Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Kakva je bila VN Belgije
negledljiva 2 10.53%
podnošljiva 10 52.63%
dobra 6 31.58%
vrlo dobra 1 5.26%
odlična 0 0%
vrhunska 0 0%
Glasovatelji: 19. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2017., 14:26   #61
Odlično je ovo izveo McLaren, očekujem da će svi sad to raditi u Q2 i Q3...
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 14:42   #62
Badava Vandoorn vozi uprazno kad podvala Alonso opet ubije Hondu.


Bas jedan takav treba Williamsu.
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 15:03   #63
Dobro je, ocekivo sam 1-2 mecke
__________________
“Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in the field.”
toplomjer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 15:03   #64
Na kraju završilo kao i uvijek...Odličan krug Vettela na kraju.
Na sky u ekstazi zbog izjednačenja s Schumacherom po PP, neko je čak i rekao da Hamilton nije uvijek imao najbolji bolid...
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 15:07   #65
Dosadne kvalifikacije.

Čestitke Hamiltonu na pole positionu, i izjednačavanju sa Schumacherom po broju pp.

Palmer je danas jako dobro odvezao, šteta što je Renault prdnuo na kraju.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 15:08   #66
Kimi povukao Sebastiana ...
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 15:09   #67
Da, čuveni slipstream.
Sam633 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 15:11   #68
Quote:
gaff_ kaže: Pogledaj post
Na kraju završilo kao i uvijek...Odličan krug Vettela na kraju.
Na sky u ekstazi zbog izjednačenja s Schumacherom po PP, neko je čak i rekao da Hamilton nije uvijek imao najbolji bolid...
Pa i nije uvijek imao najbrži bolid, prva godina u Mercedesu?,pa dominacija bikova dok je bio u Mclarenu?, Pokloni se Hamiltonu umjesto da pricas, ak vam nepasu engleski komentatori koji k gledate eng program,imate rai,rtl
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 15:11   #69
Očekujem ozbiljnu raspravu na ovom podforumu i utvrđivanje da li je Kimi namjerno pogriješio da bi mogao dati slipstream Sebastianu...
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 15:16   #70
Quote:
gaff_ kaže: Pogledaj post
Očekujem ozbiljnu raspravu na ovom podforumu i utvrđivanje da li je Kimi namjerno pogriješio da bi mogao dati slipstream Sebastianu...
A kaj ti misliš?, da skoro zaboravih ono sa bolidima, ni ove godine Hamilton nema najbolji bolid, eventualno ali pair,razmes?
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 15:16   #71
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Pa i nije uvijek imao najbrži bolid, prva godina u Mercedesu?,pa dominacija bikova dok je bio u Mclarenu?, Pokloni se Hamiltonu umjesto da pricas, ak vam nepasu engleski komentatori koji k gledate eng program,imate rai,rtl
Svaka čast Hamiltonu
Al su komentatori smiješni bezveze to govore kao da nitko nije gledao zadnje 4 godine i šta je bilo...

Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
A kaj ti misliš?, da skoro zaboravih ono sa bolidima, ni ove godine Hamilton nema najbolji bolid, eventualno ali pair,razmes?
Ja mislim da ima bolji bolid. Ne puno, al sasvim dovoljno..MIslim koji mu je ovo već PP u sezoni, al nema veze bitno da je zanimljivo.
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 15:17   #72
Quote:
gaff_ kaže: Pogledaj post
Očekujem ozbiljnu raspravu na ovom podforumu i utvrđivanje da li je Kimi namjerno pogriješio da bi mogao dati slipstream Sebastianu...
Ajde izračunaj Turnir, pusti slipstrimove.
Pari mi se da imam naramak točnih pozicija!
Templarski red is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 15:24   #73
Quote:
Life on Mars kaže: Pogledaj post
Užasni su Williamsi, očito su novi kadrovi već skroz okrenuti sljedećoj sezoni.
Ne zvuči mi to baš jako vjerojatno...no možda Williams zbilja prelazi na Hondu
Ako su stvarno u nekim pregovorima sa Hondom i ako je moguć switch sa Mečke na Hondu onda i nije neko čudo da je Williams odjednom u banani i to na stazama na kojima je motor dominatan...

Nekak mo ovo prilično miriši na sličnu priču sa McLarenom u zadnjoj sezoni sa Mečkom prije prelaska na hondu, specijalno u drugom dijelu sezone...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 15:28   #74
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
A kaj ti misliš?, da skoro zaboravih ono sa bolidima, ni ove godine Hamilton nema najbolji bolid, eventualno ali pair,razmes?
Prestani pit bez mene !!!

Hamilton ne da ima najbolji bolid nego ima najbolji bolid koji je itko od nas vidio kad su u pitanju kvalifikacije
Istina da Ferrari itekako može parirat Mečki na ponekim utrkama u uvjetima utrke, no u kvalifikacijama je Mečka miljama ispred svih...
ak to ne vidiš onda se delaš većim slepcem i od ovih Britanaca koji tradicionalno svršavaju na Palmera, di Restu i sličnu ekipu kao najbolje ikad čim uđu u Q2

vrit pa Hamilton je čak i prilično loš u kvalama ove sezone ima tek 7-5 u odnosu na prilično anemičnog Bottasa, pa opet Mečka gle čuda ima 9/12 PP-a ove sezone
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 15:33   #75
Čestitke Hamiltonu na polu, reza kvala

__________________
"Yelling at the TV doesn't help" - @erollence
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 15:34   #76
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Ne zvuči mi to baš jako vjerojatno...no možda Williams zbilja prelazi na Hondu
Ako su stvarno u nekim pregovorima sa Hondom i ako je moguć switch sa Mečke na Hondu onda i nije neko čudo da je Williams odjednom u banani i to na stazama na kojima je motor dominatan...

Nekak mo ovo prilično miriši na sličnu priču sa McLarenom u zadnjoj sezoni sa Mečkom prije prelaska na hondu, specijalno u drugom dijelu sezone...
Ovo kaj govoris ima smisla! iako sa druge strane ni force India se u Spa bas i nije proslavila, ocito ovdje nije sve u motoru, Renaulta ih je odero ovdje sto je čudno zbog Mercedes motora i zbog toga sto je fi bila specijalist za Spa proslih godina.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 15:34   #77
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Pa i nije uvijek imao najbrži bolid, prva godina u Mercedesu?,pa dominacija bikova dok je bio u Mclarenu?, Pokloni se Hamiltonu umjesto da pricas, ak vam nepasu engleski komentatori koji k gledate eng program,imate rai,rtl
zato jer su neuki pa ne razumiju ni jedan jezik osim usranog nametnutog engleskog
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 15:36   #78
Sutra ocekujem duel izravni na stazi Hamiltona i Vettela, to je nešto što svi cekamo bez da se Bottasa i Kimi umiješaju
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 15:39   #79
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Ovo kaj govoris ima smisla! iako sa druge strane ni force India se u Spa bas i nije proslavila, ocito ovdje nije sve u motoru, Renaulta ih je odero ovdje sto je čudno zbog Mercedes motora i zbog toga sto je fi bila specijalist za Spa proslih godina.
FI je generalno sjebala setup bolida...rekoh da su imali 2 sekunde !!! sporiji S2 od Kimia, a gle vraga najbrži su od svih u S1 i S3...
Osim toga FI je ganjala top speed i tu su jebeno brži od svih...ko god zapne iza njih nema baš neke šanse da ih pređe čak ni sa DRS-om...
ak sam dobro zapamtil Ferrari za njima kasni nekih 15-20 km/h što je stravično puno...

Čak sam poprilično ziher da će stratezi bit na sto muka kak obavit prvi boks, a ne zapet iza Pereza ili Ocona...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 15:43   #80
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Sutra ocekujem duel izravni na stazi Hamiltona i Vettela, to je nešto što svi cekamo bez da se Bottasa i Kimi umiješaju
Sanjaš...

Samo su dva moguća scenarija...
1.) Bottas će ić na undercut Vettela, na koji će Vettel morat odmah odgovorit
2.) Vettel će ić na undercut Hamiltona, na koji će Hamilton odmah odgovorit...
No duel na stazi nebumo vidli skoro pa ziher ne...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:12.