Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2003., 00:38   #1
Thumbs up Evanescence

hey, evanescence su odlicni.. neznam zasto samo to mogu reci ali moram se negdje izrazit.. nisu metal al nisu ni linkin park.. u sredini su i to je jebeno..!
bowets is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2003., 11:57   #2
bring me to life mi ne izlazi iz glave a dva put sam je poslušao
ali dobro si mi sitije iden je skinuti
__________________
Tko pod drugim jamu kopa fizicki je radnik
answer-k is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2003., 12:05   #3
"Fallen" je jako dobar album....

Ako vam se svidja "Bring me to life" onda će vam se album još više svidjet jer ima i masu boljih pjesama

u svakom slučaju preporučujem
__________________
...I'm HeaRiNg VoiCeS buT aLL TheY do iS CoMpLaiN...
diStuRbeD uTuKku is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2003., 17:33   #4
joj, kak vi ljudi mene po nekad zivcirate...

za evanescence tocno ZNAM, sad ce bit neki ko fol veliki hit, svi ce ih pocet slusat, a vi cete nakon tog govorit kakvo su smece, komercijala... i sve gluposti koje govorite za linkin park, him i ostalo...

ovo nema veze s mojim misljenjem, ja mislim da su ok, al nis posebno
Akasha is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2003., 18:16   #5
ako želiš reći da je e...... neki underground band koji oni slušaju jer predstavlja alternativu ljigavom linkin parku, ali će i njega, nakon što ga mtv isfura, a prijateljev mlađi brat koji je jučer nosio majicu od limp bizkita, a prekjučer od petera andrea(ii!!), obuče njihovu, proglasiti smećem i komercijalom onda griješiš.
naime, e..........je smeće i komercijala od samog početka
u sredini, da, između hima i linkin parka, možda malo bolji, ali koga uopće briga
panon youth is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2003., 18:20   #6
panona za precjednika! berli ligl!
 
Odgovori s citatom
Old 25.05.2003., 18:24   #7
e, kad ja postanem predsjednik, neće više bit ona kavica s predsjednikom , ko kod mesića, nego baklava s predsjednikom, a znamo ko će bit glavni slastičar, jel HnP
panon youth is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2003., 18:26   #8
svi mi znamo da je sampita najbolja pita!
 
Odgovori s citatom
Old 25.05.2003., 20:10   #9
Quote:
panon youth kaže:
ako želiš reći da je e...... neki underground band koji oni slušaju jer predstavlja alternativu ljigavom linkin parku, ali će i njega, nakon što ga mtv isfura, a prijateljev mlađi brat koji je jučer nosio majicu od limp bizkita, a prekjučer od petera andrea(ii!!), obuče njihovu, proglasiti smećem i komercijalom onda griješiš.
naime, e..........je smeće i komercijala od samog početka
u sredini, da, između hima i linkin parka, možda malo bolji, ali koga uopće briga
problem je to sto zbog MTVa ljudi prestaju slusat glazbu.. MTV je taj koji odredi sto je in a sto out... to me zivcira jer znam da ce se ta stvar dogoditi s evanescence... bend je ok, i odlicna ja glazba, ali me zivcira to sto mi ljudi govore da ja slusam to samo zato sto je na MTV-u.. ja slusam ono sto se meni svidja, dali je na MTV-u ili nije to me nezanima. i da JE komerciala, opet je to ista glazba koja se meni svidja..

najvise me zivciraju ljudi koji si briju da slusaju neke stvari za koje nitko nezna samo da bi mogli pljuvat po drugima kak slusaju "komercijalu"...
bowets is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2003., 20:26   #10
Quote:
bowets kaže:
problem je to sto zbog MTVa ljudi prestaju slusat glazbu.. MTV je taj koji odredi sto je in a sto out... to me zivcira jer znam da ce se ta stvar dogoditi s evanescence... bend je ok, i odlicna ja glazba, ali me zivcira to sto mi ljudi govore da ja slusam to samo zato sto je na MTV-u.. ja slusam ono sto se meni svidja, dali je na MTV-u ili nije to me nezanima. i da JE komerciala, opet je to ista glazba koja se meni svidja..

najvise me zivciraju ljudi koji si briju da slusaju neke stvari za koje nitko nezna samo da bi mogli pljuvat po drugima kak slusaju "komercijalu"...
ma sve je to uredu ali ako je neki bend komercijala ja im iz principa nebi kupio album nego ga skinuo sa neta, a za novce koji su mi ostali kupio album od nekog underground benda pa makar taj album bio losiji od ovog komercijalnog.
 
Odgovori s citatom
Old 26.05.2003., 16:40   #11
što se tiče MTV-a....ja ne gledam tv, a pogotovo ne MTV, tako da me stvaaaaarno nije briga što je in a što out...
slušam sve što mi se svidja, koliko god to bilo "komercijalno" i koliko god se to nekome sviđalo ili ne...don't care, don't care, don't care....
...Idon't give a flying fuck....


__________________
...I'm HeaRiNg VoiCeS buT aLL TheY do iS CoMpLaiN...
diStuRbeD uTuKku is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2003., 16:55   #12
Quote:
diStuRbeD uTuKku kaže:
što se tiče MTV-a....ja ne gledam tv, a pogotovo ne MTV, tako da me stvaaaaarno nije briga što je in a što out...
slušam sve što mi se svidja, koliko god to bilo "komercijalno" i koliko god se to nekome sviđalo ili ne...don't care, don't care, don't care....
...Idon't give a flying fuck....


Slazem se
bowets is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2003., 17:06   #13
Quote:
panon youth kaže:
ako želiš reći da je e...... neki underground band koji oni slušaju jer predstavlja alternativu ljigavom linkin parku, ali će i njega, nakon što ga mtv isfura, a prijateljev mlađi brat koji je jučer nosio majicu od limp bizkita, a prekjučer od petera andrea(ii!!), obuče njihovu, proglasiti smećem i komercijalom, onda griješiš.
naime, e..........je smeće i komercijala od samog početka
u sredini, da, između hima i linkin parka, možda malo bolji, ali koga uopće briga
fak, sad sam vidio da sam u originalu fulo jedan zarez u prvoj rečenici. naime, dolazi do inverzije. no, eto, ispravljeno je
panon youth is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2003., 22:21   #14
uff, koja promjena..
bowets is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2003., 18:46   #15
E.. je dobar band. Sluso sam samo ovu bring me to life, i malo ju je zasrao onaj nu-metal boy... sada to sto se oni prikazuju na mtvu.. pa sta?? nekidan je i sepultura bila na MTV-u, a znalo mi se desiti da uhvatim i Slayer.... i da li to znaci da ti bandovi ne valjaju??
rocker is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2003., 19:08   #16
Quote:
rocker kaže:
E.. je dobar band. Sluso sam samo ovu bring me to life, i malo ju je zasrao onaj nu-metal boy... sada to sto se oni prikazuju na mtvu.. pa sta?? nekidan je i sepultura bila na MTV-u, a znalo mi se desiti da uhvatim i Slayer.... i da li to znaci da ti bandovi ne valjaju??
sepultura je isto otisla u qrac (imo)
a slayer i dalje caruje na tronu thrash metala
 
Odgovori s citatom
Old 28.05.2003., 15:09   #17
pjesma je dobra ali to ne znači ništa o bendu...

LukaJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2003., 13:44   #18
Quote:
Akasha kaže:
joj, kak vi ljudi mene po nekad zivcirate...

za evanescence tocno ZNAM, sad ce bit neki ko fol veliki hit, svi ce ih pocet slusat, a vi cete nakon tog govorit kakvo su smece, komercijala... i sve gluposti koje govorite za linkin park, him i ostalo...

ovo nema veze s mojim misljenjem, ja mislim da su ok, al nis posebno
oeeeeeeeee djevojko ja tebe znam

i slazem se s tobom u ovom pogledu
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2003., 00:11   #19
Quote:
Blizzard Beast kaže:
sepultura je isto otisla u qrac (imo)
a slayer i dalje caruje na tronu thrash metala
Sorry, al Slayer nikad nije bio thrash metal nego Speed
Bela Lugosi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2003., 00:49   #20
Sto se tice Evanescence-a postoji talijanski band "Lacuna Coil" (http://www.lacunacoil.it/ ) koji fura isti takav sound (mozda s malo vise goth primjesa) a ima iza sebe 5 albuma, preporucujem drugi album "In a Reverie".
Song "To Myself I Turned" sa navedenog albuma se moze legalno skinuti na mp3.com http://artists.mp3s.com/artists/7/lacuna_coil.html
Bela Lugosi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:58.