Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Fotoalbumi ljubimaca

Fotoalbumi ljubimaca Dogodovštine u riječi i slici

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2004., 02:43   #41
Kako je slatka ona gdje ste ti i Odi zagrljeni (to si ti, pretpostavljam?), bas je nekako, topla

Ona zadnja je supeeeer okangels.jpg
Ja bih da tu stavimo ako je to ok s tobom. Ako se odlucis, posalji ju Usagi na mail
Potala is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2004., 23:42   #42
Potala: Kako je slatka ona gdje ste ti i Odi zagrljeni
(to si ti, pretpostavljam?)

Da!

Ona zadnja je supeeeer okangels.jpg
Ja bih da tu stavimo ako je to ok s tobom. Ako se odlucis, posalji ju Usagi na mail


E-mail "ne radi" - slazem se da je tamo stavite - nema problema da kopirate sa webstranice http://www.e-c-n.com/HR/moj_psi.htm bilo koju sliku.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2004., 21:33   #43
Navratih. pa vidim da se ne moze do slika mojih "momaka".

Onda, ako nekoga intaresira kako izgledaju moze se do njih doci i preko: www.e-c-n.com - Hrvatska / Razno / vidi: Moji psi
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 21:04   #44
Dakle, ja provjerila i nemam maceka od Desiree. Desiree??? Možeš ponoviti slanje slike? A sad, odmah stavljam slike ostalih predivnih peseka...

Delija, meni je najljepša http://www.e-c-n.com/images/OK1.jpg pa bih rado nju stavila. Može?
__________________
Ma fakof!
Usagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 21:15   #45
Quote:
*_spike kaže:
Zakaj kod mog cucka piše "cucak?"
Ako mi kažeš ime (ne svoje, već ime psa ) pisat će onda ime peseka...
__________________
Ma fakof!
Usagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 21:29   #46
Usagi: Delija, meni je najljepša http://www.e-c-n.com/images/OK1.jpg pa bih rado nju stavila. Može?

Ne samo da se ja slazem vec se takodjer slazu i Odi (lijevo - 7,5 godina) i Kosmos (6,5 godina).

I jos nesto.
Kada cu imati vremena opisat cu kako su ova dva lepotana dosli u nasu kucu - na sto ce mnogi shvatiti da se i zivot zivotinja odvija po Sudbinskom zapisu.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 00:38   #47
Usagi hvala
i sori sta sam poslala veliku sliku...komp mi je bio malo ukomiran pa nisan imala niti jedan programcic za smanjit je na neku normalnu velicinu...

odlican je album

Bronte mi je super
Janjesce is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2004., 00:12   #48
Ajme koji pogled ima Kika, prepala sam se
A čiji je As?
Potala is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2004., 11:06   #49
Quote:
Potala kaže:
Ajme koji pogled ima Kika, prepala sam se
I ja Ne voli kad joj netko smeta dok se izlezava na suncu pa sam je na brzinu usnimio i oduzio joj se papicom kasnije.
__________________
- u zivotu prolazi samo vjeran pas
- da mi je biti morski pas
- ma pas mater
ble is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 22:14   #50
Quote:
xxGaladrielxx kaže:
a di je moj R2D2?

Fakat je prekrasan

Imas li jos koju sliku?
fri13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 22:34   #51
Quote:
fri13 kaže:
Fakat je prekrasan
Imas li jos koju sliku?
hvala u njegovo ime zaista je lijep macak. izuzetno velik (cca 8 kg) Artur-R2D2
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2004., 16:57   #52
i ja sam poslala sliku svoje kujice, koja je uginula prije 2 mjeseca..
nisam ju smanjila, dosta je velika..

joj, klara mi je super!!!!!!!!!¨
ma, svi su dobri!

Zadnje uređivanje traxdata : 10.04.2004. at 21:45.
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2004., 22:33   #53
Talking iz mačje perspektive.....

konačno ( ) sam nagovorila svoju vlasnicu da pošalje i moje slike široj javnosti (i nadam se da ćete ih uskoro moći vidjeti). zovem se Bjelka, a moji si ukućani izgleda to nikako ne mogu zapamtiti pa me ponekad nazivaju i čudnim imenima poput Bjelčica, Bili, Bjeluška, što ja pripisujem ljudskoj zaboravljivosti.
u mjesecu ću srpnju napuniti pet godina i mojoj su me vlasnici donjeli neki njeni prijatelji kao poklon. ne poznajem ih baš dobro jer uvjek kad dodju ja spavam.
jako volim spavati, jesti i sunčati se.
moja me je majka-mačka od malih nogu učila da su ljudi jako tvrdoglavi i neposlušni i da ih se dakle jako teško zdresira i pripitomi.
pa sam ja odmah kad sam došla u ovu kuću počela sa dresiranjem i učenjem poslušnosti. nisam htjela jesti sa ostalim mačkama i nisam htjela jesti onu hranu što jedu ostale mačke. i tako su me počeli hraniti sa onim malim finim konzervicama i briketima, u mojim posudicama.
moja vlasnica nije cijeli tjedan sa mnom, ali ja znam kad ona dolazi i čekam je na stepenicama pred kućom ili na voćci.
jako se volim sunčati na prozoru ili na stepenicama.
sa ostalim se mačkama baš i ne družim, a isto tako ni sa psom. naš je pas takodjer jako lijen, ali je dobro da ga imamo jer tjera susjedove mačke. ajd da je bar za neku korist.
svoju vlasnicu ponekad izvedem u šetnju, a ponekad joj dozvolim da se sunča sa mnom.
jedem tri puta dnevno - ujutro, oko podne i navečer. lijeno še prošećem do mojih zdjelica, i sjednem ispred njih. tako moji ukućani znaju da sam gladna. ako mi odmah nedadnu jest, počnem jako mjaukati. uglavnom dobro sam ih zdresirala i poslušni su.
kad je moja vlasnica doma mogu radit što hoću.
a moram još dodati da sam primjetila kad nje nema da ostali ukućani nisu tako ljubazni prema meni. ali svejedno me jako čuvaju, jer znaju da sam ja vlasničina najdraža mačka.
sjećam se kakvu su paniku napravili lani kad sam se bila sakrila u susjedov podrum i nisam im se htjela javiti. vlasnici su tek drugi dan rekli da me nema. ali kad je ona došla doma njoj sam se odmah javila.
svidjaju mi se neki mačci sa slika, ali kako sam ja u blagoslovljenom stanju - trenutno ne smijem misliti na muškarce.
što se tiče moje trudnoće, nije mi jasno zašto mi još nije donjela košaru u kojoj se svake godine omacim. mislim da se neće baš previše razveseliti ako joj se omacim u krevetu.
još bih pisala ali mi vlasnica nešto gundja da zar ja sad mislim pisati memoare ili što. a i spava mi se.
 
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 09:12   #54
Smile

Uskoro mi stize maca.

Fiona Mitzi Juli

Izgleda ovako

http://farmamed.hr/forum/album_page.php?pic_id=2673
fri13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 09:25   #55
a gdje je moja Bjelčica?
 
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 13:01   #56
Quote:
fri13 kaže:
Uskoro mi stize maca.

Fiona Mitzi Juli

Izgleda ovako

http://farmamed.hr/forum/album_page.php?pic_id=2673
uff... slatko, malo srceko...
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 13:02   #57
Quote:
Kamea kaže:
a gdje je moja Bjelčica?
ma, moramo se malo strpiti...ja sam isto poslala 2 slike.
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2004., 12:29   #58
i ja sam poslala slike Bili
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2004., 19:54   #59
evo slikice i mog trogodišnjeg mačka Lea

http://community.webshots.com/user/pinky_cat

ne mogu se odlučiti koju da pošaljem pa pogledajte album
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2004., 20:09   #60
ajme, kako ti je lijep macak!!!!
ona prva fotka mi je super..
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:15.