Natrag   Forum.hr > Razno > Četeraj

Četeraj Raj za chatere, bivši Off Topic

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2017., 23:52   #1
Što vas je nasmijalo?

Ili tko? Danas ili neki drugi dan. Eto, nismo imali ovu temu, sad je imamo

ot: Mene danas Mujica nasmijala na beli, al nije baš neš za prepričavanje. Mislim, glumi muško tamo, a meni se obraća ko ženi
jojo jojić is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 00:25   #2
Komentatori baseball utakmice...triba i znat zabavit publiku onda kad se baš ništa ne događa na utakmici
rechtextreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 00:59   #3
Nema ofsajda, Carson spaaaaava
bambus88 is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 14:52   #4


rap is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 15:51   #5
Quote:
AliceWho kaže: Pogledaj post
Ja nemam bas nikakve psihicke probleme.
jojo jojić is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 09:53   #6
A jojo jojić
__________________
Izmislili su milion načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi. Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš nisu neka vremena za zaustavljanje.
RockaRolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 19:28   #7
'Pojeli je medvjedi' Svaki put kad se toga sjetim, naglas se nasmijem, ne znam zaš Danas sam se toga iz čista mira sjetila na cesti, ne znam zaš
__________________
Izmislili su milion načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi. Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš nisu neka vremena za zaustavljanje.
RockaRolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 19:22   #8
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
Mileeeennii!!

Ah Mileni se brine za moj stil, kako slatko isati Mileni, oli ti vidiš da me žene oće udavit svojin pizdaman... uvik san zna da ću krepat u stilu Mileni

Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
Cakaaaannniii!!!

Mileni i Cakani, Cakani i Mileni
__________________
Izmislili su milion načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi. Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš nisu neka vremena za zaustavljanje.
RockaRolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 01:32   #9
:psetoo
:pudlica
jojo jojić is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 21:04   #10
Quote:
West End Blues kaže: Pogledaj post
Na stranu zajebancija, ball, jel ti fakat imas neku statisiku da broj postova nije pao? Ako postoji ta statistika, imam prijedlog. Ako mi dokazes da je otprilike jednak broj postova, a bit cu fleksibilan, prije vasih neopozivih ostavki i nakon njih, trazit cu parcijalni ban na diku i bok. Ako se dokaze suprotno, ti i wacky podnosite ostavku.

Samo da nije neopoziva, prosim te
__________________
Izmislili su milion načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi. Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš nisu neka vremena za zaustavljanje.
RockaRolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 00:23   #11
di to nades?
__________________
Never try,
You either do it or don't waste your time
w00dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 00:31   #12
Klikni na tu strelicu iza West End Blues.

Ma, nadala sam se da će dobiti počasnu titulu pudlice koja je potpala pod utjecaj vudu međik šit, jer je naravno nemoguće da je samostalno stvorio to i takvo mišljenje, kad šipak. Ni on, ni Nevera, nisu si zaslužili
__________________
Izmislili su milion načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi. Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš nisu neka vremena za zaustavljanje.
RockaRolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 00:48   #13
meni se rap svida sam je njezan
__________________
Never try,
You either do it or don't waste your time
w00dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 00:51   #14
Dobar je rap, pršti od sarkazma

Na ovo sam krepala

Quote:
rap kaže: Pogledaj post
Super da sam naletio na ovu temu
Pohvalio bih ovim putem nase drage moderatore na pdf-u Druzenje i kava.

Wacky Davidsona krasi vrlo objektivno i nepristrano moderiranje, te narocita odmjerenost u nastupu i pristojnost u odnosu prema svim dikovcima jednako.


Nasu milu moderatoricu Ball posebno zelim istaknuti. Zbog njenih ucestalih,ali pravednih kartona i brisanja postova napredujem iz dana u dan, i to ne samo kao forumas nego i kao covjek.

Neki dan mi je izbrisan post i dodijeljen karton iz razloga: "Ovakvi upisi nemaju smisla."
Na prvu mi se, kao i vama sada, ucinilo nezasluzeno, ali nakon dubljeg promisljanja o smislu upisa postova, pa i samog postojanja/zivota na forumu, dosao sam do transcendentalne svijesti (sto nikako ne bi mogao bez ovako dobre transcendetalne uciteljice), i zakljucka da smisao nije forumariti vjecno, nego napisati nesto sto ce zivjeti vjecno.

Upravo sam to ucinio, a usput dozivio i prvi forumgazam. Hvala Vam.
__________________
Izmislili su milion načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi. Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš nisu neka vremena za zaustavljanje.
RockaRolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 01:25   #15
i kaj ima na tom diku sad
zareko sam se svetom anti da necu kliknut gore dok oni imaju crno ime
__________________
Never try,
You either do it or don't waste your time
w00dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 02:02   #16
Niš. Sve je isto ko i prije, postovi se štancaju ko ludi, ekipe ko u priči....ma milina

Osim kaj svako malo netko konstatira kak je DiK mrtav

Onda ga špotaju jer kak se itko usudi to reć

Onda WEB pita lijepo za statistiku pa ga se ignoriše....i tak. Psi laju, karavane prolaze
__________________
Izmislili su milion načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi. Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš nisu neka vremena za zaustavljanje.
RockaRolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 02:09   #17
taka nam i drzava
__________________
Never try,
You either do it or don't waste your time
w00dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 20:48   #18
Trolanje jedne forumašice
jojo jojić is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 01:11   #19
Quote:
Pyrinto kaže: Pogledaj post
Tisi mi se uklapa u bioritam. Ovo sve ostalo spava dok imam vremena jebat.
jojo jojić is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 01:52   #20
Danas me nasmijalo kak sam razjebo pločicu na poslu. Čuo sam zvuk ko da puca pločica al nisam ni gledo jer mi je bilo jasno kaj sam napravio pa sam brže bolje pobjego s mjesta događaja al kopkalo me to cijelo vrijeme i nakon nekih sat vremena sam se vratio tamo pregledat pločice. I je, fakat je jedna velika šminka pločica pukla. Onda me uhvatila smijalica na 5 minuta, smijo sam se sam sebi kak sam se došuljo tam i ko detektiv proučavo pločicu. Kao išo sam proanalizirat jel ta pločica još od prije bila puknuta il sam ju fakat ja razjebo a lijepo sam čuo zvuk pucanja. Kao išo sam si dat šansu da možda ipak nije bila moja greška.
Pyrinto is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:03.