Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Fotoalbumi ljubimaca

Fotoalbumi ljubimaca Dogodovštine u riječi i slici

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2008., 09:49   #61
slike na pet centru na moj ljubimac je najljepši jer ovdje ne kužim kak stavit slike. :-)
ivana1604 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 12:19   #62
Quote:
ivana1604 kaže: Pogledaj post
slike na pet centru na moj ljubimac je najljepši jer ovdje ne kužim kak stavit slike. :-)
Prekrasna je Tarica, pametno je odgoji i imas najbolju prijateljicu
pitbull is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 17:35   #63
evo i slikica mog malisana kojem je sad 5mj .
i odmah jedno pitanje,,,,mislim ga dat na dresuru kojoj je cijena 350€ pa me zanima jel to puno ili se tako krecu cijene !!!
p.s.-novi sam ovdje pa sew moram malo snaci ,,,



Nichael is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2008., 21:08   #64
evo i jos koje moje slike sad kad je malo narastao.....
posto pricate o bojama itd, a ja se ne razumijem bas u takve stvari ,da vas pitam sta mislite o mom psu ?..inace ,nije agresivan i dosad jos nisam imao slucaja da ga nisam mogao kontrolirati pred drugim zivotinjama !!!
morao je ici i na dresuru ali trenutno mi je preskupo pa ce kasnije,,,
evo slika,,,, :













Nichael is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 21:12   #65
stavi neku slikicu ako nije problem
Nichael is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2008., 16:44   #66
stavit cu slikice samo da nadjem kabel od fotica...
cijene stafforda ti se krecu od nekih 200-300 eura bez papira do 500-600eura sa papirima.
lana1313 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2008., 02:03   #67
evo još malo o mojoj mazi
tata mu je
it-hr CH Daimon diva sting, sin CH Flamewood's rainbow dragona i kuje INT,HR-CH Jolly vom pirolnest
mama
Ebony diva sting ,kćer Dixie diva sting i Mladers tennessy
tu su još i multi-ch Mladers chief cheyenne i Mladers jolly jocker i Mladers cool kiowa,ch usa woods forest ez chances 'r' itd
eto neki će se pitat, što je to kaj sam napisao!?
al za one koji nešto malo znaju o tim psima znat će koji su to psi koji se na moju sreću nalaze u hadovoj rodovnici ! uspio sam smanjiti fotku pa evo još jedne !


nadam se da vam se sviđa moja beba !
tia & toni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 11:45   #68
Evo slike moje prasice



i kao odrasla

Amstafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 00:15   #69
koliko je prasica stara?
tia & toni is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 08:29   #70
Quote:
tia & toni kaže: Pogledaj post
koliko je prasica stara?
u 10mj ce dvije godine
Amstafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 08:48   #71
prasica je predivna,obožavam ju
Laura Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 11:08   #72
Stavi slikicu svoga komada da ljudi vide kako plavi staf predobro izgleda
Amstafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 11:18   #73
Quote:
Amstafica kaže: Pogledaj post
Evo slike moje prasice



i kao odrasla

Prelijepa curica!
Kretzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2008., 14:02   #74
STAFORD

Moj dečko i ja smo kupili bebu staforda prije skoro 2godine. To biće od 2kg-je izraslo u "tele" od skoro 35kg... ali bitno je to da ja ta beba doslovno ostala beba!
Svi pričaju o odgoju i to je strašno bitno od samog početka (odmah ga učiti da sjedne, da ne vuče na uzici, da dode na "dodi", pohala za obavljenu nuždu vani i glasno NE kad to učini u stanu...itd!). Poanta dobrog odgoja je pohvala i kazna. BRAVO,DOBAR PAS!(nagrada u obliku igračke ili hrane) / (GLASNO) NE,NESMIJEŠ TO! Nisam zagovornik batina! Staford treba čvrstu ruku i kad je hirovit i neposlušan uhvat za šiju i NE-imat će pravilan učinak! TAKO ĆE NAUČITI DA NIJE ON "PREDVODNIK ČOPORA". POŠTIVANJE VLASNIKA JAKO JE BITNO KOD SVAKOG PSA.
Ja bih rekla da je odgoj psa vrlo sličan odgoju malog djeteta, samo što ovi malci nikad ne propričaju-a razumiju sve
LJubav je ključna. Naravno da to ne ukljućuje da ga morate stalno i svuda morate voditi sa sobom ali za svaki vaš trenutak s njim-njega oplemenjuje. a i vas! znam po svom primjeru
Moj prasac je nafilan ljubavlju i ,rekla bih, razmažen ali zna ko je gazda i točno zna po mom tonu i licu kad je pretjerao. A mislim da je to najbitnije. Stafordu se ne smije popuštati i treba biti strpljiv i uporan u naredbama. PLUS MOTIVACIJA-kolačić ili igračka koju voli(moj je lud za loptom!). Bitno je i to da svi ukućani koji su ukljućeni u odgoj imaju isti pristup ka naredbama tj. zabranama. Nije pametno da mu jedan dopušta ono što drugi brani jer tu se stvara konfuzija kod psa.
Isto tako-BILO KAKVO POTICANJE AGRESIVNOSTI U STILU "DRŽI GA" NEĆE IMATI DOBAR ISHOD. To nije dobro ni za jednog psa a pogotovo za staforda jer nihov ugriz, svi znamo, može biti koban. JEDINO SE TU STAFORDI ZAPRAVO RAZLIKUJU OD DRUGIH PASA! I JEDINO JE TO PRAVA ISTINA.
Ne vjerujte medijima jer njima je svaki pas koji ugrize-staford. A to je tužno. Jer ljudi ne znaju.
Ne preporučujem staforde kao poklon maloj djeci i to iz čistog razloga jer staford, napominjem, treba čvrst karakter. DA SE RAZUMIJEMO, ONI OBOZAVAJU DJEČICU I IGRU S NJIMA, ZATO AKO VEĆ IMATE STAFORDA I BEBU NA PUTU, VJERUJTE-ONI ĆE OBOŽAVATI SVOJU "MLAĐU SEKU ILI BRACU"!
Socijalizacija je, pored odgoja, također bit svega! Ne zapostavljajte svog Staforda, od malena ga vodite da se igra sa dobro odgojenim psima(I LJUDIMA/DJECOM!!) i to imajte u dnevnoj rutini, ako je moguće!
Igra kod ovih pasa je smisao njihova života i SVE će napraviti ako je motiviran.
TU ĆU SPOMENUTI I LOŠ ODGOJ KOJI PROVODE NEKI VLASNICI STAFORDA ZA KOJI, NA KRAJU, PAS ISPAŠTA. JER STAFORD ĆE ZA VAS DOISTA NAPRAVITI SVE!
Ne preporućujem nabavku psa općenito ukoliko ste sami tj. ako stvarno nemate dovoljno vremena(prenatrpan posao, fax, izbivanje iz kuće, putovanja...) i ako zaista niste zaljubljenik u ova bića!
I NA KRAJU, BILO DA IMATE STAFORDA KAO VAŠEG ŽIVOTNOG SUPUTNIKA ILI KAO ĆLANA OBITELJI (-NEMA TREĆEG!!!) ZNAJTE DA ONO ŠTO VI NJEMU DAJETE-TO ĆE VAM SE I VRATITI.
A KAKO ZNATI DA LI STE SPREMNI ZA STAFORDA-JA TO KAŽEM SVIMA KOJI SAMO I NA TRENUTAK POŽELE NABAVITI OVOG PSA.... NEMOJTE UZIMATI PSA AKO NISTE SPREMNI NA DIJETE(doslovno); AKO NISTE SPREMNI MIJENJATI SVOJE ŽIVOTNE PLANOVE, ODLUKE i PRIHVATITI ODGOVORNOST.
Ne kaže se bezveze-KAKAV GOSPODAR TAKAV PAS! A moj je prava maza

Pozdrav ekipa
May555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2008., 23:26   #75
ako sve prođe po planu ja sutra po svojeg idem
Jimmy23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2008., 23:29   #76
aj super nadam se da cu i ja svog dobit uskoro
__________________
dog for life
..marko.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 00:47   #77
Quote:
Jimmy23 kaže: Pogledaj post
ako sve prođe po planu ja sutra po svojeg idem
ajme sretniče
poslikaj čim stigneš pliz
zajebAnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 22:40   #78
evo mojeg prasca. slikano prije par minuta

http://i38.tinypic.com/9qabgn.jpg
Jimmy23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 08:10   #79
Quote:
Jimmy23 kaže: Pogledaj post
evo mojeg prasca. slikano prije par minuta

http://i38.tinypic.com/9qabgn.jpg
presladak je, bit će pravi ljepotan
zajebAnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 08:15   #80
baš je slatkić
ali ne uči ga da se penje na stol ,jer će brzo narasti,a onda ti to neće biti ugodno
jako brzo rastu i ono što sad nauče to ostaje
wshine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:22.