Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2011., 12:33   #81
Quote:
Real Man kaže: Pogledaj post
Danas cu nabaviti sim karticu za iphone , ali san ja bio svoju prijasnju 099 karticu izrezao i pisalo mi je da ubacim sim karticu bez pin-a ?
danas cu kupiti karticu pa ako budem imo problema javit cu se ;(
meni je isto pisalo da ubacim sim karticu bez pina, ali sam imala onu opciju: otključaj i tamo sam ukucala pin i otključao je bez problema...
LiLi87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 17:17   #82
Quote:
Real Man kaže: Pogledaj post
Danas cu nabaviti sim karticu za iphone , ali san ja bio svoju prijasnju 099 karticu izrezao i pisalo mi je da ubacim sim karticu bez pin-a ?
danas cu kupiti karticu pa ako budem imo problema javit cu se ;(

Ma što si kompliciraš život - ubaci karticu samo da je od providera kod kojeg je kupljen. Pusti sad PIN - možeš ju aktivirati imao pin aktiviran ili deaktiviran. Ja sam svoj mob aktivirala sa karticom koja je po defaultu imala uključeno traženje pina.
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 18:23   #83
može li u iphone 4 kupljen u vip-u kartica od tomato?
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 18:35   #84
...može, ako je iPhone4 jailbreak i unlock...
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 18:53   #85
ma pitam jer znam da u sve druge vip-ove mobitele može tomato bez problema. ali ne kužim se u ove "aj-stvarčice". šta stvarno ne može? ouch....
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 18:56   #86
...pokušaj, ništa te ne košta...
...na neke modele mobitela 091, pasale su SIM kartice i od tele2...
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 20:17   #87
Quote:
Cvrčak i Mrav kaže: Pogledaj post
može li u iphone 4 kupljen u vip-u kartica od tomato?
Može i radi bez problema nije potreban ni unlock ni jailbreake.
IPHONE4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 14:48   #88
HITNO! Rasuo mi se iPhone prednji ekran, nasao sam na eBayu iz Hong Konga za 150 kn novi. Zanima me jeli itko od vas to ikad mjenjao, i kakva je kvaliteta samog ekrana(stakla) i LCD-a iz Hong Konga. Jel budu loši pikseli, loše staklo, žućkasta slika itd. Zahvaljujem!
adelboden is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2012., 15:32   #89
Sorry na kasnom odgovoru....(jbg. nisam vidio), ja sam uzeo preko ebay-a (kao što i vidiš iz mojih postova) i promjenio (isto tako vidiš iz mojih postova). Nemam nikakvih problema i sve radi odlično i jako sam zadovoljan. Eto toliko !
__________________
https://t.me/pump_upp
lion406 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 17:04   #90
Imam Iphone 4,JB-an soft 5.0.1. Firm 04.11.08 I kad skinem neku aplikaciju preko Instalusa i izađem iz njega na mobu se pojavljuju bijele ikone podešenje,ad shet itd. Zasto se pojavljuju?? A kad ugasim mob i ponovo ga upalim te ikone nestanu
bling is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2012., 22:56   #91
Iphone 4 problemi sa srednjom tipkom

Mobitel sam kupila ljetos, a u zadnje vrijeme imam problema s funkcijama srednje, okrugle, glavne tipke
Dakle, cesto mi se dogada da uopce ne reagira na pritisak, ma kolko ja puta nju jako stisla i koju silu sam upotrijebila.
Jednom mi je pao, aaaaali i prije tog mi je stekala tako da pad nije razlog kvaru :/
Garancija mi vrijedi, ali problem je da meni to nije da cijelo vrijeme ne radi vec se dogodi jednom u 2 dana (iako sad i cesce).
Moje pitanje: oce meni stricek ili teta u t-mobile-u htjeti uvaziti garanciju iako im ne donesem u bas tom trenutku kad ne radi tipka mob? Ako ne, moze li se to popraviti ikako?
Hvala.
Aralka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 11:30   #92
@aralka - kako je mob pod garancijom ne prtljaj sama po hardwareu nego ga nosi u mobis (ako si u zg) ili u t-centar. moraju ga zaprimiti, a sad hoće li detektirati i uvažiti kvar, druga je priča.

no prije svega probaj ovo:
1. Open any application on the iPhone
2. Press and hold the Power button till the ‘Slide to Shutdown’ screen appears.
3. Now release the Power button and gently hold the Home button.
In all probability, your Home button would start functioning normally again!
(izvor)
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 11:48   #93
Quote:
Aralka kaže: Pogledaj post
Mobitel sam kupila ljetos, a u zadnje vrijeme imam problema s funkcijama srednje, okrugle, glavne tipke
Dakle, cesto mi se dogada da uopce ne reagira na pritisak, ma kolko ja puta nju jako stisla i koju silu sam upotrijebila.
Jednom mi je pao, aaaaali i prije tog mi je stekala tako da pad nije razlog kvaru :/
Garancija mi vrijedi, ali problem je da meni to nije da cijelo vrijeme ne radi vec se dogodi jednom u 2 dana (iako sad i cesce).
Moje pitanje: oce meni stricek ili teta u t-mobile-u htjeti uvaziti garanciju iako im ne donesem u bas tom trenutku kad ne radi tipka mob? Ako ne, moze li se to popraviti ikako?
Hvala.
Imo sam isti problem, nekad je radilo, nekad nije, također nisam znao oce li proraditi putem k servisu.
Al sve je bilo u redu i za nekih cca. tjedan dana sam dobio novi iPhone s novom garancijom od 12 mjeseci.

Nemoj nis prckat sama, samo probaj forsirat tipku tu i tam, klikci je sto vise.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
iworld is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 13:34   #94
To je problem na 4tvorci... Ako imap garanciju, furaj na servis, ako ne, rješenje je u zamjeni kabela ipod tipke.
Target is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 18:24   #95
Evo iman problem, ne radi mi mail usluga na iphoneu. Kaze mi da je user name or password incorrect. Prvo san se pripa da mi je neko hakira mail account pa san brze bolje na kompu promjenija password jer mi je komp cilo vrime spojen na gmail, ali i nakon promjene sifre i provjere sto puta da li je sve sa user nameon i passwordon ok iphone mi se i dalje ne moze spojit na mail account.....
Proba san izbrisat account i napravit novi, ali u postupku verifikacije mi opet izbaci cannot get mail, the user name or password for "imap.gmail.com" is incorrect
Nije jailbrejkan ni unlockan :P

Zadnje uređivanje očalinko : 06.04.2012. at 18:42.
očalinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 19:23   #96
Evo rjesia problem uz pomoc ovog linka...
If the issue is isolated only to the affected Gmail account, visit this website: https://www.google.com/accounts/DisplayUnlockCaptcha.
Complete the form to unlock the account.
očalinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 20:33   #97
Jel imao netko problema s donjim mikrofonom? Danas je jednostavno krepao, kad me netko zove, čujem ga normalno, ali ta osoba mene ne, a niti se išta čuje kad snimam na Voice Memos. Gornji radi jer se na videu čuje zvuk. Što da radim , da ga furam na servis?!
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 12:21   #98
ej društvo, meni je isto ispao iphone i razbilo se prednje staklo, i kolko sam vidio stvarno bi ga mogao sam zamijenit, ima na youtubu snimke i sve, e sad našao sam na ebayu taj screen i alate al će me izaći 37 dolara, to je oko 200 kn, pa me zanima kolike su šanse da mi naplate carinu? ak se ne varam vas je tu više to naručivalo, jesu vam naplatili carinu? ovo sam mislio naručit http://www.ebay.com/itm/OEM-Replacem...ht_1102wt_1396

i još jedna stvar, ako koristim sim karticu to je ovo što piše AT&T GSM jel tako? da znam da ne bi nešto krivo naručio..
CanSee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 15:38   #99
Za prvo pitanje - kriva tema možda prođe bez carine, možda ne.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 13:13   #100
Iphone 4 problem!

Pozdrav.

Imam iphone 4 i evo već drugi put mi se događa da se totalno ugasi te da ne funkcionira on/off-lock scrn tipka,znaci kao da je ''crko'',nemogu ga upaliti.Prvi put mi je tako bilo te je nakon dan stajanja, vjerovatno se baterija skroz ispraznila te sam ga spojio na punjač nebi li preko pc-a nešto probao i upalio se... baterija mi je bila prvi put na 50°%,a sad je bila na nekih 35-40% ,a ničim izazvano se ugasio,mob mi je bio u jakni u džepu,sve što sam uradio prije toga je upit na stanje računa i jedan poziv.


Garanciju jos imam,mob je kupljen u t-mobilea.. i nema fizičkih oštečenja osim malo nažuljane pozadine kao i svaki drugi mob koji se nađe u džepu sa kovanicama


Ako netko zna do čega je bio bih mu zahvalan na odg.
marinbulum is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:26.