Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2010., 23:57   #121
ja sam po pogledima i smješcima nedavno zaključio da ima nade, na kraju nisam ni broj dobio, a preporuka moje frendice da se toj osobi ne javljam čak ni preko fejsa.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 31.07.2010., 00:08   #122
[QUOTE=ice-t;27122244]hehe gosca hvala ti na dobnamjernom odgovoru....p...mu sigunro necu dati i da ocu nemogu, kazem da zivi u drugoj drzavi..jedino ako nisu izmisli tehnologiju da prkeo msna se to moze hehe.
zezam se...ma ocitoo je to bilo stvarno sam jacanje njegovog ega...samo niti meni nije bas jasno sto ond aima curu i cmace se s njom svakih 5 min (i to tako iritantno ono u toku razgovara, ma)

i ne kuzim kaj je htio od mene, zna da me nece imati, nikako osim cuti tu i tmao na msn...sada se vise niti ne jvalja valjda ga pustilo neznam i boli me k... ali kaj je on mislio, neznam.


Jesi li ti šašava djevojko ili što? Da ti nacrtam(o)? TAJ idiot je tip frajera koji (ako već nije ) će prije ili kasnije prevariti tvoju "prijateljicu" - bez obzira na žvaljenje ili glumatanje velike ljubavi.No , ono što je više no očitio, uza sve tvoje negiranje i "držanje na odstojanju" jest da tebi više manje godi to latentno flertovanje - i pumpanje tvog ega na račun tvoje "sirote frendice" i tvog dečka. I još si sa pomenutim kretenom na nekoj dopisci msn ili koji q..c??Hej curo, da imaš malo pameti i respekta prema svojoj frendici, a prave ljubavi prema svom dečku ne bi ni postala ovu tematiku...ovako čekamo te na temi "prevarila sam svog dečka - priznati ili ne"?
__________________
Ora et labora!
bonaventuraduda is offline  
Old 31.07.2010., 00:12   #123
Quote:
teta_Saveta kaže: Pogledaj post
Zbog ovakvih teorija gomila tipova zabrije da se hrpa žena pali na njih. A ona možda samo odmara ruku na tebi

Ne, stvarno. Ja grlim frendove, tapšem ih po leđima i sl, a tipa koji mi se sviđa ne bi dodirnula spontano nikad osim ako nije već očito da se nešto dešava među nama.
Ja kad stavim ruku na guzu neke djevojke, ova može biti sigurna da mi se sviđa. Isto vrijedi ako zdržim pogled više od sekunde na njenim sisama.
Tu nema promašaja jer svi znamo da su oči ogledalo duše ,a sise odmor za oči.
__________________
Ora et labora!
bonaventuraduda is offline  
Old 01.08.2010., 23:14   #124
znam samo da kada se netko nekome sviđa, ona rade nesvjesno iste pokrete tijelo. to je znak od 90%ostotke sigurnost da se jedan drugome sviđa.
tommi91 is offline  
Old 02.08.2010., 19:01   #125
Quote:
bonaventuraduda kaže: Pogledaj post
Ja kad stavim ruku na guzu neke djevojke, ova može biti sigurna da mi se sviđa. Isto vrijedi ako zdržim pogled više od sekunde na njenim sisama.
Tu nema promašaja jer svi znamo da su oči ogledalo duše ,a sise odmor za oči.
A za što ti je guza odmor kad su sise za oči......za ruke
mini love is offline  
Old 21.08.2010., 01:57   #126
[QUOTE=bonaventuraduda;28084829]
Quote:
ice-t kaže: Pogledaj post
hehe gosca hvala ti na dobnamjernom odgovoru....p...mu sigunro necu dati i da ocu nemogu, kazem da zivi u drugoj drzavi..jedino ako nisu izmisli tehnologiju da prkeo msna se to moze hehe.
zezam se...ma ocitoo je to bilo stvarno sam jacanje njegovog ega...samo niti meni nije bas jasno sto ond aima curu i cmace se s njom svakih 5 min (i to tako iritantno ono u toku razgovara, ma)

i ne kuzim kaj je htio od mene, zna da me nece imati, nikako osim cuti tu i tmao na msn...sada se vise niti ne jvalja valjda ga pustilo neznam i boli me k... ali kaj je on mislio, neznam.
Quote:
ice-t kaže: Pogledaj post

Jesi li ti šašava djevojko ili što? Da ti nacrtam(o)? TAJ idiot je tip frajera koji (ako već nije ) će prije ili kasnije prevariti tvoju "prijateljicu" - bez obzira na žvaljenje ili glumatanje velike ljubavi.No , ono što je više no očitio, uza sve tvoje negiranje i "držanje na odstojanju" jest da tebi više manje godi to latentno flertovanje - i pumpanje tvog ega na račun tvoje "sirote frendice" i tvog dečka. I još si sa pomenutim kretenom na nekoj dopisci msn ili koji q..c??Hej curo, da imaš malo pameti i respekta prema svojoj frendici, a prave ljubavi prema svom dečku ne bi ni postala ovu tematiku...ovako čekamo te na temi "prevarila sam svog dečka - priznati ili ne"?


vidim da si musko pa ti oprastam tvoju glupost....ali stvarno. ja sam smao pitala na temi o tome...dali ima tko poima sto je on htio i zasto..ako zna da sam mu nedostupna. da mi godi...a kome nebi godilo da se nekome svidas..tebi sigurno ne jer si ruzan jadan pa si zaboraio sto znaci svidati se nekome uopce. ja da sam htijela prevariti decka imam mnogo prilika...a nisma ih iskoristila niti jednu do sada i nisma nitgdje ako procitas malo bolje sto sam pisala a ne samo ovaj odlomak ja spomenula da bi prevarila decka ili to napravila frendici..nego bas zbog nje sam i pitala, i znaimalo me misljenje eto grupe ljudi zasto bi netko to radio..ajde da zivi tu pa se nada nekom uspustnom sexu ..ali pitanje j eoce li me vidjeti ikada vise...tako da mi to bas nije jasno...a ti menzivaj sasavom..gupom kako god zelis..to govori o tebi i tvom odgoju.

uostalom ako te bas zanima nakon sto sam ovo pitala...vise se nismo culi....uopce..a i da ocu prevariti decka mogu to i tu napraviti a ne ici preko granice da to nepravim.

i jos sneto pogledaj malo akda je to pisano...malo kasnis...

i mogo bi malo ljepse ako vec ides odgovarati na prastara pitanja...ogovoriti malo ljepse a ne ovako...jer ovako ispadas smao jos jedan kreten na netu

pozdrav
ice-t is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger