Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Kakva je bila VN Kanade:
negledljiva 1 6.67%
podnošljiva 3 20.00%
dobra 4 26.67%
vrlo dobra 6 40.00%
odlična 0 0%
vrhunska 1 6.67%
Glasovatelji: 15. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2017., 21:05   #21
Quote:
Roodonja kaže: Pogledaj post
Dzaba ste krecili... mecke pola sekunde ispred...
Vettel je završio sa +0,3 sec iza Hamiltona, kakvih +0,5 sec!

Veseli se kada završe kvale, a ne na prvu pa se uzbudi.

Neka je i Vuk sretan, taj švapski vrag.

Sada se veseli, a do jučer mu svi bili krivi od Pirelija do Ferarrija.
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 21:13   #22
Quote:
Gill01 kaže: Pogledaj post
Vettel je završio sa +0,3 sec iza Hamiltona, kakvih +0,5 sec!



Veseli se kada završe kvale, a ne na prvu pa se uzbudi.



Neka je i Vuk sretan, taj švapski vrag.



Sada se veseli, a do jučer mu svi bili krivi od Pirelija do Ferarrija.


Ono sam napisao kad su odvezli prvu turu u q3... tad je bilo pola sekunde...
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 21:16   #23
Quote:
Roodonja kaže: Pogledaj post
Ono sam napisao kad su odvezli prvu turu u q3... tad je bilo pola sekunde...
Sutra će ga Vettel svedno otpuhati do prvoga zavoja.

Bolji tempo u utrci ima Ferarri, a Kimi opet zakazao.
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 21:19   #24
da mi je znat koji bi rezultat bio da Vettel i Hamilton zamjene mjesta

btw. jeste čuli da se Hammond slupao s Rimčevim Concept One-om (ovaj totalno izgorio, jeben litij kad dođe u kontakt s vodom pa čak i vlagom iz zraka)
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 21:21   #25
Quote:
Gill01 kaže: Pogledaj post
Sutra će ga Vettel svedno otpuhati do prvoga zavoja.



Bolji tempo u utrci ima Ferarri, a Kimi opet zakazao.


Nadam se, sve samo ne Hamus...
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 21:22   #26
Quote:
ceha kaže: Pogledaj post
da mi je znat koji bi rezultat bio da Vettel i Hamilton zamjene mjesta

btw. jeste čuli da se Hammond slupao s Rimčevim Concept One-om (ovaj totalno izgorio, jeben litij kad dođe u kontakt s vodom pa čak i vlagom iz zraka)


Kazu da je koljeno samo zeznuo, inace je OK...
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 21:25   #27
Quote:
Roodonja kaže: Pogledaj post
E sad cu da se kladim na Kimija bas
Čuj ak baš imaš love na bacanje rađe pošalji nama za Pive nego da ih trošiš na gluposti
Joža je ionak obećal organizirat feštu na brokerovom gruntu, pa nek se nađe i Pivica da nam ne sfali nakon kaj Jožek donese preslanog odojka i janjca
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 21:32   #28
Quote:
ceha kaže: Pogledaj post
da mi je znat koji bi rezultat bio da Vettel i Hamilton zamjene mjesta

btw. jeste čuli da se Hammond slupao s Rimčevim Concept One-om (ovaj totalno izgorio, jeben litij kad dođe u kontakt s vodom pa čak i vlagom iz zraka)


Kazu da je koljeno samo zeznuo, inace je OK...
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 21:32   #29
Da nije Hamilton uzeo pp, švabe bi otišle iz natjecanja.

RBR održava tajne sastanke sa vlasnicima F1, a Švabe nešto isto razmišljaju kada nisu dominantni.

Pa takvu igru bi trebao i Ferarri igrati, a ne se ponašati kao gospoda.
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 21:43   #30
Pa dobro kaj se čudiš Mečki i priči o Pirelliu ?
Pa oni jebeno dobro znaju da je Mercedes varao i to opako varao uz pomoć Pirellia i ilegalnih testova
Jebate da se FIA drži pravila Mečka bi zbog toga bila izbačena iz F1 jednako kao i Pirelli, pa i nije čudo da eto naklapaju o tome kak je Pirelli nekaj muljaril sa Ferrariem...
Oni kvragu itekak dobro znaju iz iskustva da Pirelli jest sklon muljanju, znaju da ih se može kupit i čak i znaju koliko koštaju
Sad im je ziher krivo kaj cuckima kaj opet nisu pljunuli neku lovicu na račune šefova Pirellia
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 22:51   #31
Hamilton
Vettel
Bottas
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 23:12   #32
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Pa dobro kaj se čudiš Mečki i priči o Pirelliu ?
Pa oni jebeno dobro znaju da je Mercedes varao i to opako varao uz pomoć Pirellia i ilegalnih testova
Jebate da se FIA drži pravila Mečka bi zbog toga bila izbačena iz F1 jednako kao i Pirelli, pa i nije čudo da eto naklapaju o tome kak je Pirelli nekaj muljaril sa Ferrariem...
Oni kvragu itekak dobro znaju iz iskustva da Pirelli jest sklon muljanju, znaju da ih se može kupit i čak i znaju koliko koštaju
Sad im je ziher krivo kaj cuckima kaj opet nisu pljunuli neku lovicu na račune šefova Pirellia


?
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 23:30   #33
E sad. Ak je hamilton pravi, onda bu sutra vozil trku sa kacigom koju je dobil na poklon. Unatoč tome što je kacigi istekla homologacija i što više ne zadovoljava tehničke uvjete. ALI da on to želi, mislim da bi mu vodstvo utrke to dopustilo. Sad je samo pitanje želi li!? Odnosno jel pravi ili je krivi.
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 00:30   #34
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
E sad. Ak je hamilton pravi, onda bu sutra vozil trku sa kacigom koju je dobil na poklon. Unatoč tome što je kacigi istekla homologacija i što više ne zadovoljava tehničke uvjete. ALI da on to želi, mislim da bi mu vodstvo utrke to dopustilo. Sad je samo pitanje želi li!? Odnosno jel pravi ili je krivi.
Krivi. Uvijek bio. I uvijek će biti.
On u ovakvom bolidu zaostaje 25 bodova za Vettelom...
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 00:31   #35
Max bi u ovom Ferrariju ostavio Hama 0.2-0.3s iza. Kada se pogledaju najbolji sektori, Vettel je 0.1s iza Hamiltona, dok je Hamilton u najboljem krugu imao sva 3 najbolja vlastita sektora. To znači da Vettel, po treći puta ove sezone, radi greške u Q3 koje ga koštaju boljeg vremena.

Sve u svemu, Lewis je ovdje divlji, ali Vettel je po meni bolji vozač utrke nego Hamilton. Prije je zanimljivo bio strašan u kvalama, sada nešto slabiji, ali je zato u utrkama 2x bolji nego prije. Okinut će ga Seb u utrci, ali ovakve stvari mu ne trebaju.

Kimi jebat ga, i taj je ujebo stvar. Sva 3 sektora su mu bolja od Bottasovih, a opet i taj klipan ko Vettel najgore odvozi kad treba ganjat krug bez greške. Ovo zapravo nije Kimijeva staza, ovdje je dosta slab kroz čitavu karijeru pa je i dobro vrijeme napravio s obzirom na Bottasa.

BTW Maximus ubija Ricciarda, ovaj izgleda kao da se pomirio sa tim da je i u kvalama sporiji (gdje je realno uvijek bio top). Nebitno, mislim da na Rica vise nitko ne gleda kao u nekakvog brutalnog WC vozača, da je bilo malo drugačije sreće u 2014-oj (Sebova prednost prije Monaca, bolja pozicija onda u Monacu i opet DNF, pa onda bolje kvale u Kanadi a Ric dobije pobjedu na pladnju zbog SC itd), možda bi rezultat na kraju bio puno bliži pa se o njemu nebi 3 godine govorilo kao da je nenadjebiv.
kvasteriks is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 00:50   #36
Quote:
fortinbras kaže: Pogledaj post
Krivi. Uvijek bio. I uvijek će biti.
On u ovakvom bolidu zaostaje 25 bodova za Vettelom...
Mislis u sporijem bolidu sa cudnim problemima sa gumama
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 00:53   #37
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Mislis u sporijem bolidu sa cudnim problemima sa gumama
mislim u bržem i boljem bolidu. vettel ima sreću da u Mercedesu ne sjedi odličan vozač, jer bi u suprotnom teško da naslova. ovako ima overhajpanog Britanca za rivala koji će još chokeati tijekom sezone.
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 01:09   #38
Mrzim Hamiltona, ali da netko može reći da je lik overhajpan, i da nije odličan vozač...

Aha da, sada sam se sjetio zašto.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 01:12   #39
Sad sam pogledao Vettelov krug u Q3. Ferrari je zapravo izgledao mnogo lošije nego Hamiltonov Mercedes danas, Sebastian se stvarno borio sa tim autom kroz stazu dok je Hamilton prakticki išao kao po tračnicama. Naravno, kada Hamiltonu ne funkcionira bolid (Monaco i Rusija) onda su problemi sa bolidom, ali kad Vettelu ne funkcionira kao inače onda je Vettel druga liga za Hamiltona.

https://www.youtube.com/watch?v=kJqroaEMW1w

Evo kruga...Samo treba usporediti sa Lewisovim i sve je jasno. Čovjek je korekcije radio u svakom zavoju praktički. Dal je to do guma, temperatura čega neznam ali izgledalo je puno teže za vozit nego Merc.
kvasteriks is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 01:15   #40
Quote:
brunejz kaže: Pogledaj post
Mrzim Hamiltona, ali da netko može reći da je lik overhajpan, i da nije odličan vozač...

Aha da, sada sam se sjetio zašto.
Overhajpani vozač. Poput Alonsa. Al svaki put kad je trebalo dokazati na stazi da su najbolji, redovito su chokeali.
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:35.