  
Old 18.09.2017., 22:39   #222
Bosna i Hercegovina službeno potvrdila da ne nastupa u Lisabonu, iako se već i ranije znalo.

Jessica Mauboy, koja je 2014. nastupala kao australski interval act u Kopenhagenu, kaže da bi željela ići za Australiju dogodine u Lisabonu.
casilda is offline  
Old 18.09.2017., 23:00   #223
Žao mi je zbog Bosne. Što mislite ako UK pobijedi nekim čudom, hoće li biti u Londonu?
Potokus is offline  
Old 19.09.2017., 10:18   #224
Pa naravno da će biti u Londonu ako pobijedi UK, gdje bi ti, u Sidneju?
Samo što neće pobijediti.
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Old 19.09.2017., 11:25   #225
Quote:
points kaže: Pogledaj post
Pa naravno da će biti u Londonu ako pobijedi UK, gdje bi ti, u Sidneju?
Samo što neće pobijediti.
Nikad se ne zna.

Na Eurosong hr sam pročita da je Paloma Faith zainteresirana za ESC, ali ako je izaberu interno i sama bude sve radila oko nastupa. A sa njom i jako dobrom pismom UK može pobijedit..

Ovaj nastup je top
https://www.youtube.com/watch?v=_Dat9CRV800
__________________
Don't be a drag, just be a queen
Jumper_05 is offline  
Old 19.09.2017., 12:24   #226
Koliko sam puta čuo tu pjesmu na radiju, nemam pojma ko je to. Hvala
Predobra je za ESC.
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Old 19.09.2017., 15:19   #227
Quote:
Ana Jacqueline kaže: Pogledaj post
Za vrijeme jednog od time-outa u finalu Eurobasketa pustili su ovogodišnju moldovsku "Hey Mamma". Treće mjesto u finalu za tu pjesmu je bilo.
Quote:
PamSwynford kaže: Pogledaj post
Ta pjesma je svako malo čula u time-outu. I dosta je slušana, već par mjeseci je pri vrhu najgledanijih eurovizijskih videa na YT-u.
A ja mislio da će mooožda kroz iglene uši do finala, ili da čak neće niti proći

Quote:
Potokus kaže: Pogledaj post
Što mislite ako UK pobijedi nekim čudom, hoće li biti u Londonu?
Moguće, zašto ne, ali "problem" kod Ujedinjenog Kraljevstva jest taj što je ono prepuno dvoranskih objekata koji ispunjaju sve uvjete za održavanje natjecanja.

Primjerice:
  • 1960. London
  • 1963. opet London
  • 1968. ponovno London
  • 1972. Edinburgh
  • 1974. Brighton
  • 1977. London
  • 1982. Harrogate
  • 1998. Birmingham

A osim tih, imaju odgovarajuće arene i u Leedsu, Liverpoolu, Manchesteru, Newcastleu, Nottinghamu, Sheffieldu, Belfastu i Glasgowu. Pitanje je tko bi od njih htio preuzeti organizaciju na sebe.

+++

Na adresu švedskog SVT-a pristigla 2771 pjesma za Melodifestivalen 2018.!
casilda is offline  
Old 19.09.2017., 17:28   #228
Koliko se sjećam, netko je na starom HRTovom forumu spominjao da u slučaju da UK pobijedi, Eurosong bi bio organiziran u Cardiffu.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Old 19.09.2017., 18:44   #229
Da, zato i pitam. Šteta zbog Londona.
Potokus is offline  
Old 19.09.2017., 19:12   #230
Quote:
PamSwynford kaže: Pogledaj post
Koliko se sjećam, netko je na starom HRTovom forumu spominjao da u slučaju da UK pobijedi, Eurosong bi bio organiziran u Cardiffu.


Yeah, right.... #BilaKošulja
__________________
Don't be a drag, just be a queen
Jumper_05 is offline  
Old 19.09.2017., 20:36   #231
Quote:
Jumper_05 kaže: Pogledaj post


Yeah, right.... #BilaKošulja
Nije #BilaKošulja, ali blizu.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Old 19.09.2017., 21:03   #232
evo čitaju nas ovi s 24 sata
Hrmaks is offline  
Old 19.09.2017., 21:15   #233
Quote:
CroMaxim kaže: Pogledaj post
evo čitaju nas ovi s 24 sata
Kad su Britanci birali predstavnika i onda raspisivali pjesmu!? Bemtećo, danas svatko može biti novinar.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Old 19.09.2017., 23:07   #234
Quote:
PamSwynford kaže: Pogledaj post
Kad su Britanci birali predstavnika i onda raspisivali pjesmu!? Bemtećo, danas svatko može biti novinar.
1992 i 1993.
schlagerkaty is offline  
Old 19.09.2017., 23:45   #235
Quote:
schlagerkaty kaže: Pogledaj post
1992 i 1993.
Jbte, nije ni čudno ako nam je ponuda zadnjih nekoliko Dora bila katastrofa ako se Škarica sjeća nečeg što se ni moji starci ne sjećaju.

Uglavnom, bila bih za Doru ukoliko bi došlo do modernizacije, tipa dozvola stranim autorima da šalju pjesme, ali njihov udio u pjesmi mora biti manji od 35% (kao što su stavili u Latviji ove godine), uvođenje međunarodnih žirija (kao u MF-u), i baniranje svih neuspješnih skladatelja (bok Đurđević i Mihaljević). Ali da opet imamo Doru na koju će Škarica i kompanija slati izbljuvke, e to neće moći.

P.S. Ksenija je zadnja koja može srati o internom izboru jer su skoro sve Dore pod njezinom paskom bile njezin osobni interni izbor.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Old 20.09.2017., 11:20   #236
Quote:
PamSwynford kaže: Pogledaj post
Jbte, nije ni čudno ako nam je ponuda zadnjih nekoliko Dora bila katastrofa ako se Škarica sjeća nečeg što se ni moji starci ne sjećaju.

Uglavnom, bila bih za Doru ukoliko bi došlo do modernizacije, tipa dozvola stranim autorima da šalju pjesme, ali njihov udio u pjesmi mora biti manji od 35% (kao što su stavili u Latviji ove godine), uvođenje međunarodnih žirija (kao u MF-u), i baniranje svih neuspješnih skladatelja (bok Đurđević i Mihaljević). Ali da opet imamo Doru na koju će Škarica i kompanija slati izbljuvke, e to neće moći.

P.S. Ksenija je zadnja koja može srati o internom izboru jer su skoro sve Dore pod njezinom paskom bile njezin osobni interni izbor.
Slažem se sa ovim.

I da, lokacija Zagreb, a atmosfera ko na MF.-u di u publici ima od dice do starijih, i svi se super zabavljaju. Ne stoje ukočeni ko da su na nekom političkom okupljanju na što me uvik asocirala publika sa naših Dora. 'Face' u prvim redovima, +50, svi u odijelima i obavezno kravatama! strašnoo!
__________________
Don't be a drag, just be a queen
Jumper_05 is offline  
Old 20.09.2017., 12:26   #237
Ja mislim da bi Dora bila jedan čisti horror

Skupili bi se Tutić, Dujmić, Škarica i ekipa pa bi poslali svoje pjesme koje nisu zanimljive ni babama od 85 godina i onda bi još na kraju i pobijedili, a mi bi pucali po šavovima ispred malih ekrana.

Bio bi to Splitski festival u Zagrebu.
__________________
A man of genius makes no mistakes. His errors are volitional and are the portals of discovery.
MrJennings is offline  
Old 20.09.2017., 14:18   #238
Quote:
Jumper_05 kaže: Pogledaj post
Slažem se sa ovim.

I da, lokacija Zagreb, a atmosfera ko na MF.-u di u publici ima od dice do starijih, i svi se super zabavljaju. Ne stoje ukočeni ko da su na nekom političkom okupljanju na što me uvik asocirala publika sa naših Dora. 'Face' u prvim redovima, +50, svi u odijelima i obavezno kravatama! strašnoo!
I ovo je super stvar! Unajmiti Arenu Zagreb, Ciboninu dvoranu ili Dom sportova, staviti u prodaju karte i maksimalno reklamirati kao što su Slovenci radili ove godine (o tom potom što su na koncu izabrali šrot, hvala lijepo regionalni žiriji).

Quote:
MrJennings kaže: Pogledaj post
Ja mislim da bi Dora bila jedan čisti horror

Skupili bi se Tutić, Dujmić, Škarica i ekipa pa bi poslali svoje pjesme koje nisu zanimljive ni babama od 85 godina i onda bi još na kraju i pobijedili, a mi bi pucali po šavovima ispred malih ekrana.

Bio bi to Splitski festival u Zagrebu.
Zato mi se smračilo kad sam vidjela da se Škarica našao komentirati, a šutio je kao pizda kada smo počeli ostvarivati katastrofalne plasmane na natjecanju ili kada se HRT povukao. Ne! Počeli su pizditi tek kada je Nina išla u Stockholm s Popmachéovom pjesmom i ostvarila bolji plasman nego neki hrvatski skladatelji (Mihaljević, Đurđević, Gelo/Badrić i Topolovac). Taj ZAMP i HDS raspustiti i zakonom zabraniti (btw, zbog ZAMP-a i HDS-a je Hrvatska jedna od rijetkih europskih zemalja bez Spotifyja).
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Old 20.09.2017., 14:21   #239
Ma kakva crna Dora, ni pod razno

Barem ne onakva kakva je prije bila, ako bi se nešto moglo organizirati poput Šveđana ili Slovenaca (barem donekle), da se okupi omladina, da se dopusti i stranim autorima kakav-takav udio, to bi bila druga stvar.

Ovako jedno ogromno - NE!
casilda is offline  
Old 20.09.2017., 22:49   #240
Komnetari ispod vijesti
https://www.klix.ba/magazin/muzika/z...ongu/170920030
nelle_tz is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:28.