Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Kakva je bila VN Kine?
negledljiva 3 9.09%
podnošljiva 3 9.09%
dobra 9 27.27%
vrlo dobra 13 39.39%
odlična 4 12.12%
vrhunska 1 3.03%
Glasovatelji: 33. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2017., 10:15   #81
Quote:
ivic27 kaže: Pogledaj post
vettel-bottas razlika 1 tisućinka. Šteta za Vettela ne znam u kojem je dijelu staze izgubio ali bio je vrlo blizu.
Drugi sektor, tu Hamilton ima malu prednost.

Ali kako je Ferarri opasno blizu Mercedesu u kvalifikacijama.

Vettel opet starta iz prvoga reda.

Od Australije se zaostatak spustio u korist Ferarrija, sa 3,5 desetinke, na samo +0,186 desetinki.
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 10:17   #82
Kaj sad Vettel tak stručno gleda druge bolide, koda njegovi inžinjeri nemaju 4k slike svakog detalja konkurencije
poštopoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 10:17   #83
Sutra bi moglo bit svega, ako nebude procesija iza SC.
__________________
“Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in the field.”
toplomjer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 10:18   #84
Quote:
poštopoto kaže: Pogledaj post
Kaj sad Vettel tak stručno gleda druge bolide, koda njegovi inžinjeri nemaju 4k slike svakog detalja konkurencije
Tako je i Hamilton u Australiji gledao RBR, a Newey Ferkana.
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 10:22   #85
Šta jest-jest, iznenadio me Stroll plasmanom u Q3.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 10:23   #86
Mehaničari u Mercedesu u velikom šoku, ništa od očekivanog p1 i p2 na startu utrke.

Vuk i Lauda opet u čudu!
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 10:28   #87
Lewis Hamilton izveo kvalifikacijsko cudo i uspio biti ispred Vettela, sutra su mu sanse minimalne, rekao bi nikakve osim ako se ne spusti kisa.

Ferrari ce sutra biti nesumnjivo brzi, trenutno je bolji bolid.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 10:30   #88
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Lewis Hamilton izveo kvalifikacijsko cudo i uspio biti ispred Vettela, sutra su mu sanse minimalne, rekao bi nikakve osim ako se ne spusti kisa.

Ferrari ce sutra biti nesumnjivo brzi, trenutno je bolji bolid.
Kimi opet spava, jedino on sa ovakvim super brzim bolidom može biti samo četvrti.
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 10:34   #89
Quote:
Gill01 kaže: Pogledaj post
Kimi opet spava, jedino on sa ovakvim super brzim bolidom može biti samo četvrti.
Godine, fizička spremnost.

Kimi iz 2005. bi bez problema uzeo pole. Znamo šta je radio sa onom raketom od Mclarena.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 10:37   #90
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Godine, fizička spremnost.

Kimi iz 2005. bi bez problema uzeo pole. Znamo šta je radio sa onom raketom od Mclarena.
Sa ovakvim Kimijem, Ferarri se ne može boriti sa konstruktorskog prvaka.

Sutra će biti vatreno na startu, još ako bude vlažna staza.
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 10:43   #91
Quote:
Gill01 kaže: Pogledaj post
Sa ovakvim Kimijem, Ferarri se ne može boriti sa konstruktorskog prvaka.

Sutra će biti vatreno na startu, još ako bude vlažna staza.
Seb nek pobjeđuje, a Kimi moze uvijek biti 4. I nema problema za oba naslova
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 10:43   #92
odlične kvalifikacije,hamilton fantastičan,očito je da ferrari ima bolji bolid,ovaj pole je izvukao na svoju klasu
sutra u utrci mu nažalost ne dajem nikakve šanse,ferrari mi jednostavno bolje stoji,još kad bi i raikkonenu dozvolili utrkivanje za pobjedu bilo bi odlično
šteta što je toliko ogromna razlika između mercedesa i ferrarija i ostatka grida,red bull koji je inači najbliži njima zasada teški podbačaj
muflon7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 10:44   #93
Kimi je taman kakav treba biti za osvajanje momčadske titule. Ne ugrožava Vettela i ne unosi nemir u momčad, a uvijek je tu negdje.
Na žalost, više ni mi koji ga jako volimo ne mislimo da bi mogao ponovno postati prvak, ali nije šlapa i povremeni bljesci stare čarolije su i dalje tu.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 10:44   #94
Quote:
muflon7 kaže: Pogledaj post
odlične kvalifikacije,hamilton fantastičan,očito je da ferrari ima bolji bolid,ovaj pole je izvukao na svoju klasu
sutra u utrci mu nažalost ne dajem nikakve šanse,ferrari mi jednostavno bolje stoji,još kad bi i raikkonenu dozvolili utrkivanje za pobjedu bilo bi odlično
šteta što je toliko ogromna razlika između mercedesa i ferrarija i ostatka grida,red bull koji je inači najbliži njima zasada teški podbačaj
Renault je bliži RB-u nego RB vrhu.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 10:44   #95
Quote:
poštopoto kaže: Pogledaj post
Meni se čini da će Ferari bit dominantniji nego je Mercedes bio. Borbe na stazi teško da će bit jer mi se čine debelo brži od Merca, ostavit će ih pola minute. Hemoš će se opet mučit sa gumama i time sa Botasom, a svi ostali će bit opet pola minute iza.
Gledat ćemo prsta cijelu godinu
Je da kak da ne...
Niko nikad nije bil dominatniji od Mercedesa, i vrlo vjerojatno više nikad ni nebu...
Prije da bu F1 kao takva prestajala postojat nego kaj bu neko ikad više bil toliko dominatan...

Osim toga mislim da su debelo veće šanse za Alonsa na postolju 10 puta u sezoni u ovoj i ovakvoh Hondi, nego da Ferrari bude dominatan...

Mečka očito i dalje ima nekih 0.200-0.400 u kvalifikacijama, a u utrci mi se čini da su potpuno u egalu...
Ferrari ima šanse pod uvjetom da bolje čuvaju gume, da im je pitwall bolji po pitanju strategije od Mečke, da im je ekipa mehaničara u boxu brža od Mečkinih i da vozači odvezu savršeno...
Tek onda imaju šanse, no to i dalje ne znači da će osvojit naslov, samo da će s tim imat šanse za osvajanje...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 10:50   #96
Mercedes još uvijek ima prednost u kvalama. Ferrari će vjerojatno biti bolji u utrci. Šteta što nema Rosberga... Lujo će se osiliti pored Bottasa.
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 10:52   #97
Quote:
muflon7 kaže: Pogledaj post
odlične kvalifikacije,hamilton fantastičan,očito je da ferrari ima bolji bolid,ovaj pole je izvukao na svoju klasu
sutra u utrci mu nažalost ne dajem nikakve šanse,ferrari mi jednostavno bolje stoji,još kad bi i raikkonenu dozvolili utrkivanje za pobjedu bilo bi odlično
šteta što je toliko ogromna razlika između mercedesa i ferrarija i ostatka grida,red bull koji je inači najbliži njima zasada teški podbačaj
Je da kak da ne
Onda je valjda i očito da je Bottas drugi najbolji vozač na planeti , niko bolji od Bottasa osim možda Masse
ono Bottas klasa iznad svih osim Hamiltona to je očito u tri pm

Ferrari možda i je bolji bolid u uvjetima utrke, no u kvalifikacijama Mercedes i dalje ima prednost i to popriličnu za F1 okvire...
Prednost je otprilike negdi oko 0.300 možda malo manje...

Jer da ga hebeš Bottas sigurno nije ništ bolji od Kimia, ako nije i lošiji...
A zaostatak je i po tom pitanju 0.275 što je sve samo ne malo kad je F1 u pitanju...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 11:00   #98
Mene je najvise iznenadio Hulkov zaostatak za RB samo 5 desetinki. Ja sam ocekivo da bi to najmanje sekundu moralo biti. Ako sutra bude kise (a kazu da ce biti 100%) Max ce blistati a Ham bi mogao pobediti Fetela i meni propade tiket
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 11:00   #99
Gdje je nestao @dmw?

Kako je moguće da je veliki Ricc bio vidno sporiji od Vettela 1,1 sec i to u kvalifikacijama, a drugi vozač RBR doživi sudbinu da se ne kvalificira u q2?

Max ostao u društvu Ocona, Palmera, Grosjeana i Vandoornea.
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 11:05   #100
Pa ne znam sta je bilo sa Maxom neki kvar??? Gledao sam bez tona pa ne znam. A Rik je sporiji preko sekunde jer je Renault kanta.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:15.