Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2011., 13:35   #61
Quote:
brezam kaže: Pogledaj post
usput, prenosit će se i treninzi u petak, tak da ćemo imati fakat formulu na zavidnom nivou Imat ćemo puno više nego što smo očekivali http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...V_Broadcasters
Format 4:3 ili 16:9? Studijska emisija? Komentatori?
t86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 13:40   #62
Quote:
t86 kaže: Pogledaj post
Format 4:3 ili 16:9? Studijska emisija? Komentatori?
sve se još dogovara.. čim nešto bude sigurno, pišem ovdje

za format mogu odmah napisati, vjerojatno će biti 4:3 LB jer radimo večinom svi u 4:3 formatu. Doduše mogu ja pustiti 16:9, al problem je u koderu od odašiljača i veza koji je konfiguriran u 4:3 pa vam prijamnici neće detektirati 16:9 i morat ćete ručno razvlačiti sliku. Glupo bi bilo da zatražimo od OIV-a da konfiguriraju i puste 16:9 i tako uništimo sliku ostalog sadržaja koji emitiramo. Morate imati na umu da televizije, pogotovo lokalne nisu u mogućnosti trenutno potpuno prijeć na 16:9 format zbog prevelike investicije, morali bi promjeniti 50% opreme što u ovo vrijeme nije baš realno

Zadnje uređivanje brezam : 26.03.2011. at 13:46.
brezam is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 14:11   #63
Quote:
brezam kaže: Pogledaj post
sve se još dogovara.. čim nešto bude sigurno, pišem ovdje

za format mogu odmah napisati, vjerojatno će biti 4:3 LB jer radimo večinom svi u 4:3 formatu. Doduše mogu ja pustiti 16:9, al problem je u koderu od odašiljača i veza koji je konfiguriran u 4:3 pa vam prijamnici neće detektirati 16:9 i morat ćete ručno razvlačiti sliku. Glupo bi bilo da zatražimo od OIV-a da konfiguriraju i puste 16:9 i tako uništimo sliku ostalog sadržaja koji emitiramo. Morate imati na umu da televizije, pogotovo lokalne nisu u mogućnosti trenutno potpuno prijeć na 16:9 format zbog prevelike investicije, morali bi promjeniti 50% opreme što u ovo vrijeme nije baš realno
Znao sam uhvatiti par sadržaja sa lokalnih televizija koji su išli u 'falšem' 16:9 formatu, i to je na 4:3 televizoru i LCDu je izgledalo OK!
t86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 14:21   #64
Quote:
brezam kaže: Pogledaj post
Doduše mogu ja pustiti 16:9, al problem je u koderu od odašiljača i veza koji je konfiguriran u 4:3 pa vam prijamnici neće detektirati 16:9 i morat ćete ručno razvlačiti sliku. Glupo bi bilo da zatražimo od OIV-a da konfiguriraju i puste 16:9 i tako uništimo sliku ostalog sadržaja koji emitiramo.
nikako mi nije jasno zasto to kod nas nije moguce dinamicki
__________________
>>Vratio im se Ivo. Lopovi, lupeži, kriminalci, oni koji daju i primaju mito, neće više mirno spavati!<<
Melron is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 14:26   #65
Quote:
Melron kaže: Pogledaj post
nikako mi nije jasno zasto to kod nas nije moguce dinamicki
Npr. kako to radi Doma TV!
t86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 14:40   #66
I HRT je radio 4:3 letterbox, super je to opcija, razvučeš na zoom i opet sve pet, ljudi moji ma da je i u 8:7 formatu ja sam presretan, mogli smo ne imat ništa zahvaljujući HRT-u i lažovu Kovačeviću. Evo u današnjem Jutarnjem opet vrti drugu priču, sad nema veze što je F1 komercijalna, sad nemaju love jer su prava poskupila, isparvite me ako griješim, ali on laže.
Ax-AlO is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 15:55   #67
Quote:
grg4 kaže: Pogledaj post
Expat Shield mi (zasad) radi dobro i mislim da cu moci gledati preko BBC streama. Bojim se samo da se na nakaci previse usera pa da krene trzuckati...
Ovaj Expat Shield mi je nakačija neki virus/trojanac!

Stalno mi je počea izbacivat neke bannere u Firefoxu i preusmjeravat me sa Google searcha na neki livi.
Malo san istražija problem i ispada da se radi o virusu. Deinstalacija Expata je pomogla. Sad je sve po starom.

Šteta, jer BBC stream je s njim super radija.

Jel ima još neki sličan program, a da ne donese još sto problema sa sobom?
__________________
<Moje slije>
Ballota is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 16:13   #68
Quote:
Ballota kaže: Pogledaj post
Ovaj Expat Shield mi je nakačija neki virus/trojanac!

Stalno mi je počea izbacivat neke bannere u Firefoxu i preusmjeravat me sa Google searcha na neki livi.
Malo san istražija problem i ispada da se radi o virusu. Deinstalacija Expata je pomogla. Sad je sve po starom.

Šteta, jer BBC stream je s njim super radija.

Jel ima još neki sličan program, a da ne donese još sto problema sa sobom?
Firefox i addon ad block Plus
s tim expat radi bez problema,a i reklama po stranicama nema

meni nije delal nikakva sranja,makar istina ja ga imam na kompu s kojeg ionak nema kaj napravit ili zeznut.

osim toga ionak sam sve upozoraval da je lagano čudan na PM.
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 16:14   #69
vidimo da se u to vec sumnjalo
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Nešto sam načuo da su ti programčići koji mijenjaju lokaciju ip adrese sumnjivi jer navodno šalju sve žive podatke sa kompa... ima li istine u tome i kakve mogu biti posljedice? Ispričavam se na neznanju i ako sam dosadan
Quote:
Ballota kaže: Pogledaj post
Jel ima još neki sličan program, a da ne donese još sto problema sa sobom?
za takve usluge zapravo nije ni potreban program, ali mali problem moze biti sto nisu free
__________________
>>Vratio im se Ivo. Lopovi, lupeži, kriminalci, oni koji daju i primaju mito, neće više mirno spavati!<<
Melron is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 16:18   #70
Quote:
Ballota kaže: Pogledaj post
Ovaj Expat Shield mi je nakačija neki virus/trojanac!

Stalno mi je počea izbacivat neke bannere u Firefoxu i preusmjeravat me sa Google searcha na neki livi.
Malo san istražija problem i ispada da se radi o virusu. Deinstalacija Expata je pomogla. Sad je sve po starom.

Šteta, jer BBC stream je s njim super radija.

Jel ima još neki sličan program, a da ne donese još sto problema sa sobom?
Avira AV mi nije prijavio nista ni prilikom instalacije a ni prilikom pokretanja programa niti sam primijetio dogadjanja slicna tvojima...

Tko zna, mozda bi uzrok trebalo potraziti negdje dalje...
grg4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 17:12   #71
Quote:
t86 kaže: Pogledaj post
Npr. kako to radi Doma TV!
možda zato jer kod njih lova nije u pitanju, pa si mogu priuštiti uređaj koji nije jeftin i koji odrađuje taj posao
brezam is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 17:36   #72
Quote:
brezam kaže: Pogledaj post
možda zato jer kod njih lova nije u pitanju, pa si mogu priuštiti uređaj koji nije jeftin i koji odrađuje taj posao
gdi skupljate donacije ?

Da ga ubiješ mi vam bumo organizirali dobrotvornu akciju i ak nije neka basnoslovna lova u pitanju i obećate nam 16/9 formulu eto bumo vam nabavili novčiće

Ili da se organiziramo i prosvjedujemo ispred Nove TV dok nam nedaju taj uređaj,daj specifikacije i cifru
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 17:54   #73
Quote:
grg4 kaže: Pogledaj post
Avira AV mi nije prijavio nista ni prilikom instalacije a ni prilikom pokretanja programa niti sam primijetio dogadjanja slicna tvojima...

Tko zna, mozda bi uzrok trebalo potraziti negdje dalje...
Ma nema šanse. Sve se počelo događat odma nakon instalacije i prestalo nakon deinstalacije.

Vjerojatno bi ad-block rješio neke od navedenih problema, ali nije mi baš ugodan sjećaj imat taj program na kompu, kad znam da je vrlo sumnjiv.
__________________
<Moje slije>
Ballota is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 18:21   #74
Quote:
brezam kaže: Pogledaj post
Vikend je, bemu... sigurno je 100%. Radim na jednoj od telki tak da znam o čem pričam... Nego, ovo vrijedi od sljedeće utrke jer trenutno nije razrađen plan prijenosa zbog nedostatka vremena. Nažalost, gnjavaža oko prava je trajala predugo
ajde super

stvarno se nadam da ovo nije neka patka
another cheetah is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 18:41   #75
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Firefox i addon ad block Plus
s tim expat radi bez problema,a i reklama po stranicama nema

meni nije delal nikakva sranja,makar istina ja ga imam na kompu s kojeg ionak nema kaj napravit ili zeznut.

osim toga ionak sam sve upozoraval da je lagano čudan na PM.
Ej, stari koja je putanja za doć' do ovog boldanog na browseru?! Firefox mi je na hrvatskom, pa me to malo,.... hebe.
__________________
Ja sam proizvod ovog svemira, i kao takav pripadam i ostajem u ovome svemiru. Valjda. :D All rights reserved.
mali zgubidan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 19:15   #76
Quote:
brezam kaže: Pogledaj post
usput, prenosit će se i treninzi u petak, tak da ćemo imati fakat formulu na zavidnom nivou Imat ćemo puno više nego što smo očekivali http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...V_Broadcasters
imamo uvjerljivo najviše TV kuća koje emitiraju
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 19:43   #77
Doslo je do obrata koji vjerojatno nitko nije ocekivao!
grg4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 19:45   #78
Baš me zanima što je razlog što je to toliko dugo trajalo,je li bilo zbog para ili zbog kidisanja Arene, i je li Bernie na kraju popustio i dao jeftinije te je zato došlo do dogovora ili je Arena odustala...

što se tiče X.p.t Sh.l.d-a, logično da sije reklame, to treba samo pogasiti, i više se upravilu ne pojavlju ako se smao gleda BBC, a može se i bloker instalirati...
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 20:25   #79
Pregovori s Arenom su dugo trajali, lokalne postaje su čekale svoj red. Tko čeka, taj dočeka.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 21:00   #80
Quote:
mali zgubidan kaže: Pogledaj post
Ej, stari koja je putanja za doć' do ovog boldanog na browseru?! Firefox mi je na hrvatskom, pa me to malo,.... hebe.
bem ti hrvatski

fakat nemam pojma,sve imam na engleskom i nikad nisam htel to na hrevatskom,jel ništ ne kužim

to je kod mene Tools - add-ons

pa ga onda tražiš,instaliraš i obavezno instaliraš liste

Easy list english, al mislim da sam ih ja čak instaliral sve
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:15.