Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2012., 20:01   #1
NHL vol.2

Navijao za Devilse, al Kingsi ipak zasluženo osvojili.
A sad na redu draft


LINK NA STARI TOPIC: NHL

Zadnje uređivanje fortaleza : 01.07.2012. at 13:14.
say kaj or die is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 20:56   #2
Vic,držiš li se?

Prvo Justin,pa zatim Kingsi.

Bad luck.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 22:17   #3
Herc me, skoro, strefil nakon trećeg gola sinoć, pa sam otišel spavat. Nije dobro...
Vic Vega is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 00:43   #4
Kako je ovaj Penner ružan sa bradurinom,a i ona rupa po sredini zubala upada u oči...
Da sam mu žena,opalio bih mu plesku.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 00:52   #5
Quote:
say kaj or die kaže: Pogledaj post
A sad na redu draft
kad smo kod drafta, koji su favoriti?

ja se nadam galchenyuku na #3 (centar, odličan two way igrač, ubojit wrister, jako dobro klizanje), a ne bih bio nesretan ni sa forsbergom. grigorenko bi isto mogao biti jackpot (190cm centar, vjerojatno ofanzivno najtaleniraniji igrač nakon yakupova) ali se priča da je floater i da ne igra obranu. galchenyuku je problem što je odigrao samo 6 utakmica ove sezone zbog potrganih ligamenata u predsezoni, ali je svejedno na anaerobnim testovima imao najbolje rezultate od svih prospecata na draftu. forsberg nema neku izrazitu manu (navodno pregled igre nije baš nešto) i prilično je sigurno da će biti top6 powerforward, ali dosta je nejasno koji su mu krajnji dometi, budući da igra u 3. liniji seniora leksanda i ima ograničenu minutažu (a i protivnici su "malo" zajebaniji). tu treba uzeti u obzir da je jedan od najmlađih na draftu i gotovo je godinu dana mlađi od yakupova.

ovaj draft je ludilo što se bekova tiče, ali habsi su u zadnje dvije godine uzeli 7 bekova od 12 pickova. a i šteta bi bila propustiti potencijalnog 1st line forwarda kad već imamo tako visok pick.
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 01:12   #6
Pošto navijam za Kingse od 2004. moram izraziti svoje zadovoljstvo osvojenim trofejem lige.

Kad je kup?
__________________
YAWN
Mr.Bones is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 01:36   #7
Quote:
Billy Piton kaže: Pogledaj post
kad smo kod drafta, koji su favoriti?

ja se nadam galchenyuku na #3 (centar, odličan two way igrač, ubojit wrister, jako dobro klizanje), a ne bih bio nesretan ni sa forsbergom. grigorenko bi isto mogao biti jackpot (190cm centar, vjerojatno ofanzivno najtaleniraniji igrač nakon yakupova) ali se priča da je floater i da ne igra obranu. galchenyuku je problem što je odigrao samo 6 utakmica ove sezone zbog potrganih ligamenata u predsezoni, ali je svejedno na anaerobnim testovima imao najbolje rezultate od svih prospecata na draftu. forsberg nema neku izrazitu manu (navodno pregled igre nije baš nešto) i prilično je sigurno da će biti top6 powerforward, ali dosta je nejasno koji su mu krajnji dometi, budući da igra u 3. liniji seniora leksanda i ima ograničenu minutažu (a i protivnici su "malo" zajebaniji). tu treba uzeti u obzir da je jedan od najmlađih na draftu i gotovo je godinu dana mlađi od yakupova.

ovaj draft je ludilo što se bekova tiče, ali habsi su u zadnje dvije godine uzeli 7 bekova od 12 pickova. a i šteta bi bila propustiti potencijalnog 1st line forwarda kad već imamo tako visok pick.
Iskreno, ni sam ne znam kog bi bilo pametno uzeti. Yakupov će otić odmah na startu. Treba nam centar, to je očito. Galchenyuk je propustio skoro cijelu sezonu zbog ozljede, a prošle se nakupio dosta bodova igrajući u liniji s Yakupovim. Kažu za njega da ima potencijala razviti se u pravog 1. centra i da bi dugoročno mogao biti bolji izbor od Yakupova. Ako ćemo se kockat, onda ga treba uzet. Ostavit ga u OHLu još jednu godinu i vidjet kako će izgurati sezonu. Grigorenko ima odlične napadačke sposobnosti, igrao u Quebecu prošle sezone, uči francuski , ali ipak vele ljudi da mu se obrana baš i ne igra nešto. Ne znam, ne bi htio još jednog takvog u Habsima. Za Forsberga vele da je igrač s kojim ne možeš fulat na ovom draftu. Igrač za top 6. Igra u seniorskoj ligi, igra u oba smjera, godinu mlađi od ostalih, odlične radne navike, dobran visina i brzina. Uz Galchenyuka moj favorit. Treba pripaziti i na Teravainena koji bi mogao isto biti visoki pick prve runde. I nadam se da ćemo draftati 3rd overall, sve ostale kombinacije me ne zanimaju (mjenjanje mjesta sa Leafsima )...
say kaj or die is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 22:23   #8
gainey, trejdao si za krivog gomeza
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 23:50   #9
Tampa - Nashville trade.

Lindback + K.Wilson + izbor 7. kruga 2012. <-> 37. i 40. izbor 2012. + izbor 3. kruga 2013. + S.Caron
Vic Vega is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 00:20   #10
Quote:
Vic Vega kaže: Pogledaj post
Tampa - Nashville trade.

Lindback + K.Wilson + izbor 7. kruga 2012. <-> 37. i 40. izbor 2012. + izbor 3. kruga 2013. + S.Caron
uf, dobro, već sam mislio da je c.wilson.

predsi su uboli solidne pickove za mladog golmana koji pokraj rinnea, upravo potpisanog na 7 godna, nema baš neku perspektivu. s druge strane, nije mi jasna yzermanova strategija glede golmana... lindback je definitivno potencijal, ali s tek 40-ak nhl utakmica, daleko je od toga da bi ga se moglo smatrati legitimnim starterom. garon je ok backup, ali nije baš neka polica osiguranja ako lindback ne bude dobro reagirao na drastično povećani broj utakmica kao i na činjenicu da ispred sebe neće imati igrače poput webera i sutera.
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 00:28   #11
Capsi 11 pickova na ovom draftu.
11. od Varlamova i 16. njihov...

Sabresi 4.picka u 44.izbora.

Zanima me hoće li tko birati golmana u prvoj rundi.
Mislio sam da će Tampa si jednog ubrati,ali ovo me s Lindbackom preduhitrilo.

Capsi?Zamjena sa Semina?
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 00:41   #12
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Capsi 11 pickova na ovom draftu.
11. od Varlamova i 16. njihov...

Sabresi 4.picka u 44.izbora.

Zanima me hoće li tko birati golmana u prvoj rundi.
Mislio sam da će Tampa si jednog ubrati,ali ovo me s Lindbackom preduhitrilo.

Capsi?Zamjena sa Semina?
mislim da će devilsi uzet subbana ili vasilevskog s 29. pickom. svi su očekivali da će čiča lou žrtvovat ovogodišnji pick prve runde (kazna za kovaljčukov ugovor) obzirom na to gdje su na draftu završili devilsi, ali on je sve iznenadio i zadržao pick pa će devilsi morati propustiti prvi pick 2013. ili 2014.

elem, meni je jedino logično objašnjenje tog postupka da lou želi što prije ubost golmana koji će nasljediti brodeura.

btw tampa ima dobrih golmana u prospect poolu i bez lindbacka (tokarski + još jedan kojem se ne mogu sjetit imena).
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 01:21   #13
Quote:
Billy Piton kaže: Pogledaj post
uf, dobro, već sam mislio da je c.wilson.

predsi su uboli solidne pickove za mladog golmana koji pokraj rinnea, upravo potpisanog na 7 godna, nema baš neku perspektivu. s druge strane, nije mi jasna yzermanova strategija glede golmana... lindback je definitivno potencijal, ali s tek 40-ak nhl utakmica, daleko je od toga da bi ga se moglo smatrati legitimnim starterom. garon je ok backup, ali nije baš neka polica osiguranja ako lindback ne bude dobro reagirao na drastično povećani broj utakmica kao i na činjenicu da ispred sebe neće imati igrače poput webera i sutera.
Upravo zato mislim da je Y preplatio. Jedan izbor 2. kruga bi bio sasvim dovoljan, jer K.Wilson i izbor 7. kruga ne vrijede ni pišljivog boba (u prijevodu nisu dosta ni za Carona).

Lindback još nije ništa pokazao (u odnosu na ono što se sada od njega očekuje), i sad ga tek čeka pravi ispit. Ukoliko se Tampa ne pojača otraga, čeka ga duga i teška sezona. Ustvari, čeka ga teška sezona tako i tako.
Vic Vega is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 16:15   #14
Vic,koga bih ti sa drafta?

Čitam prognoze,uvaljuju nam Forsberga.
Ja se više nadam centru.

Canadiensima daju Galchenyuka,a momak propustio cijelu prošlu sezonu zbog ACL-a.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 17:27   #15
Grigorenko, Galchenyuk ili Faksa. Mislim da prva dva otpadaju, treći je vrlo realna opcija. Osim njih trojice mogli Reinhart ili Trouba bi mogli bit na radaru Ducksa.

Ja bi Faksu, jer će Grigorenko i Galchenyuk biti izabrani prije. Inače, ako mogu birat (prema pročitanome) najradije Grigorenko.
Vic Vega is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 18:13   #16
Quote:
Vic Vega kaže: Pogledaj post
Grigorenko, Galchenyuk ili Faksa. Mislim da prva dva otpadaju, treći je vrlo realna opcija. Osim njih trojice mogli Reinhart ili Trouba bi mogli bit na radaru Ducksa.

Ja bi Faksu, jer će Grigorenko i Galchenyuk biti izabrani prije. Inače, ako mogu birat (prema pročitanome) najradije Grigorenko.
sumnjam da će faksa tako rano otić... ali nikad se ne zna. ja bi da ducksi uzmu teravainena. teemu i saku su na zalasku, a nije to to bez finskog štiha u napadu
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 19:40   #17
Mislim da bi mogao Faksa tako rano, jer Murray kaže da je draft zanimljiv po tome što između pozicija 4 i 17 ti se lako može desit da dobiješ igrača kojeg si i ciljao. Što se tiče Teravainena, ne vjerujem da će njega, jer je Murray rekao da žele više i fizički snažnije igrače, a u to se ne uklapa Teravainen.
Vic Vega is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 21:00   #18
Quote:
Vic Vega kaže: Pogledaj post
Mislim da bi mogao Faksa tako rano, jer Murray kaže da je draft zanimljiv po tome što između pozicija 4 i 17 ti se lako može desit da dobiješ igrača kojeg si i ciljao. Što se tiče Teravainena, ne vjerujem da će njega, jer je Murray rekao da žele više i fizički snažnije igrače, a u to se ne uklapa Teravainen.
čuj snažnije?! šta mu nisu dosta getz, perry, ryan i holland? a ni dsp&etem nisu baš malecki. ako nekom nije nužan size&toughness, to su ducksi. tt bi mogo bit fakat ultra dobar. da je samo 4 dana mlađi bio bi na draftu 2013. a već je bio među ključnim igračima jokerita u doigravanju. e, ne mogu dočekat draft.
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 21:54   #19
Bottom 6 je bio dosta mekan prošle sezone, pa sad žele malo veće i grublje igrače.
Vic Vega is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2012., 00:07   #20
Quote:
Vic Vega kaže: Pogledaj post
Bottom 6 je bio dosta mekan prošle sezone, pa sad žele malo veće i grublje igrače.
pa da, ali ne biraš bottom linera sa 6. pickom...
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:41.