Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2017., 11:25   #41
Quote:
mali zgubidan kaže: Pogledaj post
Hm..... treba pričekati i vidjeti njegov nastup na ovogodišnjem Indy 500.
Nekako mi je ova njegova odluka.... čudna. Ne vidim tu previše pameti - kao da se čovjek, gubi.
Inače bistar dečko, ali u zadnje vrijeme..... talasa. Previše talasa.
Pa rekao je da hoce da osvoji tripl krunu sta ti nije jasno?
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 11:30   #42
Button potvrdio BBC-u da će voziti u Monacu:

http://www.bbc.com/sport/formula1/39599645

Inače, Alonsu svaka čast na potezu
Mirko_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 11:58   #43
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Pa rekao je da hoce da osvoji tripl krunu sta ti nije jasno?
Realno bez iskustva na ovalima nema nikakve sanse pobjediti.

Ako pobjedi onda je lik cudo.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 15:42   #44
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Nije toliki problem ako rokne u zid, zajebano je sto ga netko moze roknuti dok ga zid vrati na stazu, e tu je prava opasnost
Teško je reći gdje leži veća opsanost.

ovo je recimo udes gdje je vozač preživio (čak su mu i noge ostale čitave, samo je glava stradala)



a ovdje je vozač poginuo. Iako se naoko udes čini puno lakši



Ovdje je vozač isto preživio tek uz lakše, gotovo pa zanemarive ozljede. ALI nikada više nije vozio ovale. Zbog straha.

josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 15:45   #45
Inače kakvom se društvu Alonso pridružio govori ovaj video

Čo'ek je polomio rame i obe ključne kosti i već je nekoliko tjedana kasnije vozio utrku.



13 šarafa i pločica. boli posvuda, ali koga boli k*** on je odlučil voziti. To je vozač. Majketibožje.



a onaj Pascal Wherlein malo se natuče i pola godine miruje. strašno.
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 16:03   #46
Ginu cesto ljudi na tim ovalima (ne kroz povijest, mislim na ovo novije doba kad su auti puno sigurniji)?
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 16:57   #47
Quote:
Dorian.Gray kaže: Pogledaj post
Ginu cesto ljudi na tim ovalima (ne kroz povijest, mislim na ovo novije doba kad su auti puno sigurniji)?
1996 Scott Brayton



1999 Greg Moore



2003 Tony Renna



2006 Paul Dana



2011 Dan Wheldon



2015 Justin Wilson

josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 17:04   #48
Uf, dakle svakih 3-5 godina.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 17:18   #49
Quote:
Dorian.Gray kaže: Pogledaj post
Uf, dakle svakih 3-5 godina.
To su samo sa smrtnim ishodom.

Ovo su isto tako jezivi, ali bez smrtnog ishoda

2000 Sam Schmidt (kvadriplegičar)



2001 Alex Zanardi (odsječene obje noge)



2010 Simona de Silvestro (nije joj bilo niš, ali je umalo živa izgorjela)




A ima toga još. Bez brige budi. Samo nemam sada vremena kopati.
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 17:27   #50
Uglavnom, svi su pošteno potrupani i puni šarafa. Ko naš Gajs otprilike!

josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 19:02   #51
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Realno bez iskustva na ovalima nema nikakve sanse pobjediti.

Ako pobjedi onda je lik cudo.
Realno bolji je od svih tamo. Ali je u bolidu i stazi koje nikad nije vozio. Videcemo ja imam visoka nadanja. Pobeda dakako.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 19:14   #52
http://www.race-database.com/driver/...is%20(road)

Pa sad nije da nema apsolutno nikakvog iskustva, znam nije ni približno ista staza u pitanju, niti je i približno ista stvar...
No ipak ima kakvog-takvog iskustva po tom pitanju...

I očekujem da bu i više nego dobar, koliko znam F1 vozači su općenito dobri u tom Indy-u, a Alonso bez obzira volio ga netko ili ne jest među najboljim F1 vozačima...
Samim tim me pobjeda čak i nebi pretjerano iznenadila, mislim da on definitivno jest sposoban za tak nekaj...

Samo je pitanje koliko bu sposoban taj bolid i ta ekipa, e to mi je već prilična nepoznanica...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 19:16   #53
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post

Samo je pitanje koliko bu sposoban taj bolid i ta ekipa, e to mi je već prilična nepoznanica...
Vec je receno ta ekipa je prosle godine sa rukijem pobedila.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 20:00   #54
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
Zašto? Pa on je kao stvoren za indianapolis

njegov naširoko poznati "damage limitation mode" je recept za pobjedu na ovalnim utrkama

Alonso bi mogao biti novi Rick Mears
Mislim da nije tolko stvar u tome da on želi odvozit tu utrku, nego je stvar u činjenici da zbog toga propušta Monaco. Meni osobno se čini da se on malo pogubio i lagano odustaje od F1. Ovaj Mclaren je isisao energiju iz njega.
Mislim ja mu želim sve najbolje u toj utrci i sigurno ću je pratit, ali na žalost mislim da u F1 više neće bit nikakav faktor.
A i te priče kak on hoće bit najveći vozač i osvojit te tri titule, mislim halo, pa kolko ljudi uopće zna da je Nico Hulkenberg osvojio Le mans? Valjda niko živ jer nikog za to nije ni briga U F1 ne bude postigao ništa više nego do sad.
A Alonso pati od veličine i ega i hoće da mu tepaju kak je on to osvojio.
poštopoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 20:04   #55
Quote:
IndyCar veteran Oriol Servia awoke to 56 messages from the Spanish media asking for insights on what his countryman Fernando Alonso can look forward to at Indianapolis. A text from the two-time Formula 1 world champion also arrived on Thursday where he professed his excitement about the journey ahead at Indianapolis Motor Speedway, and with eight Indy 500s to his credit, Servia is well placed to suggest what Alonso should expect from his first oval adventure.

"At the end of the day, it's just a bunch of fast corners," Servia told RACER. "Some guys will find it easier than others. I think he's going to like it. Once he gets here and gets a feel for the racing, I think he will be surprised how much fun it is."

The 42-year-old member of the Rahal Letterman Lanigan Honda team faced the same road racing-to-oval transition that awaits Alonso, but was fortunate to have a season of Indy Lights to learn the art of turning left before graduating to CART.

Heeled on the same European open-wheel ladder as the 35-year-old Alonso, Servia believes Alonso will be fine despite the lack of time to ease into oval racing.

"It felt so natural for me the first time," he said. "My first oval test was at Homestead and I was P2, and at my first oval race in Nazareth, I qualified P2 behind [Cristiano] Da Matta. I don't see why Fernando can't have the same kind of experience – find the same level of comfort – when he gets to Indianapolis."

Coming from a career spent in F1 with light, powerful cars that change direction in an instant, Alonso would be wise to take Servia's advice on how to approach Indy's Turn 1 flat out at 235mph.

"Everything happens slower on an oval," said Servia, who will make his 200th IndyCar start at the 500. "It sounds funny, and it sounds strange because the speeds are so high, but everything he does must happen slower in the cockpit. You feel the bigger impact you have on the car at Indianapolis, and being very deliberate, very calculated with every movement is important. The way you move your hands, your feet; everything you do there is smaller."

Servia is confident Alonso will quickly adapt to the speeds at Indy. As a member of the defending race-winning Andretti Autosport team, and with Indy 500 winners Ryan Hunter-Reay and Alexander Rossi to learn from, the McLaren driver should be close to his teammates on the speed charts. The one aspect that will take longer to grasp, according to Servia, is lapping in dirty air.

"After the second day, he'll feel at home with the speed, he'll understand the driving, the chassis setup stuff, but what's going to be hard for him is traffic," he said. "He's used to traffic in Formula 1 and being behind cars – getting very close behind them – every once in a while. But here, you're going to spend the entire race in traffic. If the car in front of him [in F1] is taking air away from his front wings, he can move a little bit and get some clean air.

"Here, if you're in the groove, or even on the straights, you could have two cars on your right, one on your left, and can't move and have to deal with having no air to help you. You need to look ahead more than ever. It's not just the car in front of you; it's looking two, three, four cars ahead to see where they are, where they're going, and how it will affect your car and where you can place your car. But he's a smart guy and he'll be paying attention."


Servia has nothing but admiration for what Alonso is about to attempt in May. He even offered a bit of cheeky assistance once the race gets under way.

"To me, he has earned so much extra respect," he said. "To put himself in this position, it takes huge balls. And if he wants to learn, tell him he can follow me for 500 miles ..."
Sta reci IDEMOOOOOOOOOO

Boze jos ne mogu da verujem na sta se Alonso odlucio
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 21:03   #56
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Sta reci IDEMOOOOOOOOOO

Boze jos ne mogu da verujem na sta se Alonso odlucio
Možemo li ga očekivati natrag u tvom avataru ako Max ovog vikenda loše odveze?
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 21:44   #57
Nije Alonsov izlet u ndy nista posebno, Nigel mansell je 1992 bio prvak u F1 pa otisao u Indy i kao rookie bio prvak.

Dobar vozac je dobar vozac i uz malo srece ce imati dobra razultate gdje god vozio.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 22:10   #58
Mislim da bi mogao završiti oko sredine poretka, bolje od toga za prvu utrku će biti dobar uspjeh. Ne znam meni ovo djeluje drugačije od onoga šta je on dosada vozio, vjerujem da bi bio u vrhu kada bi vozio čitavu sezonu ili se pripremio malo više...
Bzvz je da će propustiti stazu gdje će najvjerojatnije imati šanse za najbolji plasman. U nekoj ozbiljnoj momčadi to se nikada ne bi moglo dogoditi, a McLaren Honda to već odavno nije.
Očekujem da će propustiti još koju utrku u sezoni zbog ovakvih izleta. Čudi me da nije ništa dogovorio za Le Mans...
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 22:16   #59
Lako za Monaco, dobit cemo za tu utrku malo stare Buttonove carolije. Pod uvjetom da nitko ne strada u sudaru, ovo je svima dobro.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 23:51   #60
Ti ovali su čista lutrija. Kako ti uleti onaj njihov retardirani caution, tako ti padne grah.
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:13.