Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2010., 16:13   #21
Tako i ja u studenom - ali mi je lakše izračunati 34 nego razmišljati jesam li ih već napunila ili ne I kad ih napunim do kraja godine ću imati 34
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 23:45   #22
Quote:
Skura kaže: Pogledaj post
Tako i ja u studenom - ali mi je lakše izračunati 34 nego razmišljati jesam li ih već napunila ili ne I kad ih napunim do kraja godine ću imati 34
i ja ću 34 na ljeto
ajmo otvoriti temu samo za 34-godišnjakinje
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 10:46   #23
Jeli koja od vas koristila Vichy Reti-C kremicu?

Imam tester doma pa sam mislila s njom početi

Samo još razmišljam početi odmah ili čekati jesen
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 10:56   #24
Ja sam ju koristila, to mi je bila prva krema s retinolima. Inače, na retinole sam se bacila kad sam niotkud dobila akne i to u srednjim 20-ima, ne znam zašto. Jedino su mi oni pomogli, sad više nemam akne, ali tu i tamo se pojavi prištić, još nastojim zagladiti kožu od torture koju sam joj radila za vrijeme akni!
Možeš slobodno početi već sad s njom, samo navečer i koristi neku UV zaštitu po danu. To su jako male koncentracije i jako fino djeluje na kožu. Zar ima te kreme još uvijek kod nas? Moja ju je mama isto bila počela koristiti i onda su je povukli s tržišta
Onu dnevnu Reti C sa zaštitom i takve stvarčice zaboravi, ako ti je dostupna, uzmi noćnu koncentriranu
Arges is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 11:06   #25
Ja isto imam 34 godine kao i vi
koja bi bila dobro koncetrirana za noć? I šta znači oprez i pažljivo koristiti??
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 11:10   #26
Imam baš tester za noćnu koncentriranu i mislim da ću večeras početi s njom - taman mi je nestalo noćne, pa ćemo vidjeti kako će mi lice reagirati na retinole

A danju nema šanse da ih stavljam... I danju sam na faktoru 50
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 11:19   #27
Ove zime sam cijelo vrijeme bila na belupovom Zoracu ,onom od 0.1%.Napravio je čuda za moje lice!
LINA68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 11:33   #28
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Ja isto imam 34 godine kao i vi
koja bi bila dobro koncetrirana za noć? I šta znači oprez i pažljivo koristiti??
Za početak možeš probati tu Vichyijevu Reti C, ako je još ima za kupiti kod nas, ili možeš Roc-ovu Reti Ox. Kod tih krema imaš dnevne verzije s UV zaštitom koja je već u kremi i kao možeš s njom po danu, bla, bla... ja to ne bih radila... A imaš i noćne koncentriranije koje su po meni za nas bolje i učinkovitije. E, kad njih koristiš, po danu trebaš stavljati nešto s UV zaštitom jer je vitamin A (retinoidi i sve ostale forme vitamina A) fotoosjetljiv i koža ti je osjetljivija dok se njima mažeš (to je taj oprez). Ali, milina su za kožu!
Arges is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 11:37   #29
[QUOTE=Skura;26991633]Imam baš tester za noćnu koncentriranu... pa ćemo vidjeti kako će mi lice reagirati na retinole
QUOTE]

Moguće ti je lagano svrbuckanje i peckanje, ali vrlo lagano i to je normalno. Nemoj odustati zbog toga jer već drugu-treću noć toga nema
Arges is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 11:45   #30
ak sam vas dobro skužila retinol se može koristi za flekice po čelu i bore oko očiju ? inače imam glupu naviku istiskanja prištića po čelu i u kombinaciji sa suncem nastale su te fleke i ujedno imam jednu boru ispod oka koja se pojavila prek noći. Jel mi možete išta preporučiti? Imam 28 god.
Mitchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 16:20   #31
Možeš koristiti retinole za flekice i za bore. Inače, ja sam za svaki problem na koži, otkad sam ih jednom probala, posezala za retinolom da probleme riješim, i uspješno. Za to ti je dovoljan Vichy Reti C ili Roc-ov Retin-OX. Uzmi noćnu koncentriranu varijantu i dobro hidratiziraj lice po danu i stavljaj UV zaštitu. Za ove dvije kreme nije toliko važno koliko godina imaš, lagane su, dosta same po sebi hidratantne i učinkovite Potrošiš tubicu-dvije dok problem ne riješiš i onda opet možeš nastaviti sa svojom regularnom noćnom.
Ja sam se do sad pomoću retinola riješila akni, gotovo svih mrljica i ožiljaka od akni (naravno, osim friških kad ih sama iskopam), zimi kad mi se na mjestima ljuska lice, uzmem jednu od ove dvije kreme, danju hidratacija i za dva-tri tjedna, k'o nova! Nisam ih nikad kontinuirano trošila, koristila sam ih kao kure, jednom ili dvaput godišnje, uzela bih tubu-dvije i dok ih potrošim, problemi riješeni
Arges is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 13:59   #32
Quote:
Skura kaže: Pogledaj post
Jeli koja od vas koristila Vichy Reti-C kremicu?

Imam tester doma pa sam mislila s njom početi

Samo još razmišljam početi odmah ili čekati jesen
Evo već se dvije večeri mažem sa Reti-C kremicom i lice mi super reagira, izgleda da mi kremica paše (za sad...)

A rezultati i ne mogu brzo doći...

Prvi rezultati kure retinolom se vide nakon par mjeseci korištenja... Za sad mi je najvažnije da lice dobro reagira i da nema reakcije
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 10:22   #33
Quote:
Arges kaže: Pogledaj post
Možeš koristiti retinole za flekice i za bore. Inače, ja sam za svaki problem na koži, otkad sam ih jednom probala, posezala za retinolom da probleme riješim, i uspješno. Za to ti je dovoljan Vichy Reti C ili Roc-ov Retin-OX. Uzmi noćnu koncentriranu varijantu i dobro hidratiziraj lice po danu i stavljaj UV zaštitu. Za ove dvije kreme nije toliko važno koliko godina imaš, lagane su, dosta same po sebi hidratantne i učinkovite Potrošiš tubicu-dvije dok problem ne riješiš i onda opet možeš nastaviti sa svojom regularnom noćnom.
Ja sam se do sad pomoću retinola riješila akni, gotovo svih mrljica i ožiljaka od akni (naravno, osim friških kad ih sama iskopam), zimi kad mi se na mjestima ljuska lice, uzmem jednu od ove dvije kreme, danju hidratacija i za dva-tri tjedna, k'o nova! Nisam ih nikad kontinuirano trošila, koristila sam ih kao kure, jednom ili dvaput godišnje, uzela bih tubu-dvije i dok ih potrošim, problemi riješeni
Puno hvala na odgovoru, probat ću s jednom od tih kremica riješiti problem. Nisam još ništa koristila od Roc-a pa bi mogla početi s njihovom kremicom. Koja je tebi bila bolja ili obje imaju isti učinak?
Mitchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 11:51   #34
Po učinku su ti tu negdje, ova Roc-ova se čini malo snažnija i finije je tekture, vlažnija, a mislim da Reti C trenutno moraš izvana naručivati.

Skura, baš mi j drago što ti kremica paše, naravno da rezultati nisu odmah, ali jako brzo ćeš osjetiti poboljšanje na koži općenito.
Arges is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2010., 20:12   #35
Quote:
Skura kaže: Pogledaj post
Evo već se dvije večeri mažem sa Reti-C kremicom i lice mi super reagira, izgleda da mi kremica paše (za sad...)

A rezultati i ne mogu brzo doći...

Prvi rezultati kure retinolom se vide nakon par mjeseci korištenja... Za sad mi je najvažnije da lice dobro reagira i da nema reakcije
Hello, evo me opet !!! Skura, kako napreduješ s Reti C? Jesi zadovoljna učinkom? Baš me zanima?
Arges is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2010., 11:52   #36
Hej cure! Jel koristite te kreme s retinoidima i ljeti?
Idem uskoro na more pa ne znam da li se smije koristiti ak se prek dana sunčam?
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2010., 13:53   #37
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Hej cure! Jel koristite te kreme s retinoidima i ljeti?
Idem uskoro na more pa ne znam da li se smije koristiti ak se prek dana sunčam?
Ja da, makar znam da se baš ne preporuča. Ali izbjegavam sunce koliko mogu.
DNS_U2_fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2010., 23:49   #38
Quote:
DNS_U2_fan kaže: Pogledaj post
Ja da, makar znam da se baš ne preporuča. Ali izbjegavam sunce koliko mogu.
Sumnjam da ću ga puno izbjeć na moru
Koju kremu ti koristiš s retinoidima?
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2010., 14:43   #39
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Sumnjam da ću ga puno izbjeć na moru
Koju kremu ti koristiš s retinoidima?
Imam RoC Multi-Correxion serum i okoloočnu i Shiseido Bio-Performance isto okoloočnu. (A sad se pitam imam li još koju sa retinolom a da ni ne znam da ga ima. )
DNS_U2_fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2010., 23:23   #40
Quote:
DNS_U2_fan kaže: Pogledaj post
Imam RoC Multi-Correxion serum i okoloočnu i Shiseido Bio-Performance isto okoloočnu. (A sad se pitam imam li još koju sa retinolom a da ni ne znam da ga ima. )
Zar Shiseido Bio.Perfomance ima retinola? Nisam znala, doduše proslijedila sam ju dalje a da ni ne znam šta ima
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:25.