Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2008., 00:00   #21
Quote:
corleoney kaže: Pogledaj post
Gledao sam na E-buyu i nisam ga pronašao. Bio sam i na službenoj stranici San Antonio Portlanda, ali sve je na španjolskom tako da ništa ne kužim. Ima li itko saznanja o tome gdje i za koliko novaca nabaviti Balićev dres?
Unaprijed hvala!
na njihovoj službenoj stranici piše da je dres 55 eura (odrasli) i da se može kupiti na 3 načina
1.-direktno kupnjom u službenom dućanu kluba
2.-naruđbom na telefon 948 23 50 55
3.-naruđbom preko elektroničke pošte

eto nadam se da sam donekle pomogao

Zadnje uređivanje Sheeva : 02.07.2010. at 09:50. Reason: objavljivanje mail adrese
yonosoytonto is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 00:58   #22
Kupovina dresa hrvatske repke

Planira li tko od vas forumaša kupiti dres od hrvatske repke? Prvenstvo nam je na vratima, pa se treba opremiti! Uglavnom, dućan Hervis u City centru One u Zagrebu ovih dana ima akciju "kupiš 3 platiš 2" pa sam došao na ideju ako bi netko htio kupiti dres da odemo (nas troje) do City centra One i kupimo dres za 310 kn! Inače je cijena 480 kn. Eto, ako je netko zainteresiran neka mi se javi na PM pa idemo u shoping!
martin_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 10:45   #23
ja imam Bobanov i baš mi je dbar za novi nemam para
__________________
Ofsajd je zakon!
Bornich is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 11:34   #24
jel zna neko di ima za kupit kockasta fantomka?onakvu kakvu je Knjaz imao u svojim emisijama par puta.
Šiljo 10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 11:37   #25
Quote:
s1lj0 kaže: Pogledaj post
jel zna neko di ima za kupit kockasta fantomka?onakvu kakvu je Knjaz imao u svojim emisijama par puta.
Mislim da ima u Metrou ali nisam ziher
__________________
Ofsajd je zakon!
Bornich is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 13:10   #26
Trebamo još jednog, javite se!
martin_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 01:08   #27
Dres nogomete reprezentacije

Pozdrav,

Zanima me da li se negdje još može nabaviti original dres HR reprezentacije, ali ne ova najnovija verzija koju sada na EURU nose (jer mi se ne sviđa onaj V izrez), nego ova starija verzija dresa:





Hvala
Matko_STR is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 11:01   #28
plavi ti je bolji
Armenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 18:28   #29
Quote:
Armenija kaže: Pogledaj post
plavi ti je bolji
Svejedno plavi ili bijelo-crveni, samo da nema onaj crveni V izrez...
Matko_STR is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 17:55   #30
Dres Villareala

Molija bi vas jednu veliku pomoć!!!

Naime frend mi obožava Villareal pa me zanima dali je tko možda vidio gdje se to može kupiti ili naručiti ili slično
Marijo84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 20:53   #31
MEDVEŠČAK!

jel zna netko gdje bi mogla kupiti dres medveščaka?

na pm.

*drzi fige*
__________________
ako znaš bilo što.

Zadnje uređivanje azra3012 : 21.09.2009. at 21:01.
azra3012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 21:03   #32
dresove, kape , majce, itd... američkih momčadi iz bilo kojeg sporta možete kupiti preko stranice ESPN.com -mislim da imaju i podružnicu u europi tako da poštarina ne bi smijela biti problem, a carina - mislim da cijena dresa nije toliko velika da bi se plačala carina -moguče kupiti i dresove legendi npr. LARRY BIRDOV dres iz vremena kad je igrao u bostonu...

preporučam i www.dresovi-hr.com

pozdrav
__________________
:-)
broderick is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 15:27   #33
Jel zna netko di se mogu kupiti NFL dresovi u Hrvatskoj?
Uncle Jonny is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 15:20   #34
Dugo već tražim NBA dresove falše (neoriginalne), ali nigdje ih po pazarima nisam vidio. U Splitu i Zadru sam tražio, ali nema ih. A vidio sam da ljudi nose, nisu originali 100%.
Pa ako netko zna...
Ovih nogometnih ima u svakoj rupi, a evo recimo NBA nigdje. Možda NBA u nas nije toliko polularan, ali valjda bi se netko našao za kupit, bar ove najpopularnije igrače.

Hvala
bjede is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 19:40   #35
... cuj vjerovatno je sve s ebaya ili iz susjedstva...

...na ebayu ima dosta fejkova, pogotovo ovih jeftinijih...

...neznam koliko ti se isplati takve kupovat, ja kupio par dresova preko ebaya, ispostavilo se da su fejk, dobio refund, i zadrzao dresove, materijal je katastrofa, slova otpadaju u roku mjesec dana...a orginal dres koji sam kupio pred 13 godina od MJ-a bez ogrebotine kao novi...rade cu se drzat one "nisam toliko bogat da kupujem jeftino"
gemmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 21:31   #36
Quote:
gemmy kaže: Pogledaj post
... cuj vjerovatno je sve s ebaya ili iz susjedstva...

...na ebayu ima dosta fejkova, pogotovo ovih jeftinijih...

...neznam koliko ti se isplati takve kupovat, ja kupio par dresova preko ebaya, ispostavilo se da su fejk, dobio refund, i zadrzao dresove, materijal je katastrofa, slova otpadaju u roku mjesec dana...a orginal dres koji sam kupio pred 13 godina od MJ-a bez ogrebotine kao novi...rade cu se drzat one "nisam toliko bogat da kupujem jeftino"
Iz susjedstva misliš na BiH?
Ma kupio bih za igrat u njima, nije mi bitno da su peri-deri.
Ne bi reko da su fejkovi loši, pogledaj ove nogometne s pazara, da netko stavi njega i original skupa ne bi ni ja ni ti znali reći koji je koji. Doveli su ih do savršenstva, a i nije da ne traju, ja Eduarda nosim već 2 godine i svako slovo je na mjestu.
Viđao sam te NBA fejkove, čak sam jednom i igrao s momkom koji je imao Antonyjev iz Denvera, ali eto tada nisam pitao, nisam imao namjeru tada kupiti i sad ne znam gdje to naći.
Znači ti uzimaš originale? Skupo mi je to malo, sama majica bude 50+ eura što je po meni puno previše.
Jesu li na ebayu originali što jeftiniji, a da znaš da je sigurno originali?
bjede is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 23:02   #37
ako je cijena oko 40-50 dolara, iz seller je iz US je vjerovatno orginal

ovi sta imaju nize cijene i salju iz australije/azije su vecinom fejkovi

mozda je najbolje uzimat orginal u italiji NBA dresove, ne placas carinu na najbolje prodes, fejkove u bosni ako njih zelis
gemmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 01:33   #38
Quote:
gemmy kaže: Pogledaj post
mozda je najbolje uzimat orginal u italiji NBA dresove, ne placas carinu na najbolje prodes, fejkove u bosni ako njih zelis
U Italiji ima NBA originala za naručit? Daj reci di?
Znači sigurno znaš da fejkova ima u Bosni? Reci mi molim te di ako znaš? Po pazarima svima ko u nas nogometni ili?
bjede is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 09:34   #39
Ja sam svog uzeo u foot lockeru odavno
Sta se bosne tice, to mi je frend uzimao dok je bio na godisnjem u dubrovniku, tako da neznam tocno gdje i kako
gemmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 15:56   #40
Quote:
gemmy kaže: Pogledaj post
Ja sam svog uzeo u foot lockeru odavno
Sta se bosne tice, to mi je frend uzimao dok je bio na godisnjem u dubrovniku, tako da neznam tocno gdje i kako
Ajde ako nije problem pitaj pa napiši kad budeš mogao. Moji u 5. mjesecu idu u Bosnu pa bih im rekao da pokušaju naći.
bjede is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:16.