Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Hrvatska i turizam

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2017., 09:00   #21
Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
Onda napravi ovo što sam ti rekao. Daj otkaz, u roku od 30 dana se prijavi na HZZO.
samo to uz uvijet ako još postoji mogućnost da sam plaća staž te dvije godine

treći stup ima smisla da podeblja mirovinu, ali ne ulazi u staž i ukoliko su te dvije godine uvijet za mirovinu onda mora puniti državnu blagajnu

privatno zdravstveno i nema nekog smisla kad državno i tako ima, a dopunsku policu može imati radio ili ne radio odnosno ako ju već ima onda nastavlja s plaćanjem
__________________
.
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 09:03   #22
Quote:
masaccio kaže: Pogledaj post
Pa zelim jos 2god do prijevremene mirovine dat otkaz na trenutnom poslu i posvetit se turizmu kojim se bavim, zelim da mi te 2god ide staz, mirovinsko i zdravstveno..Znaci bili kako, mogu i cistacica bit u svom objektu ili bilo sta
Ne moraš biti čistačica, onda se prijavi kao nezaposlen i plaćaj produženo osiguranje:

http://www.mirovinsko.hr/default.aspx?id=54
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 09:55   #23
Jodlicno, znaci platim mjesecno 500kn produzeno osig i ide mi staz,a zdravstveno obvezno mi je besplatno?
masaccio is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 10:08   #24
Da.
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:29.