Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2017., 22:08   #981
Kasne 50 godina ali se i dalje OPC igrao sa GTI-om, a tek Megane RS da ne govorim.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 22:27   #982
Rs i opc su bili s golf r-om u igri,a ovaj sad gsi,taj sa dizelom od 160 konja neće ničemu parirat,plafon je ako ponude onaj od 200 konja..nema od toga ništa


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 22:31   #983
Parirali su performansama Golfu R ali cijenim običnom GTI-u. Astra K sa 1.6T 200ks motorom ima ubrzanje od 7sek. do 100kmh, taj isti motor bih trebao ići do 250ks bez problema, tada imaju konkurenta ako ne zaseru nešto kao sa insignijom.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 22:41   #984
Pa valjda si skužio da je gsi samo bling bling paket opreme,uvalit će sportske siceve,obojit kliješta u crveno i eto ti sportski auto

Još samo treba ponudit i dizel gsi od bijesnih 110 konja,da doživljaj bude potpun


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 23:47   #985
to je isti k ko 5 FR modela kod leona,125 - 184ks,leon 1P fr je zadnji koji je bio benzinac 200ks i dizel 170ks...a ova astra mi ružna za popizdit...isti k ko i onaj odvratni opc line iz doplate..rađe neka opc naprave pošteni a ne ove điđe miđe
__________________
laganini...
Hrcoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 00:31   #986
Ford ima to dobro pokriveno sa Focusom, ST Line za ekipu koja hoće da im auto "sporcki" izgleda (uz to ima još i Red&Black edicija), a pod haubom motor od 120 konja jer za jačeg nemaju ili im jednostavno ne treba. Nakon toga ide pravi ST, benzinac sa 250 konja ili dizel sa 185 i za one kojima ni to nije dosta RS sa 4x4 pogonom i 350 konja. I svi sretni i zadovoljni.
Veki22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 08:02   #987
Ima ford između 120 i 250 ks 150 i 182 ks u ST Line R&B .
__________________
Ma svi ste vi T R O L L O V I
Brandauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 08:33   #988
Meni to nikad nije bilo jasno. Hoces da ti auto sportski izgleda a motor je koma, odnosno obican. Pa ako hocu sportski auto onda hocu sportski auto. Yostalom ako bi vec birao ili jedno ili drugo - radje bi jaci motor i ovjes/kocnice koji to prati a da nemam spojlere, krom i ostale didje midje.

A to izgleda kao sportski a to nije - je kao da imas curu koja izuzetno dobro izgleda dok ima tonu sminke i odjecu koja je utegne a dok skine sminku i odjecu vidis da nije to to.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 09:17   #989
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Meni to nikad nije bilo jasno. Hoces da ti auto sportski izgleda a motor je koma, odnosno obican. Pa ako hocu sportski auto onda hocu sportski auto. Yostalom ako bi vec birao ili jedno ili drugo - radje bi jaci motor i ovjes/kocnice koji to prati a da nemam spojlere, krom i ostale didje midje.

A to izgleda kao sportski a to nije - je kao da imas curu koja izuzetno dobro izgleda dok ima tonu sminke i odjecu koja je utegne a dok skine sminku i odjecu vidis da nije to to.
pa to ti je ono o čem se priča u temi "seljo-čuning"...
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 09:30   #990
Quote:
ex conn kaže: Pogledaj post
pa to ti je ono o čem se priča u temi "seljo-čuning"...
Seljo cuning je ipak kategorija za sebe. Gdje ekipa preko ebay-a i ostalo nabavlja dijelove za svoj auto pa to izgleda kako izgleda. Eventualno neka naljepnica iz Lidla ili Kauflanda.

A od proizvodjaca direkt to ipak na nesto lici. No ako imas ST zasto onda imas ST Line? Mislim znam zasto, kupci to traze da tako izgleda a njima nije da pitaju zasto nego da to ponude i ekipa to kupi a proizvodjac zaradi pare. No onda ne diferenciras nekog tko ima stvarno pravi ST od onog koji se fejka sa ST Line.

Ali i ekipa koja to kupuje - znaci koji to mozak mora biti - eeee nemam love za sportski auto, pa cu kupiti obican koji ce imati sportski paket pa ce biti kao fejk sportksi auto. Sam sebe varas a rezultat nula.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 11:37   #991
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Seljo cuning je ipak kategorija za sebe. Gdje ekipa preko ebay-a i ostalo nabavlja dijelove za svoj auto pa to izgleda kako izgleda. Eventualno neka naljepnica iz Lidla ili Kauflanda.

A od proizvodjaca direkt to ipak na nesto lici. No ako imas ST zasto onda imas ST Line? Mislim znam zasto, kupci to traze da tako izgleda a njima nije da pitaju zasto nego da to ponude i ekipa to kupi a proizvodjac zaradi pare. No onda ne diferenciras nekog tko ima stvarno pravi ST od onog koji se fejka sa ST Line.

Ali i ekipa koja to kupuje - znaci koji to mozak mora biti - eeee nemam love za sportski auto, pa cu kupiti obican koji ce imati sportski paket pa ce biti kao fejk sportksi auto. Sam sebe varas a rezultat nula.
Rezultat je puno bolji vanjski izgled, tako da nije "fejk sportski auto" nego je puno ljepši normalan auto. I ovo je off topic tako da...
!!MEDO!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 11:43   #992
Quote:
!!MEDO!! kaže: Pogledaj post
Rezultat je puno bolji vanjski izgled, tako da nije "fejk sportski auto" nego je puno ljepši normalan auto. I ovo je off topic tako da...
Ha ha ha. Znaci stavis sportske detalje i onda je to puno ljepsi normalan auto. A ne sportski-wannabe.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 12:05   #993
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Ha ha ha. Znaci stavis sportske detalje i onda je to puno ljepsi normalan auto. A ne sportski-wannabe.
Sta ti hočeš reći da je npr c220 cdi s amg paketom sportski wannabe, a ne samo puno ljepsi c220 cdi classic? I btw debelo si otišao u offtopic s glupom temom
!!MEDO!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 12:27   #994
GTC je bio "sportski" auto sa ovjesom od OPC-a ali samo sa standardnim motorima, znaci to je za ljude koji hoce performanse samo po zavojima tako da i ima svrhe kupovati takav auto za neke ljude.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 14:47   #995
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Seljo cuning je ipak kategorija za sebe. Gdje ekipa preko ebay-a i ostalo nabavlja dijelove za svoj auto pa to izgleda kako izgleda. Eventualno neka naljepnica iz Lidla ili Kauflanda.

A od proizvodjaca direkt to ipak na nesto lici. No ako imas ST zasto onda imas ST Line? Mislim znam zasto, kupci to traze da tako izgleda a njima nije da pitaju zasto nego da to ponude i ekipa to kupi a proizvodjac zaradi pare. No onda ne diferenciras nekog tko ima stvarno pravi ST od onog koji se fejka sa ST Line.

Ali i ekipa koja to kupuje - znaci koji to mozak mora biti - eeee nemam love za sportski auto, pa cu kupiti obican koji ce imati sportski paket pa ce biti kao fejk sportksi auto. Sam sebe varas a rezultat nula.
Pa ja bi rado uzeo Focusa ST Line-a da je bio u ponudi kad sam kupovao auto, znači po tebi sam ja budala jer mi se auto jednostavno sviđa, a ima samo 125 konja?
Veki22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 14:56   #996
Quote:
Veki22 kaže: Pogledaj post
Pa ja bi rado uzeo Focusa ST Line-a da je bio u ponudi kad sam kupovao auto, znači po tebi sam ja budala jer mi se auto jednostavno sviđa, a ima samo 125 konja?
A evo ti ferrari body kit za pontiac fiero:

.

Pa ako ti se svidja ferrari a love nemas...
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 15:12   #997
Nije ti baš usporedba najbolja al ajde, ak nemaš kaj drugo napisat nego se pravit pametan i duhovit, go for it
Veki22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 15:22   #998
Quote:
Veki22 kaže: Pogledaj post
Nije ti baš usporedba najbolja al ajde, ak nemaš kaj drugo napisat nego se pravit pametan i duhovit, go for it
Nista se ja ne pravim pametan ili duhovit nego to jesam. Znaci uzmes auto koji ima paket/kit da izgleda kao pravi sportski auto nekog proizvodjaca ali u sustini to nije. Da imas love, kupio bi i da izgleda a i da je (motor).
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 15:25   #999
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
A evo ti ferrari body kit za pontiac fiero:



Pa ako ti se svidja ferrari a love nemas...
Bože, koje ti gluposti danas pišeš.

Čuj, da je isto aftermarket ferarri kit za pontiac fiero kao i st line paket kojeg Ford službeno nudi kao estetski paket opreme za svoje nove automobile kod prodaje...
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 15:34   #1000
Quote:
Troskot kaže: Pogledaj post
Bože, koje ti gluposti danas pišeš.

Čuj, da je isto aftermarket ferarri kit za pontiac fiero kao i st line paket kojeg Ford službeno nudi kao estetski paket opreme za svoje nove automobile kod prodaje...
Pa velim ako nekog toliko boli estetika i sto mu se svidja moze i da mu bude i kao ferrari a da u sustini to nije. Pa da vidis koliko bi cura palo ispred diskoteke ili cajki na to vozilo.

Sto ce mi auto koji izgleda vani agresivno sportski a motor od 110 KS? Daj brate onda neki biturbo pa da i izgleda sportski a i kada ga stisnes da i vozi sportski. Zar ne?
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:00.