Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2017., 20:02   #221
Quote:
Nevjerna kaže: Pogledaj post
Sve sam sebi ispojlala Pretužna sam zbog Sadika, nadala sam se dobroj priči s njim i Ozge.
I ja sam,ali me to uopće ne smeta.Ipak,kad se nešto snimi ispadne nekako drugačije.U svakom slučaju,željno očekujem nastavke na jesen
11tena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 00:23   #222
E kada ste se već vas dvije ispojlale, onda ja neću.

Napokon sam pogledala finale i što reći? Jedva čekam jesen. Odlična epizoda i odlična serija. Grizem nokte i zanima me što će biti dalje, ali strpiti ću se, neću spojlati, pričekati ću novu sezonu.

Ozge mi je i dalje najdraži lik. Toliko sam se vezala uz nju da je to čudo jedno. Nadam se sretnom kraju za nju, uz Sadika ili bez. Iako bih volila da upali ovo između njih dvoje...čini mi se dosta teško. Njega nikako ne mogu prokužiti je li gori luđak i sadista od Džana ili kako je netko rekao, da je samo neshvaćen. Kada onako tužan odlazi nakon što ga Ozge otjera, malo sam zasuzila.

Eti ubi oca starog. Ona i Can ipak nakon svega jedno uz drugo. Ne znam zašto ali dobila sam dojam da ona gaji nekakve osjećaje prema njemu.

Bilge i onaj čuđuk s faksa mi nikako ne idu skupa. Na Aliju se vidi da se zaljubio u nju, možda bi se tu mogla isplesti nekakva priča. Mada ova se zalijepila za Džana ko gaće za gujscu. Ne znam što da mislim.

I najzad, ekipa na konzervatoriju. Svaka čast kako su se držali zajedno protiv one plačkljivice. Tu mi je Deniz malo digao tlak, nekako mi se slabićki ponio. Da mu Bilge nije otvorila oči do kraja, ne znam što bi bilo.
Na Duru neću trošiti previše riječi, ta će me upokojit.
S pravom su se svi okrenuli protiv nje (Džeren joj je dobro odgovorila da se sve vrti oko nje i zbog nje, šteta samo što je bila kratka) i s pravom joj je Deniz na kraju oduzeo ulogu glavne plesačice. A nakon onog loma i krša u garderobi, ne da ne bi bila glavna plasačica nego bi nosila kavu onome tko nosi kavu glavnoj plesačici. Ti mater razmaženu bezobraznu! Trebao joj je netko odvaliti dvije za uši da dođe malo k sebi.
E, i Deniz nek se cijepi protiv bjesnoće.
Btw, čestitke Seri, prvi put da mi je bila uvjerljiva u ulozi.

Duru i Džan zaslužuju jedno drugo. Samo što ja u toj vezi ne vidim neke velike sreće. To će biti krš i lom svaki dan. Poubijat će se. Ludo jedno i drugo (Duru mi se čak čini i veći luđak od ovog bolesnika). Plus je ta kokoš sebična i razmažena do neba. Jedva čekam da se i manijaku Džanu popne na vrh glave.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 00:33   #223
Čitam vaše komentare i sa svime se slažem osim dijela sa Ozge.
Ja sam na Sadikovoj strani i generalno ne kužim to nasrtljivo Ozgino ponašanje prema njemu. Can je ispao govno i ostavio je bez mogućnosti za posao i naravno da mu se treba osvetiti, ali zašto Ozge misli da joj je Sadik dužan išta objašnjavat u svom životu? Posebno tako rano u njihovom odnosu, Ko ti je Can Manay, kakve veze imaš s njim, jel ti prijeti čime ti prijeti, zapela ko sivonja. Sadik joj je pružio ruku kad nije imala ništa, sklopio dogovor s njom, kad ga je izdala, opet je bio tu, kad je pucala u njega, ponovo je bio tu, rekao joj je na kraju i istinu za svoju ženu, objasnio joj šta se desilo s Furkanom i ona opet po svom? Prosvijetlite me
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 01:12   #224
Oooo neeee

Pogledala zadnju sa prijevodom. Odlična epizoda.
Zao mi Denisa,nije to zaslužio.

Ova noć između Cana i Duru je samo noć njezine slabosti i povredjenosti.
Can ju je uhvatio sad gotovo na prevaru. I sad malo bolje shvacam one gifove od kojih mi se jučer rigalo
Duru izigrana od voljenog čovjeka , izvrijedjana od kolega , izbačena iz predstave..... nije ni čudno da se bacila u zagrljaj čovjeku kojem je stalo do nje.
Našla krpa zakrpu
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 22:29   #225
Ovo je stvarno neočekivana turska serija i pravo osvježenje. Odličan scenarij (fala Bogu pa netko pametan shvatio da ne treba otkrivat toplu vodu ak imaš hit knjigu u rukama), dužina epizode normalna, eksplicite odnosi među glavnim protagonistima (tu ne mislim samo na sex), osvježavajuća tema, ma sve je super.
Neću sad pisat o likovima, jer ste ih već poprilično pretresle. Samo što sam ja po običaju na "suprotnoj" strani Kaj da velim, eto tak sam krivo nasađena

Meni Duru uopće nije zamoran lik i mačka je manipulatorica samo takva. Sve radi smišljeno i to njeno cmoljenje i čuđenje i durenje, a curka igra igru sa trenutno zanimljivom metom. Zadnja epizoda sve otkriva tj. da je ona uvijek lovac, a ne lovina.
Kako je upoznala Deniza i zašto je s njim, pa zato jer je u "nevinom" pitanju u sekundi saznala da je profa, a ona brucošica, di ćeš bolje za nju ambicioznu preko svih mjera. Malo osmjeha, malo "nevinih" potreba za pomoć i futranja Denizove zaljubljenosti u umjetnost i podilaženja njegovom muzičkom egu i tip je pao ko kruška
A Can koji je uvjeren kako ju lovi, a istina je da je ona "ulovila" njegovu opsesiju već prvi dan i "slučajno" se obukla pred prozorom, ono skroz slučajno Aferim kz :klap:
Znam da ćete sad grunuti po meni, o moralu, o sirotom Denizu, o sirotoj Adi (il kak se već zove) i Gokselu koji skuplja karton da bi se školovao.
Duru je beskrupulozna manipulatorica i jedino je sama sebi važna, to nije privlačna osobina, ali vrlo potrebna ako želi uspjeti. Žao mi je ali ne uspjevaju moralni, pošteni i krasni ljudi, sorry ali tak je...

Ja joj uopće ne zamjeram što "gazi" prema uspjehu.
Deniz je simpa profa, umjetnik do srži (samo dobro mu je Can rekao lako je biti umjetnik kad su ti roditelji ostavili dovoljno para da to možeš biti), Duru je prema njemu loša, je (ona je loša), ali zašto se Alara ne smije spomenuti, zašto ako su prekinuli i nikom ništ. Deniz je divan dok svi rade po njegovom tj. dok podržavaju njegovu ideju o umjetnosti, bez komercijale. No ne shvaćaju svi umjetnost na isti način, nije ni on tolerantan. Zanimljivo mi je da je raskinuo ugovor za umjetnički centar jer tu nije bilo njega (to su njegove riječi), a kud je nestala Ada i Goksel, njegovi đaci, najvažnije je što tu nije bilo njega. Pa i nije nešto značajna razlika između njega i Duru, samo što je on privlačniji i simpa profa, sa puno lijepih riječi...
Đeren je krasna prijateljica, koja je zbog ljubomore odmah napustila svoju najbolju frendicu. Po kojoj osnovi je ona bolja od Duru?
Ada, sirota glazbenica zatelebana u profu koji joj čak ne može biti mentor dovoljno dobar da dobije stipendiju. Dođe kod njih u kuću i čudi se ko pura dreku što joj ne poklanja 100% pažnju. Mislim nakon toliko godina i budali bi dojadilo.
Goksel je meni oduran, to što skuplja karton da bi se školovao ne daje mu za pravo da maltretira sve oko sebe. Ne sviđa mu se Duru, ok, nikome se ne sviđa (osim možda Canu), ali njegovo ponašanje prema Duru je neprofesionalno i nekulturno.
Sve u svemu, Duru je zakon, kaj je ikome na ovom svijetu dobrota dobrog donijela? Doduše mislim da je nju fasciniralo to što je Can Manay the great zatreskan u nju i jako si je sretna zbog toga, ali bojim se da je trebala pažljivije čitati Fausta
Eto trenutak kad lovina postaje lovac
Lidija71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 10:31   #226
Sera, Meho i Berrak u intervjuu za Drama Quarterly. Pričaju na engleskom.

Berrak kaže da je Ay yapim ovaj projekt radio poput neovisnog filma, većinu love je sam uložio, podnio rizik produkcije. Prvi put se serija radi za online streaming platformu. Međutim, prošlo je 50 sati od emitiranja prve epizode i već su postigli 3,5 milijuna pregleda, tako da Berrak smatra da su producenti zadovoljni. (Btw. tražio se emiter, TV kanal, ali zbog slobodnih i eksplicitnih scena nema dogovora.)

Kad čujem da Sera za Duru kaže kako je jak lik, dođe mi

Na kraju prve sezone se pokazalo da je Duru lovila Cana. Haha.. Luđa je od njega, taman su si par za poželjeti.
Barem se Deniz spasio bezveznjače.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 06.07.2017. at 10:41.
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 15:42   #227
ne pričaju loše, mogla je Sera još nešto da kaže osim 3 rečenice na početku.

ah pa dobro, mora svoj lik da hvali možda je Duru skroz drugačija kasnije

Za TV kanal sam i ja pročitala nedavno, da hteli su da otkupe, ali bi morali da seku i izbacuju scene i to onda menja sve, gubi smisao serija, jer upravo to što nema cenzure je i privuklo pažnju mnogima.
milky21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 17:58   #228
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post

Na kraju prve sezone se pokazalo da je Duru lovila Cana. Haha.. Luđa je od njega, taman su si par za poželjeti.
Barem se Deniz spasio bezveznjače.
njoj su trebala obojica istovremeno. Can da financira, a Deniz da ju izabere da bude prva balerina. I maestralno je manipulirala obojicom dok raja nije digla ustanak
Ja nisam skontala zasto ju onaj baletan toliko mrzi, ali sad na kraju kad je pokazala pravo lice, jasno je. On ju je prozreo vjerovatno davno, pa rade zajedno vec 4 godine (ako im je ovo zavrsna godina fakulteta?), a ovakve osobe kao Duru nemaju filtere za stoku sitnog zuba, niti nesto kriju od njih pravo lice kao pred onima koji im trebaju u zivotu. odvratan lik je Duru.
Ne mislim da cu gledati ostale sezone, mada mi je Sadik izuzetno zanimljiv lik.
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 12:44   #229
Quote:
Lidija71 kaže: Pogledaj post
Ovo je stvarno neočekivana turska serija i pravo osvježenje. Odličan scenarij (fala Bogu pa netko pametan shvatio da ne treba otkrivat toplu vodu ak imaš hit knjigu u rukama), dužina epizode normalna, eksplicite odnosi među glavnim protagonistima (tu ne mislim samo na sex), osvježavajuća tema, ma sve je super.
Neću sad pisat o likovima, jer ste ih već poprilično pretresle. Samo što sam ja po običaju na "suprotnoj" strani : D Kaj da velim, eto tak sam krivo nasađena

Meni Duru uopće nije zamoran lik i mačka je manipulatorica samo takva. Sve radi smišljeno i to njeno cmoljenje i čuđenje i durenje, a curka igra igru sa trenutno zanimljivom metom. Zadnja epizoda sve otkriva tj. da je ona uvijek lovac, a ne lovina.
Kako je upoznala Deniza i zašto je s njim, pa zato jer je u "nevinom" pitanju u sekundi saznala da je profa, a ona brucošica, di ćeš bolje za nju ambicioznu preko svih mjera. Malo osmjeha, malo "nevinih" potreba za pomoć i futranja Denizove zaljubljenosti u umjetnost i podilaženja njegovom muzičkom egu i tip je pao ko kruška
A Can koji je uvjeren kako ju lovi, a istina je da je ona "ulovila" njegovu opsesiju već prvi dan i "slučajno" se obukla pred prozorom, ono skroz slučajno Aferim kz :klap:
Znam da ćete sad grunuti po meni, o moralu, o sirotom Denizu, o sirotoj Adi (il kak se već zove) i Gokselu koji skuplja karton da bi se školovao.
Duru je beskrupulozna manipulatorica i jedino je sama sebi važna, to nije privlačna osobina, ali vrlo potrebna ako želi uspjeti. Žao mi je ali ne uspjevaju moralni, pošteni i krasni ljudi, sorry ali tak je...

Ja joj uopće ne zamjeram što "gazi" prema uspjehu.
Deniz je simpa profa, umjetnik do srži (samo dobro mu je Can rekao lako je biti umjetnik kad su ti roditelji ostavili dovoljno para da to možeš biti), Duru je prema njemu loša, je (ona je loša), ali zašto se Alara ne smije spomenuti, zašto ako su prekinuli i nikom ništ. Deniz je divan dok svi rade po njegovom tj. dok podržavaju njegovu ideju o umjetnosti, bez komercijale. No ne shvaćaju svi umjetnost na isti način, nije ni on tolerantan. Zanimljivo mi je da je raskinuo ugovor za umjetnički centar jer tu nije bilo njega (to su njegove riječi), a kud je nestala Ada i Goksel, njegovi đaci, najvažnije je što tu nije bilo njega. Pa i nije nešto značajna razlika između njega i Duru, samo što je on privlačniji i simpa profa, sa puno lijepih riječi...
Đeren je krasna prijateljica, koja je zbog ljubomore odmah napustila svoju najbolju frendicu. Po kojoj osnovi je ona bolja od Duru?
Ada, sirota glazbenica zatelebana u profu koji joj čak ne može biti mentor dovoljno dobar da dobije stipendiju. Dođe kod njih u kuću i čudi se ko pura dreku što joj ne poklanja 100% pažnju. Mislim nakon toliko godina i budali bi dojadilo.
Goksel je meni oduran, to što skuplja karton da bi se školovao ne daje mu za pravo da maltretira sve oko sebe. Ne sviđa mu se Duru, ok, nikome se ne sviđa (osim možda Canu), ali njegovo ponašanje prema Duru je neprofesionalno i nekulturno.
Sve u svemu, Duru je zakon, kaj je ikome na ovom svijetu dobrota dobrog donijela? Doduše mislim da je nju fasciniralo to što je Can Manay the great zatreskan u nju i jako si je sretna zbog toga, ali bojim se da je trebala pažljivije čitati Fausta
Eto trenutak kad lovina postaje lovac
https://media.giphy.com/media/KGsceYaUWf41a/giphy.gif[/
Pa evo, ja se slažem s tobom.
Odlična ti je i kratka karakterizacija likova, baš si izvukla sve bitne karakteristike svakoga od njih.

Meni se serija jako sviđa, možda upravo zbog toga što su likovi jako realni, nema tipičnog zlog niti tipičnog dobrog karaktera, ne natjeravaju me da zauzimam strane. Iako, nisu me ni u drugim serijama natjerali da zauzmem stranu "dobrog" lika, ako je taj lik dozlaboga naporan i neprirodno dobar tipa "evo ti i drugi obraz". Radije zauzmem stranu tzv. lošeg lika ako vidim u njemu neke osobine koje ne pokazuju na prvu (borac, primjerice).
Ustvari, jedino mi Goksel skače po živcima, ne volim te tipove kojima je uvijek netko drugi kriv za svjetske i intimne probleme, a istodobno su prgavi, nekolegijalni i ljutiti na cijeli svijet.

Dakle, s preokretom na kraju zadnje epke, kad smo vidjeli tko je ustvari lovac, dobili smo objašnjenje podnaslova prve knjige trilogije :
Fi - Bu hikayenin sadece inanılamaz tarafları gerçektir / Samo je nevjerojatna strana ove priče stvarna

Nestrpljivo čekam sljedeću:
Çi - İyi bir hikaye asıl bittiğinde başlar/Dobra priča počinje kada stvarna završi
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 13:50   #230
Čitala sam na netu da će Serenay u novoj sezoni biti u svega 4 epizode. Ne znam koliko je to istina.

Poslanog s mog Redmi Note 4 optočenog draguljima koristeći Tapatalk app.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 10:23   #231
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
Čitala sam na netu da će Serenay u novoj sezoni biti u svega 4 epizode. Ne znam koliko je to istina.
Bog joj sriću da, neće mi falit.

Do jeseni i novih epizoda, ponavljamo se.
Sanat Okulunda Müzik Ziyafeti
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 12:14   #232
Azra Kohen, autorica trilogije FiÇiPi, rekla je kako Serenay ne napušta seriju, njen lik odlazi nakratko, a zatim se opet vraća.

Quote:
Seranay Sarıkaya ayrılıyor dedikoduları var, ne iş?

- Ayrılmıyor, hikâye gereği bir ara uzaklara gidiyor ve sonra geri geliyor. Kitabı okuyanlar biliyorlar gerçeği ama tabii okumayanlar dedikodu yapıyorlar, komik oluyor.
Quote:
Seranay Sarıkaya is leaving, there are rumors?

She is not leaving, in the story she goes away for a while and then comes back. Those who read the books know the truth, but of course the irresponsible readers are gossiping, it is funny .



Izvor: http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/...vakfi-40552518
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 07:54   #233
Ima li ikakav info kada ide nova sezona? Snimanje pretpostavljam već ide punom parom. Ako tko zna lokaciju seta, neka podijeli, biti ću u Istanbulu u listopadu, možda ih posjetim.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 22:45   #234
Ima li ikakav info kad počinje sezona? Sa ili bez Duru mene zanima daljinji tijek. Imam osjećaj kao da je prošlo 100 godina od zadnje epizode.
__________________
''Čovjek samo srcem dobro vidi. Bitno je očima nevidljivo.''
Lidija71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 07:58   #235
Ne znam da li je počelo snimanje, bilo je priča da je trebalo 15.9. ali je tada Serenay bila u Londonu, a i do sada nije bilo slika i nečeg sličnog kao dokaz da su počeli.
I ja jedva čekam da ih ponovo gledam, ovog leta sam pregledala ponovo 2-3 puta sve epizode.
milky21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 15:13   #236
Zna li se ista o novoj sezoni. Skoro sve serije vec pocele sa drugom sezonom a o njima ni traga ni glasa.
Vidjela sam da je izasla najava za neki novi Mehmetov film.
jovajova is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 10:08   #237
Vidim da pitate kad je nova sezona, pa da vam napisem iako ne gledam seriju, da javljaju da bi trebala poceti 6. Oktobra

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
maria8182 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 08:01   #238
i ipak nisu počeli 6.10. ali je Serenay objavila Instagram story gde se vidi skript za 1.epizodu. Ali piše Fi sezona 2, očekivala sam da će biti Ci ime ove sezone
milky21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 11:32   #239
Ajde bilo je već i vrijeme.
__________________
Creo, creo,no en lo que me cuentan sino solo en lo que veo,por lo que veo creo,que ya te has olvidado de mí.....
Mariposas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 23:41   #240
PuHu Tv je pustio jednu simpatičnu najavu
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:48.