Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2017., 22:13   #7781
Quote:
Honey Dorian kaže: Pogledaj post
Ne, kod tipa 1 prehrana uopće nije presudna. Ta tema prelazi okvire ovog topika, ali ako te zanimaju detalji - PM.

Ako je tip 1 a svako toliko završava u bolnici, onda treba svakako psihološku pomoć, plus možda i promjenu dijabetologa. Ne zato što njen trenutni tim ne zna dovoljno, nego se očito nisu našli i loše surađuju.

Psihološka pomoć joj treba već i zbog toga što je očekivala da će je čaj izliječiti, ali i bez toga, s obzirom što pišeš.
Ne zanima me ništa, jer bliska osoba mi je dijabetičar jako dugo i znam sve.

Ova što je čaj pila je to radila prije dosta godina i nisam baš upućena skroz u njen način i stil života, ali još uvijek je živa i zdrava, tak da me nije ni briga skroz
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 19.09.2017., 22:23   #7782
Meni je misterija da se svi iščuđavate oko đurđice, a piše da trebaju napisati kako se strane riječi pišu na književnom jeziku. Dakle, ne sve nabrojane riječi već samo one koje nisu iz hrvatskog književnog jezika. Ukoliko je to dio gradiva koje su obrađivali, ako je učiteljica s njima obradila tuđice, ne vidim razloga zašto ih ne bi tražila da to znaju...
__________________
Ako izgleda kao mačka, ako miriši kao mačka i ako se glasa kao mačka, onda je to mačka.
sunnyah is offline  
Old 19.09.2017., 22:23   #7783
a koje su riječi strane?
My Name Is... is offline  
Old 19.09.2017., 22:25   #7784
Deterdžent?

EDIT: Evo našla na Wikiju:
Quote:
Treba razlikovati tuđice od stranih riječi koje uopće nisu prilagođene hrvatskome jeziku. One se obično navode u kurzivu i ističu od ostalog teksta, primjerice:
Bila je to quid pro quo situacija.
On je spomenuo reality show.
Izvršili su coup d'état.
Dakle, prema ovome, u testu uopće nije niti bilo stranih riječi
__________________
Ako izgleda kao mačka, ako miriši kao mačka i ako se glasa kao mačka, onda je to mačka.
sunnyah is offline  
Old 19.09.2017., 22:26   #7785
Pura, drek, picek, glista, ovo, ono, ali koji više kurac sa slikama hrane na fejsu uz "označi prijatelja koji te mora voditi na palačinke/kupiti ti čokoladu/napraviti ti ajvar..."? Meni je to susramno do neba, ta logika, netko ti nešto mora. Znam da ne mora, znam da je to glupi fejsbuk i znam da si stranice tako povećavaju vidljivost, ali malo što mi je tamo toliko jadno i seljačko kao žicanje jestvina taganjem ljudi ispod random stock fotki. Jebote.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Old 19.09.2017., 22:28   #7786
Ja takve postove samo preskočim. Ne nerviraju me niti najmanje, neka se narod veseli. Neće valjda pisati "tegaj osobu koja ima auto stariji od 10 godina i plati joj porez".
Tika is offline  
Old 19.09.2017., 22:30   #7787
Stvarno imam oveći kapacitet preskakanja i nelajkanja i neklikanja na klikbejtove i generalno neživciranja na fejsu, ali ovo mi je neviđeno kretenski.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Old 19.09.2017., 22:31   #7788
Mene živciraju žene koje drugim ružnim ženama govore "ljepotice". Je li to namjerno podjebavanje ili mrena?
Tika is offline  
Old 19.09.2017., 22:32   #7789
'divnice'.



eto strane riječi.
isadora w. is offline  
Old 19.09.2017., 22:34   #7790
Ne, ne.

Lijepaaaa! i hiljadu stikera, obično onih tematikom nevezanih uz kompliment, poput psića koji skakuću.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Old 19.09.2017., 22:38   #7791
Oh god.

Užasnoća. Ili pak one koje su vječito po svadbama, a u sebi pate što nisu mlade i onda fejkaju da su sretne zbog mladenaca.
Tika is offline  
Old 19.09.2017., 22:38   #7792
Kako vrijeme ide, ja sve korisnike Facebooka pocinjem smatrati smorovima... pogotovo ove sto se iscudjuju drugim smorovima na facebooku
Jos mi jedino ima smisla kupovati preko nekih trgovina na fejsu.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Old 19.09.2017., 22:39   #7793
Quote:
Tika kaže: Pogledaj post
Mene živciraju žene koje drugim ružnim ženama govore "ljepotice". Je li to namjerno podjebavanje ili mrena?
I odgovor "hvala draga" i sto srca.

Kad vidim da se odrasle zene zovu draga a nisu 65godisnje komšinice sa ćoška dok se zovu na kavu poslje rucka, povratim malo sama sebi u usta #cinizammodeon

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 19.09.2017., 22:40   #7794
Quote:
Tika kaže: Pogledaj post
Oh god.

Užasnoća. Ili pak one koje su vječito po svadbama, a u sebi pate što nisu mlade i onda fejkaju da su sretne zbog mladenaca.
Joj, sad me podsjeti... Gdje je to ono bilo, u nekom djećjem romanu, kad su se klinci igrali svatova, imali su mladu i mladoženju i barjaktara i djeveruše koje su se morale posebno kreveljiti i veseliti da netko ne pomisli da su zavidne... Jel zna netko o čemu pišem?
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Old 19.09.2017., 22:41   #7795
Quote:
Tika kaže: Pogledaj post
Ja takve postove samo preskočim. Ne nerviraju me niti najmanje, neka se narod veseli. Neće valjda pisati "tegaj osobu koja ima auto stariji od 10 godina i plati joj porez".
Ovo bi imalo smisla.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 19.09.2017., 22:42   #7796
ja ne kuzim kakve vi to ljude frendate na fejsu i zasto ih frendate? ja za te stvari cujem samo tu na forumu a stalno sam na fejsu.

ok, za ovo tagaj pa ti mora sam cula i tagala frendicu da mi napravi sarmu. ne ocekujem sarmu.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Old 19.09.2017., 22:42   #7797
Quote:
Colospa Retard kaže: Pogledaj post
ja ne kuzim kakve vi to ljude frendate na fejsu i zasto ih frendate? ja za te stvari cujem samo tu na forumu.
Eto, najgore.

Quote:
Colospa Retard kaže: Pogledaj post
ok, za ovo tagaj pa ti mora sam cula i tagala frendicu da mi napravi sarmu. ne ocekujem sarmu.
Nije ni čudo da nemaš takvih frendova kad si ti taj frend.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Old 19.09.2017., 22:44   #7798
Quote:
Colospa Retard kaže: Pogledaj post
ja ne kuzim kakve vi to ljude frendate na fejsu i zasto ih frendate? ja za te stvari cujem samo tu na forumu a stalno sam na fejsu.
pa da im se rugamo.
isadora w. is offline  
Old 19.09.2017., 22:45   #7799
Imala sam u srednjoj jednu kojoj su sve bile "draga". Moram li napomenuti da mi nikad nije bila draga? Te dragice su mi isto fejkače.
Tika is offline  
Old 19.09.2017., 22:45   #7800
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
pa da im se rugamo.


Brisala sam malo listu prijatelja, sve je manje zabavno.

Još se moram riješiti par serijskih pozivatelja u random retane grupe.
Tika is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:34.