Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Pogledaj rezultate ankete: Koji je po vama najbolje nisko krilo u povijesti košarke?
Larry Bird 45 43.27%
Elgin Baylor 0 0%
LeBron James 39 37.50%
Scottie Pippen 10 9.62%
Julius Erving 6 5.77%
Billy Cunningham 0 0%
John Havlicek 1 0.96%
Rick Barry 0 0%
Dominique Wilkins 1 0.96%
Grant Hill 2 1.92%
Glasovatelji: 104. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2016., 21:34   #41
jebi ga dječaci vi gledate samo statistiku i youtube. gledao sam košarku prije 20 i kusur godina i sad, i mišljenja sam da je nba liga sad slabija
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 01:26   #42
Quote:
vknez kaže: Pogledaj post
jebi ga dječaci vi gledate samo statistiku i youtube. gledao sam košarku prije 20 i kusur godina i sad, i mišljenja sam da je nba liga sad slabija
Kbkk kad si ti gledao ligu, jedino sto nudis su ad hominemi i apsurdne tvrdnje.
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 09:08   #43
Quote:
LeGriffio kaže: Pogledaj post
Kbkk kad si ti gledao ligu, jedino sto nudis su ad hominemi i apsurdne tvrdnje.
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 20:21   #44
Quote:
vknez kaže: Pogledaj post
jebi ga dječaci vi gledate samo statistiku i youtube. gledao sam košarku prije 20 i kusur godina i sad, i mišljenja sam da je nba liga sad slabija
jebiga tvoje mišljenje je negdje 99 zarez 99 posto manje bitno i irelevantno u odnosu na statistiku i youtube.
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 20:24   #45
Larry Bird ali mu se Lebron polako približava.
neno21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 21:30   #46
Quote:
neno21 kaže: Pogledaj post
Larry Bird ali mu se Lebron polako približava.
Stigao ga je..
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 00:32   #47
... i prestigao
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 00:37   #48
Legacy wise,peak ti i dalje ne dam ..Ne kazem da je bolji,nego je tu sa Bronom
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 00:43   #49
Birdov peak ide uz rame sa bilo kojim igračem, Jordanom, Jamesom itd., ali sve skupa gledano ovaj naslov je digao Jamesa iznad Birda po tim rangiranjima
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 00:44   #50
Mislim da je to još uvijek ipak Larry Bird, ali ako Lebron odigra cijelu karijeru na ovom nivou (bird ima "samo" 13 vrhunskih sezona u nba), lebron postaje taj...?
filipstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 00:49   #51
Po čemu je to Bird objektivno ispred Jamesa. Bird i James imaju jednak broj naslova i FMVP nagrada, James ima više MVP nagrada, all nba postava, all defensive postava, statistički gledano bolji u skoro svim kategorijama osim skokova u playoffu još veća razlika

Jedna stvar je subjektivno koga je veći gušt gledat, objektivno što se tiče karijere ni najveći navijači Birda nemogu branit svog miljenika
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 01:01   #52
Bird ima deset sezona bas dobrih,ali nakon 88 i Pistonsa je i definitivno bio invalid,iako je naceta ledja imao godinu i pol ranije..

Plus ljudi zaboravljaju da je sa 23 dosao u ligu,a igrao je konstantno 35+ minuta,playoff 40+..

Meni do danas nije jasno kako je uspio onako igrati nakon 88 i dalje na all star razini..Covjek se previjao od bolova na povratku u avionu..Jos mu na ruku nije islo niti to sto Celticsi sve do Browna i Showa nisu imali klupu,a godine starterima ozbiljno isle..Kad ti Stojko Vrankovic igra desetak minuta,znas koliko je sati..

Zaboravih sto htio kazati..Lebron dura 13 sezona bez stajanja i konstantno mlati playoff..Imao je srece sa ozljedama,ali nemres zanemariti da 13 sezona gura na ovom nivou..
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 01:31   #53
Quote:
filipstar kaže: Pogledaj post
Mislim da je to još uvijek ipak Larry Bird, ali ako Lebron odigra cijelu karijeru na ovom nivou (bird ima "samo" 13 vrhunskih sezona u nba), lebron postaje taj...?
Bird apsolutno nema 13 vrhunskih sezona. LeBron, s druge strane, ima vec sad njih barem 10, i to ako mu maknes npr. prvu kad nije bio toliko ucinkovit. Vec najmanje 8 sezona je nedvojbeno najbolji igrac lige tako da ono, tesko je naci potrebu za dodatnim recenicama
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 10:17   #54
osoba koja već godinama flopa, u mojim očima, nikad neće biti broj jedan da ne znam kakvu statistiku ima i kakva postignuća ima. statistički gledano Wilt je najbolji igrač svih vremena...
Lebron je fenomenalan igrač da ne mislite da sam pljuvač ili ignorant
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 10:54   #55
Quote:
vknez kaže: Pogledaj post
osoba koja već godinama flopa, u mojim očima, nikad neće biti broj jedan da ne znam kakvu statistiku ima i kakva postignuća ima. statistički gledano Wilt je najbolji igrač svih vremena...
Lebron je fenomenalan igrač da ne mislite da sam pljuvač ili ignorant
I to će biti zadnji takav post na ovu temu.
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 22:24   #56
Pierce, nadam se da si mislio na ovaj dio gdje trola s flopanjem, takvi upisi su bas jeftino udicarenje.

S druge strane, mit o Wiltovoj statistici nadilazi okvire sprdnje - iako i dalje bolesne brojke, one bi izgledale puno "normalnije" adjustane s obzirom na tempo igre.

Preporucam svima da pogledaju ovaj video, nije predugacak: https://www.youtube.com/watch?v=iOS7lNTABzc.

Poanta, da odmah naglasim, nije pljuvacina po legendama tog perioda, dapace! Samo treba stvari staviti u "pravu kutiju". 31-16 se ipak ne cini toliko svemirski.

Westbrookove adjustane brojke, su, npr., 36/13/17
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 23:49   #57
Ma te statistike mi se ne da ni gledati jer je svaka sto bi bilo i stavljanje u drugaciji kontekst i okolnosti..previse je varijabli koje nemres testirati..


Inace ovaj lik sa klipa je skupio prek 250k subscribera u mjesec i pol dana ovim pricama..sjecam se jer sam naletio kad ih poceo stavljati i kak mu rasle pretplate sa svakim videom
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 12:48   #58
Lebron ne igra samo SF, on igra na raznim pozicijama, i u napadu i u obrani. Cudan igrac, nema ogranicavajuce sposobnosti., sto se tice pozicije. Njega mozemo razmatriti i kao najboljeg PG, i PF i SG. Ali eto, izlistali su ga kao SF, pa ga tako gledamo. Ond mu je valjda to i falinka, nije idealan za bilo koju poziciju.
Cojek is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 13:12   #59
Dr. J
Stric iz ozadja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 13:52   #60
Luka Dončić
Vukozec is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:37.