Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Eurosong

Eurosong Hello, Europe! This is Forum.hr calling!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2017., 01:10   #41
Jesu oni to imali hashtag za Latviju LVA? Lol
WildIam is offline  
Old 10.05.2017., 01:11   #42
Quote:
WildIam kaže: Pogledaj post
Jesu oni to imali hashtag za Latviju LVA? Lol
Ne, bilo je #LAT.

__________________
I'll be bleeding, but don't you mind, I'll be fine
casilda is offline  
Old 10.05.2017., 01:12   #43
Quote:
DoubleVision kaže: Pogledaj post
Nije mi jasna popularnost Bjelorusije i Nizozemske
Meni se sviđa pjesma od Bjelorusije

Ako su pred par godina sa zgodnom kopijom Robina Thickea prošli, valjda će ove godine proći s ovom veselom pjesmom.
WildIam is offline  
Old 10.05.2017., 01:12   #44
Quote:
Fforumaš1 kaže: Pogledaj post
Šveđani uvijek bolje zvuče na Melodifestivalenu nego na ESC-u. Razlog je tome što na MF-u smiju imati nasnimljene back vokale na matrici, a to automatski podiže pjesmu i dopušta izvođaču da prikrije vokalne nesavršenosti.

2. PF će biti jako neizvjesno, mislim iskreno da će Žak izvisiti
I ja mislim da nećemo na kraju Jacquesa gledati u finalu. Moram još jednom sve poslušati pjesme i sastaviti svoj Top 10.

Na osnovi prvog polufinala vidjelo se koliko je ESC potrebno bržih pjesama koje izvode izvođači koji na nešto liče.
lavi is offline  
Old 10.05.2017., 01:14   #45
Quote:
casilda kaže: Pogledaj post
Ne, bilo je #LAT.

Aha, jer na twitteru je bilo #LVA i zastava od Latvije
WildIam is offline  
Old 10.05.2017., 01:15   #46
Quote:
lavi1609 kaže: Pogledaj post
I ja mislim da nećemo na kraju Jacquesa gledati u finalu. Moram još jednom sve poslušati pjesme i sastaviti svoj Top 10.

Na osnovi prvog polufinala vidjelo se koliko je ESC potrebno bržih pjesama koje izvode izvođači koji na nešto liče.
Robin

To znači da je i Imri u finalu
WildIam is offline  
Old 10.05.2017., 01:15   #47
Moje mišljenje je i dalje da Jacques utapa Irsku, San Marino, Norvešku i Švicarsku koje nastupaju prije i poslije njega. Nisam siguran dal prolazimo, sve ovisi o našoj dijaspori, kao i o srpskoj i makedonskoj. Volio bi da sve tri ex-yu zemlje prođu, ali mislim da će jedna morati izvisiti.
12345le is offline  
Old 10.05.2017., 01:15   #48
Po meni je Imri od početka siguran jer pjesma odskače.
exodus175 is offline  
Old 10.05.2017., 01:17   #49
Svidjela mi je se jako publika u kijevskom izložbenom centru. Bili su fer i za svakog su navijali, a čini mi se da se čulo da su neki i pjevali City Lights, kao npr. Undo u Kopenhagenu 2014. godine. Neki će možda reći da su se preglasno čuli, ali meni su bili super. Sjetite se samo zatišja u Bakuu 2012. godine, e ono je bilo loše. Nisi uspijevao osjetiti ni djelić atmosfere.

Imam osjećaj da se i Blanche malo okuražila zahvaljujući njima.
__________________
I'll be bleeding, but don't you mind, I'll be fine
casilda is offline  
Old 10.05.2017., 01:19   #50
Ma kakva Finska, prestrašno nešto, sve dosade nisu prošle osim nažalost Crnogorca, on je umjesto Grčke ili Australije trebao proći.
Moldavija odlična, Belgija ugodno iznenađenje, Poljakinja ima premoćan glas, Cipranin je ful simpatičan Prezadovoljna sam prvim finalistima.
Verka :klap: :klap: Legenda!! Kako sam se razveselila kaj su ju prikazali nadam se da bu u finalu bila u dvorani

Po ovom kaj sam vidjela ne čini mi se Talijan baš nekaj, ne znam. Mislim da Italija nikad neće poslat boljeg predstavnika od Il Volo. Njihova pjesma mi dan danas daje takve trnce ufff

Ne bum mogla gledat drugu polufinalnu večer jer bum radila nažalost.
stability is offline  
Old 10.05.2017., 01:21   #51
O, i da, Portugalac je grozan meni osobno. Ono mi na niš ne liči ali eto ljudi ga simpatiziraju iz nekog razloga. Sad kad još pobjedi lol.
stability is offline  
Old 10.05.2017., 01:21   #52
Ja Bogu zahvaljujem da Slavko nije prošao. Mislim da points reče, sramota me u ime cijelog Balkana.

Finska je bila tako opuštajuća, a njih dvoje su imali super kemiju. Šteta.

Zar nisu mogli malo Blanche srediti kosu? Izgleda ko da se tek ustala iz kreveta i pravac na stage.
__________________
I'll be bleeding, but don't you mind, I'll be fine
casilda is offline  
Old 10.05.2017., 01:21   #53
Quote:
WildIam kaže: Pogledaj post
Robin

To znači da je i Imri u finalu
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Po meni je Imri od početka siguran jer pjesma odskače.
Izrael je 100 posto u finalu tamo da falša sve ijedan ton. Mladi uglavnom glasuju i ta pjesma je brža i treba malo živosti ionako za to finale.

Naše pjesme su toliko netipične u odnosu na prošle godine tako da možda dijaspora ne bude podigla slušalicu ni za nas, ni za Srbiju. Za Makedoniju pogotovo.
lavi is offline  
Old 10.05.2017., 01:22   #54
Blanche prva po uspjehu na europskim top ljestvicama, Portugal trenutno drugi.
__________________
A man of genius makes no mistakes. His errors are volitional and are the portals of discovery.
MrJennings is offline  
Old 10.05.2017., 01:24   #55
Quote:
12345le kaže: Pogledaj post
Moje mišljenje je i dalje da Jacques utapa Irsku, San Marino, Norvešku i Švicarsku koje nastupaju prije i poslije njega. Nisam siguran dal prolazimo, sve ovisi o našoj dijaspori, kao i o srpskoj i makedonskoj. Volio bi da sve tri ex-yu zemlje prođu, ali mislim da će jedna morati izvisiti.
Da će ih utopiti, u to budi siguran. A prolazak... Hm ne znam. Nezahvalno je išta prognozirati, mada prije naginjem da prolazimo nego da ostajemo.

Papiriću je za prolazak izostao staging. Pjesma nije bila toliko loša.
Druga godina u nizu da Island neće vidjeti finala.
A ni Finska.
__________________
I'll be bleeding, but don't you mind, I'll be fine
casilda is offline  
Old 10.05.2017., 01:27   #56
Quote:
casilda kaže: Pogledaj post
Ja Bogu zahvaljujem da Slavko nije prošao. Mislim da points reče, sramota me u ime cijelog Balkana.

Finska je bila tako opuštajuća, a njih dvoje su imali super kemiju. Šteta.

Zar nisu mogli malo Blanche srediti kosu? Izgleda ko da se tek ustala iz kreveta i pravac na stage.
Slavko je glavna sprdnja na twitteru
WildIam is offline  
Old 10.05.2017., 01:31   #57
Quote:
casilda kaže: Pogledaj post
Papiriću je za prolazak izostao staging. Pjesma nije bila toliko loša.
Druga godina u nizu da Island neće vidjeti finala.
A ni Finska.
Meni je islandska pjesma isto non stop u uhu. Osim staginga, i taj njen stil odjevanja je too much za Europu. Ne može ona biti Fergie iz Amerike tu. Previše je istaknut taj njen stil, a to nekako kod nas uopće ne prolazi. Celebrate diversity je u naslovu radi reda - nema toga u Ukrajini, a bogme ni u velikom ostatku Europe. Sve je to mrtvo slovo na papiru samo.
lavi is offline  
Old 10.05.2017., 01:32   #58
Quote:
WildIam kaže: Pogledaj post
Slavko je glavna sprdnja na twitteru
Ne dao Bog pa morao ponovno nekad istrpjeti tu trominutnu torturu. Točno me bilo sram od mojih ukućana, jer odmah i svi drugi ispadaju kao on. Treš je Verka i takvi, ono je negledljivo. Ne ponovilo se.

Bože, kako je dobra Lucie... Ne mogu vam opisati. Od revampa ja sam poludio za tom pjesmom, a sad kad vidim nastup... Jeli to se meni čini ili ona uopće nema pratećih vokala?
__________________
I'll be bleeding, but don't you mind, I'll be fine
casilda is offline  
Old 10.05.2017., 01:38   #59
Quote:
stability kaže: Pogledaj post
O, i da, Portugalac je grozan meni osobno. Ono mi na niš ne liči ali eto ljudi ga simpatiziraju iz nekog razloga. Sad kad još pobjedi lol.
Zato jer čitaju u novinama da mu treba transplatacija srca... pa ga vide onako skrušenog kako mlatara ručicama i zabacuje glavom kao da ima Parkinsona, pa se onda još više sažale... Uz to što je jako bolestan, on je i vrlo velikodušan. Ne koristi Eurosong za svoju korist nego da kaže koliko voli sve izbeglice.

Jedna vrlo vrlo draga osoba, umetničke duše. Nadam se da će mu naći srce za transplataciju do kraja godine.
nimalo ozbiljan is offline  
Old 10.05.2017., 01:40   #60
Super mi je bio završni dio gruzijskog nastupa.



Super vokal, pjesma meh, ali opet dobar nastup.
__________________
I'll be bleeding, but don't you mind, I'll be fine
casilda is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:01.