Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Kazalište

Kazalište Daske koje život znače

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2008., 19:26   #21
Možda najbolja predstava ikad
Toliko sam se nasmijao do suza
Napraviti nešto iz skupine luzera, sjajan mjuzikl, svi oni postaju vrhunski glumci, a hrpa jada na početku

Genijaaaalno, 3 sata prođe za tren, ruke su mi otpale od pljeskanja, tako nešto još nisam vidio, svaka čast, zaista fenomenalno
Bare is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2008., 23:13   #22
Quote:
pet kaže: Pogledaj post
ovako sto mi sad pada napamet
rakan pjeva 'try a little tenderness' otisa reddinga
sarcevicka pjeva tennessee waltz i i heard it through the grapevine

i mozak mi je stao i ne mogu se prisjetit cega ima jos. morat cu ic ponovno
mogli bi manje senilni ljudi pripomoć
Evo ja sam nasla jos jednu http://www.youtube.com/watch?v=PHPHeIeEk9w

Mene zanima,jel zna netko koju pjesmu pjevaju Živko,Ivana,Radovan i Matija u onoj sceni kad Rakan i Hrvoje glume lešinare?
Ak netko zna nek pleas odgovori.

Inace,bila sam ponovno jucer,prvi put u ovoj sezoni
Bas ih je lijepo bilo ponovno vidjet,obozavam tu predstavu
__________________
If there was a reason, it was you (...)
Ninn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 10:46   #23
Quote:
Ninn@ kaže: Pogledaj post
Evo ja sam nasla jos jednu http://www.youtube.com/watch?v=PHPHeIeEk9w

Mene zanima,jel zna netko koju pjesmu pjevaju Živko,Ivana,Radovan i Matija u onoj sceni kad Rakan i Hrvoje glume lešinare?
Ak netko zna nek pleas odgovori.

Inace,bila sam ponovno jucer,prvi put u ovoj sezoni
Bas ih je lijepo bilo ponovno vidjet,obozavam tu predstavu
imam ja sve stvari iz kauboja..pa ak neko hoče sam se javite!!!
__________________
Mišljenje je poput šupka, svi ga imaju.
sarahlakomb is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 11:27   #24
živko je presladak pogotovo kad pjeva rakan je glumčina, radovan super stepa, bariša je presmješan a i ostali su ok, saša je genije!!eto toliko
slatkažabica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 15:42   #25
Danas je proglašenje u Gavelli s 23. Gavellinih večeri.. baš me zanima što će Kauboji dobiti!!!!
__________________
Mišljenje je poput šupka, svi ga imaju.
sarahlakomb is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 22:05   #26
Quote:
sarahlakomb kaže: Pogledaj post
Danas je proglašenje u Gavelli s 23. Gavellinih večeri.. baš me zanima što će Kauboji dobiti!!!!

specijalno priznanje žirija, na što su mnogi počeli mahati glavama.
a od dodatnog zamahivanja je skoro vetar zapirio nakon što je kao najbolja predstava odabran "San ivanjske noći", u Gavellinoj produkciji, na što su se bratja Stazitj radosno osmjehnula.

ne sudim, samo iznosim činjenice.
Pacificist is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2008., 14:53   #27
ee, čula sam... Al' to je prvi put u povjesti Gavellinih večer da su dali posebno priznanje... Ah, dobra mi je predstava San ivanjske noći...Ipak je to Gavellina predstava!
__________________
Mišljenje je poput šupka, svi ga imaju.
sarahlakomb is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2008., 18:06   #28
Dobra je (San ivanjske noći) iako mi nije baš taaaaaako dobra. Bolje su mi Gavelline Naš dečko, Orfej silazi, možda čak i Mećava. Ali ovdje su tema Kauboji, sorry! Sad ne stignem više pisat o njima, ali koga zanima moje mišljenje neka pogleda pod Kazaliste - sto ste zadnje gledali. Ciao!
3bon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 15:03   #29
kauboji su mraaaaak!!!!
ŽirafČe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 18:21   #30
jučer opet na kaubojima!!! rakan je rasturiooo scenu al ono totalno,živko je standarno bio divan,a radovan jako loše volje
slatkažabica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 01:18   #31
to je, vidiš, cool. Ne gledaš mnogo predstava uspoređujući jednu s drugom, nego gledaš mnogo izvedbi jedne predstave uspoređujući jednu s drugom
Pacificist is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 01:57   #32
ako je to bilo meni upućeno pacifist onda samo da ti kažem,ja gledam apsolutno sve predstave a dok nema nove premijere kratim si vrijeme gledajući one najdraže,pa vučem paralele između izvedbi
slatkažabica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 11:13   #33
nisam mislio ništa loše, ali ovo drugo je još bolje. samo šišaj, slatkabica.
Pacificist is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 02:39   #34
ljudi ljubim vas sve od reda.. hvala hvala hvala na pjesmuljkama
uglavnom predstava je nesto sta se nesmije propustit.. rezervirala ja karte opet ali tek idem 11.12. a lojtricu gledala dva puta.. heheh ma legende..

svaka im cast.. a inace se poznam sa matijom koji im je pomogao oko muzike i kaze mi da je sad nova predstava u planu.. samo hmm.. nacekat cemo se za to.

bas sam danas bila na bitangama u kerempuhu.. frendice koje nisu gledale kauboje su ostale odusevljene ali meni je bilo onako, skoro pa lose. posto znam da su mogli to odradit puno puno bolje.. ali vjerujem da su i kauboji razlog.. jer kad se jedna takva predstava pogleda.. tesko da se bas bilosta moze mjerit s tim.. hehe


super je sta svako od glumaca ima nesto svoje.. matija- muzika, radovan- step, ivana- glas.. i kad se sve to zajedno spoji, zajednickim snagama naprave BOMBU od predstave. a saši skidam kapu..

i da.. zivkec je jao jao....... jao!

pusam vaaaas
__________________
Dance is the only art in which we ourselves are the stuff of which it is made..
SnowHellYeah is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 16:34   #35
Quote:
SnowHellYeah kaže: Pogledaj post
ljudi ljubim vas sve od reda.. hvala hvala hvala na pjesmuljkama
uglavnom predstava je nesto sta se nesmije propustit.. rezervirala ja karte opet ali tek idem 11.12. a lojtricu gledala dva puta.. heheh ma legende..

svaka im cast.. a inace se poznam sa matijom koji im je pomogao oko muzike i kaze mi da je sad nova predstava u planu.. samo hmm.. nacekat cemo se za to.

bas sam danas bila na bitangama u kerempuhu.. frendice koje nisu gledale kauboje su ostale odusevljene ali meni je bilo onako, skoro pa lose. posto znam da su mogli to odradit puno puno bolje.. ali vjerujem da su i kauboji razlog.. jer kad se jedna takva predstava pogleda.. tesko da se bas bilosta moze mjerit s tim.. hehe


super je sta svako od glumaca ima nesto svoje.. matija- muzika, radovan- step, ivana- glas.. i kad se sve to zajedno spoji, zajednickim snagama naprave BOMBU od predstave. a saši skidam kapu..

i da.. zivkec je jao jao....... jao!

pusam vaaaas
Jeeej, još jedan istisnki fan..Prvo Lojtrica i onda Kuboji...A ova nova Sašina će biti prekrasna...Imate na fejsu profil glavnog lika...heheheh..al' baš njegov..

Kauboji su postali mjerilo za ostale predstave...Gledala sam ja s frendicom Kauboje nedavno i komentirala je kako joj je Shakespeare na Exit još uvijek bolji od Kauboja.. to ti je to kad neki zapnu za određenu predstavu i ne puštaju..heheh...

Samo da se nadovežem na ovo kako svaki glumac ima nešto svoje...bome i živko ima glas...pogotovo kad pjeva down by the glenside...Al' meni su glumci u kaubojima svi odredom odlični, nemogu niti jednog izdvojit..osim naravno rakana koji scijelu scenu pobere sa svojom zmijom...al' opet je tu barišić u ulozi javora..ma saša je genijalac...

fakat se nemrem strpit više i čekati novu predstavu...
__________________
Mišljenje je poput šupka, svi ga imaju.
sarahlakomb is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 13:50   #36
Quote:
sarahlakomb kaže: Pogledaj post
Jeeej, još jedan istisnki fan..Prvo Lojtrica i onda Kuboji...A ova nova Sašina će biti prekrasna...Imate na fejsu profil glavnog lika...heheheh..al' baš njegov..

Kauboji su postali mjerilo za ostale predstave...Gledala sam ja s frendicom Kauboje nedavno i komentirala je kako joj je Shakespeare na Exit još uvijek bolji od Kauboja.. to ti je to kad neki zapnu za određenu predstavu i ne puštaju..heheh...

Samo da se nadovežem na ovo kako svaki glumac ima nešto svoje...bome i živko ima glas...pogotovo kad pjeva down by the glenside...Al' meni su glumci u kaubojima svi odredom odlični, nemogu niti jednog izdvojit..osim naravno rakana koji scijelu scenu pobere sa svojom zmijom...al' opet je tu barišić u ulozi javora..ma saša je genijalac...

fakat se nemrem strpit više i čekati novu predstavu...
ooo da.. ni ja.. idem 11.12. hehe
da da, zivkec isto ima glas. ma joj odlicno su! vidis shakespearse na exit nisam gledala al bas cu otic pogledat!

a rakan, hahahaha čegrtuša... a naglasak- kako ga skida LOL njega sam cak i upoznala u knappu. ma svi se cine ful pribrani u na zemlji.

sad treba saznat di zivkec i ekipica idu van.. presladak je mali
joj joj joj.. (((:
__________________
Dance is the only art in which we ourselves are the stuff of which it is made..
SnowHellYeah is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 13:58   #37
e da i da te pitam.. ciji profil na fejsu?
hehehhe
__________________
Dance is the only art in which we ourselves are the stuff of which it is made..
SnowHellYeah is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 13:59   #38
Bio prošli petak i oduševio se......što je najbolje nisam znao gotovo ništa o predstavi prije nego što sam je išao gledati i stvarno sam ostao paf koliko je to dobro...

Prije predstave sam cijeli dan proveo u gradu i bio umoran ko pas, ali nisam okom trepnuo tri sata koliko je to sve skupa dobro zamišljeno i odrađeno...osim što sam se naravno gušio od smijeha...predobra predstava, predobra...

Najviše su me oduševila rješenja sa scenografijom koje zapravo gotovo i nema već se sve uglavom svodi na pantomimu i to mi je genijalno...

I svakako ne smijem zaboraviti Ivanu koja pjeva nevjerojatno dobro i ima sjajan i specifičan glas...
__________________
La mano de Dios... Truly, madly, deeply...
Ti si i inače jedan od boljih poznavalaca igre ovdje na forumu, ni ne čudi me što možeš vidjeti ono što drugima očito i nije tako očito! - by roby
Silvercat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 16:24   #39
Quote:
SnowHellYeah kaže: Pogledaj post
e da i da te pitam.. ciji profil na fejsu?
hehehhe
ma ti kauboji iskompleksiraju do bola..heheh..pregenijalni su...

da,da..ima cjeli..baš njegov..
__________________
Mišljenje je poput šupka, svi ga imaju.
sarahlakomb is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 17:55   #40
da,da..ima cjeli..baš njegov..[/QUOTE]

hehe al ne kuzim ciji..?
__________________
Dance is the only art in which we ourselves are the stuff of which it is made..
SnowHellYeah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:04.