Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2014., 10:35   #41
samo malo pažnje (ne gurati mobitel u džep s ključevima i kovanicama) i zaštita ekrana nije potrebna.

od zaštite koristim (kineski) bumper ili neku od (kineskih) plastičnih koje pokrivaju pozadinu, samo zbog toga što mi mob padne na pod barem jednom mjesečno. i to se pokazalo dovoljno. ni crtice na njemu. a potrošila sam oko 15 usd na hrpu šarenih maskica koje su se, iako su jeftinjaci, pokazale sasvim dovoljne za to čemu su namijenjene.
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 11:24   #42
Ja imam kinesku foliju i kineski bumper. Za stavit foliju treba malo prakse i uvijek bude nekakvih problema ali se ne kuze bas previse. Bumper isto sprjecava pojavu prasine i prljavstine na rubovima. I bas zbog ovog sto je duba rekla ja imam foliju. Ne volim folije previse ali ovako znam da mogu mobitel bacit di god hocu i kad god hocu bez egzibicija i straha da ce mi se ogrebat ekran.
some_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 15:07   #43
Meni je moj ip u teretani pao na rub bencha. Folija je pukla, futrola je ostala neoštećena. Kad sam maknuo foliju, na ekranu nije bilo ni najmanje ogrebotine. Ne mogu zamisliti ip bez ikakve zaštite. Kad maknem sve to sa njega, on izgleda kad da je tek kupljen. Foliju u prosjeku mijenjam 1-2 puta godišnje. Od ovog sellera uzimam foliju i ja sam zadovoljan, pogotovo nakon onog incidenta u teretani.
Trebor01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 15:32   #44
ja ne znam kak vi ali ja mislim da ima nešto u onoj koliko para toliko i muzike,ici cu si ovih dana u istore kupit orginalnu masku koja je stopedeset kuna jer sam vidio od kolege njegovu kinesku po dolar i "zapinjala" mu je po đepu i raspala mu se sa strana..tak da brijem da je takva situacija i s folijama samo kaj mi je 99 kuna fakat previše znači najbolje uzet neku za pedesetak jer vidim da ljudi pišu da se maste ili da se vide ti mjehurići na tim najjeftinijima.
anglomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 15:37   #45
Zagg folija je 15 EUR, a Bodyguardz 24 USD tako da nisam pisao o kineskim jeftinjacima.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 15:44   #46
znači lova ipak nije mjerilo bar što se tiče folija,a kojoj daš prednost od te dve?
anglomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 17:19   #47
Niti jednoj.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 17:34   #48
Normalno da su original maske kvalitetnije ali 150 kuna...lol
some_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 17:42   #49
čuj onda najbolje uzet pola maske odnosno bumper dal u tom slučaju folija ide i na pozadinu?
anglomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 18:42   #50
Da,trebala bi. Cini mi se da se zadnja strana mobitels puno lakse grebe od prednje.
some_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 20:30   #51
dvoumim se između bumpera,klasične i silikonske maske..
anglomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 21:00   #52
Ovisi kaj ti pase. Bumper mi je taman jer mi prosiruje mobitel tak da mi ga je ugodnije koristit a ne dodaje mu na tezini. Maska je dobra jer cuva veci dio mobitela ali postaje mi premasivan.
some_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 21:25   #53
čuj imaš maske koje su tanke 0,3mm i jedva su vidljive..a ovi bumperi mi svi nekako debelo djeluju,a opet vjerovatno daju onaj osjecaj da držiš smartphon a ne ciglu ima koji dućan da se može to probat na licu mjesta,a ne dođeš doma i shvatiš da ti ne paše.
anglomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 03:42   #54
Tvrda zaštita ili tpu rubber silicone?

Kakav je taj silikon pod prstima?Bojim se da je onako ljigavo i da se skuplja prašina po tome.
A tvrda zaštita bi se mogla lakše prebrisati s krpicom možda

Kakvi su vaši dojmovi?
winter1212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 10:43   #55
TPU nije gumast i ljepljiv nego gladak poput mekane plastike.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 19:35   #56
Plastikana all the way.
some_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 23:54   #57
pozdrav. zanima me kakva su ona tempered stakla u odnosu na obicne zastitne folije plasticne, jel neko probao? ove folije mi se brzo pohabaju i nisu mi bas fino glatke. u prijevodu, idu mi na zivce
traktor123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 13:53   #58
sto niko nista ne zna o zaštitama? meni bi tribalo nesto na ekranu da je bolje od palsticne folije, da lipo klizi i da se ne izgrebe lako. cijena manje bitna.

traktor123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 14:09   #59
savjet

Pozz ekipa,trebam savjet,kupio sam iphone 4s prije 3 mj u t centru,te mi je taj isti pao u vodu i oksidiro jer je bio u vodi 10 ak min..Nakon toga mi je t com da za 1500 full novi mobitel,tako tvrde ali radi se o tome da sam primjetio da mi nesto ne valja sa osvjetljenjem pozadine,gore na pozadini su jaca svijetla kao da su neke mini lampice ukljucene,tj sumnjam da su izgorili neki pikseli neznam,te neki dan mi je bila crna crta isprekidana po ekranu...jel moguce da su mi uvalili neki stari mob ?
Konttogan09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 18:18   #60
iPhone 6 ZAGG invisibleshield

Pozdrav ljudi, kupio sam navedeni mobitel prije otprilike mjesec dana pa sam mu htio nabaviti i adekvatnu zaštitu kako se ne bi došlo do neželjenih posljedica (čitaj razbijenog displeja i ostalih gluposti). Gledao sam malo po raznim internet oglasima i naletio sam na navedeni screen protector pa da vas pitam za mišljenje ako je netko imao iskustva s navedenim. Razni videi i reklame izgledaju obećavajuće, čak i čekićem udaraju po ekranu, no to mi nije bitno, bitno mi je samo kako ne bi došlo do puknuća ako bi slučajno ispao na kamen ili nešto slično, jer radim takav posao u kojem bi se to moglo dogoditi. Da li je itko od vas imao iskustva s navedenim? Hvala unaprijed!
ivan-hull is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:19.