Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2017., 10:30   #61
Prijevod intervjua s glumcima serije FI, Vogue Türkiye, za travanj.

Quote:
TURKISH DRAMA “FI”: INTERVIEW WITH THE STARS

A popular series of 3 books by Turkish author Azra Kohen has become a Turkish drama. The producer of the drama is Ay Yapim, and the director is Mert Baykal. The cast consists of Ozan Guven, Serenay Sarikaya, Mehmet Gunsur, Berrak Tuzunatac, and Busra Develi.

Each episode of Fi lasts 60 minutes and is broadcasted from the digital forum PUHUTV.

Vogue Turkey, April Volume, brought the stars of this Turkish drama together. Here is what you need to know about Turkish drama Fi.


This will end the monopole mindset in Turkish drama


Ozan Guven: “We all agreed to take part in this project maybe because it will end the monopole mindset in Turkish drama. If this can open a new way, we can show that the stories can also be said in 60 minutes instead of 170 minutes.”


We agreed to take part in this project even without reading the script


Serenay Sarikaya: “We accepted the offer for this project even without reading the script. This is also the first I guess.”

Mehmet Gunsur: “My mom read the book. When I told her that I would take part in this Turkish drama, her eyes filled with tears. She said that she read the book while she was thinking about me all the time.”


I visualized you

Serenay Sarikaya: “Really. I also visualized Mehmet Gunsur when I was reading the story…”

Berrak Tuzunatac: “We called Mehmet Gunsur over and over and said that please read the story, you will love it, it says –free energy- and etc.”


Characters are there with all their reality


Serenay Sarikaya: “It is good to show the characters with all their defects. It tells the story by getting rid of some type of norms like “female lead must be decent” or “male lead should not do this in order not to be antipathetic”. If they are jealous, they are, if they are intolerant, they are. Characters are there with all their reality.”


He is in love with everything except himself


Ozan Guven:
“I find the character Can Manay right. I approve whatever he does. Because I know the end of this man, and this is an advantage. I am playing the character that I know the end. He is in love with everything except himself, he does not like himself.”
__________________
Bohemian rhapsody - Queen

Zadnje uređivanje holaquetal : 13.04.2017. at 11:25.
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 11:46   #62
Ranini kaže 3 nove epizode 21.4. Možda su pomerili zbog velike tražnje i popularnosti.
Za 10 dana 10M pregleda na puhu Tv
milky21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 12:38   #63
Quote:
holaquetal kaže: Pogledaj post
Prijevod intervjua s glumcima serije FI, Vogue Türkiye, za travanj.
Ozan ovdje kaze za lik Dzana da je on zaljubljen u sve osim u sebe, da on ne voli sebe.
I bas zato sto zna njegov kraj sto zna njegovu pricu, on odobrava sve ono sto on cini. I ja imam osjecaj da za sve postupke postoji jako opravdanje, ko zna kroz sta je taj lik prosao.

Kaze da ne voli samog sebe a ja sam ove tri epizode stekla suprotan utisak. Vidjela sam ga kao osobu koja sebe stavlja na prvo mjesto,osobu koja je jako samopouzdana i samouvjerena. Sigurno ce naredne epizode potvrditi suprotno.
jovajova is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 17:34   #64
Upravo izašla nova najava

__________________
Bohemian rhapsody - Queen

Zadnje uređivanje holaquetal : 14.04.2017. at 17:54.
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 20:19   #65
Najava s engleskim titlom
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 21:08   #66
Ne otvara gornja najava, evo s našim titlovima by Dazzling team.

Slika na Duruinom mobitelu.


Can Manay kao dječak.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 21:51   #67
Hvala Mina za prijevod, bit ce burno izmedju Duru i Deniz od cega ce profitirati Dzan, jer ce negdje pokupiti pijanu Duru, kakav izraz lica kad je tako nosi.

Ne znam na koga vice Bilge sva u suzama, i nije mi jasno je li ovo nova glumica za Dzeren umjesto one prijasnje, ili samo nema siske sada, nesto mi je tu vrlo neobicno.









nerinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 23:42   #68
Zar ovo nije ona njegova koju je Denizu i Duru predstavio kao svoju djevojku?
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 10:19   #69
Hvala Mina na brzom prijevodu. I mislila sam da će onaj na engleskom ubrzo maknuti.
Ovo je ista glumica, Ozge Ozpirincci, nju je Can predstavio kao djevojku.
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 14:14   #70
Sutra nam izlazi serija. :.
Nadam se brzom prevodu
jovajova is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 11:33   #71
"Ja samo želim da ono što dobijem u životu,bude vrijedno onoga što sam izgubio".
Veli Deniz na partiju u dvorištu!
Meni je ovo bitno,kao pitanje za razmatranje.Da li je njegova želja realna i da li je to moguće?
Ili se na kraju zadovoljimo s onim što dobijemo?
Iz 4. epke koju upravo gledam!

Can Manay:Sve što sam želio u životu ja sam dobio!
Denizoja je cijena za to?....čin,čin
Pitanje je ostalo bez odgovora...barem za sada.

Zadnje uređivanje 11tena : 22.04.2017. at 11:45.
11tena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 16:27   #72
Quote:
11tena kaže: Pogledaj post
"Ja samo želim da ono što dobijem u životu,bude vrijedno onoga što sam izgubio".
Veli Deniz na partiju u dvorištu!
Meni je ovo bitno,kao pitanje za razmatranje.Da li je njegova želja realna i da li je to moguće?
Ili se na kraju zadovoljimo s onim što dobijemo?
Iz 4. epke koju upravo gledam!

Can Manay:Sve što sam želio u životu ja sam dobio!
Denizoja je cijena za to?....čin,čin
Pitanje je ostalo bez odgovora...barem za sada.
Pa evo, ja ću se nadovezati.
Rekla bih, to bi bilo pošteno. E sad, možemo razglabati kako život nije pošten i slično, no objektivno gledajući mnogi svjesno odustaju od nečega kako bi dobili nešto drugo. Dalje, zadovoljava li ih to drugo, to je novo pitanje.
Također, ako procijenimo da bi odustajanje od nečega bila prevelika cijena za nešto što bismo možda dobili time u budućnosti, odustajemo od tog mogućeg dobitka.
Svejedno, garancije nema, i slažem se s Denizom "ja želim", mislim da je u tome poanta. Nešto smo silno željeli, ponešto smo žrtvovali, odustali od nečega, uložili u nešto drugo i ako smo zadovoljni ishodom, tada je cilj postignut. Ako osjećamo poraz i prazninu, nismo ostvarili cilj, a nešto smo izgubili. No uvijek postoji nekoliko načina za ostvarenje ciljeva, pitanje je samo želimo li taj cilj još uvijek i što smo spremni učiniti kako bismo ga postigli.

Pogledala sam epku i vidim kako imamo više manipulatora u ovoj seriji i to sve muških likova.
Can lijepo manipulira Denizom, Duru, Bilge, Ceren, na koncu, njegovo zvanje mu puno pomaže u tome.
Sadik također, igra igru s Ozge.
Deniz pokušava manipulirati Duru, pokušava je usmjeriti na put koji njemu odgovara no ona se opire.
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 19:49   #73
Poslije odgledane epizode ostala sam zapanjena saznanjem koliko je jedan covjek kao sto je Dzan u stanju ruinirati i unistiti zivote drugih ljudi kako bi postigao svoj zacrtani cilj. Ali ono sto ima na umu i sto radi novinarka Özge, ako uspije u tome, ce i njemu vjerovatno, narodski receno, dokunisati.

Sve sto se desava sa glavnim protagonistima serije je u Dzanovoj reziji. Najprije je Denizu okrenuo zivot naopacke suceljavajuci ga sasvim nenadano sa bivsom mu neuroticnom djevojkom Alarom, kakvi samo sokantni pogledi obadvoje, i Alare i Deniz kad su se susreli i na kraju ista takva sokantna scena koju je Alara Denizu napravila.

Nadalje isplanirano pokretanje umjetnickog projekta u kome ce muziku skladati Deniz, Sila imati svoju glumacku ulogu o kojoj sanja, Duru biti glavna balerina, i to sve da bi bio uz Duru, i vjerovatno spojio Deniz i Silu.

Oci su mi se navlazile suzama zbog Bilge koju je Muratova djevojka iz visokog drustva ipak prijavila dekanatu, da bi Bilge ostala bez stipendije, a tek porodicni uslovi u kojima zivi.

Ipak se Dzan pod uticajem neciste savjesti iskupio pruzajuci Bilge mjesto pomocnika njegovog asistenta Kaje. Posebno mi je paradoksalno bilo kad joj je rekao: "Iako je vecina onog sto si rekla na fakultetu glupost, ima i par tacnih stvari:

Ne mogu da udjem u zivote drugih ljudi i igram se sa njima kako zelim."

Na pocetku epizode mije zaista bilo zao Duru, vidjelo se da je potpuno zbunjena i zatecena, ne vjeruje Dzanu, klonula bi se njega koliko moze, ali nije ni svjesna koliko je u njegovim raljama, i sam TV nastup koji joj je ponudjen je u njegovoj reziji a da pojma nema o tome.

Quote:
holaquetal kaže:
Deniz pokušava manipulirati Duru, pokušava je usmjeriti na put koji njemu odgovara no ona se opire.
Ako mislis na TV nastup, ni meni nije bilo jasno zasto je Deniz toliko protiv toga da se Duru pojavi u toj emisiji, ali pojavom Alare mi je potpuno jasno, jer je ona upravo "skrenula" ako sam zapamtila dobro, pod teretom TV slave sa kojom se nije mogla nositi.

Kakve su Dzanove nocne more koje ga bude nocu iz sna? Ko je on ustvari?

"Proslost nikada ne prolazi. Naravno da ljudi mogu zasnovati novi zivot, mogu da budu nova osoba. Ali je zastrasujuce lagati milione i ponasati se kao neko drugi. Za to mora postojati kazna."

Nisam sigurna ko je izgovorio ove rijeci novinarka Özge ili njena tetka koja zna mnogo toga o Dzanu.

I za kraj malo o izgubljenim ljubavnim iluzijama…..Ada je zaljubljena u Deniza, Goksel u Adu, Dzan u Duru a Dzeren u Dzana.
nerinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 08:24   #74
Peta....počelo je,malo po malo...
Otkrivanje Cana od strane Sile,ali..previše ima ona pepela da bi se ravnopravno mogla upustiti u okršaj s njim.
I Sadik je poseban lik,jer želi samo pobjedu nad Canom,ne da ga uništi.
Otkrivanje slike iz bolnice mislim da neće pridonijeti pobjedi samo,nego puno više!
Bilge i njezini poznati upadi,komentira Can..to me podsjeti na upade Kramera

Da li je poklanjanjem službenog auta Bilge, Can pokazao svoju pozitivnu stranu?
11tena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 12:15   #75
Dzan je lik koga jos uvijek ne mogu definisati. Taman kad pomislim nesto, njegov novi postupak pobije moje misljenje.

Prema Bilge se ponio jako cudno, u pozitivnom smislu. To pokazuje da ipak ima ljudskosti i da je u dubini duse dobar covjek. Ali je malo skrenuo sa puta pokusavajuci da zataska nesto, pokusavajuci da stvori zid koji ce ga od svega stititi, pa cak i od samoga sebe.

U jednom intervjuu je rekao da je Dzan zaljubljen u sve osim u sebe, to bas u dosadasnjim epizodama nije pokazao.

Odnos prema Sili i prema Bilge je totalna suprotnost. U prvom pokazuje sebe kao manipulatora, kao osobu koja je na sve spremna.

Salih mi je takodje nejasan, narocito njegova izjava da Dzana ne zeli unistiti vec samo pobijediti.
Mozda je to zbog toga sto i Dzan zna dosta o njemu i takdje bi ga mogao unistiti.

Jer ako Salih unisti Dzana, time ce i sebe automatski unistiti.
jovajova is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 15:24   #76
Najprije, puno hvala prevoditeljima/icama na tako brzom prijevodu

Serija je odmah bila dobra, a s novim epkama je sve bolja.
Malo po malo saznajemo sve više o svakom liku. Najzanimljiviji su Can i Sadik, obojica inteligentni, moćni, svaki ima neku tajnu iz prošlosti. Can zna Sadikovu tajnu, izgleda, čak ga time i ucjenjuje, izravno ili neizravno. No Can nije svjestan da bi se njegova vlastita tajna mogla otkriti, čak izgleda kao da misli kako nitko nije sposoban za to. Iznenadit će se.

Simpatičan mi je bio Sadikov dar za Ozge, svježe povrće. Saznao je kako se cura hrani svakojako (osim kako treba) pa joj je malo ukazao na pravi put.

Can je lukavac, sposoban, obrazovan, inteligentan, ali lukavac i to podmukao. Kako je samo složio priču u koju uvodi sve likove koji mu trebaju i onda ih usmjerava kako on želi. No Deniz mu je na kraju pete epke pomrsio račune, vidjet ćemo kako će to ići dalje. Ustvari, Can je tip kojeg se zaista treba bojati.
Pa i ovo s Bilge, nešto nisam baš sigurna kako je on nju zaposlio iz čiste dobrote, no možda i jest, vidjet ćemo. Svakako, ne bi on nju zaposlio, a ne bi niti obratio pažnju na nju da nije shvatio koliko je inteligentna, sposobna i vrijedna cura i kako mu može koristiti. Dobro, nije on nju osobno prijavio dekanatu, ali stvorio je preduvjete da se to dogodi. Stvarno je meštar.

Žao mi je što više nećemo gledati Ceren/Özge Özpirinçci, lijepa cura, odlična glumica, a ni lik joj nije bio loš. Najavljeno je da će biti u prvih 5 epki, a dalje ne. Voljela bih da ostane.

Ovaj Goksel je prilično neugodan tip no vidimo da i drugi kažu za njega da je malo nespretan u komunikacijama. Zgodno mi je bilo kad se htio ispričati Adi pa nije znao kako i došao po savjet Denizu. Deniz mu savjetovao, a ovaj ga zamolio kreditnu karticu?! I Deniz mu je dao?! Nevjerojatno, čudni odnosi na tom faksu.
Jedino ne kužim što je on to kupio Adi? Svakako, bila je lijepa scena, a i Adi je bilo drago.

Shvaćam Duru, ona želi znati svoje mjesto u Denizovom životu. I ne samo to, ona želi biti centar njegovog života jer osjeća kako su mu glazba i njegov posao važniji od nje. Još je mlada, ne shvaća kako je bolje da mu nije centar života (kao što će se dogoditi ako uđe u vezu s Canom ).

Jako mi se svidio Etin savjet Duru - Svaki izbor je odustajanje. Ako odustaneš od Deniza (Deniz = tr. more) odustat ćeš od galebova i brodova.
Tu njenu rečenicu sam povezala s rečenicom Duru, na kraju epke, kad je Can pitao o čemu misli - Galebovi...linija horizonta....brodić....Takve stvari!
Očito je shvatila što joj je Eti htjela reći jer se na kraju pomirila s Denizom. A i Deniz je shvatio kako je ne želi izgubiti.

No nažalost, imamo Cana koji će svakako nastojati razbiti njihovu vezu.

Da ne zaboravim, jako mi se sviđaju interijeri u seriji, osobito stan Deniz i Duru. Ustvari, većina interijera je polumračna, s vrlo malo boja, no i to ima svoju draž. Jedino je stan Deniz i Duru svjetliji, veseliji, s puno detalja i vedrijih boja.
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 17:16   #77
JDa,kuca od Deniza i Duru je bas puna boja, bajkovita.
Jako mi je neobican odnos Deniza i onog studenta,kad mu on daje svoju karticu.
A onaj poklon je jos jedna u nizu sponzorskih reklama, tacnije reklama Samsunga.

I jedan detalj mi je jako upecatljiv-kada Duru i Deniz dolaze na Dzanovu proslavu. Dolaze mu iza ledja i koliko sam vidjela nisu progovorili, a Dzan je osjetio da mu je Duru u blizini. Ona ima bas jak uticaj na njega.
jovajova is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 11:36   #78
Quote:
holaquetal kaže: Pogledaj post
Najprije, puno hvala prevoditeljima/icama na tako brzom prijevodu

Serija je odmah bila dobra, a s novim epkama je sve bolja.
Malo po malo saznajemo sve više o svakom liku. Najzanimljiviji su Can i Sadik, obojica inteligentni, moćni, svaki ima neku tajnu iz prošlosti. Can zna Sadikovu tajnu, izgleda, čak ga time i ucjenjuje, izravno ili neizravno. No Can nije svjestan da bi se njegova vlastita tajna mogla otkriti, čak izgleda kao da misli kako nitko nije sposoban za to. Iznenadit će se.

Simpatičan mi je bio Sadikov dar za Ozge, svježe povrće. Saznao je kako se cura hrani svakojako (osim kako treba) pa joj je malo ukazao na pravi put.

Can je lukavac, sposoban, obrazovan, inteligentan, ali lukavac i to podmukao. Kako je samo složio priču u koju uvodi sve likove koji mu trebaju i onda ih usmjerava kako on želi. No Deniz mu je na kraju pete epke pomrsio račune, vidjet ćemo kako će to ići dalje. Ustvari, Can je tip kojeg se zaista treba bojati.
Pa i ovo s Bilge, nešto nisam baš sigurna kako je on nju zaposlio iz čiste dobrote, no možda i jest, vidjet ćemo. Svakako, ne bi on nju zaposlio, a ne bi niti obratio pažnju na nju da nije shvatio koliko je inteligentna, sposobna i vrijedna cura i kako mu može koristiti. Dobro, nije on nju osobno prijavio dekanatu, ali stvorio je preduvjete da se to dogodi. Stvarno je meštar.

Žao mi je što više nećemo gledati Ceren/Özge Özpirinçci, lijepa cura, odlična glumica, a ni lik joj nije bio loš. Najavljeno je da će biti u prvih 5 epki, a dalje ne. Voljela bih da ostane.

Ovaj Goksel je prilično neugodan tip no vidimo da i drugi kažu za njega da je malo nespretan u komunikacijama. Zgodno mi je bilo kad se htio ispričati Adi pa nije znao kako i došao po savjet Denizu. Deniz mu savjetovao, a ovaj ga zamolio kreditnu karticu?! I Deniz mu je dao?! Nevjerojatno, čudni odnosi na tom faksu.
Jedino ne kužim što je on to kupio Adi? Svakako, bila je lijepa scena, a i Adi je bilo drago.

Shvaćam Duru, ona želi znati svoje mjesto u Denizovom životu. I ne samo to, ona želi biti centar njegovog života jer osjeća kako su mu glazba i njegov posao važniji od nje. Još je mlada, ne shvaća kako je bolje da mu nije centar života (kao što će se dogoditi ako uđe u vezu s Canom ).

Jako mi se svidio Etin savjet Duru - Svaki izbor je odustajanje. Ako odustaneš od Deniza (Deniz = tr. more) odustat ćeš od galebova i brodova.
Tu njenu rečenicu sam povezala s rečenicom Duru, na kraju epke, kad je Can pitao o čemu misli - Galebovi...linija horizonta....brodić....Takve stvari!
Očito je shvatila što joj je Eti htjela reći jer se na kraju pomirila s Denizom. A i Deniz je shvatio kako je ne želi izgubiti.

No nažalost, imamo Cana koji će svakako nastojati razbiti njihovu vezu.

Da ne zaboravim, jako mi se sviđaju interijeri u seriji, osobito stan Deniz i Duru. Ustvari, većina interijera je polumračna, s vrlo malo boja, no i to ima svoju draž. Jedino je stan Deniz i Duru svjetliji, veseliji, s puno detalja i vedrijih boja.
holaquetal, kad sam jucer htjela napisati svoje utiske o 5. epizodi vidjela sam da si napisala upravo sve ono sto bih i ja iznijela u svojim utiscima, zaista lijepo, cak i zadnje recenice koje bih ja takodjer upotrijebila u opisu enterijera u seriji.

Mogu ipak napisati jos ponesto sto sam zapazila.

I meni je bila simpaticna korpica svjezeg povrca koju je Sadik poslao Özge, ali kad je noc prije toga kad ju je posjetio uz svu tehniku koju joj je poslao za otvaranje njenog sajta, na njegovom odlasku prokomentarisala: "da kazem hajvan, bila bi sramota za zivotinje", tako sam se slatko nasmijala.
Njihov medjusobni odnos ce biti jako intresantan, obadvoje su potpuno neobicni , ona mi cak nekim svojim kretnjama na neki nacin zraci ponesto osobinama jaceg pola, prodorna, a on na poziciji mocnog covjeka, harizmatican lik. Inace rijec hajvan je i Duru upotrijebila za Goksela kad ju je prilikom vjezbe baleta svojim perfidnim upadicama iznervirao. On je toliko nezgrapan tip, meni potpuno neomiljen, narocito zbog toga sto svaki put na perfidan nacin maltretira Duru i bila je potpuno u pravu kad mu je rekla stvari koje ga svakako spadaju.

Lijepo je da si navela sta u prijevodu znaci ime Deniz, nisam se sjetila potraziti to, ali mi i fond turskih rijeci nije bas na zavidnom nivou. Uglavnom sam i bez tog prijevoda shvatila, kao Etin prijedlog Duru za ne napustanje mirne luke koju cine galebovi, linija horizonta, brodic, sto bi trebao biti njen Deniz. Inace su mi njih dvoje kao par dragi i voljela bih da uspjesno prebrode sve Dzanove podmukle i isplanirane podlosti kako bi ostali zajedno. Svadja koju je isplanirano izazvao Dzan izmedju njih dvoje, je bila uzasna sa evidentnim posljedicama po obadvoje, narocito za Duru koja se na kraju odala casici vise.

U ocaju nastalom nakon toga, ljudi traze i hvataju se za slamku spasa, pa je tako i Duru na potpuno isplanirane Dzanove trenutke utjehe prema njoj, reagovala rijecima: "koliko si ti dobar covjek . Sila je srecna zena. Dobro je sto si pored mene. Hvala ti puno", a da pojma nema sta je on sve Sili napravio, sto ce mozda nekada i njoj, na koji strasni nacin ju je zaplasio i udaljio iz svog zivota . Njegove oci u tom momentu su bile oci najzesceg kriminalca iz podzemlja.
A kakav je tek Dzan pacenik, vidi se iz toga kad iz sekunde u sekundu posmatra njihov raspad koji je sam inicirao, uz onakav pobjedonosni osmijeh.


Quote:
holaquetal kaže:
Žao mi je što više nećemo gledati Ceren/Özge Özpirinçci, lijepa cura, odlična glumica, a ni lik joj nije bio loš. Najavljeno je da će biti u prvih 5 epki, a dalje ne. Voljela bih da ostane.
Ne Ceren, vec Silu, i meni je zao, i konacno mu je sasula u lice ono sto on ustvari radi: "to je laganje ljudi, zavaravanje ljudi, ulazak u tudje zivote i iskoriscavanje tih ljudi", na sta joj je on odgovorio da "ljudi ne mogu da izaberu u koga ce se zaljubiti", sto je naravno tacno ali i nedopustivo raditi stvari koje on radi da bi osvojio onu u koju se zaljubio.

Quote:
11tena kaže:
Da li je poklanjanjem službenog auta Bilge, Can pokazao svoju pozitivnu stranu?
Imam jak osjecaj da jeste, mada se kod njega nikada ne zna. Vjerovatno mu je vec dozlogrdilo njeno stalno kasnjenje i upadanje u sred sastanka kad joj se, ne sa razlogom to prohtije, i kako je beskrajno pedantan u svemu, a vec od ranije mu je, nesto, poznata njena porodicna sitacija, mislim da joj u tom slucaju zeli pomoci.
nerinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 12:00   #79
Quote:
nerinna kaže: Pogledaj post

Ne Ceren, vec Silu, i meni je zao, i konacno mu je sasula u lice ono sto on ustvari radi: "to je laganje ljudi, zavaravanje ljudi, ulazak u tudje zivote i iskoriscavanje tih ljudi", na sta joj je on odgovorio da "ljudi ne mogu da izaberu u koga ce se zaljubiti", sto je naravno tacno ali i nedopustivo raditi stvari koje on radi da bi osvojio onu u koju se zaljubio.
Hvala na ispravci

Jesi li ti shvatila što je Goksel poklonio Adi?
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 12:46   #80
[QUOTE=nerinna;63574235]holaquetal,

a da pojma nema sta je on sve Sili napravio, sto ce mozda nekada i njoj, na koji strasni nacin ju je zaplasio i udaljio iz svog zivota .

Ja imam osjecaj da se on nikad prema Duru ne bi tako ophodio.
Mislim da je on spreman sve za nju uciniti ali ne i nauditi joj.
I to sto je Deniza usmjeravao i doveo Alaru pred njih, samo je Duru pomogao da shvati situaciju.

Jasno je da on Duru zeli za sebe ali mislim da bi nekako uspio prihvatiti i cinjenicu kada bi ona izabrala samo ples, kada bi izabrala ono sto ju najvise ispunjava.

Prijavio ju je na takmicenje jer zna da je to sto ona zeli ali nema hrabrosti za to.
Mislim da joj je samo pomogao da sagleda stvari i da ne donosi brzo odluke.
Ona sad voli Deniza ali nije promislila sta ce biti za par godina. Cinjenica je da je Deniz mnogo posvecen muzici i da ponekad pretjeruje sa usmjeravanjem njene karijere.
jovajova is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:44.