Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2006., 11:35   #81
Idem najvjerojatnije u Budimpeštu u 4.-om mjesecu, naravno ovisi o nekim khm financijskim stvarima, ali pošto nikad nisam bio na koncertu Pink Floyda, ovo je najbliže što se može vidjeti u današnjim danima.
Najdraži album mi je DSoTM, nekako se cijeli bend skupio i dao sve od sebe na tom albumu ili je to barem moj utisak. Od solo radova daleko najbolji je Barrett iako mislim da bi tako i Floydi zvučali da nije puknuo.
Ementaler is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 13:30   #82
Koliko su ulaznice za Budimpestu? Za Milano i Njemacku ulaznice su uzasno skupe a k tome najbolja mjesta vec rasprodana.
Roving Gambler is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 14:30   #83
ja imam neki njihov dvd...al nisam bash ono impresionirana..kao london 1966/1967....al nish puno o floydima...sam zika..a sam film traje 30 min.bezveze potrošenih 150 kn..treala sam si kupit kvin umjesto floyda....
__________________
behind blue eyes
matejchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 14:34   #84
http://www.muzika.hr/default.aspx?id=8164
ovdje je izvještaj sa koncerta iz verone pa koga zanima nek si pročita..

za budimpeštu su ti cijene karata na www.ticketpro.hu
__________________
there is no dark side of the moon really.Matter of fact its all dark.
syd barrett is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 15:05   #85
Ehe ja se pitam jesu to njihove cijene sa ili bez poreza.
Ementaler is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 15:07   #86
Quote:
ari peka nikkola kaže:
Ja imam original dvd, al directors cut, jebaj ga. Inače, meni osobno možda i njihov najbolji nastup/svirka/snimak što li je već ...
pa na Director's cut DVDu bi trebale bit dva filma. Prvi je original, a drugi onaj redateljski remix.
__________________
''Od neba do neba je meni nelos album ako cu izbacit ono sta nije novo na njemu,a Jagode bas i ne zaradjuju toliko previse,pogotovo ovdi u hrvatskoj,nema publike,sve neka alternativa i gey rock pa sebe nazivaju inovativnim bendovima''
hanzaplast is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 17:55   #87
Quote:
matejchi kaže:
ja imam neki njihov dvd...al nisam bash ono impresionirana..kao london 1966/1967....al nish puno o floydima...sam zika..a sam film traje 30 min.bezveze potrošenih 150 kn..treala sam si kupit kvin umjesto floyda....
Mislim da si malo fulala razdoblje, za nekog početnika je to možda veliki glazbeni šok, pošto su onda svirali tešku psihodeliju ( ali naravno u Floyd stilu ).
Trebala bi krenuti sam nečim lakšim, tipa Wish You Were Here
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 17:56   #88
Quote:
syd barrett kaže:
pompeje je bolje kupit nego skidat pogotovo zato kaj koštaju 80kn i po meni svako kučanstvo bi trebalo posjedovati svoj jedan primjerak tog remek djela!

inače jel ide tko na roger watersa u 4mj. u budimpeštu,milano ili gdje već???

ili je tko već bio???
Ma nije stvar u novcima, nego evo, nisam siguran da li DVD ima obje verzije ili samo Director's cut.Jer ako je potonje, onda me ne zanima
BTW; za Rogera nisam znao, sad si mi dao ideju, možda i odem
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 17:56   #89
Quote:
hanzaplast kaže:
pa na Director's cut DVDu bi trebale bit dva filma. Prvi je original, a drugi onaj redateljski remix.
E, to ne znam, bilo bi dobro kada bi se netko tko slučajno možda ima, javio.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 20:58   #90
Šta se tiče Watersa i njegovih posljednjih nastupa, kružile su čak i neke priče o playbacku (što i ne čudi s obzirom na njegove vokalne sposobnosti...).

Gilmour je imao kvalitetnu turneju koju mi je žao da sam propustio, uz zanimljiv repertoar i ludilo prateći bend (Wright, Carin, Manzanera, Parry, Pratt...). Moj savjet: ne trošiti lovu na Watersa, možda pričekati Gilmoura.

Watersu više nije mjesto uz mikrofon (niti je ikad bilo), već uz pisaći stol.
Josip633 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 21:38   #91
Ma znam, čovječe sad kad vidim da je bio u Beču i Milanu ( AFAIK ), stvarno mi je žao što nisam otišao.
Nego, jel netko zna koliki postotak je repertoara Floyda kod ove dvojice?
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 23:53   #92
Kod Watersa oko 90%, a ovo da pjeva playback su gluposti svi ljudi koji su bili na koncertu (a koje znam osobno ili je napisano na netu) su rekli da je bio jebeno.
Ementaler is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 08:47   #93
Quote:
Josip633 kaže:
Šta se tiče Watersa i njegovih posljednjih nastupa, kružile su čak i neke priče o playbacku (što i ne čudi s obzirom na njegove vokalne sposobnosti...).

Gilmour je imao kvalitetnu turneju koju mi je žao da sam propustio, uz zanimljiv repertoar i ludilo prateći bend (Wright, Carin, Manzanera, Parry, Pratt...). Moj savjet: ne trošiti lovu na Watersa, možda pričekati Gilmoura.

Watersu više nije mjesto uz mikrofon (niti je ikad bilo), već uz pisaći stol.
dakle ja ti preporučam da ne slušaš ovakva laprdanja i da odeš na koncert...ovo sa playbackom me stvarno nasmijava..Ako voliš Pink Floyd fazu svakako ćeš otići
na watersa..bend i scena su besprijekorni.Ako pak voliš David Gilmour Pink floyd fazu i on an island onda ćeš otići na Gilmoura.Makar ja ti svakako ne bi preporučio čekati ga zbog toga jer je malo vjerojatno da će se ponovo upustiti u skladateljske vode.
__________________
there is no dark side of the moon really.Matter of fact its all dark.
syd barrett is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 12:06   #94
Pa baš to, ovo mi je prva a možda i jedina prilika da odem na nešto što je približno Pink Floyd koncertu (dobro ako ne brojimo one Slovence u KSET-u ).
Ementaler is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 14:49   #95
E da, kakvi su ti Eclipse, ali molim da budete objektivni.Ono, jel zvuče kao Floydi, ili imaju neke svoje vizije njihovih pjesama, pa zvuče ipak malo drukčije?
Kakve glasove imaju pjevači?Mnogi se neće složiti sa mnom, ali meni je poanta cover benda da bude što sličniji originalu
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 14:55   #96
Meni nisu loši, nema tu nekih promjena u odnosu na originalne pjesme tj. pokušavaju biti što dosljedniji originalu.
Ementaler is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 15:00   #97
nije mi jasno zašto se fanovi floyida furaju na prvu fazu floyida kad su im prvi 4-5 albuma najobičnije smeče,tih prvih 4-5 albuma uopče nije glazba več nešto između
ZUMZUM is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 15:07   #98
uveni.
haddock is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 15:12   #99
nikako mi nije jasno zašto prva faza kad su albumi iza relicsa skoro pa rremek dijela uživaš dok ih slušaš dok prve albume ne shvačam pa koja je to glazba neke ptičice,zavijanje
ZUMZUM is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 15:14   #100
Quote:
Ementaler kaže:
Meni nisu loši, nema tu nekih promjena u odnosu na originalne pjesme tj. pokušavaju biti što dosljedniji originalu.
E to me zanima, onda su vjerojatno dobri!Još ako skidaju dobro live snimke
Jesu svirali kad npr. CWTAE, verziju sa Pompeja?
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:38.