Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2008., 21:52   #81
slazem se,meni je ovo jedna od najboljih serija koje se trenutacno prikazuju
i meni je bolja i zanimljivija od Without a trace
just smile :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 21:54   #82
^^ Yup. Iako volim WAT, Criminal Minds mi je isto bolja.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 01:17   #83
obožavam ovu seriju!!!!ima li netko u mp3 formatu onu temu sa špice serije?
__________________
"dobra ti večer ljubavi,jesmo li jedno drugom suđeni?ako te srce pozdravi onda si to ti,dobro došla mi..."
Silas is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 01:30   #84
Quote:
Silas kaže: Pogledaj post
obožavam ovu seriju!!!!ima li netko u mp3 formatu onu temu sa špice serije?
ja ju imam
i jos puno tih muzika s pocetaka serija
ex_noah is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 13:55   #85
Quote:
jazz0 kaže: Pogledaj post
........ali...bar nam se Ried ošišao
Meni je bio bolji sa dužom kosom.

Ali svejedno, Dr.Reid
__________________
If I show you the roses, will you follow?
broken is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 15:54   #86
Quote:
broken kaže: Pogledaj post
Meni je bio bolji sa dužom kosom.

Ali svejedno, Dr.Reid

meni sad s kračom kosom izgleda još pametnije
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 23:28   #87
@ ex-noah:aj mi pošalji na pm popis pjesama iz serija tj. tema koje imaš da se dogovorimo što ćeš mi poslat...
__________________
"dobra ti večer ljubavi,jesmo li jedno drugom suđeni?ako te srce pozdravi onda si to ti,dobro došla mi..."
Silas is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 18:56   #88
danas (iliti sutra) tek u 00.20
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 18:58   #89
Da, opet se pokazuje smisao za tajming našeg HRT-a...
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 08:27   #90
što je bilo jučer na kraju. video mi nije snimio sve jer htv se ne može držati navedenog termina. gledal sam do onda kad je onaj lik rekao da ključ od spremišta ima onaj u kolicima. ako netko može kratko napisati što je bilo dalje.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 11:34   #91
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
što je bilo jučer na kraju. video mi nije snimio sve jer htv se ne može držati navedenog termina. gledal sam do onda kad je onaj lik rekao da ključ od spremišta ima onaj u kolicima. ako netko može kratko napisati što je bilo dalje.

otišli su u to spremište i skužili da cura nije tamo i to je bilo čudno.
onda su gledali snimku kak žena priča s mužem i bilo im je čudno kak priča s njim( gledala ga je direkt u oči i Gideon skužio da ga se ne boji)...i onda su skužili da je zapravo ona kriva i da je ona ta ''dominantna'' plus još su na vrpci izolirali njen glas i tak sve to skužili.
al im je žena pobjegla i onda su muža nagovarali da kaže gdje je..prvo nije htio, al su mu rekli nekaj ne sjećam se više nekaj u stilu da joj muški ništa ne znače. i kak je bilo 7 ubojstava skužili su po dnk da ovaj nije sudjelovao u svima pa su zaključili da je bio još neko prije(uglavnom prije je ubijala s nekom drugim tipom kojeg je ubila).
i on im je rekao da je u šumi u nekoj kolibi itd. uglavnom otišli tamo i spasili curu i ovu uhitili.
e da i ova žena kaj je bila kriva otac ju je silovao kad je bila mala i njena mama je to zataškavala i rekla policiji da laže.pa je zato ona spika zlostavljani postaje zlostavljač i zato je i slala sve one poruke mamama.jer je mrzi mamu....

tak uglavnom to.nadam se di skužila..
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 13:12   #92
Quote:
jazz0 kaže: Pogledaj post
e da i ova žena kaj je bila kriva otac ju je silovao kad je bila mala i njena mama je to zataškavala i rekla policiji da laže.pa je zato ona spika zlostavljani postaje zlostavljač i zato je i slala sve one poruke mamama.jer je mrzi mamu....
Otac i brat, koliko sam ja skužila. I ona ih je jadna išla prijaviti ali je njezina mama došla u policiju i rekla joj da slaže.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 02:15   #93
ja prespavao
__________________
"dobra ti večer ljubavi,jesmo li jedno drugom suđeni?ako te srce pozdravi onda si to ti,dobro došla mi..."
Silas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 17:48   #94
dobra epizoda jučer
twisted zločinac
bilo mi je žao Hotcha i stuacije s njegovim sinom i ženom.(znamo da u ovoj seriji naglašavaju kako je teško uskladiti posao i obitlejski život... bla bla itd.) sad slutim kak neće mu neće potrajati brak.al nemora biti.
povlačenje paralela između slučaja koji su rješavali i hotcha i njegove obiteljske situacije mi je dobro.
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 18:44   #95
ok mi je serija ali mi je taj hotch iritantan na najjace.ni crnac nije puno bolji.gideon,ried i ona za kompom su mi ok likovi.
WHUFC is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 23:54   #96
Sinoćnja epizoda je najbolja dosada otkako je serija počela!
Nevjerojatno ali istinito:u onoj sceni kad Gideon skuži da je Dale natjerao djecu od vlasnika banke da se poskesaju,oni njihovi izrazi lica...suze su mi krenule!A i to me sve šokiralo (što i nije baš lako-mislim,mene šokirat!)....meni je Penelope najmrži ženski,Reid najmrži muški li.Najdraži ženski lik bila je Elle ali mi se sad ofucala,sad mi je plava mlada (neznam ime ),a od muških onaj crnac (ni njemu neznam ime )
__________________
"dobra ti večer ljubavi,jesmo li jedno drugom suđeni?ako te srce pozdravi onda si to ti,dobro došla mi..."
Silas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 11:55   #97
Jeben kraj sinoćnje epizode. Kako ga je žena hladnokrvno upucala. Prejebeno. Dobre su mi te serije di i glavni likovi rade pizdarije, a nisu ono 100% dobričine. Serija postaje sve bolja i bolja.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 15:06   #98
Quote:
Wild Horses kaže: Pogledaj post
Jeben kraj sinoćnje epizode. Kako ga je žena hladnokrvno upucala. Prejebeno. Dobre su mi te serije di i glavni likovi rade pizdarije, a nisu ono 100% dobričine. Serija postaje sve bolja i bolja.
bas me zanima hoce li ona i dalje biti u timu,pošto je najobicniji hladnokrvni ubojica.
WHUFC is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 22:39   #99

super epizoda jučer..ali kak su jadni kad su elle poslali kao mamac nakon svega kaj joj se dogodilo.pa mogli su skužiti da još nije spremna za posao, a posebno da ide ovak biti mamac..Ried je skužio da nije sasvim svoja.kaj nije nešto rekao
al opet nisam očekivala ovaj kraj ...
ono kak je rekla da je lik imao gun...pa rekli da je samoobrana..ali gdje je gun od lika???jel ga stvarno imao il ga je ona možda podmentula poslije(nismo vidli gun pa baš me zanima)...jedva čekam da vidim kaj će dalje biti...
serija je zakon al je uvijek u glupo vrijeme.prekasno..baš kao i prva sezona..
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 09:53   #100
Quote:
jazz0 kaže: Pogledaj post
ono kak je rekla da je lik imao gun...pa rekli da je samoobrana..ali gdje je gun od lika???jel ga stvarno imao il ga je ona možda podmentula poslije(nismo vidli gun pa baš me zanima)...jedva čekam da vidim kaj će dalje biti...
serija je zakon al je uvijek u glupo vrijeme.prekasno..baš kao i prva sezona..
Ona je rekla da je tip uperio pištolj u nju, ali ustvari nije. Isprovocirao ju je riječima, i upucala ga je bez previše razmišljanja. I bila je toliko prisebna da sve iscenira kao da je bila samoobrana. Ali, po faci Hotcha, vidi se da on baš ne puši tu priču, jer zna da je labilna, čim je imala histerični napad prije i optužila ga da je on kriv što su je ranili, jer ju je poslao doma.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:21.